Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 353 άτομα (34 μέλη και 319 επισκέπτες)

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
877
Κριτικές
26
Like
8.679
Πόντοι
2.036
Η περιβοητη ξανθια σπασαρχιδο τσατσα η Νελλη ενω τις τελευταιες μερες ειχε ηρεμησει καπως, χθες στο Ιασωνος 44 οροφος ηταν παλι αγριεμενη....Κλασσικα εμποδιζε τους παντες να φυγουν, επιανε κωλους κτλ....Ειχε βαρδια η γυφτορουμανα η Αννα (η οποια ειναι στανταρακι μου) εδωσα 10ρικο και περιμενα σαλονι να χαζευω τους ομηρικους καυγαδες της Νελλης με τα Πακια....Ενας απο αυτους αηδιασμενος ενω ειχε δωσει ηδη κοκκινο παραβολο τελικα αλλαξε γνωμη και ζηταγε τα λεφτα πισω απο την Νελλη η οποια δεν του τα εδινε λεγοντας του "Τα λεφτα τα εχει η Αννα, οταν βγει απο το δωματιο να της τα ζητησεις!!", ταυτοχρονα ακουγοντουσαν και η κραυγες της Αννας που ξεμουνιαζοταν στο δωματιο....αστεια και γελοια ολη αυτη η φαση... προς στιγμην πηγα και εγω να αλλαξω γνωμη και λεω στην Νελλη "ξερεις κατι κατσε να κανω μια βολτουλα και θα επιστρεψω σε λιγο γιατι εχει πολυ δουλεια τωρα"... με το που της το λεω με αρπαζει αγκαζε με δυναμη (βρηκαν ευκαιρια να την κοπανησουν οι αλλοι που τους κραταγε) και με σπρωχνει γρηγορα σε ενα δωματιο που μολις εβγαινε ενα Πακι....δεν αντεδρασα αφου τελικα μπηκα πρωτος στην σειρα απο 2-3 που περιμεναν χαχαχα....
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.449
Κριτικές
103
Like
48.700
Πόντοι
21.661
Top σε εμφάνιση η Άννα κου ήταν το 2012 που ήταν ένας ωραιός πιπινομούναρος. Τώρα έχει σπάσει πολύ η φάτσα και το σώμα της κανονικό για την ηλικία της.

Μάλλον βγάλαμε είδηση εδώ.
Η Μπάρμπορα πρέπει να τα κατάφερε και να έμεινε έγκυος για να άλλαξες ξαφνικά αγάπη και άρα δεν θα επιστρέψει ποτέ κύριε γαμάω πλέον μόνο σε στουντιο εκτός απο την Μπάρμπορα και τώρα εκτός και απο την Άννα κου
Ε μη γίνεσαι αχάριστος και εσύ...
Χωρίς να είμαι προμοτορας της
...αφού το έχει πει ξεκάθαρα ΚΑΙ αυτό
1719216854046.png

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Bile

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
63
Κριτικές
2
Like
259
Πόντοι
0
Η περιβοητη ξανθια σπασαρχιδο τσατσα η Νελλη ενω τις τελευταιες μερες ειχε ηρεμησει καπως, χθες στο Ιασωνος 44 οροφος ηταν παλι αγριεμενη....Κλασσικα εμποδιζε τους παντες να φυγουν, επιανε κωλους κτλ....Ειχε βαρδια η γυφτορουμανα η Αννα (η οποια ειναι στανταρακι μου) εδωσα 10ρικο και περιμενα σαλονι να χαζευω τους ομηρικους καυγαδες της Νελλης με τα Πακια....Ενας απο αυτους αηδιασμενος ενω ειχε δωσει ηδη κοκκινο παραβολο τελικα αλλαξε γνωμη και ζηταγε τα λεφτα πισω απο την Νελλη η οποια δεν του τα εδινε λεγοντας του "Τα λεφτα τα εχει η Αννα, οταν βγει απο το δωματιο να της τα ζητησεις!!", ταυτοχρονα ακουγοντουσαν και η κραυγες της Αννας που ξεμουνιαζοταν στο δωματιο....αστεια και γελοια ολη αυτη η φαση... προς στιγμην πηγα και εγω να αλλαξω γνωμη και λεω στην Νελλη "ξερεις κατι κατσε να κανω μια βολτουλα και θα επιστρεψω σε λιγο γιατι εχει πολυ δουλεια τωρα"... με το που της το λεω με αρπαζει αγκαζε με δυναμη (βρηκαν ευκαιρια να την κοπανησουν οι αλλοι που τους κραταγε) και με σπρωχνει γρηγορα σε ενα δωματιο που μολις εβγαινε ενα Πακι....δεν αντεδρασα αφου τελικα μπηκα πρωτος στην σειρα απο 2-3 που περιμεναν χαχαχα....
Τη είπες φίλε τώρα? καιρό είχα να το ακούσω αυτό το ευχάριστο.θα πάω να πούμε τα μπινελικια μας σήμερα.ειχα στεναχωρηθεί πολύ αυτό το καιρό που ήταν νορμάλ.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
527
Κριτικές
13
Like
4.900
Πόντοι
736
Φιλ11 πάνω μια Πουερτορικανή(!?) και μια άλλη που ήταν στο δωμάτιο

Στα 54άρια απέναντι αστυνομία άραγμα... Να μπεις να γαμήσεις και να λες τώρα θα μπουν να ψαχνόμαστε... Τρομερή χαλάστρα στα μαγαζιά που στήνουν στασίδι εκεί. Τέσπα.
Βενεζολάνα είναι, πολύ ψεύτικο βογγητό αλλά κάθεται και τον τρώει καλά, είναι από αυτές που μπορείς να γαμήσεις σαν σκύλος και να μην νιώθεις τύψεις, γουστάρει καταβάθος :cheesy:
Οι μπάτσοι στην γωνία του 54 είναι πρόσφατη εξέλιξη, δεν ενοχλούν.

Την Κατρίν που την πέτυχες?
Εγω απόγευμα την εψαξα στο φ71 οροφος και ισόγειο αλλα δεν ηταν σε κανενα απο αυτά.
Σάββατο απόγευμα 20:00 κ κάτι ήταν στο ισόγειο με άλλες 2 που μπροστά τους ήταν θεά, δεν την πήρα όμως γιατί είχα αδειάσει πρίν λίγο.

Ήρθε (3η Βάρδια) Φωκ17Β η μουνάρα Ρωσίδα big fat booty Άντζελα ή Άντζι απο Αγία Πετρούπολη . Έλειπε απο αρχές Γενάρη του '24 στη Ρωσία και μόλις ήρθε για 3 μήνες κλασσικά. Αντικειμενικά πολύ καλύ περίπτωση αυτόν το καίρο για κάποιον που δεν γουστάρει να πατά στην οδό Φυλής της Μπογκοτά.

Πέρασα μετά και απο Ιασ36 να δώ μια νέα τσατσά που γράφεται, εντάξει για δεδομένα Ελλάδας είναι ένα 9/10 για δεδομένα ΡώσοΟυκρανίας ένα 8/10, 24-29 ετών, κλασσική Σλαβική φάτσα μεταξύ cute face και καυλόφατσας με μπλέ μάτια μελαχρινή 1.60 περίπου, μοντελέ λεπτο σώμα pale skin και γνωρίζει καλά ελληνικά με έντονη Ρωσική προφορά, την ρωτόυσα διάφορα χώρις να θέλω να την καυλαντίσω μιας και φαίνεται καλό κορίτσι αλλα δεν ήθελε να μου μιλήσει πολύ παρόλο που με κόζαρε συνέχεια, προφανώς έπαθε κοκομπλόκο βλέπωντας έναν κούκλο σχεδόν 1.90 κάτω των 24 απορώντας μέσα της τι θέλει αυτός 01:00 ώρα το βράδυ στα μπουρδελα του Σκατουργείου, την ήδη απορία έχω και εγώ αλλα τέσπα. Τελικώς δεν είδα κάν την τάνα και έφυγα απο την αμήχανη σιγή που υπήρχε. Κρίμα το κορίτσι να χαραμίζεται μέσα στον οχετό του κέντρου της Αθήνας, της εύχομαι οτι καλύτερο και μακριά απο την πορνεία.
Εσύ πιστεύω πρέπει να κάνεις παρέα με τον @Filislover , θα ταιριάξετε.
H Ηλέκτρα η Βουλγάρα. Φ67 παλιά κ τώρα Φίλιπ 11 κ φωκαιας 7
Ανάλογα τα φεγγάρια ανακοινώνει κ κωλο.....
Μια φορά την είδα στο Φ67 κ το πρωκτικό ήταν ΜΗ διαθέσιμο.....
Τώρα στα νέα σπίτια εχω διαβασει οτι το κάνει με extra όταν δεν το ανακοινώνει η υπηρεσία στο σαλόνι....
θέλει 10 ευρώ έχτρα για κώλο στο φωκαίας 7 όταν πήγα πριν 1 μήνα περίπου. Δεν τις τα έδωσα και δεν πρόκειτε να ξαναπάω εκτός να με 20 ευρώ ξαναδώσει το κωλί της.
Κάνει και στο 20ρικο σε αυτούς που ξέρει/θέλει, πάει και ξενοδοχείο για όποιον ενδιαφέρεται με φουλ 1 ώρα 60/70€ ζητάει ανάλογα την μέρα της :P

Tην Αννα την ειχα καταγαμησει στο 10ρικο όταν δούλευε στο Ιασωνος 20β το 2012 και ηταν 19 ετων. :woldman:
Σε αυτό τον οίκο εγινε η γνωριμία και ξεκινησε και ο μονοπλευρος ερωτας του Oresti kou .
Από εκεί ξεκινησαν ολα....

Ούτε μπορώ να φανταστώ τί μούναρος θα ήταν πριν 12χρόνια και στο 10ρικο? θα την έπαιρνα κάθε μέρα.

In other news, έριξα μία καλή βόλτα Σάββατο στην 2η βάρδια και πέρασα με Μόνικα Φ59 ισόγειο, 2η φορά (1η πριν 1,5 μήνες) απίστευτη κορμάρα, πολύ μαύρη σε σχέση με άλλες Λατίνες αλλά το κορμί αυτό με τρελαίνει, μέσα ήταν λίγο πάνω του μ/ο με μόνη διαφορά από την 1η φορά την αίσθηση μέσα της λόγω τζέλ/δουλειάς, πολύ ποιο χαλαρή.

Είδα και τις άλλες νέες Λατίνες, αρκετές εμφανίσιμες και πολλές μέτριες, ή Άντρεα του Φ54 νταρντανοόμορφη
αλλά μόνο σε 1 δωμάτιο λειτουργούσε a/c και ήταν αρκετά βρώμικο, άλλη φορά.
Είδα και την Βανέσσα στο Φ69 που είναι όντως αυτή του Χωματιανού 11Α, αλλά δεν πέρασα γιατί ο οίκος με τα δωμάτια αυτά φάτσα φόρα στο μικρό σαλονάκι είναι για 10ρικο όχι 20, απορώ πως σας κάνει εντύπωση τώρα και όχι όταν ήταν Χωματιανού.

Έριξα και έναν 2ο τιμητικό στην Ντιάνα Φιλ11 πάνω, έχει γίνει σαν κεφτές από το φαί, αλλά έχει διπλασιάσει το βυζάκι της και είναι μαυρισμένη με tanline, την έχω και άχτι οπότε της τον έδωσα, είναι σφιχτή πάντως παρά τα έξτρα κιλά και τρελιάρα, έκατσα άνετα 15+ λεπτά χωρίς βιασύνες και ενόχληση, με πετσέτα και ντουζάκι που χρειάστηκε γιατί φύγανε πολλά πάνω της κάποια πάνω μου, μπουρδέλο τα κάναμε ...
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.476
Κριτικές
43
Like
7.656
Πόντοι
1.936
Σημερα κατα την πρωινη βαρδια ειχαμε....
Διδυμου 27 Φωτεινη μονη της με 30 λεπτα αναμονη το λιγοτερο.Διδυμου 22 ισογειο Συλβια,οροφος Χριστινα.
Φιλιππιδου 11 οροφος Καργιολινα (...ενα εικοσαρικο) και Κατια.Ομορφο τρομπονιασμα τγς Καργιολινας στην τσουτσουνα μου οπουκαι εχυσα κοπανιωμενος στην κωλαρα της.Φυλης 71 επανω Κατια και Σεσιλια.Αλλο εικοσαρικο εκει οπου επιλεχθη Κατια.Πουτανοφατσα ολικης,με βυζαρες,κωλαρες και επαρκει ξυγκακι για να ειμαι πυρκαυλος.Επισης ειχε τριχωτο αξυριστο μουνακι με τριχα σε ολο το μπικινι.Εννοειται οτι επεσα με τα μουτρα και το εγλειψα μεχρι που η Σαλαμινια τσατσα εχτυπησε την πορτα.Ανανεωσαμε τους ορκους αγαπης μας με τη Βενεζουελανα για εταιρη φορα.
Στο κατω ηταν δυο αλλα λατινακια της ιδιας χωρας.Ενα μιμροκαμωμενο μελαχρινο με γυαλακια ,πολυ μπανικο κορμακι και μια χοντροκωλα με τατουαζ που τα ξεχασα ηδη.Στο Φυλης 109 ισογειο ηταν η Ολγα να γαμιεται μονη της μες τα παραπονα.Εκοψε λεει και τα γλειφομουνια....πηγα να κανω κινηση ο κακομοιρης....εφαγα ακυρο.Οποτε δεν παταω γι'αυτη ξανα.Εταιρη κοπελα απο Ιουλιο λεει...Αυτα τα ολιγα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.232
Κριτικές
1.254
Like
198.488
Πόντοι
45.465
Σημερα κατα την πρωινη βαρδια ειχαμε....
Διδυμου 27 Φωτεινη μονη της με 30 λεπτα αναμονη το λιγοτερο.Διδυμου 22 ισογειο Συλβια,οροφος Χριστινα.
Φιλιππιδου 11 οροφος Καργιολινα (...ενα εικοσαρικο) και Κατια.
Κάτια καινούργια?από εμφάνιση πώς είναι?εκτός αν έγραψες λάθος και εννοείς τη Τάνια που είναι δίδυμο με τη Καρολίνα τα πρωινά
 

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
196
Κριτικές
1
Like
1.046
Πόντοι
201

Nazario_85

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
88
Like
854
Πόντοι
80
Φυλής 65 ισόγειο Χριστίνα Ρουμάνα

Λίγο απ την ζέστη βαριόμουν να συνεχίσω την τσάρκα..Λίγο που μπαίνεις απ τον ήλιο στα black light και στραβωνεσαι..Λίγο τα 3αρια μασταρια..πέρασα

Βγάζει το σουτιέν..μες την ραγάδα τα βυζια, ξανθιά, ψιλοτσοντε πρόσωπο, γεμάτη τατουάζ με ενα λιοντάρι στην πλάτη..το οποίο αποδείχτηκε γατάκι..

Πιπα μέτρια, κοιτουσε πως να φάει τον χρόνο, της λέω σημμορφωσου 1 λεπτό να χυσω και να φύγω..

-ναι ναι μου λέει..έλα να αλλάξουμε..

Καλά λέω...φάε τον Woodman από τα casting της private τώρα..τα θελε ο κωλος σου

Και ξεκινάει ένα 4λεπτο πιστονιασμα δίχως αύριο για να ισιώσει

Μην σας μπερδεύει το σαλοναρισμα, φολιτσα είναι.
 

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
196
Κριτικές
1
Like
1.046
Πόντοι
201
Φυλής 65 ισόγειο Χριστίνα Ρουμάνα

Λίγο απ την ζέστη βαριόμουν να συνεχίσω την τσάρκα..Λίγο που μπαίνεις απ τον ήλιο στα black light και στραβωνεσαι..Λίγο τα 3αρια μασταρια..πέρασα

Βγάζει το σουτιέν..μες την ραγάδα τα βυζια, ξανθιά, ψιλοτσοντε πρόσωπο, γεμάτη τατουάζ με ενα λιοντάρι στην πλάτη..το οποίο αποδείχτηκε γατάκι..

Πιπα μέτρια, κοιτουσε πως να φάει τον χρόνο, της λέω σημμορφωσου 1 λεπτό να χυσω και να φύγω..

-ναι ναι μου λέει..έλα να αλλάξουμε..

Καλά λέω...φάε τον Woodman από τα casting της private τώρα..τα θελε ο κωλος σου

Και ξεκινάει ένα 4λεπτο πιστονιασμα δίχως αύριο για να ισιώσει

Μην σας μπερδεύει το σαλοναρισμα, φολιτσα είναι.
οντως μαλακο ειναι,περασα τελευταια φορα πριν καιρο και εκανε ενα γαμησι αγγαρεια,ειναι και ακωλη εντωμεταξυ,αντε γεια...
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
429
Like
743
Πόντοι
81
Αγκυρας 9. Σύμφωνα με την τσά2 η Ρόζα γύρισε στην πατρίδα της.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
133
Like
17.408
Πόντοι
19.316
Πέρασα μια βόλτα από Ακομινάτου, αυτό που είναι δίπλα στο φανάρι. Απλό πρόγραμμα στα 20 ανσκοινωθηκε. Θα είναι καμιά μουνάρα σκέφτηκα, ας περιμένω. Παπάρια, για δεκάρικο μπορεί. Ρεεεεεεε πάτε καλά;;;;
Μεταξουργείο είστε
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.437
Κριτικές
15
Like
12.368
Πόντοι
3.246
Πέρασα μια βόλτα από Ακομινάτου, αυτό που είναι δίπλα στο φανάρι. Απλό πρόγραμμα στα 20 ανσκοινωθηκε. Θα είναι καμιά μουνάρα σκέφτηκα, ας περιμένω. Παπάρια, για δεκάρικο μπορεί. Ρεεεεεεε πάτε καλά;;;;
Μεταξουργείο είστε
Ρε τι λένε?! Βέβαια, και πρόσφατα στο Κολωνού 32 υπογα ζητούσαν 15€ για μια όμορφη, για τα δεδομένα του Μεταξιού, ΦΟΛΑ. Πιο παλιά τουλάχιστον φέρανε κάτι καλά μουνια με 20€, χωρίς όμως να τα δικαιολογεί ο άθλιος χώρος... :jerking:

Επίσης, τώρα θυμήθηκα μια Μιρέλα από Μεγαλεκου 25, η οποία έπαιρνε +5€ για χύσιμο στο στόμα και +5€ για κώλο. Φυσικά όταν επέστρεψε μετά από μια σχεδόν πενταετία στο Πέρδικα έκανε την ανηξερη... :2funny::jerking:
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
16
Like
11.320
Πόντοι
3.246
Συναγωνιστές, χθες βραδάκι πρέπει να ήταν στο Φιλιππίδου 11 κάτω η Άννα..Νομίζω, αυτή που λέτε Κου..
Κοριτσάρα όντως..
Δεν την έχω πάρει ποτέ, ούτε καν χθες..Μαλακία μου; Χάνω κάτι;
τίποτα το ιδιαίτερο! απλά
μια ωραία
μελαχρινή
παρουσία, άσε
που έχει
παχύνει αρκετά
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
16
Like
11.320
Πόντοι
3.246
Και αυτή από Μεταξουργειο ξεκίνησε? Παντός οι οίκοι αυτής της περιοχής θα πρέπει να αποτελούν κέντρο εκπαίδευσης των νέων εκκολαπτομενων ιεροδουλων.......κάτι σαν military camp των μπουρδελων της Αθήνας δηλαδή......
και η Χριστίνα η ρουμάνα με τα
πολλά τατουάζ είχε ξεκινήσει από
μετάξι.. και αρκετές
άλλες
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
16
Like
11.320
Πόντοι
3.246
Τα σπυριά που η Σαμπίνα είχε πέρυσι στο πρόσωπο τα έχει ακόμα;
έριξε κάποια λεφτά στις θεραπείες της για τα
σπυριά ( αφου ελάττωσε αρκετά και το αλκοόλ ) και τώρα
επενδύει σε τατού-μανίκι το
μωράκι!
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
1.555
Πόντοι
201
Φυλής 65 ισόγειο Χριστίνα Ρουμάνα

Λίγο απ την ζέστη βαριόμουν να συνεχίσω την τσάρκα..Λίγο που μπαίνεις απ τον ήλιο στα black light και στραβωνεσαι..Λίγο τα 3αρια μασταρια..πέρασα

Βγάζει το σουτιέν..μες την ραγάδα τα βυζια, ξανθιά, ψιλοτσοντε πρόσωπο, γεμάτη τατουάζ με ενα λιοντάρι στην πλάτη..το οποίο αποδείχτηκε γατάκι..

Πιπα μέτρια, κοιτουσε πως να φάει τον χρόνο, της λέω σημμορφωσου 1 λεπτό να χυσω και να φύγω..

-ναι ναι μου λέει..έλα να αλλάξουμε..

Καλά λέω...φάε τον Woodman από τα casting της private τώρα..τα θελε ο κωλος σου

Και ξεκινάει ένα 4λεπτο πιστονιασμα δίχως αύριο για να ισιώσει

Μην σας μπερδεύει το σαλοναρισμα, φολιτσα είναι.
Η αλήθεια είναι οτι το βυζί της που ήταν το μεγαλο της ατού έχει χαλάσει πολύ.
Κανείς δεν μπορεί να ξεφύγει απο τον νόμο της βαρύτητας.
Αυτό σε συνδιασμό με το πολύ φτωχό πρόγραμμα της την κάνει να υστερεί πολύ στον ανταγωνισμό με άλλα κορίτσια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom