Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 149 άτομα (14 μέλη και 135 επισκέπτες)

customer

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
163
Κριτικές
13
Like
207
Πόντοι
11
Μίνι μπουρδελότσαρκα σήμερα το μεσημέρι στο τρισάθλιο Μετάξι:

- Κολωνού 48 νέο Εύα γκράννυ φουλ πρόγραμμα και μαζί της η Ελένη σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό
- Κολωνού 48 οι πασίγνωστες του εν λόγω οίκου Άντζελα και Βαλέρια σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό
- Ιάσωνος κ Λεωνίδου υπόγειο 2 φρόκαλα που μόνο τρόμο μπορούν να σας προκαλέσουν. Απλά προσπεράστε.
- Ιάσωνος 20Γ Δανάη ξανθιά αδύνατη γκίλφ 60+ Ελληνίδα,ευγενέστατη φουλ πρόγραμμα αλλά καθόλου του γούστου μου
- Ιάσωνος 31 στο βάθος Πάολα με ωραίο σώμα αλλά τρελή βλαχόφατσα
- Ιάσωνος 31 μία νοστιμούλα μελαχροινή με ωραία μάτια που γλείφει ακάποτα "Νο ελάστικ" όπως είπε και η τσατσά στους Πάκηδες που καθόντουσαν στο σαλόνι.
Ιασωνος 31 στο βάθος Πάολα ειναι η γνωστη Ρουμάνα απο Μεγ.Αλεξανδρου και Κολωνού 53 ?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.023
Πόντοι
27.261
παντα το στόμα της μυριζε Listerine
2 φορες πηγα και τις 2 βρωμαγε φαγητο απο κεφτεδακια το στομα της.
συμπτωση?
ναι ισως, αλλα σαν πελατη με εχασε.
την πρωτη φορα τη γαμησα με μετριες εντυπωσεις. η μποχα μου ηρθε μεσα γιατι περασα κατευθειαν.
εδωσα δευτερη ευκαιρια, αλλα και παλι η ιδια μποχα, στο σαλονι αυτην τη φορα.
αντε γειααααα.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.315
Κριτικές
35
Like
29.650
Πόντοι
9.846
καλα γιατι το οτι ακουσαν ακα σεξ ορισμενοι και πεσανε σαν τα σκυλια να μαθουν ποια και που :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αυτά δεν είναι για γέλια αδερφε, η συγκεκριμένη έχει παρει ΟΛΟΥΣ ή τουλάχιστον ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ από εμάς σε αυτό το site. Όταν μιλάμε για θέματα υγιεινής δεν κάνουμε πλακιτσα. Το "σαν τα σκυλιά" δεν το καταλαβαίνω;;!! Αν αναφέρεσαι σε εμένα δεν έχω προταθει ΠΟΤΈ απο κορασιδα να ενδώσω σε ακαποτο γαμησι και την έχω παρει πανω απο 20 φορες! ΚΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΕΠΙΔΙΩΞΕΙ!! ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΒΙΑΖΕΙΣ!! Μη με βάζεις σε παρακαλω στο τρυπάκι μερικών από εδώ μέσα που επιδιώκουν ακαποτο σεξ. Ας κάνουν ότι θέλουν και ότι νομίζουν. Είναι υπευθυνοι και αντιλαμβάνονται απόλυτα τις επιπτώσεις και τα συμπτώματα που θα ερθουν αντιμέτωποι αργά ή γρήγορα. Δεν με απασχολεί και θέλω να τους αλλάξω το μυαλό. Αφου γουστάρουν ας το κάνουν, μαγκια τους και στα παπαρια μου εμένα!
Αλλά το ζήτημα είναι πολυπλευρο και σοβαρό ειδικά για τη συγκεκριμένη εκδιδομενη. Εγώ έχω να την παρω πολυ καιρό, στα παπαρια μου καθώς επισης παντα βάζω σκουφο, άλλους παω να σωσω! Αλλά νομίζω και παλι πως η κοπέλα, περαν απο τις σχέσεις της, δεν έχει ενδώσει ποτε σε ακαποτο γαμησι.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.315
Κριτικές
35
Like
29.650
Πόντοι
9.846
2 φορες πηγα και τις 2 βρωμαγε φαγητο απο κεφτεδακια το στομα της.
συμπτωση?
ναι ισως, αλλα σαν πελατη με εχασε.
την πρωτη φορα τη γαμησα με μετριες εντυπωσεις. η μποχα μου ηρθε μεσα γιατι περασα κατευθειαν.
εδωσα δευτερη ευκαιρια, αλλα και παλι η ιδια μποχα, στο σαλονι αυτην τη φορα.
αντε γειααααα.
Και πολυ καλα έκανες, κι εγώ το ίδιο θα έκανα. Σιγα μην ασχοληθώ με ιερόδουλη πανω απο 10 δευτερόλεπτα αν δεν μου κάνει κλικ στον σαλόνι...! Απλά δεν έχει τυχει σε μένα. Ίσως να με ξέρει οτι ειμαι υστερικός με την καθαριότητα γιατί την έχω παρει αρκετές φορές και παντα μου φρεσκαρεται. Δεν τη κάνω διαφήμιση, σιγά μη διαφημίσω ιερόδουλη, απλά λέω την προσωπικη μου εμπειρία και μόνο. Επισης και οι κριτικές έχουν και αρνητικο πρόσημο, οχι μονο θετικά σχόλια. Αυτό που λες δεν εκπλησει.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.023
Πόντοι
27.261
Και πολυ καλα έκανες, κι εγώ το ίδιο θα έκανα. Σιγα μην ασχοληθώ με ιερόδουλη πανω απο 10 δευτερόλεπτα αν δεν μου κάνει κλικ στον σαλόνι...! Απλά δεν έχει τυχει σε μένα. Ίσως να με ξέρει οτι ειμαι υστερικός με την καθαριότητα γιατί την έχω παρει αρκετές φορές και παντα μου φρεσκαρεται. Δεν τη κάνω διαφήμιση, σιγά μη διαφημίσω ιερόδουλη, απλά λέω την προσωπικη μου εμπειρία και μόνο. Επισης και οι κριτικές έχουν και αρνητικο πρόσημο, οχι μονο θετικά σχόλια. Αυτό που λες δεν εκπλησει.
και εγω την προσωπικη μου εμπειρια ειπα... εις διπλουν κιολας.
λιστεριν με γευση κεφτεδακια δεν ειχα ξαναδοκιμασει :confused:
με ειχε γλωσσοφιλησει την πρωτη φορα που μπηκα ξεκαρφωτα και μου ηρθε εμετοσοκ, αλλα τη δευτερη πηγα κοντα της και τη μυρισα.
ουρτττ πετρετζικω.
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746
Έχουμε κανένα καλό chubbyμε βυζους, κωλαρα και ωραίο προσωπάκι στις γνωστές περιοχές. Μου άνοιξε η όρεξη για λίγο βαρέων βαρών.
 

gst

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
215
Πόντοι
0
Καταδρομικη στοχευμένα σε Παρασίου 36…Ήταν η Μόνικα και η Μπέττυ χωρίς τσάτσο…Πήρα και τις δύο μαζί, πρόθυμες όσο δεν πάει. Αρχικά η Μόνικα έφερε τη μουνάρα της στο στόμα μου και η Μπέττυ ειχε επιδωθεί σε ορεξάτο καλαμπαλικινγκ και μετά ήρθε από πάνω, όταν έχυσε η Μόνικα άλλαξαν θέση μεταξύ τους μέχρι να τελειώσει και η Μπέττυ. Εκει η Μόνικα έδωσε τα ρέστα της αφού ήρθε από πάνω και είχα θέα την απίστευτη κωλάρα της και χαϊδευα την πισω τρυπα της. Μετά ξάπλωσα την Μόνικα και της έκανα άλλο ενα ξεγυρισμένο γλειφομούνι μέχρι που τελειωσε και δεύτερη φορα, όσο έκανα αυτο η Μπέττυ εγλειφε τις κάτω χώρες, ώσπου άφησα την Μόνικα να τρέμει απο καύλα και περιέλαβα την Μπέττυ σε ιεραποστολικο με την Μόνικα απο πίσω μου να εχει περάσει το χερι της απο κατω και να χαιδευει τα αρχιδια μου και με το αλλο να παίζει με τις ρωγες μου μέχρι που έχυσα βαθια μεσα στην Μπέττυ…τιμιότατη παρτούζα με 30 γιουρια
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.088
Πόντοι
46.232
τώρα live

Κολωνού 53, 48 νέο & 48 κλειστά.

Κολωνού 47 ισόγειο Ζανα το βασικό τσιμπουκι..... ξανθιά γκιλφ χοντρή με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 όροφος Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 45 δεξια κλειστό.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος πρώτο δεξιά κλειστό.

Κωλονου 45 αριστερά διάδρομος δεύτερο δεξιά κλειστό.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος ευθεία
Στέλλα ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος

Κολωνού 32α κλειστό.

Κολωνού 32γ Ίνα μελαχρινή νταρντανα με τατουάζ, 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα στα 20 ευρώ.

Κολωνού 32β Καρίνα καστανοξανθη μιλφ με πολύ μακρύ μαλλί σώμα με πιασιματακια 2. 5αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 30β πρώτος όροφος Άννα η βετεράνος μιλφ, ξανθιά με κοντό μαλλί νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε, παλιά έκανε ελεύθερο στοματικό.

Κολωνού 30β δεύτερος όροφος κλειστό.

Κολωνού 30α κλειστό.

Κολωνού 27α, 27γ & 27β κλειστά.

Κολωνού 23β Ασπα μελαχρινή ψηλή νταρντανοπαχουλη με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23 Γιάννα κοκκινομάλλα χοντρή μιλφ με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 δεξιά κλειστό.

Κολωνού 15 αριστερά Μόνικα μελαχρινή χοντρή με 3.5-4αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 νέο δεξια κλειστό.

Κολωνού 15 νέο αριστερά κλειστό.

Κολωνού 11β κλειστό.

Κολωνού 11α Λάουρα ξανθοκαστανη κοπέλα με το μαλλί πιασμένο κότσο, λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.242
Πόντοι
10.336
Αυτά δεν είναι για γέλια αδερφε, η συγκεκριμένη έχει παρει ΟΛΟΥΣ ή τουλάχιστον ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ από εμάς σε αυτό το site. Όταν μιλάμε για θέματα υγιεινής δεν κάνουμε πλακιτσα. Το "σαν τα σκυλιά" δεν το καταλαβαίνω;;!! Αν αναφέρεσαι σε εμένα δεν έχω προταθει ΠΟΤΈ απο κορασιδα να ενδώσω σε ακαποτο γαμησι και την έχω παρει πανω απο 20 φορες! ΚΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΕΠΙΔΙΩΞΕΙ!! ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΒΙΑΖΕΙΣ!! Μη με βάζεις σε παρακαλω στο τρυπάκι μερικών από εδώ μέσα που επιδιώκουν ακαποτο σεξ. Ας κάνουν ότι θέλουν και ότι νομίζουν. Είναι υπευθυνοι και αντιλαμβάνονται απόλυτα τις επιπτώσεις και τα συμπτώματα που θα ερθουν αντιμέτωποι αργά ή γρήγορα. Δεν με απασχολεί και θέλω να τους αλλάξω το μυαλό. Αφου γουστάρουν ας το κάνουν, μαγκια τους και στα παπαρια μου εμένα!
Αλλά το ζήτημα είναι πολυπλευρο και σοβαρό ειδικά για τη συγκεκριμένη εκδιδομενη. Εγώ έχω να την παρω πολυ καιρό, στα παπαρια μου καθώς επισης παντα βάζω σκουφο, άλλους παω να σωσω! Αλλά νομίζω και παλι πως η κοπέλα, περαν απο τις σχέσεις της, δεν έχει ενδώσει ποτε σε ακαποτο γαμησι.
δεν σε κατηγορησα, απλα οπως ειδες, γραφτηκαν οι λεξεις ακαποτο σεξ και ξυπνησαν οι νεκροι απτα μνηματα τους και αρχισαν να ζητανε "πμ" με οποια κανει ακαποτο :2funny: για γελια ειναι τι θες να κλαψω; εγω ακομα και ακα πιπα να δωσω το κανω με πληρη συνειδηση του τι διακυβευεται, εννοειται πως ειναι για γελια, μιλαμε για μπουρδελα που γαμαμε 20-20 τις ιεροδουλες.

Οποιος φοβαται για ΣΜΝ, πρεπει να μπαινει μεσα και η μονη επαφη που εχει με την κοπελα να ειναι η καποτα με τα χερια/στομα/μουνι/κωλος. Οτιδηποτε περαν απο αυτα (φιλια, δαχτυλα, ακα πιπα/σεξ κτλ), εμπεριεχουν παντα το ρισκο του ΣΜΝ. Οποτε δεν εχει ιδιαιτερη σημασια να ξερεις ποια γαμιεται ακα και ποια οχι (το κανουν πολλες περισσοτερες απο οσες φανταζεσαι), γιατι στο τελος της ημερας ΕΣΥ διαλεγεις ποσο θα εκτεθεις στις αρρωστιες.

Αρα για να το κλεισουμε, οσοι γαματε σε βρωμικα χυμενα σεντονια και τριβεστε σε αμφιβολου καθαριοτητας πορνες, και επιδιδεστε ακομα και σε απλα φιλια ή ακα πιπα, ειναι τουλαχιστον υποκριτικο. Οι "καθαροι" και οι προσεκτικτοι, αλλαξτε χομπυ, ειναι σαν να εισαι βιγκαν και να δουλευεις σε χασαπικο.....
Δεν σου γραφω τιποτα προσωπικα, γενικως τα λεω γιατι κατα καιρους ακουμε διαφορα εδω μεσα. Καλη συνεχεια
 

Afypnismenos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
131
Like
829
Πόντοι
81
Που'ναι ο Μαρής και ο Λιοντάρης όταν τους χρειάζεσαι.

Υ.Γ. ΟΛΕΣ τον παίρνουν ακάποτα, όποιος θέλει ας ψάξει περισσότερα στην creampie clan. Αν κόλλαγε τόσο εύκολα ο hiv και η ηπατίτιδα θα ήμασταν όλοι νεκροί τώρα.
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Σήμερα πρωινή βάρδια στο μετάξι κατα τις 11 είδα πολλά σπίτια κλειστά .Όταν ρώτησα γιατί σήμερα έτσι μου είπαν έκανε βόλτα η αστυνομία .
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746
Πέρασα πριν λίγο από μπαρμπορα. Λέει τα έχω μάθει από τους πελάτες, τι λένε... Ότι κάνω ακαποτα... Αν είναι δυνατον, Ελείναι σωστά πράγματα αυτά; Κάποιος με ζηλεύει και τα λέει... Διαβάζεις το σάιτ την ρώτησα; Όχι μου τα λένε οι πελάτες. Πέρασα τελικά μαζι της, ωραία εμπειρία.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
10
Like
3.055
Πόντοι
1.960
Επέστρεψα!

Με το χαμόγελο στο στόμα πάω μετά και στο Βεργάς 6 να δω τι παίζει. Δεν είχα διαβάσει το σχόλιο του Νταή ακόμα για 6Α και 6Β μπήκα στο πρώτο απο τα δεξία και ήταν στο δωμάτιο η ελένη και η Μαρίνα παρτούζα με έναν τυπά. Μου λέει η τσατσά περίμενε 2 λεπτά τώρα βγαίνουν τα κορίτσια. Το τι γινόταν στο δωμάτιο ένας θεός ξέρει. σφαλαρίδια, μπουνίδια, βογγιτά, σε κάποια φάση άκουσα και έναν παρατεταμένο ήχο σαν ξερατό δεν είμαι σίγουρος... :cheesy::cheesy::cheesy:

PS : Εξω από το Διδυμου 27 νομίζω κάποιος μάλλον πέθανε από ναρκωτικά. Είχε πέσει κάτω, δεν έβλεπα να ανασένει και έιχε σύρριγα/συρρίγες δίπλα. :2funny::2funny::2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :klapste:
Καλανταξ ο ανθρωπας ειναι ειδωλο!!!
Καιρο ειχα να γελασω και να'υχαριστηθω διαβαζοντας!!!
Να σαι καλα φιλε!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

francesco barbalias

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
746
Πόντοι
80
Πήγα Ραμόνα στο Διδύμου 22, λοιπόν η κοπέλα από εμφάνιση είναι 3/10 απορώ με όσους δεν αναφέρουν ότι είναι μπαζάρα.
Αλλά από υπηρεσίες φυσάει, ζητάει αγριάδες από μόνη της, δεν λέει σε τίποτα όχι, είναι τρομερή.

Εγώ που μου αρέσει να γαμάω ωραία μουνιά δεν νομίζω να την ξαναπάρω αλλά σίγουρα από υπηρεσίες είναι τρομερή.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Πήγα Ραμόνα στο Διδύμου 22, λοιπόν η κοπέλα από εμφάνιση είναι 3/10 απορώ με όσους δεν αναφέρουν ότι είναι μπαζάρα.
Αλλά από υπηρεσίες φυσάει, ζητάει αγριάδες από μόνη της, δεν λέει σε τίποτα όχι, είναι τρομερή.

Εγώ που μου αρέσει να γαμάω ωραία μουνιά δεν νομίζω να την ξαναπάρω αλλά σίγουρα από υπηρεσίες είναι τρομερή.

Γίνε λίγο πιο αναλυτικός τύπε.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Σε ευχαριστώ. Θα μας πεις τώρα πως πήγε και γιατί έδωσες μια ώρα;
Σε ευχαριστώ. Θα μας πεις τώρα πως πήγε και γιατί έδωσες μια ώρα;

Αρέσκομαι στο να δίνω για μια ώρα και μετά να ρωτάω πως είναι μέσα...είναι φετίχ.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Με τετοιες παλιοσειρες που κανουν παρελαση, ετσι οπως γιναμε, ακομα και η Αννα η μυστηρια να επιστρεψει, θα πεταμε φωτοβολιδες..
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.400
Πόντοι
41.129
Με τετοιες παλιοσειρες που κανουν παρελαση, ετσι οπως γιναμε, ακομα και η Αννα η μυστηρια να επιστρεψει, θα πεταμε φωτοβολιδες..
Τυπε φαντασου τι εχει να γινει αν βγουν αληθινες οι φημες καποιου μελους εδω μεσα οτι σε λιγες μερες γυρνουν στη δουλεια Αρινα και Ρενατα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Τυπε φαντασου τι εχει να γινει αν βγουν αληθινες οι φημες καποιου μελους εδω μεσα οτι σε λιγες μερες γυρνουν στη δουλεια Αρινα και Ρενατα.
Για Αρίνα είναι σχεδόν σίγουρο τύπε, τι διάολο, και προχθές την είδα να κατηφορίζει τη Φωκαιας με τον σύντροφό της χεράκι-χεράκι.
Για την Ρενατα με όλα αυτά που τράβηξε, χμμμ δύσκολο.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Γίνε λίγο πιο αναλυτικός τύπε.
Πέρασα πριν λίγο από μπαρμπορα. Λέει τα έχω μάθει από τους πελάτες, τι λένε... Ότι κάνω ακαποτα... Αν είναι δυνατον, Ελείναι σωστά πράγματα αυτά; Κάποιος με ζηλεύει και τα λέει... Διαβάζεις το σάιτ την ρώτησα; Όχι μου τα λένε οι πελάτες. Πέρασα τελικά μαζι της, ωραία εμπειρία.
Έτσι λενε όλες Και οι ακαποτες και οι γλωσσοφιλουδες … εμένα μια μου έλεγε μόνο με εσένα είμαι έτσι μόνο εσένα φιλάω στο στόμα ….κλαίνε και οι ρέγγες …αυτές ειναι οι πιο επικυνδινες για ασθενείες και δεν εννοώ αποκλειστικά σοβαρές ασθένειες …αλλά και μια βαρειά μυκητίαση σε στόμα και φάρυγγα και λάρυγγα δεν είναι εύκολη υπόθεση και οποίος έχει πάθει ξέρει καλά …!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom