Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 222 άτομα (23 μέλη και 199 επισκέπτες)

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
μου αρεσε μια συνεντευξη που εβαλε το μπουρδελα κομ απο μια εκδιδομενη
και ενα σημειο συγκεγκριμενα το παραθετωκαλλα και νομιζα οτι ημουν ο μονος που ειχα ψευδαισθυσεις
Κι όμως φίλε υπάρχουν και κάποιες που το εκτιμάνε..
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
ξερει κανεις τπτ για το καστανο κοντο που δουλευει πρωι στο φ84 με πρασινη πορτα?φανηκε ομορφουλα και ευχαριστη...

επισης καμια κριτικη για την ξανθουλα που δουλευει στο φ86 κατω?ευχαριστω..
 

vivid

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά σήμερα τι λέει η Φυλής; Είναι ανοιχτή η τσάμπα θα κάνω τον δρόμο;
 

Επισκέπτης
μου αρεσε μια συνεντευξη που εβαλε το μπουρδελα κομ απο μια εκδιδομενη
και ενα σημειο συγκεγκριμενα το παραθετωκαλλα και νομιζα οτι ημουν ο μονος που ειχα ψευδαισθυσεις

Κι ομως... Δεν ειναι ολες ετσι, υπαρχουν καποιες που πραγματικα το εκτιμανε. Τοσα χρονια εχω μαθει να ξεχωριζω τις καθαρα επαγγελματιες απο αυτες που μου δειχνουν ειλικρινη συμπαθεια. Εχω τυχει ακομα και κοπελες που μου εχουν ζητησει μονες τους να βγουμε. Ισως τελικα κι εσυ να μην εχεις ψευδαισθησεις!
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
καθυστερημένα...χθες πρωί

Χωματιανού 11κατω Μαυρούλα (όχι κατράμι) βυζάρες και πολύ καυλιάρα
Χωματιανού 11πάνω Χριστίνα ΠΑΡΑ πολύ ωραίο κορμι-φάτσα μελαχροινο. Θα το παιρνα αλλα είχα παρκάρει περίεργα και θα τρωγα κλήση..
Τα χει πάρει κανείς
ΥΓ. Η χρισίνα πρέπει να παιζε σκάτζα βάρδια στο φυλ. 69 όταν έλειπε η καζακστανή πρίν μήνες.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Κι ομως... Δεν ειναι ολες ετσι, υπαρχουν καποιες που πραγματικα το εκτιμανε. Τοσα χρονια εχω μαθει να ξεχωριζω τις καθαρα επαγγελματιες απο αυτες που μου δειχνουν ειλικρινη συμπαθεια. Εχω τυχει ακομα και κοπελες που μου εχουν ζητησει μονες τους να βγουμε. Ισως τελικα κι εσυ να μην εχεις ψευδαισθησεις!

καλό είναι να το εκτιμάνε, αλλα δεν πρέπει να δίνουν ελπίδες και στους πελάτες, γιατι αργότερα θα απογοητευτούν όλοι.  :- Βέβαια αυτά τα θέματα δεν μπορείς πάντα να τα ελέγχεις.  >:(
 

Επισκέπτης
topnks, που είσαι να μας ενημερώσεις για την Κατερίνα-Φ200-Φώκαιας 27άνω-Διδύμου 8κάτω;

Η Κατερίνα επέστρεψε στο Φυλής 200.Σήμερα το πρωί ήταν εκεί.Αλλά πλέον στα 30 ευρώ!.
Την στιγμή που στα στούντιο το 50ευρω έχει γίνει ουσιαστικά 40ευρω και σε περίοδο μείωσης μισθών και αγοραστικής δύναμης των πολιτών,το κατάστημα αυξάνει 10 ευρώ την τιμή!.

Το πλεονέκτημα της αύξησης είναι οτι πλέον αποκλείονται οι αλλοδαποί εκ των πραγμάτων.
Ακόμα και Έλληνα είδα να φεύγει μόλις άκουσε οτι είναι 30 ευρώ πριν δει την Κατερίνα!
Αυτό το δεύτερο (με τον Έλληνα-ες) μπορεί να καταστήσει λανθασμένη την απόφαση του καταστήματος για 50% αύξηση.
Πάντως η Κατερίνα είναι σταθερή αξία.Και εξαιτίας αυτού,αποφάσισαν την αύξηση. 
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
topnks, που είσαι να μας ενημερώσεις για την Κατερίνα-Φ200-Φώκαιας 27άνω-Διδύμου 8κάτω;

Η Κατερίνα επέστρεψε στο Φυλής 200.Σήμερα το πρωί ήταν εκεί.Αλλά πλέον στα 30 ευρώ!.
Την στιγμή που στα στούντιο το 50ευρω έχει γίνει ουσιαστικά 40ευρω και σε περίοδο μείωσης μισθών και αγοραστικής δύναμης των πολιτών,το κατάστημα αυξάνει 10 ευρώ την τιμή!.

Το πλεονέκτημα της αύξησης είναι οτι πλέον αποκλείονται οι αλλοδαποί εκ των πραγμάτων.
Ακόμα και Έλληνα είδα να φεύγει μόλις άκουσε οτι είναι 30 ευρώ πριν δει την Κατερίνα!
Αυτό το δεύτερο (με τον Έλληνα-ες) μπορεί να καταστήσει λανθασμένη την απόφαση του καταστήματος για 50% αύξηση.
Πάντως η Κατερίνα είναι σταθερή αξία.Και εξαιτίας αυτού,αποφάσισαν την αύξηση.  
Ναι, ειναι η καταλληλη περιοδος για να δινουμε 30 ευρω για την καθε χοντροκωλα.

Εγω την ειχα παρει λιγες φορες στο 20ρικο και μεχρι εκει. Καλη ηταν αν και μου ειχε πρηξει τα αρχιδια οτι πρεπει να τελειωνω, οταν ειχε πολυ κοσμο.

Απο εκει και περα αν στηριξουν καποιοι την ταριφα στα 30 ευρω και εχει πελατεια, θα το κανουν και αλλα πορδελα 25-30 ευρω.
Για αυτο πραξτε ευσυνειδητα  :grin: :grin:
 

topnks

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
710
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
6
topnks, που είσαι να μας ενημερώσεις για την Κατερίνα-Φ200-Φώκαιας 27άνω-Διδύμου 8κάτω;

Η Κατερίνα επέστρεψε στο Φυλής 200.Σήμερα το πρωί ήταν εκεί.Αλλά πλέον στα 30 ευρώ!.
Την στιγμή που στα στούντιο το 50ευρω έχει γίνει ουσιαστικά 40ευρω και σε περίοδο μείωσης μισθών και αγοραστικής δύναμης των πολιτών,το κατάστημα αυξάνει 10 ευρώ την τιμή!.

Το πλεονέκτημα της αύξησης είναι οτι πλέον αποκλείονται οι αλλοδαποί εκ των πραγμάτων.
Ακόμα και Έλληνα είδα να φεύγει μόλις άκουσε οτι είναι 30 ευρώ πριν δει την Κατερίνα!
Αυτό το δεύτερο (με τον Έλληνα-ες) μπορεί να καταστήσει λανθασμένη την απόφαση του καταστήματος για 50% αύξηση.
Πάντως η Κατερίνα είναι σταθερή αξία.Και εξαιτίας αυτού,αποφάσισαν την αύξηση.   
Τα ήξερα αυτά φίλε jockerx απο χθες πριν ξεκινήσει το 30αρι.Ο χρόνος θα δείξει αν ήταν σωστή κίνηση.Πάντως άν κρίνω απο τον κόσμο που μπήκε μέσα όσο ήμουν εκεί μάλλον καλά πήγε.Πάντως είναι πολύ καλύτερη απο πολλές στουντιακές.Δεν θα ξεχάσω ποτέ τα 150 που έδωσα στην άννα τη Σέρβα.Με την Κατερίνα περνάω πολύ καλύτερα.Και 30 και 40 να πάει δεν την αλλάζω.
 

papaflesas

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Η Κατερίνα είναι καλή αλλά καλύτερη ήταν στην Αγ.Πέτρου.Αυτό διότι λόγω της μικρότερης κίνησης,αφιέρωνε περισσότερο χρόνο.Τώρα βιάζεται λίγο.Μήπως στην τιμή έβαλε και ακάποτο γι'αυτό την αύξησε;Επίσης,τα συμμάζεψαν τα δωμάτια;
 

topnks

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
710
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
6
Η Κατερίνα είναι καλή αλλά καλύτερη ήταν στην Αγ.Πέτρου.Αυτό διότι λόγω της μικρότερης κίνησης,αφιέρωνε περισσότερο χρόνο.Τώρα βιάζεται λίγο.Μήπως στην τιμή έβαλε και ακάποτο γι'αυτό την αύξησε;Επίσης,τα συμμάζεψαν τα δωμάτια;
Σε μένα δεν έκανε ακάποτο.Αν σε κάποιον έχει κάνει ας ενημερώσει.
 

papaflesas

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Πριν δεν έκανε.Τώρα λέω με την αύξηση της τιμής μήπως το συμπεριέλαβε στο πρόγραμμα της
 

topnks

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
710
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
6
Πριν δεν έκανε.Τώρα λέω με την αύξηση της τιμής μήπως το συμπεριέλαβε στο πρόγραμμα της
Δεν νομίζω.Λέει οτι είναι απο τις πολύ λίγες κοπέλες που έχουν αληθινά χαρτιά και περνάνε πραγματικά απο γιατρούς.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Χωματιανού 11πάνω Χριστίνα ΠΑΡΑ πολύ ωραίο κορμι-φάτσα μελαχροινο. Θα το παιρνα αλλα είχα παρκάρει περίεργα και θα τρωγα κλήση..
Τα χει πάρει κανείς
ΥΓ. Η χρισίνα πρέπει να παιζε σκάτζα βάρδια στο φυλ. 69 όταν έλειπε η καζακστανή πρίν μήνες.

Μήπως έχει στο πρόσωπο ορισμένες "ελιές"?
Image.ashx
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
Μήοως έχει στο πρόσωπο ορισμένες "ελιές"?
http://[URL unfurl="true"]www.zougla.gr/Image.ashx?fid=16477&w=400&h=300&q=80[/img[/URL]]
[/quote]

Α γεια σου..Αν όχι ελιές πάντως όχι καθαρό πρόσωπο.............την έχεις πάρει??
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Για να σιγουρευτουμε ότι μιλάμε για την ίδια κοπέλα,

Μήπως παλαιότερα (πριν 1,5 χρόνο περίπου) δούλευε στο Φυλής 92 (υπόγειο) και (στην συνέχεια) στο Αχιλλέως 40 (για λίγο καιρό) ? 
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
Για να σιγουρευτουμε ότι μιλάμε για την ίδια κοπέλα,

Μήπως παλαιότερα (πριν 1,5 χρόνο περίπου) δούλευε στο Φυλής 92 (υπόγειο) και (στην συνέχεια) στο Αχιλλέως 40 (για λίγο καιρό) ? 

Θα σε γελάσω. Είμαι πάντως 95% σίγουρος ότι δούλευε στο φ69 όταν έλειπε η καζακστανή αλλά ήταν πολύ εντυπωσιακά μαυρισμένη....
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
Αυτή που λες ήταν καλή??
 

nikita1972

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ακόρεστος-χοντροκωλο :zfuck:. Κατερινα ειναι ΑΣΤΕΡΑΚΙ μας. the best!!!  :s&m_2:

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom