Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 257 άτομα (37 μέλη και 220 επισκέπτες)

JOLO1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
δε μ'επιασες...εννοω,μιας και εχεις την δυνατοτητα και κατεβαινεις κανε μας μια μικρη ενημερωσουλα,2 μπουρδελακια ειναι μονο...οχι ονοματα,ουτε εγω τα ξερω εξαλλου,απλα τι κοπελες ειδες...
ok αν και δεν εδωσα σημασια γιατι πηγα για τις συγκεκριμενες, και στα 2 βρηκα δυο πολυ μετριες 45αρες γεματουλες που με την μικρη μου πειρα δεν τις εκοψα και πολυ ορεξατες, η τσατσαδες ανεφεραν τα κλασικα χωρις κατι ιδιαιτερο, σορυ που δεν μπορω να γραψω πολλα απλα επειδη πηγα για τις συγκεκριμενες και δεν τις βρηκα δεν εδωσα ιδιαιτερη βαση
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
οι αναερθησες εργαζόμενες κορασίδες φίλε μου... εργάζονται στην πρωινή βάρδια... Κάποιες φορές η Αντριάννα, βρίσκεται διπλοβάρδια στο διπλανό σπιτάκι.....

καλα...........να περάσεις!!

μετα την ενημερωση συναγωνιστων περασα χτες βραδυ για να κανω καταθεση μετα καιρο,ομως δεν βρηλα στην βατδια καμια απο τις προτεινομενες, ανδριανα (διδυμου 18α), μπαρμαρα (φλης 71α), και ετσι λεω να ξανατσεκαρω σημερα
 

JOLO1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
στις απογευματινες βαρδιες βρε παιδες παιζει κατι σε αυτα που ζητησα?
 

Επισκέπτης
Κυριακάτικη πρωϊνή περιήγηση
Αρχής γενομένης:

Αλκιβιάδου 16Α-Ντιάνα την οποία έχει τιμήσει άπαξ ο κ.Πύραυλος.Καστανόξανθο καλοσυντηρημένο milf, όχι χοντρή.Δεύτερη κατάθεση.Συνεργάσιμη πρόθυμη και χαμογελαστή αλλά ψευδοφανής συμμετοχή στα τέσσερα που ήταν να σε πιάνουν τα γέλια.Δεν καταλαβαίνει ούτε Ελληνικά ούτε Αγγλικά.

Διδύμου 20-Ιβάννα η γνωστή ξινή ξεπετατζού:"Μην ξεχνάς μωρό μου οτι πλήρωσες για 5-7 λεπτά".Στα 6 λεπτά παραμονής της στο δωμάτιο.
Διδύμου 18 υπόγειο-Μελαγχροινή αδιάφορη νταρντανοειδής με άσχημες αναλογίες σώματος και ακάποτο.Όχι χοντρή.
Διδύμου 16-Τάνια.Μελαγχροινή κοπέλα μέτριας εμφάνισης με ακάποτο και το ρούχο της να κρύβει τις ατέλειές της.
Διδύμου 8 κάτω-Ειρήνη σταθερά.Από Κολωνού 30 κάτω.
Διδύμου 8 πάνω-Μαρία με τα κοτσιδάκια.Σήμερα δεν είχε κοτσιδάκια.

Φυλής 40-Αδιάφορο ατσούμπαλο με ακάποτο και η σπαστικιά, προσποιητά ευγενική κοντή ξανθιά τσατσά.
Φυλής 54 πάνω-Χριστίνα από Φυλής 59 κάτω.Μελαγχροινή λεπτή κοπέλα με χαριτωμένο πρόσωπο και ευμεγέθη χυτά βυζιά.
Φυλής 59 πάνω-Νάντια είπε η τσατσά προσπαθώντας να μεταφράσει αυτό που το πιπίνι έλεγε.Ομορφούλικο σύνηθες κορίτσι με ακάποτο.
Φυλής 59 κάτω-Βαλεντίνα.Μελαγχροινή ψηλή κοπέλα κανονικών αναλογιών χαιρετούσα τον κόσμο με μία "σκεπτικιστική" σοβαροφάνεια.Πρώτη φορά την είδα.Δεν αποκλείεται να είναι η Βαλεντίνα που ο Nikospireas πήρε στο Φυλής 86.
Φυλής 80-Χριστίνα η γνωστή σκουρόχρωμη του καταστήματος με τα σαρκώδη χείλη.
Φυλής 65 κάτω-Ρωξάνη με σκιές στα μάτια.Τι το θες το μακιγιάζ κορίτσι μου;
Σε χαλάει.Εσύ είσαι η λεβεντόκορμη ανεπιτήδευτη κορασίδα που "διακορεύουν" οι άντρες.
Την είδα έξω από το μαγαζί καθώς βγήκε να πάει κάπου και επέστρεψε.
Φυλής 65 πάνω-Δεν είχε έρθει ακόμα (11:00 η ώρα περίπου).
Φυλής 92-Καστανόξανθο λεπτό κοινότυπο κορίτσι με μία "δυσχέρεια" στην έκφραση του προσώπου του.
Μόνης Προδρόμου υπόγειο-Ντιάνα το ξανθό skinny.

Φώκαιας 19-ΚΛΕΙΣΤΟ
Φώκαιας 25 όροφος-Έλενα σταθερά.Ξανθιά λεπτή ωραία κοπέλα με άριστη παρουσία στο σαλόνι αλλά μέσα...απ'ότι λένε συναγωνιστές,δεν αξίζει.
Φώκαιας 25 ισόγειο-Μπιάνκα,το γνωστό λεπτό όμορφο μελαγχροινό πιπίνι με 69.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
στις απογευματινες βαρδιες βρε παιδες παιζει κατι σε αυτα που ζητησα?
Τυπε μου να ξερεις,δεν μπορουμε να στην στειλουμε και σπιτι σου...

Εγω παντως στο φυλης71 που πηγες για την μπαρμπαρα,ποτε δεν εχω δει εκει 45αρα και ουτε πρεπει να εχει δουλεψει ποτε  :huh: :huh: . Ίσως την μπαρμπαρα που παιζει να ειναι καμια 30αρα,την ειδες εσυ για 45αρα. Εσυ ειπες οτι δεν σε νοιαζει να ειναι τοπ μουνι ή η ηλικια  :dunno:

Εγω παντως εγραψα μια γενικη ανασκοπηση συμφωνα με τα προσωπικα μου γουστα και τις υπηρεσιες που μου εχουν προσφερει στο κρεβατι, για 8 κοπελες της περιοχης οι οποιες κατα τη γνωμη μου τιμανε δυνατα τα λεφτα τους και εγραψα και τις συνηθεις βαρδιες τους για οσες ξερω...

Επισης σκοπος εδω περα ειναι εκτος απο το να ζηταμε πληροφοριες να ενημερωνουμε κιολας,πραγμα για το οποιο δεν ενδιαφερεσαι και πολυ...
 

JOLO1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Τυπε μου να ξερεις,δεν μπορουμε να στην στειλουμε και σπιτι σου...

Εγω παντως στο φυλης71 που πηγες για την μπαρμπαρα,ποτε δεν εχω δει εκει 45αρα και ουτε πρεπει να εχει δουλεψει ποτε  :huh: :huh: . Ίσως την μπαρμπαρα που παιζει να ειναι καμια 30αρα,την ειδες εσυ για 45αρα. Εσυ ειπες οτι δεν σε νοιαζει να ειναι τοπ μουνι ή η ηλικια  :dunno:

Εγω παντως εγραψα μια γενικη ανασκοπηση συμφωνα με τα προσωπικα μου γουστα και τις υπηρεσιες που μου εχουν προσφερει στο κρεβατι, για 8 κοπελες της περιοχης οι οποιες κατα τη γνωμη μου τιμανε δυνατα τα λεφτα τους και εγραψα και τις συνηθεις βαρδιες τους για οσες ξερω...

Επισης σκοπος εδω περα ειναι εκτος απο το να ζηταμε πληροφοριες να ενημερωνουμε κιολας,πραγμα για το οποιο δεν ενδιαφερεσαι και πολυ...
εχεις δικιο δεν ζητησα να την φερουν στο σπιτι :)
οι 7-8 που ανεφερες σε πιο ποστ ειναι γιατι μπερδευτικα?
για την ενημερωση που λες συμφωνω και εγω,απλα δεν πολυπηγαινω γι αυτο αλλωστε δεν ξερω κ πολλα, οτι ξερω κ οτι μαθαινω θα το γραφω
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
εχεις δικιο δεν ζητησα να την φερουν στο σπιτι :)
οι 7-8 που ανεφερες σε πιο ποστ ειναι γιατι μπερδευτικα?
για την ενημερωση που λες συμφωνω και εγω,απλα δεν πολυπηγαινω γι αυτο αλλωστε δεν ξερω κ πολλα, οτι ξερω κ οτι μαθαινω θα το γραφω
Το καταλαβαινω οτι μπορει να μην ξερεις τις κοπελες,αλλα μπορεις να κανεις καμια βολτιτσα σε 5-6 μαζεμενα μπουρδελακια εκει περα,να ρωτας τις τσατσαδες και κανα ονομα(των κοριτσιων)και να αναφερεις την εμφανιση των κοριτσιων(εστω και χωρις το ονομα τους)εδω μεσα...

Οι 8 κοπελες που σου ανεφερα ηταν στο παρακατω ποστ

Λοιπον για τις βαρδιες που διαβασες απο το προηγουμενο ποστ,στην βολτα που εγινε πριν απο μιαμιση βδομαδα περιπου,έπαιζαν....

1 Η Μιχαελα στο φυλης 109 επαιζε διπλοβαρδια στο ιδιο σπιτι και εγω την παω παρα πολυ,γιατί εχει τρομερες υπηρεσιες girlfriend experience kai ανεση χρονου. Την πιτσιλησε κι ο βυζολαγνος,αλλά δεν του αρεσε επειδη μυριζαν τα χνωτα της,όταν την γαμησε.
Ειναι ξανθια με ευμεγέθη σχετικα βυζια και πιασιματα(όχι χοντρη...)

2 Διδυμου 8 κατω πρωινη η ειρηνη απο κολωνου(κολωνου-μπουρδελο κατερινας).
Ειναι μαυρομαλλα, με σγουρα μαλλια αν θυμαμαι.Στο κολωνου ειχαν καλες εντυπωσεις συναδελφοι που την πιτσιλησαν...

3 Φυλης69 πανω μερα-νυχτα η χριστινα με τα ασιατικα χαρακτηριστικα,αρκετα αδυνατη και σιλικονατα 2αρια με το ζορι βυζια,η οποια εχει ριζωσει εκει,αλλα εχεικαλες υπηρεσιες.

4 διδυμου 20 λολα η καταπιολα,35+ ετων ξανθια και την οποια την ειχα παρει παλια σε στουντιο και ηταν αρκετα καλη,κανει και cim.

5 Fylhς 71 η νεαρη,η οποια μου αρεσε παρα πολυ και εμφανισιακα και στο κρεβατι και εχω και κριτικη,αλλα περιμενω κι αλλες κριτικες συναγωνιστες  :grin: .Ειναι πιπινακι και το γουσταρω παρα πολυ,αλλά ειναι και αναλογα με τα κεφια της απο οτι καταλαβα,οποτε χρειαζομαστε κι αλλες κριτικες  :zfuck:

6 Μαρια στο 1ο της ιασωνος στο αριστερο χερι μολις μπαινεις στην οδο(απο αχιλλεως-ετσι λεγεται η λεωφορος νομιζω),Η μαρια που εχει βυζολαγνικό iso  :2on1:

7 Στελλα στο 2ο μπουρδελο του φυλης 109 και αυτη εθεαθη σε διπλοβαρδια,αρκετα καλη.

8 Η Μαρια η γνωστη μουναροβουλγαρα,η οποια εθεαθη στην πλατεια βικτωριας ομως,καθοτι δεν δουλευε οταν ημουν τσαρκα  :headbang: :headbang: :dunno: :dunno:
 

JOLO1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Το καταλαβαινω οτι μπορει να μην ξερεις τις κοπελες,αλλα μπορεις να κανεις καμια βολτιτσα σε 5-6 μαζεμενα μπουρδελακια εκει περα,να ρωτας τις τσατσαδες και κανα ονομα(των κοριτσιων)και να αναφερεις την εμφανιση των κοριτσιων(εστω και χωρις το ονομα τους)εδω μεσα...

Οι 8 κοπελες που σου ανεφερα ηταν στο παρακατω ποστ
οκ thanks
παντως ρε παιδεια εσεις εδω ειστε αστερια, που να σας φτασω εγω που παω μια στο τοσο? ασε που σας κοβω να κατεβαινεται με σημειωματαριο χεχε!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Κανενα στουντιο η μπουρδελο για ποδοκατασταση παιζει παιδια? :humpleg:

πολλες κοπέλες αφήνουνε αρκεί να της ρωτήσεις στο σαλόνι. Μπορείς να ζητήσεις απο την τσατσα να συννενοηθείς κάτι ή να ρωτήσεις κάτι την κοπέλα και να μιλήσεις μαζί της. Μερικές δεν χρεώνουν τίποτα (πχ Χριστίνα, Μαρία) ενώ αλλες μπορεί να σου ζητήσουν λευτά. Τώρα το αν συμμετέχουν και ευχαριστιούνται αυτο το πρόγραμμα είναι αλλο θέμα. Πάντως επειδή δεν πρόκειται για στούντιο πρόσωχη στην καθαριότητα!
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
Λοιπον κατά εμέ που μαρεσουν τα αδύνατα και λυγερά πορνίδια η κλαούντια είναι θησαυρός. Ευγενική με καλή πίπα και αργό βασανιστικό κούνημα στο γαμήσι.

παρομοιος
και που το βρισκουμε αυτο το κοριτσι ?
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
ακορεστε,επισης να συμπληρωσω οτι το διδυμου 20 εχει σκληρη πορτα και
ειναι αρκετα καθαρο,περα απο τη λολα που εμφανισιακα μ'αρεσε και μενα...
 

Επισκέπτης
παμεγιστε πορνορεπορτερ μηπως πετυχες στη Φωκαιας τη Μονικα με τα αστερακια?
Όχι.Πήγα μόνο στα μπουρδέλα που έγραψα.
Ξέχασα να αναγράψω:Κολωνού 30 κάτω-Στέλλα.Ξανθή,λεπτή με 15 ευρώ.Τίποτε το ξεχωριστό εμφανισιακά.

παρομοιος
και που το βρισκουμε αυτο το κοριτσι ?
Η Κλαούντια αγωνίζεται στο Χωματιανού 11 κάτω.
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
μετα την ενημερωση συναγωνιστων περασα χτες βραδυ για να κανω καταθεση μετα καιρο,ομως δεν βρηλα στην βατδια καμια απο τις προτεινομενες, ανδριανα (διδυμου 18α), μπαρμαρα (φλης 71α), και ετσι λεω να ξανατσεκαρω σημερα
Ειναι πρωι συνηθως, αμα πας γραψε κριτικη
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
[size=9pt]ΠΑΡΟΔΟΙ ΛΙΟΣΙΩΝ[/size]

Ελλειμματική και καθυστερημένη ενημέρωση λόγω φορτωμένου προγράμματος στη δουλειά για το Σάββατο 9/1/2010 στη βραδινή βάρδια

:helpplea:

[size=9pt]ΞΑΝΘΙΠΠΗΣ 2[/size]
;)
Ξανθιά κοπέλα με ωραίο πρόσωπο και κορμί μοντέλου, μάλλον ψηλή, σχετικά λεπτή, μέτρια βυζιά (αλλά σχετικά στητά) και τεντωμένο κώ(ο)λο με ενδιαφέρον μέσα από το στρινγκ
http://[URL unfurl="true"]www.3suisses.fr/portail3s_img/3S/FRA/produits/vis_lpd/3/5/9/8/35989.jpg[/img[/URL]]
Δεν πέρασα γιατί την είδα (μάλλον) ψυχρή και πιθανόν ..."άντε να τελειώνουμε"  :cool2:


[i][b]Προχωρώντας βρήκα την ..."μαμά" της στο Τροφωνίου 13 (όροφος)[/b][/i]  ;D ;D ;D

[color=red][size=9pt][b]ΤΡΟΦΩΝΙΟΥ 13 ΟΡΟΦΟΣ [/b][/size][/color]
:pipa1:
[color=green][b]Άντζελα[/b][/color], μεγαλοκοπέλα με συμπαθητικό/πονηρό πρόσωπο, μέτρια στο ύψος, με χορταστικές καμπύλες, μέτρια βυζιά και αποδεκτό κώ(ο)λο.
Αρκετά καλή περιποίηση και ουσιαστική συμμετοχή
Τις περισσότερες φορές αποδεικνύεται ότι όσο πιο μεγάλη (στην ηλικία) είναι η κοπέλα, τόσο καλύτερες είναι οι υπηρεσίες της 
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
[size=9pt]ΠΑΡΟΔΟΙ ΛΙΟΣΙΩΝ[/size]

Ελλειμματική και καθυστερημένη ενημέρωση λόγω φορτωμένου προγράμματος στη δουλειά για το Σάββατο 9/1/2010 στη βραδινή βάρδια

:helpplea:

[size=9pt]ΞΑΝΘΙΠΠΗΣ 2[/size]
;)
Ξανθιά κοπέλα με ωραίο πρόσωπο και κορμί μοντέλου, μάλλον ψηλή, σχετικά λεπτή, μέτρια βυζιά (αλλά σχετικά στητά) και τεντωμένο κώ(ο)λο με ενδιαφέρον μέσα από το στρινγκ
http://[URL unfurl="true"]www.3suisses.fr/portail3s_img/3S/FRA/produits/vis_lpd/3/5/9/8/35989.jpg[/img[/URL]]
Δεν πέρασα γιατί την είδα (μάλλον) ψυχρή και πιθανόν ..."άντε να τελειώνουμε"  :cool2:


[i][b]Προχωρώντας βρήκα την ..."μαμά" της στο Τροφωνίου 13 (όροφος)[/b][/i]  ;D ;D ;D

[color=red][size=9pt][b]ΤΡΟΦΩΝΙΟΥ 13 ΟΡΟΦΟΣ [/b][/size][/color]
:pipa1:
[color=green][b]Άντζελα[/b][/color], μεγαλοκοπέλα με συμπαθητικό/πονηρό πρόσωπο, μέτρια στο ύψος, με χορταστικές καμπύλες, μέτρια βυζιά και αποδεκτό κώ(ο)λο.
Αρκετά καλή περιποίηση και ουσιαστική συμμετοχή
Τις περισσότερες φορές αποδεικνύεται ότι όσο πιο μεγάλη (στην ηλικία) είναι η κοπέλα, τόσο καλύτερες είναι οι υπηρεσίες της 

[/quote]

Να συμπληρώσω ότι πρόκειται για τη γνωστή Άντζελα από το Καλύμνου 48 (μέχρι τον Σεπτέμβριο, ήταν η απογευματινή βάρδια - πρωινή η γνωστή θεία Όλγα). Μέσα στο δωμάτιο είναι πολύ άνετη και αξίζει το 20άρικο (στην Καλύμνου ήταν 25 η ταρίφα).
Επίσης, η Ξανθίππης συνεχίζει την κομοδινάτη παράδοση. Προχθές πέρασα με την Μπέτυ (αναφέρεται και στις κριτικές).
Αν εξαιρέσω τη διάθεσή της για γλύψιμο, στα υπόλοιπα είναι κάτω από τη βάση. Ούτε καν διεκπεραιωτική.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Να συμπληρώσω ότι πρόκειται για τη γνωστή Άντζελα από το Καλύμνου 48 (μέχρι τον Σεπτέμβριο, ήταν η απογευματινή βάρδια - πρωινή η γνωστή θεία Όλγα). Μέσα στο δωμάτιο είναι πολύ άνετη και αξίζει το 20άρικο (στην Καλύμνου ήταν 25 η ταρίφα).
τωρα απογευματινη ειναι η θεια ολγα
αναβαθμιστηκε τυπε :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom