Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 286 άτομα (27 μέλη και 259 επισκέπτες)

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
1685188370444.png


αν το βυζί της Σαμπίνας είναι 3άρι, εμένα ο πούτσος μου είναι 15άρι
το σουτιεν ειναι τριάρι ,το βυζι ειναι άσσος 1 ,ψιψινελ σαμπινα βεργας 7 -- 20 ευρώ με προφυλαξη
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
Επιστροφή της Ναταλιτσας στο Ιας 27 υπόγειο. Γλυκιά οπως πάντα. Νομιζω παχυνε κατα μισό κιλό οταν την σηκωσα στην αγκαλιά μου.
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
936
Κριτικές
31
Like
10.018
Πόντοι
3.436
Επιστροφή της Ναταλιτσας στο Ιας 27 υπόγειο. Γλυκιά οπως πάντα. Νομιζω παχυνε κατα μισό κιλό οταν την σηκωσα στην αγκαλιά μου.
Λες για την Ναταλια την γυναικα ενος Ουκρανου μαχητη για την οποια ειχες γραψει κριτικη οταν ηταν Κολωνου 45? Μια Ξανθουλα αδυνατη? Η μηπως λες για μια πετιτ αν δεν κανω λαθος?
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
936
Κριτικές
31
Like
10.018
Πόντοι
3.436
Επιστροφή της Ναταλιτσας στο Ιας 27 υπόγειο. Γλυκιά οπως πάντα. Νομιζω παχυνε κατα μισό κιλό οταν την σηκωσα στην αγκαλιά μου.
Aaaa οκ καταλαβα.... ναι για την πετιτ Ναταλι θα λες σιγουρα.... την μελαχρινη Βουλγαρα μινιατουρα...καλη περιπτωση....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
Επιστροφή της Ναταλιτσας στο Ιας 27 υπόγειο. Γλυκιά οπως πάντα. Νομιζω παχυνε κατα μισό κιλό οταν την σηκωσα στην αγκαλιά μου.
Ρε φίλε εκτός από δοσομετρητη μουνοζουμου τώρα και πλάστιγγα στα χέρια, DmtrsxXx X-men
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
Και εντελως τυχαία στο Ιασωνος 44 αριστερό οροφος με τη σιδερένια σκαλα η...Κάρμεν..
Το πετιτ μιλφ με το ελαφρα σκούρο ωραίο και απαλο δερμα απο Ιάσωνος 32 ευθεία παλιότερα αλλα και Μ.Α 28 υπόγειο πιο πρόσφατα.
Σε ερώτηση μου για το πώς βρέθηκε σε αυτό τον οίκο μου είπε οτι απο το Μ.Α 28 υπόγειο την κυνηγησε η Χριστίνα η μαυρομαλλα Ρωσσιδα μιας και τα εχει κανει πλακακια με τη διοίκηση του οίκου και αλωνιζει εκει μεσα. Μάλιστα την
χαρακτήρισε ως κακό χαρακτήρα και μου εκανε και την χαρακτηριστική κίνηση "μακριαα" με το χερι της.
Με το συμπαθειο της λεω αλλα το Χριστινάκι το γαμαω συχνα και τα εχω καλα μαζι της, άμα θέλεις να σας τα ξαναβρώ.. ΟΧΙ ειπε η Κάρμεν η ρηξη στην φιλια τους ειναι οριστικη.
 

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
403
Like
2.226
Πόντοι
441
Επίσκεψη πριν λιγο στο Μεταξι, στοχευμενα πήγα στο Ιασ 22β στην Βανέσα.. οι περισσότεροι την ξέρετε, ηλικία 22-26 αδύνατη ωραίο σώμα με τατουάζ, κοντουλα μου φάνηκε με 3αρι βυζι ωραία υφή..
Συνεχόμενα δωμάτια, έδωσα το 15αρι οβολό εις τας υπηρεσίας και μπήκα στο δωμάτιο να προετοιμαστω..
Έρχεται η κοπέλα σοσιαλ δεν πολύ είχε όρεξη με τα ρουμάνικα που ξέρω, την χαιδευαα στο σώμα πόδια βυζάκια για να μου σηκωθεί, παίρνει την καποτα την βάζει στο τζούνιορ και άρχισε μια καλή πίπα για να με κάνει τούρμπο.. 69 δεν κάνει μου είπε..
Πήρε πρωτοβουλία στάση ιεραποστολικο και αφού έβαλε την κρέμα της τον έβαλα στο μουνακι της.. Τον έχωσα για κάνα 4πτο και ευτυχώς έχυσα στο μουνακι της.. Μόλις έχυνα η τσατσά χτύπησε την πόρτα και μου λέει να τον βγάλουμε από μέσα της..
Δεν λέω ωραίο μουνακι για μια φορά σίγουρα..
Για δεύτερη το σκέφτομαι..
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
Επίσκεψη πριν λιγο στο Μεταξι, στοχευμενα πήγα στο Ιασ 20β στην Βανέσα.. οι περισσότεροι την ξέρετε, ηλικία 22-26 αδύνατη ωραίο σώμα με τατουάζ, κοντουλα μου φάνηκε με 3αρι βυζι ωραία υφή...... 69 δεν κάνει μου είπε..
Σε καταλαβε οτι πας πρωτη φορα μαζι της και σε επιασε κότσο η μικρή πονηρη Ρουμάνα..
Της τα εχει μάθει η αδερφη της η Μικυ το γατί αυτά τα κόλπα.
Εγω βαζω καλαμακι μεσα στο μουνί και ρουφάω ζουμιά λέμε.
 

panoramixer

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
εχετε να μου προτινεται κατι για απογευμα μετα τις 6 με καλο σωμα στυθος απο 3 κ πανω.να κανει ακαποτη πιπα με τελειωμα στο στομα και να δεχεται ανετα χουφτοματα?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φυλής 71αρια κλειστά.

Φυλής 69β Λανα με καστανό σκούρο μαλλί κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 69α Άννα ( στο δωμάτιο) μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους με κανονικό κορμί, 1.5αρι συν βυζι,τατουάζ κάθετα στη σπονδυλική στήλη, τατουάζ κάτω χαμηλά στο πόδι, πιρσινγκ στον αφαλό, με ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό και Μαρία μελαχρινή με πολύ λεπτό κορμί μικρό βυζι, τατουάζ πάνω από δεξί στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 Άννα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86β Αντωνελα μελαχρινή παχουλη κατσαρομαλλα λατινα με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα..

Φυλής 86α Λουνα το κάστανο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ χαμηλά στο δεξί πόδι και Σάρα μελαχρινή χοντρουλα μέ 2αρι βυζι, τατουάζ στον αριστερό πήχη, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 84αρια Χριστίνα ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 1.5ι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Τζούλια μελαχρινό πολύ λεπτό κοντοπουτανο με ωραίο κορμάκι, με 1.5αρι πολύ στητο μυτερό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό όχι όμως τελειωτικό.

Φυλής 65α Κορίνα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα και χειλάκια στο δεξί κωλομερι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και Παμελα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη λατινα με ίσιο μαλλί, 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 61 & 59αρια κλειστά.
20230528_121331.jpg


Φυλής 74 αριστερά Μάγια μελαχρινή χοντρή με 3.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά, 72αρια , 66αρια, 56 & 54β κλειστά.
20230528_121307.jpg

20230528_121219.jpg


Φυλής 54α Ιζαμπελα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι σε απλό πρόγραμμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
συνέχεια live

Φιλιππιδου 11α Κορινα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα, 4-4.5αρια βυζια, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11β Τανια καστανοξανθη με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 7 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα ξανθιά μιλφ με γυαλάκια, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13 υπόγειο Εύα μελαχρινή νταρντανα με 3.5αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ φιδάκι ψηλά στο δεξί πόδι και στην αριστερή κλειδα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 13 ισόγειο Σοφία(από Ιάσωνος 46 & Φυλής 109β πιο παλιά, μιλφ με καστανοκοκκινο μαλλί, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 17 κλειστό.

Φωκαιας 17β Ειρήνη /Στέλλα, καστανή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ χαμηλά στο στομάχι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 19 Ρίτα ξανθιά ψηλή μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 24 & 25αρια κλειστά.

Φωκαίας 27α Ναταλί η ξανθιά μιλφ με το κοντό μαλλί, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, τατουάζ στον δεξί ώμο, πιρσινγκ στη μύτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κλειστά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
συνέχεια σφηνάκι live

Αγκυρας 12β Αντριαννα ξανθό γκρανι νταρντανοπαχουλη με σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Ναταλία ψηλή μιλφ με καστανομελι μαλλί ψιλοκανονικο σώμα (πιασίματα στα μπούτια) 2αρι βυζι,μικρό τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ, δοκιμάστηκε η Ναταλία θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Αγκυρας 12α Αλεξάνδρα ξανθιά κοντή μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Αγκυρας 9 Μαρίνα μελαχρινή μιλφ λεπτή με 1.5αρι συν βυζι, άγριο πρόσωπο, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη και δύο ακόμη και Ιρινα δηλαδή η Ειρήνη από Έλλης 3, Διδυμου 27, ξανθιά γκιλφ παχουλη με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
289
Like
1.625
Πόντοι
201
καλησπερα,ξερει κανεις καμια π να κανει πιπαρες:cheesy::cheesy::pipa2:,μ λειπει η Μιλενα,ειναι ωραιο κα σαι ξαπλωμενος με ανοιχτα τα ποδια κ να σ τσιμπουκωνει η αλλη,δεν εχω δοκιμασει την Βικτωρια επειδη δεν μ αρεσε σε εμφανιση ,αξιζει να δοκιμασω?αν ξερει κανεις καμια ας πει,μην ειναι κανα τριμπαζο(κατα προτιμηση βαθυ λαριγγι κ τελιωτικο)
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

propiosalic

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Απογευματινή βαρδια μεταξυ-φυλης παιζει κανα μιλφ που να κάνει καλό αυταρχικό;
 

SirJason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
1.845
Πόντοι
480
συνέχεια σφηνάκι live

Αγκυρας 12β Αντριαννα ξανθό γκρανι νταρντανοπαχουλη με σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Ναταλία ψηλή μιλφ με καστανομελι μαλλί ψιλοκανονικο σώμα (πιασίματα στα μπούτια) 2αρι βυζι,μικρό τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ, δοκιμάστηκε η Ναταλία θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Αγκυρας 12α Αλεξάνδρα ξανθιά κοντή μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Αγκυρας 9 Μαρίνα μελαχρινή μιλφ λεπτή με 1.5αρι συν βυζι, άγριο πρόσωπο, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη και δύο ακόμη και Ιρινα δηλαδή η Ειρήνη από Έλλης 3, Διδυμου 27, ξανθιά γκιλφ παχουλη με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.
Είσαι ωραίος και μετράς!
Μισή ώρα πριν από εσένα έκανα την τσάρκα μου, αλλά δεν μπήκα πουθενά. Έχω κάτι θέματα...

Έλεγα θα πετυχω τον ψηλό και θα του μιλήσω... Τι να μιλήσω. Αρχίδια...

Πες μου όμως, στο Αγκυρας 12Β που πέρασες με Ναταλία, η τσατσά δεν είναι καυλα τρελή. Την είδα και καγκελωσα...
Μιλφάρα με ματάρες?
Και μήπως ξέρεις παιχταρα μου, στο ΑΓΚ9 θα αλλάξει η βάρδια το απόγευμα και θα έχει ΡοξανοΒικα?
Σπασιμπα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
Είσαι ωραίος και μετράς!
Μισή ώρα πριν από εσένα έκανα την τσάρκα μου, αλλά δεν μπήκα πουθενά. Έχω κάτι θέματα...

Έλεγα θα πετυχω τον ψηλό και θα του μιλήσω... Τι να μιλήσω. Αρχίδια...

Πες μου όμως, στο Αγκυρας 12Β που πέρασες με Ναταλία, η τσατσά δεν είναι καυλα τρελή. Την είδα και καγκελωσα...
Μιλφάρα με ματάρες?
Και μήπως ξέρεις παιχταρα μου, στο ΑΓΚ9 θα αλλάξει η βάρδια το απόγευμα και θα έχει ΡοξανοΒικα?
Σπασιμπα.
εύχομαι να λύνονται,
ποίος είναι ο ψηλός?
εμφανισιμη για την ηλικία της η ξανθιά υπηρεσία,
οχι δε γνωρίζω ποίες θα δουλεύουν
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
146
Like
19.040
Πόντοι
26.316
Είσαι ωραίος και μετράς!
Μισή ώρα πριν από εσένα έκανα την τσάρκα μου, αλλά δεν μπήκα πουθενά. Έχω κάτι θέματα...

Έλεγα θα πετυχω τον ψηλό και θα του μιλήσω... Τι να μιλήσω. Αρχίδια...

Πες μου όμως, στο Αγκυρας 12Β που πέρασες με Ναταλία, η τσατσά δεν είναι καυλα τρελή. Την είδα και καγκελωσα...
Μιλφάρα με ματάρες?
Και μήπως ξέρεις παιχταρα μου, στο ΑΓΚ9 θα αλλάξει η βάρδια το απόγευμα και θα έχει ΡοξανοΒικα?
Σπασιμπα.
Ρωξάνα και Βίκα δουλεύουν πάντα πρωί. Αν και η τελευταια εμφάνιση της Βίκα ήταν στο Διδυμου 27 που την ξέραμε ως Βικτώρια. Τώρα είναι επαρχία απ ότι λένε. Απόγευμα θα είναι πιθανόν Αλεξάνδρα και Βικτώρια.Άλλη Βικτώρια , όχι η Βίκα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom