Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 275 άτομα (40 μέλη και 235 επισκέπτες)

dimitris_7

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2022
Μηνύματα
88
Like
62
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια προταση για φυλησ απογευματινεσ ωρεσ που να κανει ελυθερο στοματικο και τελειωτικο καπου στο σωμα τησ!
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
367
Πόντοι
26

μέθοδος kakeibo​

Ποιες ερωτήσεις πρέπει να κάνεις πριν αγοράσεις κάτι:​

  • Μπορώ να ζήσω χωρίς αυτό;
  • Μπορεί η οικονομική μου κατάσταση να υποστηρίξει αυτή την αγορά;
  • Θα το χρησιμοποιήσω;
  • Το χρειάζομαι ή θέλω να το αγοράσω επειδή το είδα σε μία διαφήμιση;
  • Το χρειάζομαι ή θέλω να το αγοράσω εξαιτίας της ψυχολογίας που βρίσκομαι σήμερα;
  • Πώς θα αισθανθώ αν το αγοράσω και πόσο θα διασκέσει αυτό το συναίσθημα;
Απλά αντικαθιστάς την ΑΓΟΡΑ με το πήδημα και το προς αγορά είδος με την εκάστοτε ΤΑΝΑ.
 

ANH

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
1
Ξέρουμε πότε δουλεύει η Εβελίνα από Περγάμου 1?? Έχω περάσει τόσα απογεύματα και το βλέπω κλειστό!
Από τι λένε μάλλον προς το παρόν Σαββατοκύριακο. Αλλά και πάλι κανεις δεν ξέρει.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.288
Κριτικές
33
Like
29.249
Πόντοι
9.846

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
μαζι με
ιρινουσκα / φωκαιας 19
μαρινα / φωκαιας 27αρια / φιλιππιδου
ναταλι / λιοσιων 73αρια
αντριανα / χωματιανου 11
χριστινα / φυλης 65
οτι καλυτερο αυτην τη στιγμη.
ΤΡΕΛΑ ΓΑΜΗΣΙΑ !!! :fuck1:

Για σενα ποια ειναι η πιο ομορφη ? ποια κανει το καλυτερο προγραμμα και ποια παιρνει το καλυτερο τσιμπουκι ?
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
καλησπερα παιδια προταση για φυλησ απογευματινεσ ωρεσ που να κανει ελυθερο στοματικο και τελειωτικο καπου στο σωμα τησ!
Φιλε , ποδια να εχεις και κουραγιο θα βρεις αρκετα απο αυτα που ζητας και Φυλης - Φωκαιας καλο βολη !!!!
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Κολωνού 27 υπόγειο - 2η βάρδια.

Σαλόναρε η Τζίνα η οποία σύμφωνα με τον τσάτσο ήταν πρώτη της μέρα.
Ύψος λίγο άνω του μέσου όρου, μαυρομάλλα, γύρω στα 35-37 (αν και σε μένα είπε 28 :2funny:). Εκ Βενεζουέλας ή Κολόμπια, λίγη σημασία έχει.
Θα την έλεγες και αλογομούρα αλλά βγάζει κάτι έκφυλο η φάτσα της μιας και είναι αλογομούρα με γυαλιά μυωπίας.
Το κορμί κανονικό, με πεταχτό κωλαράκι, όχι μεγάλο λάτιν σιλικονάτο και τώρα έρχεται το καλό...ΦΥΣΙΚΑ 3,5άρια βυζιά.

Μου έκανε καλή εντύπωση που ήταν χαμογελαστή και έκανε κανονικό σαλονάρισμα σε όλο τον διάδρομο της υπόγας.
Το πρόγραμμα απλό στα 15€. Λέω δε γαμιέται και παίρνω δωμάτιο, μιας και είχα κανονίσει για μετά και δεν ήμουν για πολλές τσάρκες.

Λοιπόν παίδες,
Και λίγο σόσιαλ είχε στην αρχή μιας και μιλάει λίγα Αγγλικά, και τις βυζάρες τις έγλειψα με λύσσα καθώς μου τον έπαιζε.
Με κάβλωσε πολύ και μετά την πίπα την έβαλα ιεραποστολικό όπου την πήδηξα για ένα 5λεπτο με καλή συμμετοχή από την ίδια με χάδια ενώ σήκωνε το κεφάλι της και με έγλειφε στο στήθος.
Ποια;;; Η Λατίνα στην υπόγα είχε συμμετοχή!!!

Αυτά παίδες. Καλό ξημέρωμα.
 

Poott

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2022
Μηνύματα
207
Like
139
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς πότε γυρίζει η Βικτωρία με τα τατουάζ η αντριανα έχει κανείς το τηλ της
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Η Αθήνα σήμερα παραλύει λόγω απεργιακών κινητοποιήσεων των αριστερών καρεκλοκενταυρων και των παρατρεχαμενων τους που έχουν παρεισφρησει σε όλο το φάσμα του δημοσίου και τομέα και βίου.Για άλλη μια φορά στο έλεος του μπολσεβίκικου enfant gate.Το μουνι που τους πέταγε κωλοχανεια γαμω τα σφυροδρέπανα σας ...
 

Elninio32

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
0
Καλημερες !!ξερετε ποτε δουλευει η εβελινα απο περγαμου?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.895
Πόντοι
27.261
Για σενα ποια ειναι η πιο ομορφη ? ποια κανει το καλυτερο προγραμμα και ποια παιρνει το καλυτερο τσιμπουκι ?
1) το ομορφη ειναι σχετικο για μενα γιατι, αλλα σημεια μου αρεσουν στη μια και αλλα στην αλλη.
αυτο συμβαινει γενικα και σε ολες τις κοπελες βεβαια.
2) καλυτερο προγραμμα αννα και ιρινουσκα.
3) καλυτερο τσιμπουκι ιρινουσκα και ναταλυ.
ξεκινα με ιρινουσκα λοιπον.
απλα να ξερεις οτι ολες αυτες ειναι συμφωνα με τα δικα μου γουστα-απαιτησεις και τη δικια μου χημεια που εχω αποκτησει-αναπτυξει... με αυτες.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Η Αθήνα σήμερα παραλύει λόγω απεργιακών κινητοποιήσεων των αριστερών καρεκλοκενταυρων και των παρατρεχαμενων τους που έχουν παρεισφρησει σε όλο το φάσμα του δημοσίου και τομέα και βίου.Για άλλη μια φορά στο έλεος του μπολσεβίκικου enfant gate.Το μουνι που τους πέταγε κωλοχανεια γαμω τα σφυροδρέπανα σας ...
Ναι, οι μαλάκες, θα έπρεπε να δείχνουν κατανόηση στη διάλυση και καταλήστευση της κοινωνίας από τον ανεπάγγελτο happy traveler.
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Ναι, οι μαλάκες, θα έπρεπε να δείχνουν κατανόηση στη διάλυση και καταλήστευση της κοινωνίας από τον ανεπάγγελτο happy travele

Ναι, οι μαλάκες, θα έπρεπε να δείχνουν κατανόηση στη διάλυση και καταλήστευση της κοινωνίας από τον ανεπάγγελτο happy traveler.
Σιγά μη δείξουν κατανόηση οι εργασιακά άεργοι και χασομερηδες
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
Η Αθήνα σήμερα παραλύει λόγω απεργιακών κινητοποιήσεων των αριστερών καρεκλοκενταυρων και των παρατρεχαμενων τους που έχουν παρεισφρησει σε όλο το φάσμα του δημοσίου και τομέα και βίου.Για άλλη μια φορά στο έλεος του μπολσεβίκικου enfant gate.Το μουνι που τους πέταγε κωλοχανεια γαμω τα σφυροδρέπανα σας ..
..πω πω εσυ χαραμιζεσαι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom