Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (6 μέλη και 55 επισκέπτες)

speedius

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
62
Πόντοι
1
Επίσκεψη με ένα φιλαράκι στις 4.30 το πρωί στην Ιάσονος 43 στη Μαρία τη Βουλγάρα. Η καλύτερη παρτούζα που έχω κάνει σε μπουρδέλο τα τελευταία δύο χρόνια με την πιο ευγενική και λάγνα κοπέλα που έχω συναντήσει! Έγραψα και σχετική κριτική. Φύγαμε όχι απλά ικανοποιημένοι αλλά δώσαμε υπόσχεση ότι θα ξαναπεράσουμε είτε για παρτούζα είτε ατομικά.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Επίσκεψη με ένα φιλαράκι στις 4.30 το πρωί στην Ιάσονος 43 στη Μαρία τη Βουλγάρα. Η καλύτερη παρτούζα που έχω κάνει σε μπουρδέλο τα τελευταία δύο χρόνια με την πιο ευγενική και λάγνα κοπέλα που έχω συναντήσει! Έγραψα και σχετική κριτική. Φύγαμε όχι απλά ικανοποιημένοι αλλά δώσαμε υπόσχεση ότι θα ξαναπεράσουμε είτε για παρτούζα είτε ατομικά.

4;30 το πρωι?

αυτη η μαρια δεν ειναι χοντρη ρε παιδια?? πως μπορεσατε?
 

speedius

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
62
Πόντοι
1
Χοντρή δεν τη λες. Ελαφρώς γεματούλα ίσως
 

Επισκέπτης
Καθαρή Δευτέρα απόγευμα:

Φυλής 67-Γιάννα η στραβίζουσα σωματικά από Φυλής 134 και Πιπίνου 65.Έχει κριτικές και στα δύο.
Φυλής 71 άνω-Κάρλα η Καύλα
Φυλής 80-Χριστίνα στη χάση και στη φέξη,κάνοντας ρεπά άλλων(Χριστούγεννα-Πάσχα-αργίες).Μελαγχροινή νταρντάνα σκουρόχρωμη με σαρκώδη χείλη και φαρδιά περιφέρεια σκοπίμως καλυπτόμενη.
Φυλής 65 άνω-Αδύνατο κοντό αδιάφορο μελαγχροινό.
Φυλής 59 κάτω-Σακίρα

Φυλής 71 κάτω:ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ λόγω ξιπασμένης ψωροεγωίστριας τσατσάς Έυας.

και Μονής Προδρόμου υπόγειο-Έλενα από Φυλής 200,Περγάμου 1 και αλλού.Κατάθεση εκ του ασφαλούς.Έφυγε και από το Κνίδου 18.

Εκτεταμένες μετακινήσεις υπηρετικού προσωπικού το τελευταίο δεκαήμερο.Σε τέτοιο βαθμό που δεν μπορεί να είναι τυχαίο.
Έχει σχέση με τους μπλε;
Η στριμμένη σπαστικιά τσατσά του Φυλής 109κάτω (το κοινότυπο δείγμα σπαστικιάς τσατσάς) βρίσκεται πλέον σταθερά (και χθες το βράδυ ήταν) στο Φυλής 80.Αλλά είναι τυπικά ευγενική.
 

Επισκέπτης
παραθετω και γω την κριτικη που εφθασε στα χερια μου απο εναν φιλο μου....

[...]
ο φιλος μας ηθελε κατι διαφορετικο.απλα καποια αλλη κοπελα. συμπερασμα .δεν αξιζε τον κοπο. ;)

αποφυγετε λοιπον οσο μπορειτε τον πληρωμενο ερωτα.
ωραιο! :rockon:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Κύριὲ μου... ἐν τοιαύτῃ περιπτώσει εἶναι ὡς νὰ εὑρίσκεσθε εἰς ἱστότοπον δι' αὐτοκίνητα καὶ νὰ μᾶς λέγετε νὰ ἀποφεύγωμεν νὰ ὁδηγῶμεν... :think:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:απλα θεος ο φιλτατος μπακαλης!!!!!!!!!!
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.869
Κριτικές
47
Like
17.209
Πόντοι
7.135
:2funny: :2funny: :2funny: μπακάλη respect... :rockon: :rockon: :rockon:
 

vizolagnos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ο λόγος που αρκετοί από εμάς συναντάμε Ιερόδουλες είναι για να περάσουμε "όμορφα".
Αυτό βέβαια είναι υποκειμενικό. Αλλά πολλά στοιχεία της κοπέλας που την κάνει "καλή" είναι αντικειμενικά.
Γιαυτό τον λόγο έχει αξία αλλά και νόημα η ύπαρξη αυτού του Ιστοτόπου: για να αναφέρουμε γνώμες και κριτικές από τις κοπέλες που έχουμε δοκιμάσει, ώστε ο κάθε ενδιαφερόμενος να ξέρει που/πότε θα βρεί την κοπέλα που θα τον περιποιηθεί καλύτερα.

Για τις καλύτερα δυνατόν υπηρεσίες δεν έχει σχέση μόνο η κοπέλα, αλλά και ο πελάτης. Έχουμε καθήκον να νουθετούμε τις νεαρές εκδιδόμενες  και να τις συμβουλεύουμε για το πως θα γίνουν καλύτερες, προς συμφέρον όλων μας. Για εκείνες γιατι θα έχουν περισσότερους πελάτες και για μας γιατί θα λαμβάνουμε αξιοπρεπείς υπηρεσίες.

Για όλα πρέπει να κοιτάζουμε την ικανοποίησή μας, αλλιώς δεν έχει νόημα να το κάνουμε.
Δεν αποζητάμε τον τζόγο κ. Βυζολάγνε. Γιαυτό και είμαστε/είσαστε εδώ μέσα.
Με το να αφήνουμε όλα στην τύχη, αλλά και χωρίς να διεκδικούμε την ευχαρίστησή/το δίκιο μας χάνουμε χρόνο, χρήμα, διάθεση (και πολλά άλλα αν τα αναλογισθήτε στο μακρόκοσμο της κοινωνίας, οικονομίας, οικογένειας)

"Προλαμβάνειν παρά το θεραπεύειν" λέγανε οι σοφοί μας πρόγονοι.
Έτσι λοιπόν, αντί να χάσεις ένα ακόμα 20€ σε μια συνουσία που θα σου χαλάσει και το κέφι, καλύτερα να το ψάξεις λίγο παραπάνω και 8α σε γλιτώσει άμεσα, αλλά και μακροπρόθεσμα, από χρόνο, χρήμα, κόπο και απογοητεύσεις.

Ειλικρινά, δεν καταλαβαίνω τους άστοχους αλλά και υπερβολικούς χαρακτηρισμούς σας σε κάτι αυτονόητο.
Εσείς που θα είστε πιο σπουδαγμένος, θα προτιμούσα να δείξετε χαρακτήρα και να ανακαλέσετε ζητώντας συγνώμη από τον Συναγωνιστή που κάνει το πρέπον και που θα έπρεπε να κάνουμε όλοι για τον εαυτό μας, αλλά και για τους υπολοίπους. Αντί να παραδειγματίζεστε, υβρίζετε. Αν δεν σας αρέσει, απλά προσπεράστε. Αντί να κρίνετε άλλα χειρότερα, κατακρίνετε μια συνετή πράξη.

Κρίμα.
ρε μεγαλε...ήμαρτον ... να κανεις στην πουτάνα θεωρεία για το πως θα τουρλώσει τον κόλο της και μάλιστα στα αγγλικά και εσυ και ο άλλος ο χτυπημένος έχεται τα ίδια μυαλα... σας έχει φάει ο Τριανταφυλλόπουλος και ο ηλίθιος λαϊκισμος. Πας στην πουτανα, είσαι σαν ντολμας-κουβάς  ... θέλεις να σε αγαπήσει κιόλας ... :jerking: :jerking: :jerking: Επίσης το site είναι για ενημέρωση όχι γιατα αποθημένα κάθε χοντρού που δεν του σηκώνεται . :headbang: :headbang: :headbang:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ρε μεγαλε...ήμαρτον ... να κανεις στην πουτάνα θεωρεία για το πως θα τουρλώσει τον κόλο της και μάλιστα στα αγγλικά και εσυ και ο άλλος ο χτυπημένος έχεται τα ίδια μυαλα... σας έχει φάει ο Τριανταφυλλόπουλος και ο ηλίθιος λαϊκισμος. Πας στην πουτανα, είσαι σαν ντολμας-κουβάς  ... θέλεις να σε αγαπήσει κιόλας ... :jerking: :jerking: :jerking: Επίσης το site είναι για ενημέρωση όχι γιατα αποθημένα κάθε χοντρού που δεν του σηκώνεται . :headbang: :headbang: :headbang:

εσυ φιλε δεν μπορεις να λες αν ειναι το σαιτ για ενημερωση γιατι πολυ απλα δεν εχεις προσφερει τιποτα σε αυτο τον τομεα.

κανε μοκο λοιπον και ασε αυτους που προσφερουν στον τομεα της ενημρωσης να εκφραζουν την αποψη τους.
 

Επισκέπτης
εσυ φιλε δεν μπορεις να λες αν ειναι το σαιτ για ενημερωση γιατι πολυ απλα δεν εχεις προσφερει τιποτα σε αυτο τον τομεα.

κανε μοκο λοιπον και ασε αυτους που προσφερουν στον τομεα της ενημρωσης να εκφραζουν την αποψη τους.
σωστος..
 

Επισκέπτης
Ἑδῶ δὲν τίθεται κάποιον ζήτημα πνευματικῆς ἰδιοκτησίας; Ἤ ἔστω παραποιήσεως διακριτικοῦ τίτλου;
 

gblack

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα μαγκες.καμια βυζαρου σε ντελο? η τζουλια μας απογοητευσε..αδυνατισε...
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
η τζουλια μας απογοητευσε..αδυνατισε...

εγω την πηρα πρην μια εβδομαδα , ετσι απο περιεργια , και μολις εβγαλε το σουτιεν και κρεμασε το βυζι , τρελαθηκα , χαλια , πως εγεινε ετσι το βυζι της , σαν μια σακουλα με λιγο νερο ειναι ..........  μαυρα χαλια  :tickedoff:
 

Επισκέπτης
Σήμερα το απόγευμα:
Τελευταία μέρα της Έλενας-Φυλής 200-Περγάμου 1 στην Αθήνα, τελευταία συνεύρεση.Φυλής 65 άνω.
Να'σαι καλά ψυχούλα μου...
 

Επισκέπτης
Σήμερα το απόγευμα:
Τελευταία μέρα της Έλενας-Φυλής 200-Περγάμου 1 στην Αθήνα, τελευταία συνεύρεση.Φυλής 65 άνω.
Να'σαι καλά ψυχούλα μου...
Ὅλαι ἐπανέρχονται φίλτατε...

"Εἰς τὴν Ἑλλάδα ὑπάρχουν ὅλα" (Σύγχρονον ρωσσικὸν γνωμικὸν)
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Νέα συνεύρεση σήμερα με τη θεία Εύα, Αλκαμένους 113.
Για μία ακόμη φορά, ήταν εκπληκτική.
Θα είναι εκεί κάθε Σάββατο, Κυριακή και Τρίτη (απόγευμα).
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
Σήμερα το απόγευμα:
Τελευταία μέρα της Έλενας-Φυλής 200-Περγάμου 1 στην Αθήνα, τελευταία συνεύρεση.Φυλής 65 άνω.
Να'σαι καλά ψυχούλα μου...

και ειπα να ανεβω αλλα βαρεθηκα...χωρις να ξερω εαν θα εμπαινα, αλλα με τη φολα περιπτωση του ΦΩ17 (θα ακολουθησει κριτικη παρα την αποτυχεια) η ελενα ειναι κατασταση απο αλλο πλανητη.....
σταματαει την δουλεια δηλαδη η ελενα ?
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Κύριὲ μου... ἐν τοιαύτῃ περιπτώσει εἶναι ὡς νὰ εὑρίσκεσθε εἰς ἱστότοπον δι' αὐτοκίνητα καὶ νὰ μᾶς λέγετε νὰ ἀποφεύγωμεν νὰ ὁδηγῶμεν... :think:

Πολύ καλό !!!   :thumbsup:

ή σαν να βρισκόμαστε σε ημερήσιο δελτίο ανταποκρίσεων και αντί για ανταποκρίσεις,

φιλολογούμε ασκόπως και λογοτεχνούμε ..."άνευ μαλακίας"   :grin: :grin: :grin:

φιλικά  και μόνο φιλικά... 

για το "τρίτο πρόσωπο"   ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom