Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 258 άτομα (35 μέλη και 223 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.094
Κριτικές
52
Like
17.445
Πόντοι
10.686
Συναγωνιστή επειδή είμαι σε διακοπές εσύ που βολταρεις στην περιοχή μήπως είδες στα 48αρια της Κολωνού την Νατάσσα την ψιλή μιλφ, έχει εξαφανιστεί από τον Μάιο, μήπως επέστρεψε;
Δεν μπήκα στο παλιό αλλά μάλλον δεν έχει επιστρέψει,θα γίνονταν γνωστό.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Καλησπέρα βόλτα Μεταξουργείο για κάνα φτηνό ξελαφρωμα,μαυρίλα κυριολεκτικά και μεταφορικά,τραγικό επίπεδο κοριτσιών,βρώμα και δυσοσμία,στο Ιάσωνος 46 το τελευταίο όπως κατεβαίνεις όμορφη κοπέλα έχτιζε χρέη κραχτη,βρισκοταν στη πόρτα του οίκου και καλωσοριζε τους πελάτες,τσατσά υπήρχε κανονικά στον οίκο,μόνο στο Μεταξουργείο αυτά.
Πήγα φωκαιας 27 το υπεριψωμενο ισόγειο η τσα μου παρουσίασε τη Μαρίνα,φουλ εκτός κώλου,μου είπε ότι είναι καινούργια,δεν την έχω ξανά δει αλλά δεν κάνω και συχνά βόλτες πλέον.Κανονικη προς κοντή,σλαβική φάτσα,αδύνατη,με μικρό βυζάκι που ταιριάζει αρμονικά με το σώμα της,τεράστιες ρογες αναλογικά,όμορφο πρόσωπο,χαρακτηριστικά τα δύο τατουάζ φτερά στις ομοπλατες της,ωραίο κωλο,φουλ εκτός κώλου ανακοινώθηκε.Στο δωμάτιο παιχνιδιαρα,κοινωνική με διάθεση,όρμηξε κατευθείαν για γλωσσοφιλα,όχι μεγάλος φαν ανταπέδωσα με ρεγουλα,πίπα άθλια,ίσως η χειρότερη στη καριέρα μου,στο σεξ δεκτική,ερωτική με πολύ gfe διάθεση,χάρηκα γαμησι.
Εν κατακλείδι θα υπάρχει σίγουρα επαναληπτικη συνέδρια γιατί ταιριάζουμε στο κρεβάτι.
Στο φεύγα τη ρώτησα πόσο χρονών είναι και μου είπε 37,και 27 να μου έλεγε θα το πίστευα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Συναγωνιστή επειδή είμαι σε διακοπές εσύ που βολταρεις στην περιοχή μήπως είδες στα 48αρια της Κολωνού την Νατάσσα την ψιλή μιλφ, έχει εξαφανιστεί από τον Μάιο, μήπως επέστρεψε;
Σήμερα απόγευμα δεν ήταν.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.496
Πόντοι
46.232
Καλησπέρα βόλτα Μεταξουργείο για κάνα φτηνό ξελαφρωμα,μαυρίλα κυριολεκτικά και μεταφορικά,τραγικό επίπεδο κοριτσιών,βρώμα και δυσοσμία,στο Ιάσωνος 46 το τελευταίο όπως κατεβαίνεις όμορφη κοπέλα έχτιζε χρέη κραχτη,βρισκοταν στη πόρτα του οίκου και καλωσοριζε τους πελάτες,τσατσά υπήρχε κανονικά στον οίκο,μόνο στο Μεταξουργείο αυτά.
Πήγα φωκαιας 27 το υπεριψωμενο ισόγειο η τσα μου παρουσίασε τη Μαρίνα,φουλ εκτός κώλου,μου είπε ότι είναι καινούργια,δεν την έχω ξανά δει αλλά δεν κάνω και συχνά βόλτες πλέον.Κανονικη προς κοντή,σλαβική φάτσα,αδύνατη,με μικρό βυζάκι που ταιριάζει αρμονικά με το σώμα της,τεράστιες ρογες αναλογικά,όμορφο πρόσωπο,χαρακτηριστικά τα δύο τατουάζ φτερά στις ομοπλατες της,ωραίο κωλο,φουλ εκτός κώλου ανακοινώθηκε.Στο δωμάτιο παιχνιδιαρα,κοινωνική με διάθεση,όρμηξε κατευθείαν για γλωσσοφιλα,όχι μεγάλος φαν ανταπέδωσα με ρεγουλα,πίπα άθλια,ίσως η χειρότερη στη καριέρα μου,στο σεξ δεκτική,ερωτική με πολύ gfe διάθεση,χάρηκα γαμησι.
Εν κατακλείδι θα υπάρχει σίγουρα επαναληπτικη συνέδρια γιατί ταιριάζουμε στο κρεβάτι.
Στο φεύγα τη ρώτησα πόσο χρονών είναι και μου είπε 37,και 27 να μου έλεγε θα το πίστευα.
Η Μαρίνα πρώην Αλινα, σχετικά καινούργια στην αλυσίδα 4 εβδομάδες αλλά πριν δούλευε Αλκιβιάδου 16α και σε διάφορα ελαιοτριβεία
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Η Μαρίνα πρώην Αλινα, σχετικά καινούργια στην αλυσίδα 4 εβδομάδες αλλά πριν δούλευε Αλκιβιάδου 16α και σε διάφορα ελαιοτριβεία
Είχα διαβάσει να την αναφερεις όταν εργαζόταν στο Αλκιβιάδου αλλά μια φορά που πήγα ήταν κλεισμένη για ωριαίο πρόγραμμα,δεν την είχα δει τότε.
Καλή περίπτωση πάντως.
 

Kitsoso

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
141
Πόντοι
0
Η Σαμπίνα από το βέργας είναι μια άσχημη με χάλια σώμα και προς χοντρούλα;
Έκανα επίσκεψη προχτές βέργας κατά της 1 που έγραφε ότι έχει βάρδια και πέτυχα μια άσχημη που τρόμαξα..
 

Kitsoso

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
141
Πόντοι
0
Φυλής 64 Εύα ξέρουμε αν παίζει πρωινά και αν αξίζει σαν υπηρεσία ;
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Η Μπετυ στο Λιοσίων 73 ειναι αυτή που δουλευε στο Βέργας 7 ως Σαμπρίνα ???
 

GiogrosMou

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
70
Like
319
Πόντοι
20
Στο Ιασ 37 πανω η Ινα το μικροσκοπικο βαζει και σε εσας τα 2 δακτυλα με το σημα της νικης ωστε να μη μπαινετε βαθια ?
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
755
Like
915
Πόντοι
86
Πάρασκευη 9-11 φυλής εμφάνισιμη υπάρχει το πρωί;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.220
Πόντοι
9.846
Πάρασκευη 9-11 φυλής εμφάνισιμη υπάρχει το πρωί;
Ευα στο 66Α. Κατ' εμε πολυ ομορφη.
Άννα Φωκαιας 17 όροφος. Καλη και αυτή.
Το Παρασκευή 9-11 δεν επιασα όμως.
 

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
403
Like
2.226
Πόντοι
441
Σεξακι σήμερα, Μεταξουργείο, Κολωνού 45 ισόγειο, η κοπέλα ξανθιά με παραπάνω κιλά από τα γούστα μου, 35-40 ετών, πίπα χωρίς σκούφο, από συμμετοχή λίγα πράγματα,2 εναλλαγές στάσεων και τελείωσα στην μουνα της .. Για μια φορά καλά ήταν..
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Σεξακι σήμερα, Μεταξουργείο, Κολωνού 45 ισόγειο, η κοπέλα ξανθιά με παραπάνω κιλά από τα γούστα μου, 35-40 ετών, πίπα χωρίς σκούφο, από συμμετοχή λίγα πράγματα,2 εναλλαγές στάσεων και τελείωσα στην μουνα της .. Για μια φορά καλά ήταν..
Μαλλον την Ουκρανη Αλινα πηρες.
Ωραιο μπαμπατσικο κωλαρι εχει μπει στα υποψην, πρωτα ομως θα γαμησω εκεινη τη Μπετυ στη Λιοσιων που την εχουν γαμησει ολοι εκτος απο εμενα. Θα παω αυριο πρωι ελπιζω να δουλευει.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.220
Πόντοι
9.846
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom