Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 235 άτομα (25 μέλη και 210 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
για οποιον ενδιαφερεται η αντριαννα στο ποστο της απογευμα σημερα
ετοιμη να ρουφιξει το σπερμα καθε καυλιαρη τυπου :rockon:
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Η Αντριάνα έχει δίκιο. Την Αστυνομία δεν τους ενδιαφέρουν τα χαρτιά εκείνη την ώρα τα βλέπουν μετά. Είναι μια παράξενη ανωμαλία όπου οι κοπέλες έχουν χαρτιά και χαρακτηρισμό άρα έχουν άδεια (όλες οι ρωσίδες τσέχες πολλές ρουμάνες όλες ουκρανέζες )αλλα τα μαγαζιά από 250 μονο τα 5 έχουν νόμιμη άδεια. ʼρα που να δουλέψουν οι 1000 νόμιμες με χαρτιά ιερόδουλες????




Πάντως έχει μεγάλο ενδιαφέρον να δεις πόσα μαγαζιά μένουν ανοιχτά όταν
κάνει ντου η αστυνομία.
Παλιότερα θυμάμαι εκλειναν ελαχιστα
Τελευταια κλεινουν σχεδον όλα.
Και αυτο που έχω παρατηρήσει είναι ότι αυτα που μένουν ανοιχτά είναι
αυτά που έχουν κάτι πατσογριες Ελλινιδες η Τραβεστί...
Αυτές προφανός έχουν χαρτιά.
Τα σπίτια με τα ακάποτα κλπ (παραδεχομαι οτι αν κανι παντρεμένος είμαι μερακλης του είδους) κλείνουν απο τα πρώτα.
Όταν ρώτησα την Ανδριαννα απο Διδιμου 18 απο περιεργια τι θα μου πει μου απαντηση οτι τις πανε όλες μεσα...ασχετα αν εχουμε χαρτια η όχι.Και το πρωι περνανε αυτοφορο αθωονονται και ολα καλα μετα.
Δεν ξέρω γιατι δεν την πιστεψα....
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Πάντως έχει μεγάλο ενδιαφέρον να δεις πόσα μαγαζιά μένουν ανοιχτά όταν
κάνει ντου η αστυνομία.
Παλιότερα θυμάμαι εκλειναν ελαχιστα
Τελευταια κλεινουν σχεδον όλα.
Και αυτο που έχω παρατηρήσει είναι ότι αυτα που μένουν ανοιχτά είναι
αυτά που έχουν κάτι πατσογριες Ελλινιδες η Τραβεστί...
Αυτές προφανός έχουν χαρτιά.
Τα σπίτια με τα ακάποτα κλπ (παραδεχομαι οτι αν κανι παντρεμένος είμαι μερακλης του είδους) κλείνουν απο τα πρώτα.
Όταν ρώτησα την Ανδριαννα απο Διδιμου 18 απο περιεργια τι θα μου πει μου απαντηση οτι τις πανε όλες μεσα...ασχετα αν εχουμε χαρτια η όχι.Και το πρωι περνανε αυτοφορο αθωονονται και ολα καλα μετα.
Δεν ξέρω γιατι δεν την πιστεψα....
Όπως έγραψε και άλλος συναγωνιστής, πολλά μαγαζάκια, παρότι οι κοπέλες έχουν χαρτιά, κλείνουν για να αποφύγουν τα "κορίτσια" το πακέτο "διανυκτέρευση στο κρατητήριο-αυτόφωρο, κλπ" και αυτό γιατί ο οίκος ανοχής δεν έχει άδεια. Εκτός από ψυχοφθόρο κοστίζει και παράσταση δικηγόρου κλπ.

Όμως πολλές ΠΡΑΓΜΑΤΙ δουλεύουν χωρίς χαρτιά. Και ασχέτως αδειών και λοιπών εγγράφων, σε πολλούς οίκους η υγειϊνή δεν είναι στα "καλύτερά της"
 

residentfuck

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
10
Στη Τροφωνιου 11 στο κατω που πας ευθεια και μετα στριβεις δεξια.Ειχε τη Εμανουελα.20ευρω αυτα που εκανε.Ματια αληθορα και καπως χοντρο σωμα.Στο επανω η τσατσα ηρθε στο σαλονι και με γεμισε αποσμητικο χωρου σαν να ειμουν κατσαριδα και μου εριχνε αροξολ.Ωραια η κοπελα που ειχε με μικρο βυζι αλλα ομορφη.Στο Τροφωνιου 13 ισογειο ειχε μια πολυ αδυνατη που δεν κρατησα το ονομα της.Στον οροφο ειχε μια για τους λατρεις των μεγαλων ηλικιων.Κοντα μαλλια με ζελε σαν καρφακια,κωλαρα και ξινοφατσα.Τελικα εξαιτιας που βιαζομουν και δεν μου αρεσε καμια δεν εγινε τιποτα σημερα.
 

residentfuck

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
10
Ξεχασα να γραψω αυτη στο Τροφωνιου 13 στον οροφο τη λενε Βαλερια.Συγνωμη για τη παραλειψη.
 

residentfuck

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
10
Στο χωματιανου αλλες φορε στο απανω και αλλες στο κατω ειναι μια Χριστινα που ειχε δουλεψει και στο Φ69 στον οροφο νομιζω γυρω στο περσινο καλοκαιρι.Την εχει δει κανενας αλλος?Δεν ειναι το Χριστινακι απο Καζακσταν αλλα ειχε δουλεψει και εκει.Ξερει κανεις κατι για αυτη που λεω γιατι σκεφτομαι να αποπειραθω.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Πάντως έχει μεγάλο ενδιαφέρον να δεις πόσα μαγαζιά μένουν ανοιχτά όταν
κάνει ντου η αστυνομία.
Παλιότερα θυμάμαι εκλειναν ελαχιστα
Τελευταια κλεινουν σχεδον όλα.
Και αυτο που έχω παρατηρήσει είναι ότι αυτα που μένουν ανοιχτά είναι
αυτά που έχουν κάτι πατσογριες Ελλινιδες η Τραβεστί...
Αυτές προφανός έχουν χαρτιά.
Τα σπίτια με τα ακάποτα κλπ (παραδεχομαι οτι αν κανι παντρεμένος είμαι μερακλης του είδους) κλείνουν απο τα πρώτα.
Όταν ρώτησα την Ανδριαννα απο Διδιμου 18 απο περιεργια τι θα μου πει μου απαντηση οτι τις πανε όλες μεσα...ασχετα αν εχουμε χαρτια η όχι.Και το πρωι περνανε αυτοφορο αθωονονται και ολα καλα μετα.
Δεν ξέρω γιατι δεν την πιστεψα....
Σωστοτατος!!
Καπως ετσι ειναι τα πραγματα απο οσο γνωριζω κι εγω :thumbsup:
 

kostas-jeff

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
ελλης 3 πιο πορνιδιο δουλευει για απογευματινη βαρδια ?
η ντιανα το granny με 25 ευρω το γνωστο προγραμμα του οικου ....τετοια ωρα βεβαια που στο λεω θα κανει  :zzzzz: :zzzzz: οποτε απο αυριο...
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Σωστοτατος!!
Καπως ετσι ειναι τα πραγματα απο οσο γνωριζω κι εγω :thumbsup:

Κάπως έτσι είναι τα πράγματα που θέλουν να μας παρουσιάζουν σαν σωστά... ;)
Μιας και μέσω του site έχουμε μια Ά επαφη με τις κοπέλες αλλά και άλλους συναγωνιστές, συμφέρει να νομίζουμε πως περνάνε αυτόφωρο και πως οι περισσότερες είναι οκ κτλ...
Δεν μπορώ να σου πω περισσότερα και ούτε θέλω να στο παίξω ξερόλας αλλά να θυμάσαι πως το τελευταίο πράγμα για να μείνει ανοιχτό ένα μπουρδέλο είναι η υγεία της εκδιδόμενης...
Ο νοών νοείτω.
 

Επισκέπτης
Πάντως έχει μεγάλο ενδιαφέρον να δεις πόσα μαγαζιά μένουν ανοιχτά όταν
κάνει ντου η αστυνομία.
Παλιότερα θυμάμαι εκλειναν ελαχιστα
Τελευταια κλεινουν σχεδον όλα.
Και αυτο που έχω παρατηρήσει είναι ότι αυτα που μένουν ανοιχτά είναι
αυτά που έχουν κάτι πατσογριες Ελλινιδες η Τραβεστί...
Αυτές προφανός έχουν χαρτιά.
Τα σπίτια με τα ακάποτα κλπ (παραδεχομαι οτι αν κανι παντρεμένος είμαι μερακλης του είδους) κλείνουν απο τα πρώτα.
Όταν ρώτησα την Ανδριαννα απο Διδιμου 18 απο περιεργια τι θα μου πει μου απαντηση οτι τις πανε όλες μεσα...ασχετα αν εχουμε χαρτια η όχι.Και το πρωι περνανε αυτοφορο αθωονονται και ολα καλα μετα.
Δεν ξέρω γιατι δεν την πιστεψα....

Σωστα σου τα ειπε, ετσι οπως σου τα ειπε ειναι. Το ολο θεμα ειναι με τις αδειες των σπιτιων, οχι με τα χαρτια των ιεροδουλων που δουλευουν εκει. Το εχει πει πολλες φορες η προεδρος τους οτι παιρνουν τις κοπελες και τις τσατσαδες και τις κρατανε ολη νυχτα στο τμημα και το πρωι τις πανε στα δικαστηρια επειδη δουλευουν σε σπιτια χωρις αδεια. Κοιτα λιγο στην πρωτη σελιδα του σαιτ, παλι συγκεντρωση διαμαρτυριας ειχαν τις προαλλες οι ιεροδουλες γι' αυτον ακριβως το λογο. Ξερω κοπελες απο το επαγγελμα καθολα νομιμες που τους εχει τυχει να τις μαζεψουν και να τις κρατησουν ολη νυχτα στο τμημα ακριβως επειδη εκδιδονταν σε σπιτι χωρις αδεια. Ολο το ζητημα ειναι με τις γαμημενες αδειες των σπιτιων, οχι με τα χαρτια των ιεροδουλων. Τα σπιτια πρεπει να νομιμοποιηθουν αμεσα και να σταματησει ολο αυτο το αισχος.
 

residentfuck

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
10
η ντιανα το granny με 25 ευρω το γνωστο προγραμμα του οικου ....τετοια ωρα βεβαια που στο λεω θα κανει  :zzzzz: :zzzzz: οποτε απο αυριο...
Η Ντιανα εθναι μια ξανθια μεγαλη σε ηλικια κοντη με καπια περιτα κιλα?Αν ειναι αυτη εχω ακουσει καλα λογια για αυτα που κανει.Αλλα πολυ μεγαλη ρε παιδι μου.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.710
Κριτικές
126
Like
7.727
Πόντοι
7.885
Η Ντιανα εθναι μια ξανθια μεγαλη σε ηλικια κοντη με καπια περιτα κιλα?Αν ειναι αυτη εχω ακουσει καλα λογια για αυτα που κανει.Αλλα πολυ μεγαλη ρε παιδι μου.

Ναι φίλε,αυτή είναι :thumbsup:.Μόνο αν γουστάρεις 50+ προτείνεται ή αν έχεις τεράστιες κάβλες :2funny:.Πάντως οι υπήρεσιες είναι φουλ έξτρα,οπότε κι ένα χύσιμο στη μάπα για εκτόνωση σίγουρα θα σε χαλαρώσει :cum: :grin:
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Ναι φίλε,αυτή είναι :thumbsup:.Μόνο αν γουστάρεις 50+ προτείνεται ή αν έχεις τεράστιες κάβλες :2funny:.Πάντως οι υπήρεσιες είναι φουλ έξτρα,οπότε κι ένα χύσιμο στη μάπα για εκτόνωση σίγουρα θα σε χαλαρώσει :cum: :grin:

ναι η Ντιάνα έχει 50αρήσει, με ''αναγκαστικά'' για την ηλικία της χαλάρωση-περιττά κιλά,
με φτιασίδομα για να παίρνει εξτρα πόντους (τατουάζ,μεικαπ,βαψιμο κ.λ.π) αλλά μέχρι εκεί είναι όπως γράφεται μόνο για ξεγκάβλωμα αλλά με τα ελεύθερα τελειωτικα blow jobs δεν αποκλείεται το σεντόνι να είναι εμπλουτισμένο με τον κόπο των συναγωνιστών  ;)

αλήθεια μπορεί ένας αντικειμενικός να μας ενημερώσει για την άλλη την πρωινή την Ισαββέλλα γιατί διαβάζω μια άκρως θετική κριτική και παραξενεύομαι λέει τίποτα από εμφάνιση?
θέλω αντικειμενική άποψη :)
 

kostas-jeff

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
ναι η Ντιάνα έχει 50αρήσει, με ''αναγκαστικά'' για την ηλικία της χαλάρωση-περιττά κιλά,
με φτιασίδομα για να παίρνει εξτρα πόντους (τατουάζ,μεικαπ,βαψιμο κ.λ.π) αλλά μέχρι εκεί είναι όπως γράφεται μόνο για ξεγκάβλωμα αλλά με τα ελεύθερα τελειωτικα blow jobs δεν αποκλείεται το σεντόνι να είναι εμπλουτισμένο με τον κόπο των συναγωνιστών  ;)

αλήθεια μπορεί ένας αντικειμενικός να μας ενημερώσει για την άλλη την πρωινή την Ισαββέλλα γιατί διαβάζω μια άκρως θετική κριτική και παραξενεύομαι λέει τίποτα από εμφάνιση?
θέλω αντικειμενική άποψη :)

την ισαβελα φιλε δεν την εχω παρει μονο εμφανισιακα μπορω να σε βοηθησω ειναι μελαχρινη apo 28-32 ηλικια γλυκουτσικο προσωπακι γυρω στο 1,75 την εκανα μεγαλα βυζια 3αρια με ταση προς 4αρια απλα κατω ειναι ανοιχτη μεγαλο κωλο και μπουτια χοντρα(σωμα τυπικης  ελληνιδας υπαλληλου θα το χαρακτηριζα! :grin: :grin:).Βασικα εγω αν ειναι μικρη αλλα γεματη η ...τανα δεν με φτιαχνει(προτιμω mature σε ποιο γεματο που δικαιολογειται λογω ηλικιας...αλλα αυτο ειναι τελειως υποκειμενικο οποως καταλαβαινεις).Γενικως εγω παω κυριως σε ντιανα εκει αλλα αν σου αρεσει και η ισαβελλα απο οτι ξερω κανει σχεδον το ιδιο προγραμμα (γνωστα αυτα μην τα ξαναλεμε).Το μπουρδελακι ειναι ησυχο εχει καλη πορτα απο οτι εχω διαπιστωσει και το προτιμω για αυτον τον λογο...Παντως κανε μια επισκεψη και μονος σου γιατι οτι και να σου λεμε αν δεν δεις εσυ?....
 

Bono8888

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2010
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σωστα σου τα ειπε, ετσι οπως σου τα ειπε ειναι. Το ολο θεμα ειναι με τις αδειες των σπιτιων, οχι με τα χαρτια των ιεροδουλων που δουλευουν εκει. Το εχει πει πολλες φορες η προεδρος τους οτι παιρνουν τις κοπελες και τις τσατσαδες και τις κρατανε ολη νυχτα στο τμημα και το πρωι τις πανε στα δικαστηρια επειδη δουλευουν σε σπιτια χωρις αδεια. Κοιτα λιγο στην πρωτη σελιδα του σαιτ, παλι συγκεντρωση διαμαρτυριας ειχαν τις προαλλες οι ιεροδουλες γι' αυτον ακριβως το λογο. Ξερω κοπελες απο το επαγγελμα καθολα νομιμες που τους εχει τυχει να τις μαζεψουν και να τις κρατησουν ολη νυχτα στο τμημα ακριβως επειδη εκδιδονταν σε σπιτι χωρις αδεια. Ολο το ζητημα ειναι με τις γαμημενες αδειες των σπιτιων, οχι με τα χαρτια των ιεροδουλων. Τα σπιτια πρεπει να νομιμοποιηθουν αμεσα και να σταματησει ολο αυτο το αισχος.

Θα τις κρατησουν ολη νυχτα  κοπελες με τα χαρτια των ιεροδουλων? Με της χαρτια κρατησουν 1 ωρα μονο. :idiot:    Κρατησουν ολη νυχτα κοπελες αν δουλευουν χωρις χαρτια(περισσοτερες) για ιεροδουλια,οχι αδεια για τα μαγαζια.  :uglystupid:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.710
Κριτικές
126
Like
7.727
Πόντοι
7.885
ναι η Ντιάνα έχει 50αρήσει, με ''αναγκαστικά'' για την ηλικία της χαλάρωση-περιττά κιλά,
με φτιασίδομα για να παίρνει εξτρα πόντους (τατουάζ,μεικαπ,βαψιμο κ.λ.π) αλλά μέχρι εκεί είναι όπως γράφεται μόνο για ξεγκάβλωμα αλλά με τα ελεύθερα τελειωτικα blow jobs δεν αποκλείεται το σεντόνι να είναι εμπλουτισμένο με τον κόπο των συναγωνιστών  ;)

αλήθεια μπορεί ένας αντικειμενικός να μας ενημερώσει για την άλλη την πρωινή την Ισαββέλλα γιατί διαβάζω μια άκρως θετική κριτική και παραξενεύομαι λέει τίποτα από εμφάνιση?
θέλω αντικειμενική άποψη :)
Μάστορα μήπως ξέρεις που πήγε η Κατερίνα (ελληνίδα,3αρια+ βυζιά,μπουτάρες,κωλάρα) που δούλευε εκεί :think:.Μοιάζει καθόλου αυτή η Ισαβέλλα μαζί της :idiot:
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Μάστορα μήπως ξέρεις που πήγε η Κατερίνα (ελληνίδα,3αρια+ βυζιά,μπουτάρες,κωλάρα) που δούλευε εκεί :think:.Μοιάζει καθόλου αυτή η Ισαβέλλα μαζί της :idiot:

Δυστυχώς δεν την ξέρω καν την Κατερίνα αλλά έτσι που την περιγράφεις θέλω να την μάθω :)
 

Επισκέπτης
Βράδυ Σαββάτου 8/5/2010:
Ιάσωνος 1Α-Σοφία σταθερά.Από Φ200.
Ιάσωνος 1Β άνω δεξιά-Μόνικα είπε η υπηρεσία.Προφανώς η ξανθιά Ρωσίδα από Ιάσωνος 19 άνω.
Ιάσωνος 1Γ-Έμμα η γνωστή.Μόνο τα βασικά.
Ιάσωνος 1Β άνω αριστερά-Κατερίνα.Η παιδίζουσα μικροσκοπική, διπλοβάρδια.Από το ακριβώς κάτω.
Κολωνού 30 κάτω-Ωραίο ξανθό λεπτό πιπίνι στα 15 ευρώ.Άνευ ανακοινώσεων εκ του υπηρέτη.
Φυλής 134 υπ.-Ντόρα είπε η υπηρεσία.Προφανώς από Φ200.
Φυλής 134 1ος-Πάολα κατά την υπηρεσία.Προφανώς το μελαγχροινό πιπίνι από Περγάμου 1 κάτω.
Φυλής 200-Γιάννα είπε η υπηρεσία.Προφανώς η Μολδαβέζα που τιμήθηκε από τoν γράφοντα και τον bakalhs.Φ134υπ.-Πιπίνου 65.
Φυλής 71 άνω-ΑΘΗΝΑ.Επιστροφή από Κασσάνδρεια.69 και πρωκτικό αν θυμάμαι καλά στα 20 ευρώ.
VIVA ATHENS!!! CRISIS?...WHAT CRISIS?

Φυλής 69 κάτω-Μαρία πρέπει να λέγεται.Πρωκτικό στα 20 ευρώ.Τα πρωϊνά στο Φ65κάτω.
Μ.Προδρόμου 16-η μελαγχροινή χαριτωμένη κανονικού πάχους με ολίγον ευρεία περιφερειακή ανάπτυξη στους μηρούς χωρίς εμφανή κυτταρίτιδα.Από Φώκαιας 24.Πειστικότατη συμμετοχή στο δωμάτιο.Το "ζούσε".
Φυλής 109 κάτω-ΚΛΕΙΣΤΟ
Φυλής 134 ισόγειο-Σορίνα η κάτι τέτοιο από Φ59 άνω.Μελαγχροινή αδύνατη νεαρή με κριτική στο Φ59.
Φυλής 136-Μαριάννα η βυζαρού από Φ80 και Φ109 κάτω.

Διδύμου 8 κάτω-Αλεξάνδρα από Φυλής 109 άνω.Καστανή αδιάφορη νεαρή κανονικού πάχους με "πιγκοειδή"¨μυτούλα.Αυτήν πήρατε κ.bakalhs και απογοητευτήκατε;

Αλκιβιάδου 16Α-Βερόνικα είπε η υπηρεσία.Προφανώς η μελαγχροινή βυζαρού παχουλή με ακάποτο από Διδύμου 18 υπόγειο.
Αλκιβιάδου 16Β-Πατρίτσια η πρωϊνή συνήθως.Με πρωκτικό και ακάποτο.
Αλκιβιάδου 16Γ-Δεν πήγα γιατί ήξερα οτι κατά 99% θα ήταν η ξεπετοπενταλεπτού Σόνια.Δήλωση Σόνιας στα 5 λεπτά:"Πρέπει να χύσεις"
Φυλής 71 κάτω:ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ λόγω ξιπασμένης τσατσάς Έυας.
 

Επισκέπτης
Μάστορα μήπως ξέρεις που πήγε η Κατερίνα (ελληνίδα,3αρια+ βυζιά,μπουτάρες,κωλάρα) που δούλευε εκεί :think:.Μοιάζει καθόλου αυτή η Ισαβέλλα μαζί της :idiot:
Πρέπει να αναφέρεσαι στην Κατερίνα την Κρητικιά όπως την αποκαλεί ο Μαρκαριάν και δουλεύει γενικά στο Αλκιβιάδου 16Α ελλείψει της Νταϊάνας τα πρωϊνά.Επίσης έχει θεαθεί και στο Διδύμου 18 υπόγειο.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μινι μπουρδελοτσαρκα στην διάρκεια studio τσάρκας

Αλκιβιαδου 16Γ : Η Ξανθιά Milf Σονια

Αλκιβιάδη 16Β : Ένα άλλο milf ονόματα Πατριτσια

Αλκιβιαδου 16Α : Ευτραφής μελαχρινή νεαρή σχετικά, με κουλούρι στα 25, ακα στα 20

Διδύμου 20 : Η Ξανθιά Milf Λολα

Διδύμου  18Β: Καστανή ευτραφής με 20 ακα, 25 κουλούρι

Διδύμου  18Α: νεαρή καστανή αδύνατη, κοντούλα με ανάλογες υπηρεσίες όπως στο 18Β

Διδύμου 16: Αναστασια. Ξανθο milf με μακριά μαλλιά που τα κανει όλα, εκτός από πρωκτικό, όπως χαρακτηριστικά είπε η υπηρεσία.

Έλλης 3: Ξανθό gilf  που τα κάνει όλα, και πρωκτικό
Δεν θυμάμαι όνομα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom