Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 267 άτομα (33 μέλη και 234 επισκέπτες)

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
320
Like
1.655
Πόντοι
201
Πέρασμα για Μπετυ στο Λιοσίων 73.
Από την πρώτη επαφή η κοπέλα δεν ήθελε να μου πάρει πίπα, γενικά έκανε κάτι γκριμάτσες, έβγαζε την γλώσσα και με κορόιδευε. Στην αρχή νόμιζα ότι έπεζε μετά κατάλαβα ότι κάτι πάει λάθος.. δεν στήθηκε να την πηδήξω, μου είπε γιατί να στηθω.. ε λέω γιατί πλήρωσα για να σε γαμησω όχι για να σε κοιτάζω, μετά έβγαζε την γλώσσα κορόιδευε και δεν καθόταν..
Νόμιζα κάποιος μου κάνει πλάκα, βγήκα στην τσατσα έξω είπα το θέμα και μου απάντησε φύγε δεν θέλουμε ξένους..

Και της απάντησα 1) είμαι πελάτης και πλήρωσα 2) τι ξένος ρε βλήμα Έλληνας είμαι 3) η τσατσά είναι ξένη, πραγματικά νόμιζα κάποιος μου κάνει πλάκα..

Συνέχισα και είπα το αφεντικό σου ξέρει ότι μιλάς έτσι και φέρεσαι έτσι σε πελάτες;
Η τσατσά απάντησε γιατί θα του το πεις εσύ μωρη ;

Μαλακές αν δεν θέλετε να κάνετε την τσατσα η την πουτανα να αλλάξετε επαγγέλμα , η να πάτε σε ψυχολόγο.


Είμαι 27 , γυμνασμενος, καθαρός, ψηλός, Έλληνας, και πάντα ευγενικός.. τι μπορεί δηλαδή να έκανα για να φέρθουν έτσι απορώ ..
Θα ρωτήσω αύριο τους γονείς μου αν τελικά είμαι Έλληνας η μάνα έκανε καμία πονηριά όταν έλειπε στρατό ο πατέρας ..
Επειδή η συμπεριφορά που αναφέρεις είναι αλλοπρόσαλλη και όχι απαραίτητα φόλας, έτσι όπως το αντιλαμβάνομαι, μάλλον ήταν παραπάνω νοθευμένο αυτή την φορά.

Που να ναι άραγε ο μαύρος θάνατος να πάει να τους πετάει παστίτσιο στην πόρτα..
Αν το διαβάζεις αυτό, μαν, γύρνα πίσω, σε χρειαζόμαστε σε αυτές τις τρολο-εποχές!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.498
Πόντοι
46.232
Στο Διδύμου 18Α επανεμφανίστηκε η Ντιάνα η Βουλγάρα.
Όταν πήγα εγώ, αυτοπαρουσιάστηκε και παρουσίασε
νορμάλ πρόγραμμα. Ξέρει κανείς αν έκοψε το πρωκτικό
και το ελεύθερο στοματικό τελειωτικό;
α ρε συ, γιατί δεν τη ρώτησες επιτόπου?
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
320
Like
1.655
Πόντοι
201
Έχει μάθει κανείς νεα απο το Μαριαννάκι του Διδυμου 22; Ισχύει οτι θα γύρναγε άραγε...
Η τσατσα πριν 2 κυριακες που πέρασα μου έκανε οτι δεν το ξέρει το όνομα. Βέβαια δεν ηταν η τσατσα της Μαριάννας, ήταν άλλη οπότε παίζει και να ίσχυε.
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
1
Like
653
Πόντοι
86
Είναι καλή μια Κατερίνα νομίζω στο Λιοσίων 73 όροφο που ήταν χθές το απόγευμα;
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.972
Κριτικές
1
Like
4.770
Πόντοι
456
Πέρασμα για Μπετυ στο Λιοσίων 73.
Από την πρώτη επαφή η κοπέλα δεν ήθελε να μου πάρει πίπα, γενικά έκανε κάτι γκριμάτσες, έβγαζε την γλώσσα και με κορόιδευε. Στην αρχή νόμιζα ότι έπεζε μετά κατάλαβα ότι κάτι πάει λάθος.. δεν στήθηκε να την πηδήξω, μου είπε γιατί να στηθω.. ε λέω γιατί πλήρωσα για να σε γαμησω όχι για να σε κοιτάζω, μετά έβγαζε την γλώσσα κορόιδευε και δεν καθόταν..
Νόμιζα κάποιος μου κάνει πλάκα, βγήκα στην τσατσα έξω είπα το θέμα και μου απάντησε φύγε δεν θέλουμε ξένους..

Και της απάντησα 1) είμαι πελάτης και πλήρωσα 2) τι ξένος ρε βλήμα Έλληνας είμαι 3) η τσατσά είναι ξένη, πραγματικά νόμιζα κάποιος μου κάνει πλάκα..

Συνέχισα και είπα το αφεντικό σου ξέρει ότι μιλάς έτσι και φέρεσαι έτσι σε πελάτες;
Η τσατσά απάντησε γιατί θα του το πεις εσύ μωρη ;

Μαλακές αν δεν θέλετε να κάνετε την τσατσα η την πουτανα να αλλάξετε επαγγέλμα , η να πάτε σε ψυχολόγο.


Είμαι 27 , γυμνασμενος, καθαρός, ψηλός, Έλληνας, και πάντα ευγενικός.. τι μπορεί δηλαδή να έκανα για να φέρθουν έτσι απορώ ..
Θα ρωτήσω αύριο τους γονείς μου αν τελικά είμαι Έλληνας η μάνα έκανε καμία πονηριά όταν έλειπε στρατό ο πατέρας ..
Τρεις κριτικές έχεις τύπε και στις τρεις θάβεις τα 73αρια ...
Αφου δε σε πανε τα συγκεκριμενα σπιτια , γιατί ξαναπάς δεν καταλαβαίνω ???
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Που χαθηκες εσυ ρε μλκ?Ή πεθανε λεω αυτος ή τον μπαγλαρωσανε.Μη χανεστε ετσι ρε μλκς,ανησυχουμε.
:2funny::2funny: Είμαι σίγουρος. Άλλη έγνοια δεν πρέπει νά’ χες...:2funny::2funny:
Έπειτα μπαγλαρώνονται οι μάγοι ρε μλκ;;:cheesy:
 

NeroGreco

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
62
Like
244
Πόντοι
20
Πέρασμα για Μπετυ στο Λιοσίων 73.
Από την πρώτη επαφή η κοπέλα δεν ήθελε να μου πάρει πίπα, γενικά έκανε κάτι γκριμάτσες, έβγαζε την γλώσσα και με κορόιδευε. Στην αρχή νόμιζα ότι έπεζε μετά κατάλαβα ότι κάτι πάει λάθος.. δεν στήθηκε να την πηδήξω, μου είπε γιατί να στηθω.. ε λέω γιατί πλήρωσα για να σε γαμησω όχι για να σε κοιτάζω, μετά έβγαζε την γλώσσα κορόιδευε και δεν καθόταν..
Νόμιζα κάποιος μου κάνει πλάκα, βγήκα στην τσατσα έξω είπα το θέμα και μου απάντησε φύγε δεν θέλουμε ξένους..

Και της απάντησα 1) είμαι πελάτης και πλήρωσα 2) τι ξένος ρε βλήμα Έλληνας είμαι 3) η τσατσά είναι ξένη, πραγματικά νόμιζα κάποιος μου κάνει πλάκα..

Συνέχισα και είπα το αφεντικό σου ξέρει ότι μιλάς έτσι και φέρεσαι έτσι σε πελάτες;
Η τσατσά απάντησε γιατί θα του το πεις εσύ μωρη ;

Μαλακές αν δεν θέλετε να κάνετε την τσατσα η την πουτανα να αλλάξετε επαγγέλμα , η να πάτε σε ψυχολόγο.


Είμαι 27 , γυμνασμενος, καθαρός, ψηλός, Έλληνας, και πάντα ευγενικός.. τι μπορεί δηλαδή να έκανα για να φέρθουν έτσι απορώ ..
Θα ρωτήσω αύριο τους γονείς μου αν τελικά είμαι Έλληνας η μάνα έκανε καμία πονηριά όταν έλειπε στρατό ο πατέρας ..
φιλε μου πηγα στην συγκεκριμενη πριν καμια 10αρια μερες...μπηκα καυλομενος και οταν αρχισε να με τσιμπουκονι ξεκαυλοσα...βουρτσιζε τα δοντια της με την πουτσα μου...της λεω τι κανεις ρε ποναω και μ λεει δεν φτεω εγω με τα πολλα και στο γαμησι ειναι χαλια εκλεβε σε ολες της στασεις,εφυγα αχυστος
 

Kitsoso

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
141
Πόντοι
0
Τρεις κριτικές έχεις τύπε και στις τρεις θάβεις τα 73αρια ...
Αφου δε σε πανε τα συγκεκριμενα σπιτια , γιατί ξαναπάς δεν καταλαβαίνω ???
Θα σε ρωτήσω που θα πάω ρε ;
Όπου θέλω πάω, μένω κοντά και πάω εκεί, σε καλύψα;
Και αν εννοείς ότι είμαι προμοτορας μάλλον εσένα βλέπω να είσαι, κανένα κέρδος δεν έχω και γι'αυτό φτιάξαμε το σάιτ για να λέμε 5 πράγματα αν δεν σου αρέσει μπορείς να φύγεις.
Καταντάει κουραστικό το να μην μπορείς να γράψεις κάτι εδβ μέσα γιατί κάποιος θα πει την εξυπνάδα του.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θα σε ρωτήσω που θα πάω ρε ;
Όπου θέλω πάω, μένω κοντά και πάω εκεί, σε καλύψα;
Και αν εννοείς ότι είμαι προμοτορας μάλλον εσένα βλέπω να είσαι, κανένα κέρδος δεν έχω και γι'αυτό φτιάξαμε το σάιτ για να λέμε 5 πράγματα αν δεν σου αρέσει μπορείς να φύγεις.
Καταντάει κουραστικό το να μην μπορείς να γράψεις κάτι εδβ μέσα γιατί κάποιος θα πει την εξυπνάδα του.
Και για να καταλάβεις ότι δεν είμαι προμοτορας,
Πήγα Σαμπίνα πριν φύγει βέργας , Φώκαιας φυλής Τζωρτζίνα αυτά από εμένα στα θετικά
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.972
Κριτικές
1
Like
4.770
Πόντοι
456
Θα σε ρωτήσω που θα πάω ρε ;
Όπου θέλω πάω, μένω κοντά και πάω εκεί, σε καλύψα;
Και αν εννοείς ότι είμαι προμοτορας μάλλον εσένα βλέπω να είσαι, κανένα κέρδος δεν έχω και γι'αυτό φτιάξαμε το σάιτ για να λέμε 5 πράγματα αν δεν σου αρέσει μπορείς να φύγεις.
Καταντάει κουραστικό το να μην μπορείς να γράψεις κάτι εδβ μέσα γιατί κάποιος θα πει την εξυπνάδα του.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Και για να καταλάβεις ότι δεν είμαι προμοτορας,
Πήγα Σαμπίνα πριν φύγει βέργας , Φώκαιας φυλής Τζωρτζίνα αυτά από εμένα στα θετικά
(Φτιάξαμε) το σάιτ ΡΕ τυπε , αλλά εσύ άργησες 17 χρόνια να μπεις ...

Οκ συνέχισε..

:2funny:
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
:2funny::2funny: Είμαι σίγουρος. Άλλη έγνοια δεν πρέπει νά’ χες...:2funny::2funny:
Έπειτα μπαγλαρώνονται οι μάγοι ρε μλκ;;:cheesy:

Καλα,δεν ειναι οτι δεν κοιμομουν κιολας αλλα χθες-προχθες οντως διαβαζα το νημα εδω και σε σκεφτηκα:Αυτος ο τρελος ο Σεβασμιωτατος που χαθηκε ρε συ?Εισαι δυνατη μορφη παιχτη μου,το σαι σε χρειαζεται.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

Einai sto domatio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2020
Μηνύματα
105
Like
453
Πόντοι
21
Καλησπέρα, οχι απαραίτητα. Υπάρχουν και παραδείγματα που τα κατάφεραν.

Πρόχειρα θυμάμαι τα εξης:
ΑνναΜαρια, απο μπουρδελο - στουντιο και τωρα ανεξαρτητη
Άννα Σέρβα, απο μπουρδέλο - στούντιο και μάλιστα απο τους θρύλους
Αμάντα, απο μπουρδελο - στουντιο, ακόμα την θυμούνται.
Πένυ, απο μπουρδελο - στουντιο (με μια μικρη επιφυλαξη αν και ειμαι 99% σιγουρος)
Μόνικα απο φωκαίας, είναι τώρα σε γραφείο ως CG.
Ρωξάνα απο μπουρδελο - στουντιο
Λίντα, χωματιανού, μπουρδελο-στουντιο και μετα cg
Πέγκυ (με επιφυλαξη) ξεκίνησε απο φωκαίας νομίζω, μετά στουντιο και μετα cg.
Αδερφε που θα βρω την μονικα;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.065
Κριτικές
123
Like
50.876
Πόντοι
27.261
αχχχ με αφησανε τα γκομενακια μου ενεκα εργασιας και εμεινα μοναχουλης πισω στον αθηναϊκο φουρνο.
ο πατερ δε μασαει ομως και βγηκε παγανια για απογευματινη εξομολογηση.
live λοιπον στα γνωστα πορνοσοκακια.

στη φυλης,
στο 109 ισογειο ροντικα, μελαχρινη μιλφοθειτσα με παγερο και αμηχανο βλεμμα στο σαλονι, φορουσε ενα μαυρο διαφανο babydoll για να κρυψει οτι μπορουσε, τερμα τεζα αδιαφορη.

στο 109 οροφος η γνωστη χριστινα, ξανθια μιλφοθειτσα και εδω, ακωλη με τα πεσμενα βυζια να παιζουν στουκες περα δωθε σε καθε βημα της. εδω ψιλοψαρωσα λιγο γιατι παω να χτυπησω το κουδουνι να μου ανοιξουν και στα καπακια ξεκιναει κομπρεσερ απο μεσα.
και γαμω τα κουδουνια βαλανε λεω :confused:

στο 105 αριστερα μαριαννα, σπανιολα ειπε η τσατσα, μελαχρινη ωραια κοπελιτσα, σιλικονατα μετριου μεγεθους βυζια που φαινονται οι τομες ομως (μαλακα πλαστικογιατρε της μπουτσας), πεσμενος κωλος, δυστυχως απαραδεκτο για το νεαρο της ηλικιας της, αμηχανο χαμογελο στο σαλονι, αλλα γενικη εικονα συμπαθητικη, που ομως δε σε πειθει να μπεις μεσα. παρολα αυτα, εχει δοκιμαστει πιο παλια, με μετριες εως αδιαφορες εντυπωσεις, που ουτε κριτικη δεν τραβαγε να σηκωσω. απλο παλμαρε κοινως.

το γνωστο μερακλοσπιτο ανοιχτο.

στη μαγνησιας,
στο 11 η γνωστη ξανθια φακλανοσημαδουρα σοφια (νομιζω, δε ρωτησα γιατι εφυγα στα καπακια).

στο 1 βαλερια γκραννυ, , ξανθογκρι μαλλια μεχρι ωμους, ωραιο σωμα για την ηλικια της, που στεκεται υπερσουπερ. για αναλογους χυστομπιχτες ειναι οτι πρεπει κατα τη γνωμη μου. για μενα με τιποτα... αντε για καμια πιττα μεσημεριανη η' προαριστο.

ολα τα υπολοιπα της εκει γειτονιας, κλειστα.

συνεχιζεται...
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
755
Like
915
Πόντοι
86
Φίλης Φώκαιας διδύμου μοντέλο πρόθυμο κορίτσι υπάρχει για αυριο
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.065
Κριτικές
123
Like
50.876
Πόντοι
27.261
στην καλυμνου ολα κλειστα.
μαλλον τα γκραννυς εκει παρατησαν τις δουλειες (που πηγαιναν σφαιρα) και το ριξανε στις διακοπες με τα εγγονια και τα δισεγγονα... και πολυ καλα κανανε και μπραβο τους.
οχι θα καθοντουσαν να σκασουν στο μπουρδελο, σαν τον πατερ που καβλωσε να κανει τσαρκα :birdman:

στην αγκυρας,
στο 12 δυο κοπελες, η μαρια νταρντανα με ξανθο κοντο καρε μαλλι, και η ευα, σκιννυ παλια γυρολογος απο φωκαιας 27αρια, ματζικα ντε σπελ την ειχα βαφτισει για οσους θυμουνται. η πρωτη για τους αναλογους μπιχτες ειναι καλο παντως. η δευτερη ειναι για ψεκασμα με τεζα αν δε φαει κανα κοψιδι.
η τσατσα ειπε οτι κανουν και παρτουζα.
τωρα τι σοϊ παρτουζα θα κανει το νταμαρι με την οδοντογλυφιδα, που αμα καταλαθος πεσει πανω της και την κανει σιδεροτυπο, μαλλον κανεις δεν το ξερει :confused:

στο 14 ??? ισως (καινουριος σχετικα οικος), η νανσυ, μελαχρινη βαμμενη με κοντο αγορε μαλλι, μιλφοθειτσα προς γκραννυ, πανακυρη εικονα με τα γνωστα πατσοκοιλια, που ψευδιζει κιολας.

το μερακλοσπιτο και εδω ανοιχτο.

συνεχιζεται...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.065
Κριτικές
123
Like
50.876
Πόντοι
27.261
στη φυλης και παλι,
στο 71 οροφος ευα,
στο 67 ελενα,
στο 65 σκαλακια χριστινα (κρυφο ταλεντακι) με καινουριο κομμωτηριακο μαλλι,
στο 86 οροφος λαουρα,
στο 84 οροφος αννα thai,
στο 84 ισογειο ρανια,
στο 65 οροφος εμμανουελα ποντικοφατσα, που εκανε καλο κορμι σε σχεση με πιο παλια.
στο 59 ισογειο αννα φακλανα,
στο 74 αριστερα γιαννα αδυνατη καστανη τεζα αδιαφορη, εκανε κατι περιεργα με τη φατσα της (σοβαρευε-χαμογελουσε), μου εβγαλε πολυ αμηχανια και πολλα τικς,
το 74 δεξια ανοιχτη πορτα, αλλα η τσατσα ειπε οτι ειναι κλειστο :2funny:,
στο 72 δεξια ειρηνη με κωλο, σα να μην περασε μια μερα απο τοτε που την επαιρνα στα πρωτα της φωκαιας,
στο 56 βικυ, βγηκε με κατι πασουμακια με φουντα και ξενερωσα. φορα μωρη μαλακω καμια γοβα μπας και με πεισεις για δευτερη φορα...
στο 54 ισογειο αουρορα, τερμα ψωλαριουμοποιημενη.

κοινως οι ιδιες και τα υπολοιπα ολα κλειστα.

συνεχιζεται...
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom