Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 115 άτομα (13 μέλη και 102 επισκέπτες)

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
410
Κριτικές
6
Like
2.231
Πόντοι
481

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746

Tsapou 35

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2022
Μηνύματα
72
Like
90
Πόντοι
0
Εννοεις την ξανθια ρωσιδουλα την Καρολινα που βγαινει γυμνη στο σαλονι? Αυτη κανει φοβερη πιπα, τα παιρνει στο στομα, και κανει δυνατο γαμησι!! Την εχω παρει και το λεω!!:knockinb: Το κακο ειναι οτι δουλευει πρωινα!!
Τα παίρνει στο στόμα;;; εμένα 2 φορές που τις το είπα αρνήθηκε...
 

athen

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
133
Πόντοι
0
Πρέπει να είναι και στο φυλής 99 μια μαύρη αλλά πρέπει να έχει ψωλή έτσι μου φαίνεται διότι εκεί μέσα δεν έχω δει ποτέ γυναίκα
Εχεις δίκιο.
Αυτό είναι ένα τρανς στούντιο.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.904
Πόντοι
9.846

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.427
Κριτικές
514
Like
69.978
Πόντοι
41.129

livaja

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
73
Κριτικές
26
Like
832
Πόντοι
990
Α δε ξερω τι παιρνει εγώ απλά αναφέρω τι εισεπραξα στο δωμάτιο. Ήταν μπρουμυτα εγώ απο πανω της να τη σφυροκοπάω και αυτή να κυλιέται σα χαμένη στα σεντόνια! Τώρα από εκεί και περα δεν φαντάζομαι οτι ειναι γκομενα μου προφανως αλλά αν μπεις κ εσυ με καλή διάθεση στο δωμάτιο ενδεχομένως να τη δει αυτή διαφορετικά.

Ο τυπος που διάβασα που την αποκάλεσε βατραχι μπήκε τελείως σπασμένους στο δωμάτιο κ δεν καταλαβαίνω κ τον λόγο στην τελική. Θα μπορουσε να προσπερασει. Πιο πολυ εγώ σε αυτους αναφέρομαι εσυ την έχεις παρει πιο παλια και ξέρεις.

Μια ακόμη πορνονοπτικη είναι αυτή, ο συναγωνιστής να μπει κεφάτος στο δωμάτιο κ αν η άλλη είναι οκ όπως αυτή να ακολουθήσει. Τώρα από εκει κ περα παιδια ο καθένας έχει την εμπειρία του. Καλά να περνατε.

Και να γαμαμε γενικά γιατι ο κόσμος έξω το χει χάσει και εγώ δεν προτιθεμαι... Μόνο στα μπουρδελα θα το χάνω.

Κτυπησα και μια καλή μαλακια πριν λίγο μπας κ έρθω στα ίσια μου.
Τυπε ποιος σου είπε ότι μπήκα σπασμένος στο δωμάτιο; Έχω μάθει να σέβομαι κάθε γυναίκα του χώρου γιατί κατανοώ το επάγγελμα που κάνει.. αν διάβασες καλά την κρητική μου ,όλο μου το αρνητικό συναίσθημα ήταν εσωτερικό και αφότου έφυγα. Κ όπως έγραψα την ευχαρίστησα κ όλας..τώρα η εμφάνιση είναι υποκειμενική και εγώ απλά έγραψα την εντύπωση μου. Αν εσύ την βλέπεις θεά δεν έχω να πω κάτι.. όπως επίσης έγραψα ότι πολλές φορές έχω πάει με άσχημες αλλά κάτι έκαναν καλά ,η συγκεκριμένη δεν έκανε τίποτα καλά και διαφήμιζε πράγματα που δεν κάνει..
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.286
Κριτικές
95
Like
11.134
Πόντοι
17.885
Καλησπέρα , Μεταξουργείο η άλλη περιοχή για τώρα πήδημα που να αξίζει έχουμε να προτείνουμε;
στις 10 το πρωι ήμουν Κολωνού 27α Λατινόσπιτο, πήρα άλλη μια φορά τη Μιμή! Πολύ καλό Λατινάκι! Πριν απο μένα είχε δωμάτιο και άκουγα τον συναγωνιστή πακιστανό να της δίνει καλό πόνο! Τις Ελληνικές πούτσες δεν τις αντέχει εύκολα, την ζορίζουν...Εγώ την γάμησα στα 4 με θέα τη ΦΟΒΕΡΗ κωλάρα της και μετά ιεραποστολικά που πλέον την έβλεπα να ζορίζεται ενώ έσκαβα τη μούνα της και άρχισε να λέει: "μάνα μου"! Πολύ καλές
(τυπικές) υπηρεσίες, να πας
 

SirJason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
1.845
Πόντοι
480
Βέβαια υπάρχει και η άλλη λυση αντί στοματικου διαλυματος. Τη βάζεις και σε κατουράει στο στομα, έπειτα κανεις γαργάρες και μετά αποφασιζεις αν θα τα καταπιείς ή θα τα φτυσεις! Η αμμωνία των ουρων κάνει θαυματα!!!! :2funny:
(@DmtrsxXx ΖΕΙΣ! ΕΣΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΣ!!).

Βέβαια υπάρχει και η άλλη λυση αντί στοματικου διαλυματος. Τη βάζεις και σε κατουράει στο στομα, έπειτα κανεις γαργάρες και μετά αποφασιζεις αν θα τα καταπιείς ή θα τα φτυσεις! Η αμμωνία των ουρων κάνει θαυματα!!!! :2funny:
(@DmtrsxXx ΖΕΙΣ! ΕΣΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΣ!!).
Επιτέλους!
Ένα σχόλιο σωστό! Πίσω λιστερινακηδες αποστειρωμενοι.
Γαμάτε όμως μόνο με καπότα, δεν θέλω να με κολλήσετε τίποτα...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.904
Πόντοι
9.846
Τη να πω και πάω τακτικά μαζί τις....
Τι να σου πω ρε φίλε. Στο μυαλό μια γυναίκας, ειδικά ιερόδουλης που βλεπει τόσα και έχει τρελή εμπειρία στο να ψυχολογει πελατες, δεν μπορεί να μπει κανεις!
Στα παπαρια σου, αν θες τελειωτικό βρες άλλη ή αν θες αυτή συγκεκριμένα χυσε την στα μαστάρια που τα'χει και μεγάλα και κρεμαστά!! Ή πανω στην κωλοτρυπίδα της που είναι και από τις πιο ωραίες που εχω δει.
 

Tsapou 35

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2022
Μηνύματα
72
Like
90
Πόντοι
0
Τι να σου πω ρε φίλε. Στο μυαλό μια γυναίκας, ειδικά ιερόδουλης που βλεπει τόσα και έχει τρελή εμπειρία στο να ψυχολογει πελατες, δεν μπορεί να μπει κανεις!
Στα παπαρια σου, αν θες τελειωτικό βρες άλλη ή αν θες αυτή συγκεκριμένα χυσε την στα μαστάρια που τα'χει και μεγάλα και κρεμαστά!! Ή πανω στην κωλοτρυπίδα της που είναι και από τις πιο ωραίες που εχω δει.
Καλά στα μασταρια την χυνω συνέχεια....
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.904
Πόντοι
9.846
Θα πάω αύριο πρωί να ανεβάσω και κριτική , για απόγευμα κάτι που να αξίζει ;
Εβελίνα πχ λέει;
Ρε συ βγες στην τσαρκα!
Ρωτας για την Εβε που είναι 10 χρόνια στο κουρμπέτι, και για την Καρολίνα που είναι μια 3ετια περιπου. Δεν είναι περιστασιακές! Σήκω από το κρεβάτι αδερφε, μη ρωτάς εδώ μέσα τέτοια. Γίνε μόνο σου ο αξιολογητης. Σε λίγο θα μας λέτε μερικοί εδώ μέσα "γαμηστε για μένα"....! Δε νομίζω να υπάρχει κάποιος που δεν έχει παει με Εβε εδώ μέσα. Τράβα, δες, κρίνε!
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Ρε συ βγες στην τσαρκα!
Ρωτας για την Εβε που είναι 10 χρόνια στο κουρμπέτι, και για την Καρολίνα που είναι μια 3ετια περιπου. Δεν είναι περιστασιακές! Σήκω από το κρεβάτι αδερφε, μη ρωτάς εδώ μέσα τέτοια. Γίνε μόνο σου ο αξιολογητης. Σε λίγο θα μας λέτε μερικοί εδώ μέσα "γαμηστε για μένα"....! Δε νομίζω να υπάρχει κάποιος που δεν έχει παει με Εβε εδώ μέσα. Τράβα, δες, κρίνε!
Άμα θέλει πάντως, μου δίνει ένα 20άρικο να του πω για την Εβελίνα.

Υ.Γ Και για όποια άλλη επιθυμεί. Θα το κάνω το ψυχικό μόνο για τον Κίτο. Ένα 20άρικο για την κάθε μία και θα τα μαθαίνει με όλες τις λεπτομέρεις.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Άμα θέλει πάντως, μου δίνει ένα 20άρικο να του πω για την Εβελίνα.

Υ.Γ Και για όποια άλλη επιθυμεί. Θα το κάνω το ψυχικό μόνο για τον Κίτο. Ένα 20άρικο για την κάθε μία και θα τα μαθαίνει με όλες τις λεπτομέρεις.
Καταλαβαίνεις ότι με πρόλαβες για κάτι δευτερόλεπτα (αφότου το είδα εγώ) φαντάζομαι ε...;:2funny:
Πρόσεξε επίσης μη σου πει ναι, αλλα να έρθει κι εκείνος για μάτι...(:effemine:). Μου έχει τύχει παλιότερα και χάρηκα τσάμπα:2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.553
Κριτικές
1.275
Like
229.996
Πόντοι
46.232
για την Καρολίνα που είναι μια 3ετια περιπου. Δεν είναι περιστασιακές!
μερικά χρονάκια παραπάνω... από το 2014
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom