Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 346 άτομα (40 μέλη και 306 επισκέπτες)

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.848
Κριτικές
47
Like
16.836
Πόντοι
7.135
Συναγωνιστές θυμήστε μου η Βερόνικα το ξανθο γκρανομιλφόνι σε ποιό Διδύμου είναι;
Ευχαρισρώ
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.664
Πόντοι
41.129

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.922
Like
8.618
Πόντοι
1.056
Εκλεκτά μέλη που βρεθήκαμε πάλι όλοι σήμερα μαζί και απολαύσαμε τον Φρεντοτσινο μας να ξέρετε ότι μου δώσατε τεράστια χαρά στα δύσκολα που περνάω!!!
Να γνωρίζετε ότι πέρασα πριν έρθω από τον καφενέ να δω εάν έχει βάλει Σουβλα, για να σας κάνω το τραπέζι αλλά δεν...
Μόνο ο Χριστάρας με στενοχωρησε που άργησε τόσο πολύ στο ραντεβού...
Ας είναι!

Ιάσωνος 44 έριξα δύο μπαλάκια στην Ναταλία!!!
Ξανθό Ουκρανι νομίζω σε ελεύθερο τελειωτικό και 69!
8/10 Αν σας αρέσει.
Καλησπερα αν ειναι η κοπελα στον οροφο που το απογευμα ειναι μαζι με την φωτινη ειναι γεματη κονδυλοματα....... προσοχη!!!!!!....
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
στην κρητική για ανδριαννα χωματιανου ενός φίλου... γράφτηκε για... 30 ευρώ... τι παίζει ξέρουμε?... μόνο αυτό πήρε +10 ή όλη η περιοχή?
 

Saints

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
84
Κριτικές
15
Like
915
Πόντοι
370
Live
Φώκαιας 27β ημιόροφος Βαλέρια προμιλφ μελαχρινό με καστανές αποχρώσεις μαλλί με ασιατικά χαρακτηριστικά μικρό βυζάκι κανονικο σώμα με απλό(παλιά έκανε εκλεκτικά και ελεύθερο αλλά το αρνήθηκε.) πρόγραμμα
Φιλιππίδου 11β Κορίνα ξανθιά juicy προμιλφ βυζάρες αλλά ως εκεί με ελεύθερο στοματικό αλλά ως εκεί.μεσα βιάζεται
Διδυμου 27 Μελίνα καστανό πίπινακι juicy ελεύθερο στοματικό τελειωτικό
Περγάμου 1 πάνω κλειστό.Εβελινα έχει πάει πλέον απόγευμα;
 

vabiri(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2020
Μηνύματα
56
Like
124
Πόντοι
0
Σήμερα στις 11:45 πήγα στο Κολωνού 53, βρήκα την Βίκυ,την είχα χάσει κάνα μήνα,την βλέπω, και τι μου λέει:12:00 φεύγω, και έχω άλλο δωμάτιο!!!δεν με άφησε να περάσω, και υπόψιν είμαι τακτικός πελάτης της, πρώτη φορά βλέπω πουτανα δημόσιο υπάλληλο!?!? Άντε και χαιρετίσου κυρά μου!!!
 

vabiri(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2020
Μηνύματα
56
Like
124
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος η Ελένη από μεγ.αλεξανδρου 21 όροφο,που βρίσκεται, γιατί η(ο)τσατσα(ος) δεν ήξερε (ή δεν έλεγε)
 

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Οι πουτανες ειναι δημοσιας χρησεως οποτε δεν ειναι παραξενο να συμπεριφερονται ως δημοσιοι υπαλληλοι.
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
999
Κριτικές
57
Like
18.961
Πόντοι
13.626
Καλησπερα αν ειναι η κοπελα στον οροφο που το απογευμα ειναι μαζι με την φωτινη ειναι γεματη κονδυλοματα....... προσοχη!!!!!!....
Το ξέρω φίλε μου και σε ευχαριστούμε όλοι Δημόσια για την πληροφορία!!!
Είχα πάρει όμως μαζί μου ένα ηλεκτρονικό μικροσκόπιο που έφερα από την Νέα Υόρκη και αφού τα έλεγξα εξονυχιστικά τα καυτηριασα με το Κολλητήρι που έχω για τις τηλεοράσεις και εν συνεχεία...
Την Ξεσκισα!!!!
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
999
Κριτικές
57
Like
18.961
Πόντοι
13.626
Quaresma-H Επιστροφη Του Ασωτου:happy:

Απογευματινος καφες στον φουρνο με Ιερα Τερατα του σαιτ,Νεα Σμυρνη,Επιρρεπη,DmtrsXXX και Paluki Luk:bigdick:

Και ενω ολα κυλουσαν ομαλα με γελια σε χαλαρη διαθεση, μια κληση παγωσε την ατμοσφαιρα:sad2:

Quaresma στο τηλεφωνο:new_shocked:
να ζηταει επειγοντως συναντηση και μπουρδελοτσαρκα:huh:
Καθιστε μια στιγμη να δω τι θελει ο προδοτης:cool2:
Στο ακουσμα οτι ο Quaresma κατεβαινει Μεταξι,το αρχικο μουδιασμα διαδεχτηκε ο θυμος και η αρνηση:cry:
Μυστες Σμυρνης και Επιρρεπης την εκαναν γρηγορα εγειροντας αμφιβολιες αν ειχαν πραγματι δουλεια:think:,Paluki και XXX καθισαν ελαχιστα φορτωνοντας ουσιαστικα σε μενα το παλτο:angry:

Μετα απο παρασκηνιο,που επιφυλασσομαι καποια στιγμη να δημοσιοποιησω καταληξαμε σε τσαρκα:smoke:

Κολωνου 27 ,19.30 τσατσος με μαλλι αχυρο ανακοινωσε το κλεισιμο του οικου ταυτοχρονα με την κοντοπιθαρη μελαχροινη πορνη απο τα Τιρανα της Κολομβιας
Κλειστο και το υπογειο

Ιασονος
20 ισογειο-Δαναη,τελειωμενο γκρανυ σε φουλ προγραμμα,Quaresma προς στιγμη τον ειδα να το σκεφτεται:embarrased:
Κατι εβλεπε η γιαγια σε ενα κινητο παλαιας τεχνολογιας,τι χαζευεις τι ρωτησαμε
"τιποτα παιδια,κατι στο myspace' απαντησε:huh:

27 ΥΠΟΓΕΙΟ
Λενα μελαχροινη ακωλη θειτσα σε φουλ
Ναταλι,αποστεωμενο γυγτακι σε απλο
Στεφι,καστανο,αβυζο γυφτακι,καλο σωμα,σε απλο:angry:

30/υπογειο
2 νεαρες Αλβανες BBW,κεφατες,σε απλο
Μια Βαλεντινα,και μια αλλη καστανη που εκανε live στο Τικ Τοκ και μαλλον θα την γαμουσαμε αν μπαιναμε παρουσια καποιων ,εκατονταδων,χιλιαδων,μηπως:think:followers

Mεταξι ubers alles δηλαδη,απο τη μια η γιαγια με τον τηλεγραφο και απο την αλλη η πιτσιρικα που γαμιεται live στο Τικ Τοκ:wanker:

31μια κοντη,μετρια μελαχροινη ΑλβανοΡουμανα,Βella Ciao την ειπε ο τσατσος ο οποιος αποπειραθηκε να χουφτωσει το μηκους 17,6 καυλι του Quaresma:confused:

37//ισογειο//Σονια πετιτ 30κιλη μελαχροινη σε απλο
και μια Ελενα
στο δωματιο που ξαφνικα ο τσατσος μας ανακοινωσε οτι ειναι τραβελος:angry::confused::angry:
ευτυχως ο Quaresma πεταχτηκε κατευθειαν προς την εξοδο,γιατι με τη γρια τον φοβηθηκα προηγουμενως μην κανει καμια τρελα:shockedeyes:

39*αριστερα Ναταλι,κοκκινομαλλα ατσουμπαλη,πεσμενο βυζι,σκυλοφατσα,βαριεστημενη:thumbsdown:

44-τερμα δεξια Μπελλα ακωλη μελαχροινη πιτσιρικα με βυζια και σε παρτουζα

44-δευτερο απο δεξια-Βικτωρια,κοντη μελαχροινη θειτσα,λες και βγηκε απο τις φαβελες του Ριο να απλωσει μπουγαδα σε απλο

46 διαδρομος-Μαρια και Στελλα,αδυνατες αδιαφορες γυφτΑλβανες πιτσιρικες σε απλο

43// Μιρελα,μεγαλομπεμπεκα με κοτσιδακια
Ιωαννα,στο δωματιο,με κωλο,ρε νιαμου Paluki και ΧΧΧ ,λεγατε δεν ξερατε καμια με κωλο,κανονιστειτε,θα γαμησω εσας την επομενη:alivedick:
και Ελενη,υπεραιωνοβιο γκρανυ σε φουλ ακαποτο,λογικα κουβαλαει ξεχασμενες μεσαιωνικες ασθενειες,μονο για ακραιους σκληροπυρηνικους αρρωστους:zombie:

Μεγαλου Αλεξανδρου

25/Μια καποια Μικαελα στο δωματιο και η Χριστινα λεει θα ρθει μετα τις 16/02
28 υπογειο,Χριστινα,πιτσιρικα με ωραιο σωμα και προσωπο,σε απλο,εντελως αδιαφορο σαλοναρισμα

Περδικα οροφος
Ντανιελα,αδιαφορη ατσουμπαλη πιτσιρικα,επλεε στην κυτταριτιδα,σε απλο,ουτε καν

Περδικα 3
Μαρια,καστανη Αλβανη BBW ,σε απλο:angry:
Σε απλο ρε Μαρια΄΄?σε απλο?ελεος,που σου ειχαμε κανει τον πατο σαν το προχωνι του νερομυλου
γαμηθηκε τιμης ενεκεν:takethis:
δεν πειραζει Μαρια,θα χουμε παντα το Ιασονος 44:cry:

Φευγοντας ο Quaresma μου κανε τρακα 2ευρω για καφε,σαν αφελης του τα δωσα,κι ενω εγω το πηρα με τα ποδια για οικονομια τον ειδα να ξεκλειδωνει καλογυαλισμενο ηλεκτροκινητο και να μαρσαρει επιδεικτικα προσπερνωντας με:O

Αυτοι ειναι οι φιλοι μου:confused::confused::confused:
Μετά από αυτό το επικό ποστ δεν νομίζω ότι έχω λόγο ύπαρξης εδώ!!!
Εσένα θέλουμε!!!
Εσένα θέλουμε!!!


(το 17.6cm είναι σε χάρακα μετρημένο)???
 
Τελευταία τροποποίηση:

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.593
Κριτικές
19
Like
13.869
Πόντοι
3.246
Χθεσινή απογευματινή ενημέρωση από το απαίσιο Μετάξι:

Κατάθεση στο Πορνομωλλ στο άνω δεξί δελο. Στη βάρδια η Μολδαβη Αλεξάνδρα, ξανθιά κι αδύνατη με μακρύ μαύρο μανικιούρ :cum:. Στο δωμάτιο ήταν πολύ θερμή μαζί μου, με λαιμοφιλα, στοματοφιλα και γλωσσοφιλα. :kiss-mark:Πίπα σύντομη αλλά καλή και στο γλυφομούνι ανταποκρίνεται θετικά. Στάση μόνο ιεραποστολική με επίσης πολλά φιλιά και στράγγισμα στο τελείωμα χωρίς βιασύνη. Στο πρόσωπο είναι μέτρια αλλά αν το παρακάμψουμε είναι μια καλή επιλογή στο δεκαρικο. Αυτά...:hi:
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Καταδρομική χτες κατά τις 1 το βραδυ καρφωτος για Λάνα πάλι στο Βέργας 7 κάτω αλλά το πέτυχα κλειστό ,παω στο πάνω να δω πόσοι περιμένουν για Σαμπίνα μπας κ μπω αφού έχω ακούσει τόσα ....περιμένω στο σαλόνι κ βγαίνει με ένα διχτυωτο κ ήδη έχω αρχίσει κ κάνω εικόνα , ρωτάω πόσοι περιμένουν κ μου λέει η μαντάμ 3 ,κ φεύγω για φυλής .
Μπαίνω σε 5-6 τίποτα Μ είχε καρφωθεί η καριολα κ ξαναπάω Βέργας , πληρώνω κ περιμένω να μπει σε δύο πριν από μένα .
Περνάνε 20 λεπτά περνάνε 35 ντύνομαι κ βγαίνω κ εκείνη την ώρα Μ λέει έρχομαι .
Τιμήθηκε λοιπόν κ θα ανεβάσω κριτική αλλά αυτό που θέλω να πω είναι ότι μαζί με τη Λάνα για μένα είναι τοπ σε αυτά που θέλω εγώ...κάποια μέρα θα ρωτήσω αν μπορώ να τις πάρω κ τις δύο, δε γίνεται !!!
Λάνα πως είναι; Τι πρόγραμμα κάνει ; Και τη ώρες περίπου; Μπας και πεταχτώ και την πάρω ! Σε ευχαριστώ
 

kalamaris911

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα στην ομάδα, πάλι βλέπω πολύ γκρίνια, παιδιά, εννοείται ότι παντού είναι δύσκολα τα πράγματα όπως και στα μπουρδέλα. Απλά θέλει λίγο παραπάνω ψάξιμο και να μην πηγαίνουμε στις φόλες, ώστε να φεύγουν σιγά σιγά. Εγώ βλέπω πολλές καλές κριτικές που θα πάω και εγώ να δοκιμάσω τις επόμενες μέρες, να είστε καλά που έχετε το κουράγιο και τις γράφετε. Πέρασμα αρχικά από Εύα (Λιοσίων 73Β ή Φωκαίας 13 υπόγειο ) η οποία είναι δυνατή όπως είχε πει και ο αγαπητος Helluv. Μετά, γρήγορο πέρασμα από Μπαρμπόρα από Βέργας 6 , που δεν είχε πολύ κόσμο, οπότε περίμενα 1 δωμάτιο μόνο. Μετά από τις γνωστές καλές υπηρεσίες, τελείωμα στο στόμα και κατά την διάρκεια του αδειάσματος, σκάσιμο 2 χαστουκιών στα αρχίδια (WTF... Μπαρμπόρα είναι αυτή λέω και τα μυαλά στα κάγκελα,), άδειασμα νιπτήρα και η επική ατάκα, "βλέπω τα κράτησες όλα για την πάρτη μου σήμερα", πωπω λέω ξαναφτιάχτηκα, πως δεν έδωσα διαδοχικό 20αρικο (κρατήθηκα δεν είχα και χρόνο). Καλά γαμήσια παιδιά, μην παρατάτε το άθλημα...
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
146
Like
19.052
Πόντοι
26.316
Ξυπνησα σημερα το πρωι κατα τις 9, ειχα κατουροκαυλες... βαριομουν να ντυθω, κατεβηκα με παντοφλα και πιτζαμα και πηγα Κολωνου 27 και γαμησα Μπελλα, αδειασα τα πρωινα κατουρα μου μεσα στο νιπτηρα του οικου και επλυνα και το προσωπο μου να ξυπνησω. Ο οικος δεν εχει πετσετα μεσα στο δωματιο οποτε σκουπιστηκα με την κουρτινα, ηταν βαμβακερη και απορροφητικη.
Ωραιο πραμα να γαμας με το που ανοιξει το ματι, να το κανετε.
Κριτικη πιο μετα.
Mύστη που μένεις;;;;; Αγησιλάου;;;;;
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
999
Κριτικές
57
Like
18.961
Πόντοι
13.626
Τώρα....

Χωματιανου 11 αριστερά Λόλα και μια άλλη δεν θυμάμαι, νομίζω ήταν Μαραθώνος.
Απλο και 69. Τίποτα σπουδαίο.

Λιοσίων 73Α Κέλι Λατίνα
Ελεύθερο και 69.

Λιοσίων 73β λογικά Ιωάννα αλλά η πόρτα δεν άνοιξε ποτέ. Μάλλον σε πρόγραμμα.

Βέργας 3
Τέσσερις κοπέλες.
Ελένη Μόνικα Λανα και Λολιτα. Όλες ελεύθερο και 69 εκτός από Λανα που κάνει απλό. Για όλα τα γούστα!!!
Η Λολιτα καινούρια εκεί νομίζω είναι αυτή από Διδυμου 22 πιο παλιά.
Αδύνατη και όμορφη με τατουάζ στο αριστερό χέρι.

Φωκαιας 13 υπόγειο
Εύα πιπάρες!!! Bbj cob 69

Φωκαιας 25 ισόγειο Τζαννινα!!!
Bbj cob 69
Μου έλειψε.
Το εγλυψα και το πηδηξα σε δύο στάσεις!!!
Άνεση χρόνου από τον δροσερό τσατσο!!!
Μωράκι είσαι γλύκα!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.073
Πόντοι
46.232
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom