Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 123 άτομα (12 μέλη και 111 επισκέπτες)

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.067
Κριτικές
7
Like
3.811
Πόντοι
736
Χτες αφού έφαγα "πόρτα" στο Χωμάτιανου 11 που πήγα για Ανδριάνα (ήταν κλειστό) πήγα με σκοπό για παρτουζα στο Άγκυρας 9 όπου και έγινε παρτουζα με Βικτώρια και Λάουρα στα 30€. Οκ φάση αλλά περίμενα πιο θερμή κατάσταση. Δε πέρασα άσχημα και τα έδωσα στο στόμα της Λάουρας . Η Βικτώρια μόλις μπήκε πήγε εκεί που είχα τα ρούχα μου να δει μήπως γράφει το κινητό.Η πιο θερμή ήταν η Λάουρα η Βικτώρια σχεδόν αποστειρομενη .

Καλη Μήνα συναγωνιστές !!!!
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
369
Κριτικές
2
Like
284
Πόντοι
21
Χτες αφού έφαγα "πόρτα" στο Χωμάτιανου 11 που πήγα για Ανδριάνα (ήταν κλειστό) πήγα με σκοπό για παρτουζα στο Άγκυρας 9 όπου και έγινε παρτουζα με Βικτώρια και Λάουρα στα 30€. Οκ φάση αλλά περίμενα πιο θερμή κατάσταση. Δε πέρασα άσχημα και τα έδωσα στο στόμα της Λάουρας . Η Βικτώρια μόλις μπήκε πήγε εκεί που είχα τα ρούχα μου να δει μήπως γράφει το κινητό.Η πιο θερμή ήταν η Λάουρα η Βικτώρια σχεδόν αποστειρομενη .

Καλη Μήνα συναγωνιστές !!!!
συναγωνιστή...ινφο για την Λαουρα;;;δεν την ξερω καθολου
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
καλησπέρα. Τα μαγαζιά είναι κλειστά γιατί έγινε ντου από αστυνομία. Εξαρθρώθηκε κυκλώμα. 53 γυναίκες … 48 λατινες …

Γιαυτο είχε γεμίσει ο τόπος πουτανες λατινες… τις έφερνε όλες μαζί. Τέλος πάντων οι κοπέλες πήραν ασυλία και προστασία από την ΕΛΑΣ.
Κρίμα που γαμουσαμε θύματα trafficking τόσο καιρό
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.920
Πόντοι
9.846
καλησπέρα. Τα μαγαζιά είναι κλειστά γιατί έγινε ντου από αστυνομία. Εξαρθρώθηκε κυκλώμα. 53 γυναίκες … 48 λατινες …

Γιαυτο είχε γεμίσει ο τόπος πουτανες λατινες… τις έφερνε όλες μαζί. Τέλος πάντων οι κοπέλες πήραν ασυλία και προστασία από την ΕΛΑΣ.
Κρίμα που γαμουσαμε θύματα trafficking τόσο καιρό
Μακάρι να είναι μέχρι εκεί και να μην έχουμε και άλλα στο μέλλον. Πάντως από την τεράστια εμπειρία που έχω στους οίκους της ακολασίας ήταν φως φαναρι ότι οι κοπέλες αυτές ήταν θυματα σωματεμπορίας. Αφου οι υπηρεσίες τους σχεδόν σε όλους τους συναγωνιστές ήταν νωχελικες και αχρωμες.

Ευτυχώς που πλεον προτιμαω σίγουρες λυσεις. Ευτυχώς που δεν πηγα σε καμια απο αυτές. Ευτυχώς που το έχω γυρίσει σε call και στα δέλα παω πολυ πολυ σπάνια πλεον και πιο πολλες φορες για τσάρκα και μόνο.
Μια συμβουλή ρε παιδιά, αν είστε ελευθεροι και δείτε παραξενες συμπεριφορες από ιερόδουλες τραβατε στην αστυνομία και πειτε το συμβάν. Ελευθεροι είστε, δεν έχετε να χάσετε κάτι. Καλό θα κάνετε στην ψυχή σας. Μια υπερτατη ανθρώπιστικη πραξη.
Οι παντρεμενοι όμως μπορεί και να μπλεξουν λίγο με καταθέσεις και λοιπά και να μαθευτεί στο σπίτι τους και στην οικογένεια τους τι έγινε. Είναι μεγάλος ο δείκτης ρίσκου γι'αυτους.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
667
Κριτικές
11
Like
6.034
Πόντοι
1.336
καλησπέρα. Τα μαγαζιά είναι κλειστά γιατί έγινε ντου από αστυνομία. Εξαρθρώθηκε κυκλώμα. 53 γυναίκες … 48 λατινες …

Γιαυτο είχε γεμίσει ο τόπος πουτανες λατινες… τις έφερνε όλες μαζί. Τέλος πάντων οι κοπέλες πήραν ασυλία και προστασία από την ΕΛΑΣ.
Κρίμα που γαμουσαμε θύματα trafficking τόσο καιρό
<
Το γεγονός οτι μίλαγε μονο ισπανικά έκανε την σιωπηρή συνεύρεση 10 φορες πιο αβολη..

Ηρθε διπλα, απλα εβαλε καπότα και ανέβηκε πάνω.. Της ζήτησα στα 4 γύρισε με συνοπτικές διαδικασίες συνεχίστηκε απο εκεί μεχρι που ζορισα τον εαυτο μου να χυσει να φυγω απο εκει μεσα γιατι ένοιωθα τοσο άβολα σαν να γαμαω θύμα trafficking..>

Ηταν φώς φανάρι, πολλοι το είχαμε αναφέρει πως υπάρχει πιθανότητα για θύματα..

Προσωπικά τωρα νοιώθω πολυ άβολα.

Μήπως πρέπει στο μέλλον να αναφέρουμε στις αρχές ύποπτες περιπτώσεις;
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.966
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
Μια συμβουλή ρε παιδιά, αν είστε ελευθεροι και δείτε παραξενες συμπεριφορες από ιερόδουλες τραβατε στην αστυνομία και πειτε το συμβάν. Ελευθεροι είστε, δεν έχετε να χάσετε κάτι. Καλό θα κάνετε στην ψυχή σας. Μια υπερτατη ανθρώπιστικη πραξη.
Οι παντρεμενοι όμως μπορεί και να μπλεξουν λίγο με καταθέσεις και λοιπά και να μαθευτεί στο σπίτι τους και στην οικογένεια τους τι έγινε. Είναι μεγάλος ο δείκτης ρίσκου γι'αυτους.
μπορει να γινει και ανωνυμα η καταγγελια, δεν ειναι αναγκη να δωσεις καταθεση. 1109 το τηλ (εχει και σαιτ)

βασικα και ελευθερος να εισαι ειναι χαζο να πας επωνυμα στην αστυνομια... Δεν ειναι δουλεια σου και παντα παιζει ρισκο, μην βγεις και δαρμενος απο πανω.. ανωνυμη καταγγελια κι αν ενδιαφερθουν, ενδιαφερθηκαν.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.196
Κριτικές
16
Like
14.644
Πόντοι
3.246
Εμένα στο φωκαιας 13 μια τσατσά λέει σε μένα και σε έναν άλλον συναγωνιστη 35αρη που περιμέναμε δε έχετε να πάτε πουθενά.Ελεος δλδ πως θα καταλήξουμε άμα δε πάμε σε πολλά.Ετσι και αλλιώς και δωμάτιο που μπαίνεις χτυπάνε πόρτα στα 9 λεπτά πολλές.Λιγες αξίζουν.Ας πούμε η τσατσά Εύα φωκαιας για μένα είναι από τις πιο συμπαθητικες τσατσάδες.
κι εμένα! θα γούσταρα να την έχω πεθερά!!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.920
Πόντοι
9.846
μπορει να γινει και ανωνυμα η καταγγελια, δεν ειναι αναγκη να δωσεις καταθεση. 1109 το τηλ (εχει και σαιτ)

βασικα και ελευθερος να εισαι ειναι χαζο να πας επωνυμα στην αστυνομια... Δεν ειναι δουλεια σου και παντα παιζει ρισκο, μην βγεις και δαρμενος απο πανω.. ανωνυμη καταγγελια κι αν ενδιαφερθουν, ενδιαφερθηκαν.
Σωστός για άλλη μια φορά.
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
283
Κριτικές
46
Like
4.057
Πόντοι
1.651
2003 δουλεύω Ν.Υ σε συγγενή.
Με έχει δεί που "απέχω" απο το σπορ του σεξ και απορεί !
- ρε μπρο εσύ δεν γαμάς ; ρωτάει.
- ναι απαντώ , αλλά για λόγους δικούς μου μόνο στην Ελλάδα θέλω.
- Κάτσε να σε πάω εγώ να γαμησεις , μου λέει.

Πήγα υπομένοντας στοϊκά να εισπράξει ο μαλάκας μια είδους ικανοποίηση που με πήγε να γαμησω.

Φθάνουμε σε μια σκληρή περιοχή, περνάμε σε κάτι αυλές (back alley) όπως στις ταινίες.
Μιλάει με έναν τσιλιαδόρο ισπανικά (Μέξικο ο τύπος) μπουκάρουμε σε ένα άθλιο κτίριο περνάμε στο υπόγειο και την ψυλλιάστικα πως θα είναι κανένα κορίτσι από trafficking .

Οι Μεξικανοί είναι μεγάλα καργιόλια σε αυτά , καθίκια
Μπαίνω βλέπω ένα πλάσμα κατατρομαγμένο που με παρακαλούσε να ξαπλώσω.
Με τα λίγα ισπανικά που γνώριζα της έδωσα να καταλάβει πως δεν θα κάνω τίποτε αλλά και δεν θα πω στους έξω τίποτε .
Δάκρυζε το κορίτσι γιατί νόμιζε πως θα πω στους έξω ότι δεν γάμησα και θα την εδερναν πάλι
Της είπα πως έχω μάνα αδέλφια και λυπάμαι. Της είπα να πάω στην αστυνομία μου είπε πως αλλάζουν σπίτι συνέχεια και πως είναι δύσκολο να τους σταματήσουν.
Της είπα να της δώσω κάτι έξτρα σε χρήματα αλλά είπε όχι και πώς την ψάχνουν συνέχεια.

Ήταν ένα από τα εκατοντάδες θύματα που διακινούνται στις ΗΠΑ κάθε χρόνο αλλά και αλλού.
Δυστυχώς δεν θα εκλήψει ποτέ, ίσα ίσα που γιγαντώνεται καθώς μέσα μπαίνουν ολοένα και περισσότερο νέα παιδιά δια της βίας είτε με απαγωγές είτε από του ίδιους τους τους γονείς.
Ασία, Λατινική Αμερική και τώρα Ουκρανία......

Είναι σαν να προσπαθείς με μια οδοντογλυφίδα να αντιμετωπίσεις ένα σύγχρονο στρατό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.274
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φυλής 71α Συλβια νταρντανα με2.5αρι συν σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71 & 69β κλειστά.

Φυλής 69α Άννα μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους με κανονικό κορμί, 1.5αρι συν βυζι,τατουάζ κάθετα στη σπονδυλική στήλη, τατουάζ κάτω χαμηλά στο πόδι, πιρσινγκ στον αφαλό, με ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό και Μαρία μελαχρινή κοντή πολύ λεπτό κορμί μικρό βυζι, τατουάζ πάνω από δεξί στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 Ελένη ξανθιά μιλφ με κανονικό ωραίο σώμα, σιλικονατες τορπίλες 3αρες, τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη και χειλάκια δεξιά χαμηλά στο στομάχι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86αρια & 84β κλειστά.

Φυλής 84α Μπιουτη μαυρουλα με καστανό μαλλί, νταρντανοχοντρη με 3.5-4αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φυλής 65αρια κλειστά.

Φυλής 61 Μισέλ από 134α μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι και Αντριαννα μελαχρινή χοντρή με 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 ισόγειο Άννα ξανθοκαστανη με ραστα μαλλί παχουλη με 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια μελαχρινή χοντρή με 3.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά Άντζελα μελαχρινη κοπελίτσα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι και στην αριστερή κλειδα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72 αριστερά κλειστά.

Φυλής 72 δεξιά Ειρήνη καστανή με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 66δ Μιχαελα καστανή νταρντανοπαχουλη με 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α Χριστίνα με κάστανο σκούρο ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, τατουάζ στον πυχη του δεξιού χεριου, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 56 & 54β κλειστά.

Φυλής 54α Ιζαμπελα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι και Αλεξάνδρα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.274
Πόντοι
46.232
συνέχεια live


Φιλιππιδου 11α Αιμιλη/Έμμυ ξανθιά με κανονικό σώμα 3αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι και ένα στο χέρι και Λιλυ μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11β Ρομινα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι και Κωνσταντίνα μελαχρινή κοντή παχουλη , 2αρι βυζι, διάφορα μικρά τατουάζ πιρσινγκ στον αφαλό,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 7 υπόγειο Εμμι μελαχρινή με κανονικό σώμα, 2.5αρι συν βυζι, τατουάζ στο αριστερό χέρι και στην ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 7 ισόγειο κλειστό.

Φωκαιας 9 Κασσάνδρα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό ωραίο σώμα ωραίο κωλαράκι, 1.5αρι βυζι, τατουάζ στον δεξί ώμο, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 13 Κελλυ λατινα καστανή σώμα με πιασίματα 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Αλισα ξανθιά ρωσιδα λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στα δεξιά πλευρά, σε απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 13 ισόγειο κλειστά

Φωκαιας 17α Μιχαελα μελαχρινή στρογγυλόπροσωπη με γυαλάκια, ψιλοκανονικο σώμα 3αρι σιλικονατο βυζι, πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα με τελειωτικό στο στήθος,αργούσε να βγει και συναγωνιστής ξεφυσουσε, τον ρωτάει αν τη ξέρει, αυτός απαντά όχι, του έδειξε τα δύο καδρα που την αποικονιζουν.

Φωκαιας 17β κλειστό.

Φωκαιας 19 Μαρίνα μελαχρινή ψηλή με πειραγμένα χείλη, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 24 & 25α κλειστά.

Φωκαιας 25β Σάρα μελαμψη με ξανθό μακρύ ίσιο μαλλί λεπτή με σχεδόν 2.5αρι σιλικονατο βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος, Τζανινα από Δευτέρα.

Φωκαίας 27αρια όλα κλειστά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.274
Πόντοι
46.232
επίσης στη Διδύμου όλα κλειστά εκτός από
Διδύμου 22 ισόγειο όπου δούλευαν οι, Φωτεινή(από Διδυμου 27, Φυλής 109β και Ιουλιανού 71 πιο παλιά) μελαχρινή ψηλή μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ στους πηχες των χεριών της, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό, Ροντικα(επίσης από Φυλής 109β) μελαχρινή μιλφ λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και η Σοφία(από Φυλής 71α, Φωκαίας 13 ισόγειο, Ιάσωνος 46 & Φυλής 109β πιο παλιά, μιλφ με καστανοκοκκινο μαλλί, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και το

Διδυμου 27 Ιβαννα ξανθοκαστανη μιλφ νταρντανοχοντρη με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.274
Πόντοι
46.232
live update

Φυλής 69β Αλεξάνδρα μελαχρινή κοπέλα με κανονικό ωραίο κορμί 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ ανάμεσα στα βυζια, στη δεξιά γάμπα, στο μπούτι και 1-2 μικρότερα, σε ελεύθερο στοματικό όχι όμως τελειωτικό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.274
Πόντοι
46.232
Βέργας 7 πριν απο λιγο που πέρασα ηταν η σεξυ Sabina μαυρισμενη και ανανεωμένη. Μειωμένη κίνηση στον οίκο.
όλη τη βδομάδα για μπανακια ήταν
Screenshot_20230630-053135_Instagram.jpg
Screenshot_20230628_183410.jpg
Screenshot_20230628_180609.jpg
Screenshot_20230628-154401_Instagram.jpg
Screenshot_20230628-154350_Instagram.jpg
Screenshot_20230628-000524_Instagram.jpg
Screenshot_20230628-000517_Instagram.jpg
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
κι εμένα! θα γούσταρα να την έχω πεθερά!!
Χαχα εγώ με τη τσατσά Εύα θα το σκεφτόμουν να έμπαινα κιολας είναι συμπαθεστατη και έχει τυπο παρότι είμαι μόνο 23 χρονων και 11 μηνών.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

live update

Φυλής 69β Αλεξάνδρα μελαχρινή κοπέλα με κανονικό ωραίο κορμί 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ ανάμεσα στα βυζια, στη δεξιά γάμπα, στο μπούτι και 1-2 μικρότερα, σε ελεύθερο στοματικό όχι όμως τελειωτικό.
Η Αλεξάνδρα εννοείς τη πρώην Αγγέλα διδύμου 22?
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Συναγωνιστές,όπως κοιτάμε το πορνό mall στην Ιάσωνος,αριστερά του στο ισόγειο,εννοώ τον δίπλα του οίκο,είχε ένα μελαχρινό μικρό με τατουάζ πολύ καλό.εχει μπει κανείς?στα 15 ευρώ ηταν.μεσημεριανη βαρδια
Πότε την είδες;
Εγώ που πέρασα πριν εβδομάδα δεν ήταν εκεί.
Την επομένη ημέρα το «σπίτι» ήταν με λουκέτο.

Επανήλθε με αυξημένη ταρίφα;
 
Τελευταία τροποποίηση:

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.067
Κριτικές
7
Like
3.811
Πόντοι
736

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.977
Κριτικές
34
Like
7.768
Πόντοι
3.886
Καλημέρα μάγκες...Νταρντανα με βυζάρες π θα βρούμε;
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.354
Κριτικές
10
Like
1.778
Πόντοι
5.975
Χαχα εγώ με τη τσατσά Εύα θα το σκεφτόμουν να έμπαινα κιολας είναι συμπαθεστατη και έχει τυπο παρότι είμαι μόνο 23 χρονων και 11 μηνών.
Και που να την έβλεπες πως ήταν όταν γεννήθηκες!!! :grin::grin::grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom