Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 285 άτομα (44 μέλη και 241 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.232
Πόντοι
46.232
συνέχεια πάντα live

Μεγαλου Αλεξάνδρου 15 κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 17 Χριστίνα μελαχρινή μιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το δεξί στήθος και στο δεξί μπράτσο, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22αρια κλειστά.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο Σιντι, μελαχρινή λατινα με το μαλλί πιασμένο σε πολύ μακριά αλογοουρά, σώμα με πιασίματα 3.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 όροφος κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25αρια αριστερά Χριστίνα ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν πεσμένο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25 δεξιά κλειστο.

Μεγαλου 28α αριστερά Βερονικα μιλφογκιλφ με καροτι μαλλί, ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι και Καιτη μελαχρινή μιλφ μέ μαλλί μέχρι τους ώμους, παχουλη με 2αρι συν βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 υπόγειο Λίνα (από Κολωνού 53)γκρανι, παχουλο με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό,το απόγευμα θα δουλέψει η Χριστίνα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέο κουρτίνα Αλεξάνδρα ξανθιά κατσαρομαλλα σώμα με πιασίματα τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη και στο δεξί ώμο και στο δεξί πόδι στο ύψος της γάμπας, με 2.5αρι συν βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου και Περδικκα 1 όροφος Κορινα ξανθιά κοντή με μαλλί μέχρι τους ώμους, χοντρουλα με 2.5-3αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος και στη δεξιά ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Περδικκα 3αρια κλειστά.
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636
Μόλις βγήκα από..

Περγάμου 1 ισόγειο
Μπιανκα από Μετάξι σε ελεύθερο τελειωτικό σώμα και 69.
Σούπερ το κορίτσι, αν σας αρέσει βέβαια.
Ο Οίκος απλά ότι καλύτερο υπάρχει αυτή τη στιγμή. Πεντακάθαρα όλα κλιματισμός φουλ, ντους νεράκι Ευγένεια!!! Συνολικά 9.5/10
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
τώρα live

Ιάσωνος 44β νέο δεξιά Νικόλ μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα ωραία πόδια 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
Πέρασα πριν από καμιά ώρα, και εκτός από αυτήν που αναφέρεις είδα και μία με παρόμοιο σωματότυπο,στο ξανθό όμως, παλιά γνωστή που είχα πάρει σίγουρα στο Κολωνού 30,τις ένδοξες εποχές με Βέρα υπηρεσία, αλλά κόλλησε το μυαλό μου και δεν θυμάμαι όνομα. Μήπως την πέτυχες σε άλλη βόλτα;
Αποφάσισα να δώσω μπλε παράβολο και πήρα τη Βερόνικα στο Διδύμου 8 , δούλευε μόνη της, εκτός από ευγενική,πολύ θερμή και καυλιάρα!
 

Milfomaniac

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.203
Κριτικές
150
Like
19.444
Πόντοι
32.478
Διδυμου 27 Τζούλια
Αγκύρας 12Α Ανδριάνα και Ναταλί
Αγκύρας 12Β Αλεξάνδρα
Έψαχνα Βικτώρια και Τάνια από Διδυμου 27 για παρτούζα αλλά τελικά πήρα Αλεξάνδρα και Λίνα από Κολωνού 28 κουρτίνα και υπόγειο
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.232
Πόντοι
46.232
Πέρασα πριν από καμιά ώρα, και εκτός από αυτήν που αναφέρεις είδα και μία με παρόμοιο σωματότυπο,στο ξανθό όμως, παλιά γνωστή που είχα πάρει σίγουρα στο Κολωνού 30,τις ένδοξες εποχές με Βέρα υπηρεσία, αλλά κόλλησε το μυαλό μου και δεν θυμάμαι όνομα. Μήπως την πέτυχες σε άλλη βόλτα;
οχι φίλε μου ,μόνο Νικόλ παρουσίασαν, ίσως ήταν δωμάτιο
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
612
Κριτικές
19
Like
6.159
Πόντοι
2.036
συνέχεια live

Κολωνού 53 κλειστό.

Κολωνού 48 νέο Εύα ξανθό γκρανι χοντρο με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 48 Παολα μελαχρινή νταρντανοχοντρη με μακρύ ίσιο μαλλί, 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 ισόγειο Όλγα, μελαχρινή κοπέλα με κανονικό σώμα, 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 47 όροφος κλειστό.

Κολωνού 45 δεξια Νάταλι καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά 2η πόρτα δεξιά Χριστίνα από Ουκρανία, ξανθιά με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κοντή λεπτή με μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνου 45 διάδρομος ευθεία Τζέσικα μελαχρινη κατσαρομαλλα νταρντανα με 2αρι βυζι, τατουάζ στον πήχη του χεριου, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32α Βαλερία ξανθιά, ψιλοκανονικο σώμα , με 2. 5αρι συν βυζι, τατουάζ δεξιά πολύ χαμηλά στο στομάχι, απλό πρόγραμμα στα 20 ευρώ.

Κολωνού 32γ Κατερίνα μελαχρινή κοπέλα με το μαλλί πιασμένο δύο κοτσίδες, κανονικό σώμα 2αρι βυζι τατουάζ και στα δύο χέρια και Άννα μελαχρινή λεπτή με 2αρι συν βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32β Ήρα με κάστανο σκούρο μαλλί, ψηλή νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι και κωλομερι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 30β πρώτος όροφος Άννα η γνωστή μιλφ με το κοντό μαλλί, ψηλή νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί μπράτσο και 2-3 ακόμη, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β δεύτερος όροφος κλειστό.

Κολωνού 30α Αναστασία ξανθιά νταρντανα με 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα

Κολωνού 27α δύο λατινες, Τζίνα μελαχρινή ψηλή λατινα με γυαλάκια, νταρντανα με 3αρι συν βυζι, τατουάζ ψηλά στο αριστερό κωλομερι και Αλοντρα(από Βεργας 3, Λιοσίων 73, Φυλής 59 όροφος κλπ) μελαχρινή κοντή με μακρύ ίσιο μαλλί, μικρό βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27γ Αναμπελ μελαχρινή λατινα νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, τατουάζ στη κλειδα, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27β δύο λατινες και εδώ, Στέλλα μελαχρινή παχουλη με 3αρι συν σιλικονατο βυζι και Ιρμα ξανθιά χοντρουλα με 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23αρια & 15αρια κλειστά.

Κολωνού 11β Λάουρα καστανοξανθη ψιλολιγνη με ωραίο κορμί 1.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α ισόγειο Ζαννα μελαχρινή ψηλή πολύ χοντρή με 3.5αρι βυζι και Μαρίνα ξανθιά, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.
Μιάς και την ανέφερα χθές και την θυμήθηκα, η Εύα Bluetooth, έχει φύγει ; Έχω καιρό να περάσω από τον οίκο.
Μόλις βγήκα από..

Περγάμου 1 ισόγειο
Μπιανκα από Μετάξι σε ελεύθερο τελειωτικό σώμα και 69.
Σούπερ το κορίτσι, αν σας αρέσει βέβαια.
Ο Οίκος απλά ότι καλύτερο υπάρχει αυτή τη στιγμή. Πεντακάθαρα όλα κλιματισμός φουλ, ντους νεράκι Ευγένεια!!! Συνολικά 9.5/10
Είχα μία ελπίδα μπάς και φέρουν κανά Ασιατάκι ... καλό πάντως το να προσφέρουν νεράκι, το ντούς το εμπιστέυστε ρε παίδες ; μην κολλήσουμε κάνα μύκητα καλοκαιριάτικα.
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
575
Κριτικές
8
Like
1.249
Πόντοι
486
Μιάς και την ανέφερα χθές και την θυμήθηκα, η Εύα Bluetooth, έχει φύγει ; Έχω καιρό να περάσω από τον οίκο.

Είχα μία ελπίδα μπάς και φέρουν κανά Ασιατάκι ... καλό πάντως το να προσφέρουν νεράκι, το ντούς το εμπιστέυστε ρε παίδες ; μην κολλήσουμε κάνα μύκητα καλοκαιριάτικα.
Μπουμπουκο....άμα έχεις πιεί φαντα πιο πριν...μην φοβάσαι χάρο(=ντούς)
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Αυτό είναι αδιαμφισβήτητο
Αλλά αν δεις τις καθημερινές ενημερώσεις, πέραν του Σμύρνη που προσφέρει κοινωνικό έργο, μόνο Borgias και Pa Luki Luk βλέπεις να ενημερώνουν συστηματικά. Όλοι οι άλλοι απασχολούν το νήμα της καθημερινής ενημέρωσης με διενέξεις και ασήμαντες παπαριές.
συμφωνω μαζι σου
 

Nazario_85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
93
Like
993
Πόντοι
200
Πέρασα πριν από καμιά ώρα, και εκτός από αυτήν που αναφέρεις είδα και μία με παρόμοιο σωματότυπο,στο ξανθό όμως, παλιά γνωστή που είχα πάρει σίγουρα στο Κολωνού 30,τις ένδοξες εποχές με Βέρα υπηρεσία, αλλά κόλλησε το μυαλό μου και δεν θυμάμαι όνομα. Μήπως την πέτυχες σε άλλη βόλτα;
Αποφάσισα να δώσω μπλε παράβολο και πήρα τη Βερόνικα στο Διδύμου 8 , δούλευε μόνη της, εκτός από ευγενική,πολύ θερμή και καυλιάρα!
Μήπως εννοείς μια Νικολ πιτσιρίκα πριν 4,5 χρόνια περίπου.. στο ελάτε και επάνω πολύ καλό σεξ?

15 ευρώ, κοντή, και απίστευτο μουνακι, η τσατσά μου είπε ότι είναι φοιτήτρια και ήρθε στην Ελλάδα για αρπαχτές Πάσχα και μετά καλοκαίρι για λίγο διάστημα

Την πήρα και τις 2, την έχει πετύχει κανείς κάπου?
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Μήπως εννοείς μια Νικολ πιτσιρίκα πριν 4,5 χρόνια περίπου.. στο ελάτε και επάνω πολύ καλό σεξ?

15 ευρώ, κοντή, και απίστευτο μουνακι, η τσατσά μου είπε ότι είναι φοιτήτρια και ήρθε στην Ελλάδα για αρπαχτές Πάσχα και μετά καλοκαίρι για λίγο διάστημα

Την πήρα και τις 2, την έχει πετύχει κανείς κάπου?
νομιζω ξερω ποια λες,ειχα μπει σε αυτο το μπουρδελο ελατε και πανω καλο σεξ το 2020 νομιζω και ηταν μια λευκη με καμπυλες και μαυρα μαλλια,για μεταξουργειο πολυ ιδιαιτερη.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Μήπως εννοείς μια Νικολ πιτσιρίκα πριν 4,5 χρόνια περίπου.. στο ελάτε και επάνω πολύ καλό σεξ?

15 ευρώ, κοντή, και απίστευτο μουνακι, η τσατσά μου είπε ότι είναι φοιτήτρια και ήρθε στην Ελλάδα για αρπαχτές Πάσχα και μετά καλοκαίρι για λίγο διάστημα

Την πήρα και τις 2, την έχει πετύχει κανείς κάπου?
ειχε παει νομιζω φετος για λιγο καιρο Ιάσονος 39 αλλα μετα εφυγε,ρωσιδα ειναι ομορφη αλλα εγω δε ετυχε να τη παρω.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Μήπως εννοείς μια Νικολ πιτσιρίκα πριν 4,5 χρόνια περίπου.. στο ελάτε και επάνω πολύ καλό σεξ?

15 ευρώ, κοντή, και απίστευτο μουνακι, η τσατσά μου είπε ότι είναι φοιτήτρια και ήρθε στην Ελλάδα για αρπαχτές Πάσχα και μετά καλοκαίρι για λίγο διάστημα

Την πήρα και τις 2, την έχει πετύχει κανείς κάπου?
μπαιναν ομως κατι πακιστανοι δωματιο και λεω θα παει τωρα αυτο το πλασμα με τα ναυαγια?ετσι ελεγα απο μεσα μου.
 

Nazario_85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
93
Like
993
Πόντοι
200
νομιζω ξερω ποια λες,ειχα μπει σε αυτο το μπουρδελο ελατε και πανω καλο σεξ το 2020 νομιζω και ηταν μια λευκη με καμπυλες και μαυρα μαλλια,για μεταξουργειο

μπαιναν ομως κατι πακιστανοι δωματιο και λεω θα παει τωρα αυτο το πλασμα με τα ναυαγια?ετσι ελεγα απο μεσα μου.
Ακριβώς αυτό είπα.. αμαρτία απ τον Θεό, μου έχει κολλήσει απίστευτα η τύπισσα, εντελώς amateur φάση και ένα στενό μουνακι ηφαίστειο!! Θα πλήρωνα και 100 λέμε, αν τυχών την πάρει το μάτι σου φίλε στείλε και θα χρωστάω μεγάλη χάρη
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
Μήπως εννοείς μια Νικολ πιτσιρίκα πριν 4,5 χρόνια περίπου.. στο ελάτε και επάνω πολύ καλό σεξ?

15 ευρώ, κοντή, και απίστευτο μουνακι, η τσατσά μου είπε ότι είναι φοιτήτρια και ήρθε στην Ελλάδα για αρπαχτές Πάσχα και μετά καλοκαίρι για λίγο διάστημα

Την πήρα και τις 2, την έχει πετύχει κανείς κάπου?
Όχι,Ρουμανομολδαβέζα είναι η συγκεκριμένη που είδα.
Η Νικόλ που δουλεύει τώρα, αξίζει;
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
δε την εχω παρει ποτε τη νικολ ξερεις που δουλευει να τη παρω?
Για να μην μπερδευόμαστε και χαθούμε στην ονοματολογία, ρώτησα για τη Νικόλ που δουλεύει στο Ιάσονος 44 νέο δεξιά.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.232
Πόντοι
46.232
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom