Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 372 άτομα (51 μέλη και 321 επισκέπτες)

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Αναφέρω ότι:

Η Βασίλισσα Κλεοπάτρα,

Η Πριγκίπισσα της Φυλής: Βανέσα, γύρισε και βασιλεύει στο γνωστό της χώρο της Φυλής 59 κάτω.   :kissass:

Την πέτυχα σε πρωινή βάρδια.

Σωστος ο παιχτης
 

JOLO1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα, ελπιζω να μην φανω κουραστικος, ξερω και σεβομαι ολους εσας που εχετε ξοδεψει χρημα και ψυχη στην αναζητηση της μεγιστης ηδονης.Ειμαι απων απο το σπορ εδω και χρονια, και τωρα που ειμαι σε φαση να ειμαι μονος λεω να κανω καμια επισκεψη.Θελω λοιπον να σας ρωτησω,γιατι ειναι δυσκολο να διαβασω ολες τις σελιδες κ αφετερου αυτα αλλαζουν καθε μερα, να μου προτεινεται καποιες κοπελες και σπιτια συγκεκριμενα , δηλαδη ωρες που δουλευουν και που θα τις βρω.Με ενδιαφερει προτιστα η καλες υπηρεσιες δηλαδη να μην εινια βιαστικη στο δωματιο,να κανει καλο κρεβατι, και οχι τοσο το να ειναι το τοπ μουνι. Φυσικα αν συνδιαζει κ τοπ εμφανιση τοτε θα τα εχει ολα! Ελπιζω να καταλαβατε τι ψαχνω. Καλες υπηρεσιες και ανεση χρονου ,δεν με ενδιαφερει να ειναι πιπινι ή ποιο μεγαλη. Αν ειναι ευκολο προτεινετε μου καποιες για να παω απο εκει κ να εχω μερικες εναλλακτικες αν δεν μου κατσουν καλα απο εμφανιση.Ευχαριστβ και παλι σορυ αν σας κουρασα
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Φιλε ριξε μια ματια www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,26.16215]εδω[/url]
Σε μια φοβερη ενημερωση συναγωνιστων!  Οι βαρδιες σχεδον παντα ειναι οι ιδιες των κοριτσιων ... Και υπαρχουν και για τα πιο πολλα κοριτσια και σχολια των παιδιων
Πιστευω θα καλυφθεις πληρως..
 

JOLO1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
thanks για την απαντηση,ομως αυτη ειναι μια πολυ καλη ενημερωση για ποιες δουλευουν που και οχι για αυτο που εγω ρωτησα, και μια παραληξη δικη μου, με ενδιαφερει κυριως μεσημερια και απογευματα, πρωινα δεν ειμαι ευκαιρος παρα μονο σκ
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
για όσους ενδιαφέρονται επέστρεψε η μιγάδα Τζίνα στο σπιτάκι στην Μαγνησίας. Τούμπανο αραπίνι, με ωραία ναρντανοεμφάνιση, βυζάρες και καλές (για 20άρικο πάντα) υπηρεσίες. Για κάποιο λόγο η τσατσά την προλόγισε ως Αλεξάνδρα...
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
καλημερα, ελπιζω να μην φανω κουραστικος, ξερω και σεβομαι ολους εσας που εχετε ξοδεψει χρημα και ψυχη στην αναζητηση της μεγιστης ηδονης.Ειμαι απων απο το σπορ εδω και χρονια, και τωρα που ειμαι σε φαση να ειμαι μονος λεω να κανω καμια επισκεψη.Θελω λοιπον να σας ρωτησω,γιατι ειναι δυσκολο να διαβασω ολες τις σελιδες κ αφετερου αυτα αλλαζουν καθε μερα, να μου προτεινεται καποιες κοπελες και σπιτια συγκεκριμενα , δηλαδη ωρες που δουλευουν και που θα τις βρω.Με ενδιαφερει προτιστα η καλες υπηρεσιες δηλαδη να μην εινια βιαστικη στο δωματιο,να κανει καλο κρεβατι, και οχι τοσο το να ειναι το τοπ μουνι. Φυσικα αν συνδιαζει κ τοπ εμφανιση τοτε θα τα εχει ολα! Ελπιζω να καταλαβατε τι ψαχνω. Καλες υπηρεσιες και ανεση χρονου ,δεν με ενδιαφερει να ειναι πιπινι ή ποιο μεγαλη. Αν ειναι ευκολο προτεινετε μου καποιες για να παω απο εκει κ να εχω μερικες εναλλακτικες αν δεν μου κατσουν καλα απο εμφανιση.Ευχαριστβ και παλι σορυ αν σας κουρασα
αν σε ενδιαφερει μπορει να σου αποσταλλει εντυπο ενημερωτικο υλικο στο σπιτι σου με τις καλυτερες επιλογες αυτης της περιοδου σε πακετα για ολα τα βαλαντια, επισης το site παρεχει την υπηρεσια taxi-bourdelotσarka, οπου σε παραλαμβανει ταξι απο το σπιτι σου, σε πηγαινει να γαμησεις και σε ξαναπαει σπιτι σου.

ολα αυτα φυσικα παρεχονται στα μελη του site ΔΩΡΕΑΝ
 

Επισκέπτης
Σημερινή απογευματινή κάθοδος μετά από αρκετές ημέρες-άρτι αφιχθείς:

Αγαθουπόλεως 54 (LCD TV)-Αλέξια σταθερά,όμορφη σκουρόχρωμη με πεταχτή κωλάρα.Πακιστανός έβγαλε 20 ευρώ και μπήκε.
Φυλής 200-Ναταλί η γνωστή πουτσοφάγος.
Πιπίνου 65-Αλμπίνα σταθερά.
Φυλής 134 υπόγειο-Ρενάτα σταθερά.Μελαγχροινή λεπτή με πεταχτό ωραίο κώλο.
Φυλής 134 ισόγειο-Αντριάνα.Μελαγχροινή νταρντάνα βυζαρού με εκφραστικό πρόσωπο και πληθωρικό μέτριο κώλο.Έχει ενδιαφέρον η τοποθέτησή της στα τέσσερα για επανεκτίμηση του οπίσθιου αισθητικού αποτελέσματος.Πριν πρέπει να δούλευε στο Φυλής 54 πάνω,τα πρωϊνά.

Φυλής 134 όροφος-Τζέσσικα είπε η κυρία της υπηρεσίας και έφυγα.Λογικά είναι η γνωστή ξανθιά αδύνατη.

Φυλής 109 πάνω-Έλενα,όχι η τρελλοκαμπέρω.Καστανόξανθη, ολίγον σκουρόχρωμη με ωραίο σωματάκι και πεταχτή κωλάρα.Σ'αυτήν αναφέρεται η πρόσφατη κριτική η στην τρελλοκαμπέρω;

Φώκαιας 24-Άννα "από την Βουλγαρία με ελεύθερο στοματικό".Χαριτωμένο σύνηθες πρόσωπο κοριτσιού,μελαγχροινή ευτραφής με παχάκια στην κοιλιά.Και αύριο το πρωί θα είναι εκεί είπε η γηραία κυρία.Η Μικαέλα επιστρέφει στο κατάστημα Δευτέρα πρωί.
Φώκαιας 25 όροφος-Σακίρα η ψυχο-ξεπετατζού.
Φώκαιας 25 ισόγειο-"Είναι Ιταλίδα και κάνει ακάποτο τσιμπούκι...χάνετε που δεν μπαίνετε".Μελαγχροινή αδιάφορη εμφανισιακά εύσωμη.Έχει θεαθεί αρκετές φορές εκεί.
Αλκιβιάδου 16Α-Νταϊάνα σταθερά.Ξανθή υπέρβαρη με διαφημιζόμενες υπηρεσίες.
Αλκιβιάδου 16Γ-Σόνια, απαγγέλουσα  το πρόγραμμά της όπως η μαθητιώσα κορασίδα το ποίημα της σε στάση ημιανάπαυσης.Μού'ρθε να μπω μέσα αλλά θυμήθηκα κάποιες ξεπέτες (προσωπικές) κι έφυγα.
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
thanks για την απαντηση,ομως αυτη ειναι μια πολυ καλη ενημερωση για ποιες δουλευουν που και οχι για αυτο που εγω ρωτησα, και μια παραληξη δικη μου, με ενδιαφερει κυριως μεσημερια και απογευματα, πρωινα δεν ειμαι ευκαιρος παρα μονο σκ

Φίλε είμαι παρόμοια περίπτωση με σενα οπότε αν θες 100% value for money και δεν σε νοιάζει η ηλικία και τα παραπανίσια κιλά τα οποία βεβαίως καμουφλαρονται με σεξυ ντίσιμο θα πας στην Αγαπη Τροφωνίου 11 κοντά στον σταθμό Λαρίσης δες εδώ κριτικές...
πρωινή βάρδια και Σ/Κ

 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Σημερινή απογευματινή κάθοδος μετά από αρκετές ημέρες-άρτι αφιχθείς:

.......
Φυλής 134 ισόγειο-Αντριάνα.Μελαγχροινή νταρντάνα βυζαρού με εκφραστικό πρόσωπο και πληθωρικό μέτριο κώλο.Έχει ενδιαφέρον η τοποθέτησή της στα τέσσερα για επανεκτίμηση του οπίσθιου αισθητικού αποτελέσματος.Πριν πρέπει να δούλευε στο Φυλής 54 πάνω,τα πρωϊνά.

Κατά πάσα πιθανότητα σύμφωνα και με την αναλυτική περιγραφή που κάνεις είναι αυτή που πηρε τον Οκτώμβριο κολλητός αλλά στο 54.
Μιλάμε για ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΛΤΟ....μη το ένα μη το άλλο, με ρώτησες προτού χαιδέψεις τον κώλο μου κ αφου τελίωσε αναγκαστικά στα τέσσερα και με χίλια ζόρια αφού του τα έκανε τσουρέκια με την γκρίνια της τον κατσάδιασε!!!την άκουγα γιατί καθόμουν στο σαλόνι....επειδή μόλις μπήκε κράτησα χρόνο έμεινε μέσα 4:46 βγάλε έξω τις ''καθηστερήσεις'' του ματς με την σπαζαρχίδω καταλαβαίνετε....
καθαρός ο φίλος και ομορφούλης +τις άλλοις και ευγενικός δεν κάνει μαλακίες....
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
thanks για την απαντηση,ομως αυτη ειναι μια πολυ καλη ενημερωση για ποιες δουλευουν που και οχι για αυτο που εγω ρωτησα, και μια παραληξη δικη μου, με ενδιαφερει κυριως μεσημερια και απογευματα, πρωινα δεν ειμαι ευκαιρος παρα μονο σκ
Λοιπον για τις βαρδιες που διαβασες απο το προηγουμενο ποστ,στην βολτα που εγινε πριν απο μιαμιση βδομαδα περιπου,έπαιζαν....

1 Η Μιχαελα στο φυλης 109 επαιζε διπλοβαρδια στο ιδιο σπιτι και εγω την παω παρα πολυ,γιατί εχει τρομερες υπηρεσιες girlfriend experience kai ανεση χρονου. Την πιτσιλησε κι ο βυζολαγνος,αλλά δεν του αρεσε επειδη μυριζαν τα χνωτα της,όταν την γαμησε.
Ειναι ξανθια με ευμεγέθη σχετικα βυζια και πιασιματα(όχι χοντρη...)

2 Διδυμου 8 κατω πρωινη η ειρηνη απο κολωνου(κολωνου-μπουρδελο κατερινας).
Ειναι μαυρομαλλα, με σγουρα μαλλια αν θυμαμαι.Στο κολωνου ειχαν καλες εντυπωσεις συναδελφοι που την πιτσιλησαν...

3 Φυλης69 πανω μερα-νυχτα η χριστινα με τα ασιατικα χαρακτηριστικα,αρκετα αδυνατη και σιλικονατα 2αρια με το ζορι βυζια,η οποια εχει ριζωσει εκει,αλλα εχεικαλες υπηρεσιες.

4 διδυμου 20 λολα η καταπιολα,35+ ετων ξανθια και την οποια την ειχα παρει παλια σε στουντιο και ηταν αρκετα καλη,κανει και cim.

5 Fylhς 71 η νεαρη,η οποια μου αρεσε παρα πολυ και εμφανισιακα και στο κρεβατι και εχω και κριτικη,αλλα περιμενω κι αλλες κριτικες συναγωνιστες  :grin: .Ειναι πιπινακι και το γουσταρω παρα πολυ,αλλά ειναι και αναλογα με τα κεφια της απο οτι καταλαβα,οποτε χρειαζομαστε κι αλλες κριτικες  :zfuck:

6 Μαρια στο 1ο της ιασωνος στο αριστερο χερι μολις μπαινεις στην οδο(απο αχιλλεως-ετσι λεγεται η λεωφορος νομιζω),Η μαρια που εχει βυζολαγνικό iso  :2on1:

7 Στελλα στο 2ο μπουρδελο του φυλης 109 και αυτη εθεαθη σε διπλοβαρδια,αρκετα καλη.

8 Η Μαρια η γνωστη μουναροβουλγαρα,η οποια εθεαθη στην πλατεια βικτωριας ομως,καθοτι δεν δουλευε οταν ημουν τσαρκα  :headbang: :headbang: :dunno: :dunno:
 

JOLO1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
αν σε ενδιαφερει μπορει να σου αποσταλλει εντυπο ενημερωτικο υλικο στο σπιτι σου με τις καλυτερες επιλογες αυτης της περιοδου σε πακετα για ολα τα βαλαντια, επισης το site παρεχει την υπηρεσια taxi-bourdelotσarka, οπου σε παραλαμβανει ταξι απο το σπιτι σου, σε πηγαινει να γαμησεις και σε ξαναπαει σπιτι σου.

ολα αυτα φυσικα παρεχονται στα μελη του site ΔΩΡΕΑΝ
ενταξει φιλε μου καταλαβαινω πως ισως το να μου πουν 2,3 επιλογες σε αυτα που ζηταω ειναι καπως δυσκολο, ομως βγαινει ακρη να διαβασω τοσες σελιδες?
 

Επισκέπτης
Αλκιβιάδου 16Γ-Σόνια, απαγγέλουσα  το πρόγραμμά της όπως η μαθητιώσα κορασίδα το ποίημα της σε στάση ημιανάπαυσης.Μού'ρθε να μπω μέσα αλλά θυμήθηκα κάποιες ξεπέτες (προσωπικές) κι έφυγα.
Κύριε Πύραυλε,η μαθητιώσα κορασίδα Σόνια σας περιμένει.Πηγαίνετε να την εξετάσετε στα μαθήματά της και να μας αναφέρετε τα της προόδου της.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Σημερινή απογευματινή κάθοδος μετά από αρκετές ημέρες-άρτι αφιχθείς:
Ωραίος  :thumbsup: :thumbsup: .



Πιπίνου 65-Αλμπίνα σταθερά.

Ρε παιδια η αλμπινα τι λεει στο δωμα??
Σκεφτηκα να τεσταρω,αλλά φοβηθηκα μηπως ειναι παλτουδια


 

Επισκέπτης
Πιπίνου 65-Αλμπίνα σταθερά:Έγκριτος συναγωνιστής αναφέρει "Μακριά"
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
καλημερα, ελπιζω να μην φανω κουραστικος, ξερω και σεβομαι ολους εσας που εχετε ξοδεψει χρημα και ψυχη στην αναζητηση της μεγιστης ηδονης.Ειμαι απων απο το σπορ εδω και χρονια, και τωρα που ειμαι σε φαση να ειμαι μονος λεω να κανω καμια επισκεψη.Θελω λοιπον να σας ρωτησω,γιατι ειναι δυσκολο να διαβασω ολες τις σελιδες κ αφετερου αυτα αλλαζουν καθε μερα, να μου προτεινεται καποιες κοπελες και σπιτια συγκεκριμενα , δηλαδη ωρες που δουλευουν και που θα τις βρω.Με ενδιαφερει προτιστα η καλες υπηρεσιες δηλαδη να μην εινια βιαστικη στο δωματιο,να κανει καλο κρεβατι, και οχι τοσο το να ειναι το τοπ μουνι. Φυσικα αν συνδιαζει κ τοπ εμφανιση τοτε θα τα εχει ολα! Ελπιζω να καταλαβατε τι ψαχνω. Καλες υπηρεσιες και ανεση χρονου ,δεν με ενδιαφερει να ειναι πιπινι ή ποιο μεγαλη. Αν ειναι ευκολο προτεινετε μου καποιες για να παω απο εκει κ να εχω μερικες εναλλακτικες αν δεν μου κατσουν καλα απο εμφανιση.Ευχαριστβ και παλι σορυ αν σας κουρασα

Διδυμου 18α  Αντριαννα

φυλης 71α    Μπαρμπορα

αυτες ειναι οι τοπ για μενα αυτην την εποχη,διαβασε και κριτικες να διαφωτιστεις πληρως
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Διδυμου 18α   Αντριαννα

φυλης 71α    Μπαρμπορα

αυτες ειναι οι τοπ για μενα αυτην την εποχη,διαβασε και κριτικες να διαφωτιστεις πληρως

Βασίλη περιμένω να πάμε και μαζί στην Μπαρμπορα ξέρεις εσύ  :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
5 Fylhς 71 η νεαρη,η οποια μου αρεσε παρα πολυ και εμφανισιακα και στο κρεβατι και εχω και κριτικη,αλλα περιμενω κι αλλες κριτικες συναγωνιστες  .Ειναι πιπινακι και το γουσταρω παρα πολυ,αλλά ειναι και αναλογα με τα κεφια της απο οτι καταλαβα,οποτε χρειαζομαστε κι αλλες κριτικες 
Ακόρεστος, ποια είναι αυτή;.Απογεύματα δουλεύει;
Δώσε μια περιγραφή.
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Λοιπον για τις βαρδιες που διαβασες απο το προηγουμενο ποστ,στην βολτα που εγινε πριν απο μιαμιση βδομαδα περιπου,έπαιζαν....

1 Η Μιχαελα στο φυλης 109 επαιζε διπλοβαρδια στο ιδιο σπιτι και εγω την παω παρα πολυ,γιατί εχει τρομερες υπηρεσιες girlfriend experience kai ανεση χρονου. Την πιτσιλησε κι ο βυζολαγνος,αλλά δεν του αρεσε επειδη μυριζαν τα χνωτα της,όταν την γαμησε.
Ειναι ξανθια με ευμεγέθη σχετικα βυζια και πιασιματα(όχι χοντρη...)

2 Διδυμου 8 κατω πρωινη η ειρηνη απο κολωνου(κολωνου-μπουρδελο κατερινας).
Ειναι μαυρομαλλα, με σγουρα μαλλια αν θυμαμαι.Στο κολωνου ειχαν καλες εντυπωσεις συναδελφοι που την πιτσιλησαν...



3 Φυλης69 πανω μερα-νυχτα η χριστινα με τα ασιατικα χαρακτηριστικα,αρκετα αδυνατη και σιλικονατα 2αρια με το ζορι βυζια,η οποια εχει ριζωσει εκει,αλλα εχεικαλες υπηρεσιες.

4 διδυμου 20 λολα η καταπιολα,35+ ετων ξανθια και την οποια την ειχα παρει παλια σε στουντιο και ηταν αρκετα καλη,κανει και cim.

5 Fylhς 71 η νεαρη,η οποια μου αρεσε παρα πολυ και εμφανισιακα και στο κρεβατι και εχω και κριτικη,αλλα περιμενω κι αλλες κριτικες συναγωνιστες  :grin: .Ειναι πιπινακι και το γουσταρω παρα πολυ,αλλά ειναι και αναλογα με τα κεφια της απο οτι καταλαβα,οποτε χρειαζομαστε κι αλλες κριτικες  :zfuck:

6 Μαρια στο 1ο της ιασωνος στο αριστερο χερι μολις μπαινεις στην οδο(απο αχιλλεως-ετσι λεγεται η λεωφορος νομιζω),Η μαρια που εχει βυζολαγνικό iso  :2on1:

7 Στελλα στο 2ο μπουρδελο του φυλης 109 και αυτη εθεαθη σε διπλοβαρδια,αρκετα καλη.

8 Η Μαρια η γνωστη μουναροβουλγαρα,η οποια εθεαθη στην πλατεια βικτωριας ομως,καθοτι δεν δουλευε οταν ημουν τσαρκα  :headbang: :headbang: :dunno: :dunno:


Για την Μιχαελα συμφωνω κι εγω, ειναι για αγριο ξεσκισμα :dancing: :dancing: :dancing:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom