Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 147 άτομα (14 μέλη και 133 επισκέπτες)

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
Τυπε τι μου θυμισες, σε ένα από αυτά στη Κεφαλληνίας είχα πάει το είχα βρει από εφημερίδα, κάθισα σαλόνι και μου είπε ο Τσάτσος περίμενε να βγουν οι κοπέλες, πρέπει να μέτρησα δεκατρείς η δεκατέσσερις οι οποίες στήθηκαν μπροστά μου σαν να γίνονταν καλλιστεία.Ποια θα πάρεις μου είπε ο Τσάτσος εγώ είχα κομπλαρη και σηκώθηκα να φύγω και φυσικά ο Τσάτσος με στόλισε κανονικά. Ωραία χρόνια!!
Επρεπε να τις ξαναδείς γιά να διαλέξεις κάποια, αλλά αυτό όπως καταλαβαίνουμε όλοι δεν ήταν εφικτό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.088
Πόντοι
46.232
Είναι ψηλή γύρω στο 1.75, με κοντό μαλλί φράντζα ξανθό από πάνω από κάτω λίγο πιο σκούρο, έχει κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τιμήθηκε σήμερα, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική καθώς και φωτός του δωματίου.
φώτος από το δωμάτιο του Ιάσωνος 44 νέο μεσαίο στον όροφο όπου τίμησα την καινούργια τη Ναταλία
44.jpg
44-4.jpg
44-3.jpg

και φώτο απο νάυ(ι)λον σεντόνι μίας χρήσεως που στον συγκεκριμένο οίκο χρησιμοποιούν από πριν τη πρώτη καραντίνα
44-2.jpg
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Την πήρα κι εγώ σήμερα την Ναταλία στο Ιάσωνος 44 . Χτες πήρα και την Τατιάνα στο Ιάσονος 1β αριστερό και τώρα τρέμουν τα πόδια μου . Με 10+10 τίμια ευρώ πέρασα υπέροχα . Το μόνο μειονέκτημα ότι και οι 2 έχουν χαλασμένα δόντια και ότι βάζουν κρέμα με το κιλό στο νινί τους.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
126
Like
7.842
Πόντοι
7.885
Χθες το βραδι μετα τις 24:00 εκανα μια βολτα απο φυλης και λιοσιων. Για καποιον λογο στο βεργας 2 διαφοροι παρακμιακοι τυποι κατεθεταν σε μια σιτεμενη βικυ η οποια σαλοναρει με το βλεμμα της αγελαδας. Κατα τ αλλα ερημια στην λιοσιων. Φυλης παρεες απο πιτσιρικαδες εκοβαν βολτες τα τσαρδια. Τιποτε ενδιαφερον γενικα, λιγα μπουρδελα ανοιχτα και κατα τις 02:00 που δυναμωσε η βροχη εσπασαν ολοι. Φευγοντας απο την πιατσα και πηγαινωντας προς ομονοια, τυπος με audi, εχει σταματησει στην γωνια της ξουθου και ξεφορτωνει πρεζακι κατω απο καταρρακτωδη βροχη.Η τυπισσα εβγαινε αργα αργα απο το αμαξι λες και δεν υπηρχε η βροχη.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
635
Κριτικές
39
Like
5.212
Πόντοι
2.836
Την πήρα κι εγώ σήμερα την Ναταλία στο Ιάσωνος 44 . Χτες πήρα και την Τατιάνα στο Ιάσονος 1β αριστερό και τώρα τρέμουν τα πόδια μου . Με 10+10 τίμια ευρώ πέρασα υπέροχα . Το μόνο μειονέκτημα ότι και οι 2 έχουν χαλασμένα δόντια και ότι βάζουν κρέμα με το κιλό στο νινί τους.

Τώρα γύρισα από Ναταλία (Ιάσωνος 44). Καλή μαθήτρια που μπορεί να εξελιχθεί σε δασκάλα. Οδοντοστοιχία δεν παρατήρησα.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
φώτος από το δωμάτιο του Ιάσωνος 44 νέο μεσαίο στον όροφο όπου τίμησα την καινούργια τη Ναταλία
44.jpg
44-4.jpg
44-3.jpg

και φώτο απο νάυ(ι)λον σεντόνι μίας χρήσεως που στον συγκεκριμένο οίκο χρησιμοποιούν από πριν τη πρώτη καραντίνα
44-2.jpg
Πω, λουξ για μπουρδέλο εμετουργείου
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
193
Κριτικές
4
Like
519
Πόντοι
21
Κολοβού 27α
Πάμελα : κολάρα τσιμπουκαρα παιχνιδιαρα Λατίνα.
Βενεζουέλα.
Είχαι ξαναδοκιμάστειι τον Ιούνιο.
Ίδια σταθερή υπεραποδοση.
Εγκρινω μετ' επαίνων
Αυτή δεν θα έφευγε για την πατρίδα της;
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.692
Πόντοι
2.356
αυτη η σβέτα στο φυλής 105 σε αλλους ειναι παγοκολώνα με οχι το ενα οχι το αλλο,και σε αλλους κάνει αεροπλανικά ελευθερα τσιμπούκια, γλωσσόφιλα,καμα σουτρα,μπουκάλια στο κώλο και τα συναφή? :think:
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
αυτη η σβέτα στο φυλής 105 σε αλλους ειναι παγοκολώνα με οχι το ενα οχι το αλλο,και σε αλλους κάνει αεροπλανικά ελευθερα τσιμπούκια, γλωσσόφιλα,καμα σουτρα,μπουκάλια στο κώλο και τα συναφή? :think:
Αυτο οπως το λες,σε αλλους ετσι και σε αλλους γιουβετσι.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.692
Πόντοι
2.356
Αυτο οπως το λες,σε αλλους ετσι και σε αλλους γιουβετσι.
για να δούμε...αλλα πολυ περιεργο δεν εχω ακούσει ποτε τον τσάτσο να ανακοινωνει με αυτη ελεύθερο στοματικο...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.692
Πόντοι
2.356
πάντως σε μενα ηταν λες και της σκότωσα το σοι μια φοράπου μπήκα...και να πεις οτι ειμαι κανενας μπαάρμπας η βρωμιάρης παει στο διαολο,νεος ειμαι καθαρός στη πενα...θα ξαναδοκιμάσω :tooth:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.692
Πόντοι
2.356
συνήθως δε μπαινω σε πουτάνες που δε κάνουν ελευθερο στοματικό γιατι στην πλειοψηφία τους ειναι φόλες..τωρα θα μ πεις γιατι μπήκες? τη γούσταρα πολυ αυτη
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Δοκιμαστηκαν δυο νεες κοπελες με αρνητικες εντυπωσεις χθες και σημερα.Πρωτη δοκιμη στην Αγαπη στο φ105,η οποια ηταν μαζι με την Σβετα,θεωρητικα ειναι καινουργια κοπελα,ομως καπου κατι μου θυμιζει,καστανοξανθη ειναι,σωμα αδυνατο νορμαλ θα ελεγα,μικρο στηθος,νοστιμη στο προσωπο,οχι ομως κατι το ιδιαιτερο,ο τσατσος εφτιαξε το ενισχυτη και η μουσικη επαιζε κανονικα,η κοπελα μιλαει τουλαχιστον αγγλικα,το μονο καλο,δεν φιλαει,no kiss μου λεει,πιπα με προφυλακτικο,μηδενικα σχεδον προκαταρκτικα,δεν αφηνει δακτυλο μεσα,μονο λιγο απο πανω,βαζει πολυ τζελ στο μουνι,δεν μπορουσα να τελειωσω ετσι,την εστειλα για βρουβες και ρεφαρα με Ραμονα Δ22 ισογειο.Δευτερη δοκιμη στην Ναταλι στο Φ66,τσατσος ο Βιολαρης,σημερα το πρωι,μαζι ηταν και η Αναστασια,ολοι δοκιμαζαν την Ναταλι,Ρωσιδα,στο προσωπο μετρια προς καλη,αδυνατη,ξανθομαυρο μαλλι,μετριο βυζι προς μικρο,ξινη στο σαλοναρισμα,λεω δεν γαμιεται μου μυριζε φολα,αλλα λεω θα δοκιμασω,ειχα ακουσει οτι κανει ελευθερο στοματικο,αλλα ο βιολαρης ανακοινωσε πιπα με προφυλακτικο,τεσπα,ερχεται μεσα η κοπελα,κρατωντας το προφυλακτικο και παει να το ανοιξει,στασου της λεω περιμενε,μιλαει λιγα αγγλικα,no kiss και αυτη λιγα φιλακια στα ορθια στα βυζακια τιποτα αλλο,περναει προφυλακτικο,τσιμπουκι για κλαματα,αστο της λεω ξαπλωσε,κρεμα αρκετη κι αυτη,βγαζω προφυλακτικο γιατι ετσι δεν θα τελειωναμε και μου κανει handjob και τελειωνω.Εν κατακλειδι για μενα προσωπικα και οι δυο ειναι στα οχι.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.692
Πόντοι
2.356
Δοκιμαστηκαν δυο νεες κοπελες με αρνητικες εντυπωσεις χθες και σημερα.Πρωτη δοκιμη στην Αγαπη στο φ105,η οποια ηταν μαζι με την Σβετα,θεωρητικα ειναι καινουργια κοπελα,ομως καπου κατι μου θυμιζει,καστανοξανθη ειναι,σωμα αδυνατο νορμαλ θα ελεγα,μικρο στηθος,νοστιμη στο προσωπο,οχι ομως κατι το ιδιαιτερο,ο τσατσος εφτιαξε το ενισχυτη και η μουσικη επαιζε κανονικα,η κοπελα μιλαει τουλαχιστον αγγλικα,το μονο καλο,δεν φιλαει,no kiss μου λεει,πιπα με προφυλακτικο,μηδενικα σχεδον προκαταρκτικα,δεν αφηνει δακτυλο μεσα,μονο λιγο απο πανω,βαζει πολυ τζελ στο μουνι,δεν μπορουσα να τελειωσω ετσι,την εστειλα για βρουβες και ρεφαρα με Ραμονα Δ22 ισογειο.Δευτερη δοκιμη στην Ναταλι στο Φ66,τσατσος ο Βιολαρης,σημερα το πρωι,μαζι ηταν και η Αναστασια,ολοι δοκιμαζαν την Ναταλι,Ρωσιδα,στο προσωπο μετρια προς καλη,αδυνατη,ξανθομαυρο μαλλι,μετριο βυζι προς μικρο,ξινη στο σαλοναρισμα,λεω δεν γαμιεται μου μυριζε φολα,αλλα λεω θα δοκιμασω,ειχα ακουσει οτι κανει ελευθερο στοματικο,αλλα ο βιολαρης ανακοινωσε πιπα με προφυλακτικο,τεσπα,ερχεται μεσα η κοπελα,κρατωντας το προφυλακτικο και παει να το ανοιξει,στασου της λεω περιμενε,μιλαει λιγα αγγλικα,no kiss και αυτη λιγα φιλακια στα ορθια στα βυζακια τιποτα αλλο,περναει προφυλακτικο,τσιμπουκι για κλαματα,αστο της λεω ξαπλωσε,κρεμα αρκετη κι αυτη,βγαζω προφυλακτικο γιατι ετσι δεν θα τελειωναμε και μου κανει handjob και τελειωνω.Εν κατακλειδι για μενα προσωπικα και οι δυο ειναι στα οχι.
φίλε οπου ακους πιπα παντα με καπότα,να περιμένεις και αλλους "κόφτες" στο δωμάτιο
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
πάντως σε μενα ηταν λες και της σκότωσα το σοι μια φοράπου μπήκα...και να πεις οτι ειμαι κανενας μπαάρμπας η βρωμιάρης παει στο διαολο,νεος ειμαι καθαρός στη πενα...θα ξαναδοκιμάσω :tooth:
Άμα μια φορά τρως φόλα, μην ξαναδίνεις δεύτερη ευκαιρία.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.692
Πόντοι
2.356
Άμα μια φορά τρως φόλα, μην ξαναδίνεις δεύτερη ευκαιρία.
ΝΟΜΟΣ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Απλα επειδή βλέπω σε αλλους ηταν εντάξει λεω μηπως την πέτυχα στις ακεφιες της
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Απλα επειδή βλέπω σε αλλους ηταν εντάξει λεω μηπως την πέτυχα στις ακεφιες της
Άμα έχουν ακεφιές, να μην παίρνουν το 20ρικό μας. Το ίδιο ισχύει και άμα δε γουστάρουν γενικά.
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Για Μπέλα από 65αρι πρωινή βάρδια έχουμε εντυπώσεις;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom