Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 294 άτομα (33 μέλη και 261 επισκέπτες)

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Τσάρκα σήμερα κατά την αλλαγή της βάρδιας (δηλαδή 16.30 - 17.30).

Αρχικά, Φυ99 - Χριστίνα (από ΛΝ) Κανονικά δεν μπαίνω στο συγκεκριμένο (δεν μου αρέσουν οι εκπλήξεις, if you know what i mean), αλλά το Χριστινάκι είναι παλιά γνώριμη και εγγύηση στο κρεβάτι. Θυμάμαι μου είχε πει ότι δουλεύει Δευτέρες πρωί εκεί, και πήγα καρφωτός. Τα €25 έφυγαν πιο γρήγορα και από την ταχύτητα του φωτός. Πίπα καταπληκτική, όπως πάντα, σφυρικόπημα στα 4 και ιεραποστολικό. Προσπάθησα και για κουλούρι, αλλά έφαγα πόρτα λόγω μεγέθους.

---

Μετά τσάρκα μέχρι να βρω κάτι καλό ή να περιμένω την επόμενη βάρδια (βλέπε Νικόλ και άλλες)
Σημειώνω ότι οι βάρδιες μπορεί να είναι πρωινές ή απογευματινές, διότι η τσάρκα έγινε κατά την αλλαγή.

Φυ40 - Καστανή αλβανίδα, από Φυ84Α και Αντελόσπιτο, πολύ μέτρια, με κουλούρι. Την έχω πάρει και άλλη φορά. Χωρίς κρέμα δεν υπάρχει περίπτωση, άσε που κινδυνεύεις να σου σπάσει η καπότα.
Φυ54 πάνω - μελαχροινή (Ιζαμπέλα νομίζω), πολύ μέτρια με μεγάλα πεσμένα βυζιά
Φω22 πάνω - duplex τα χειρότερα των 5 σπιτιών, μελαχροινό μπάζο με γυαλιά και μελαχροινή ψηλή μέσης ηλικίας με κουλούρι (την έχω δοκιμάσει, μάπα το καρπούζι). Δεν ξαναπέρασα αργότερα.
Φω25Α - δεν είχε έρθει το κορίτσι, η τσαΧ2 δεν είχε σβήσει όμως το φως
Φω17Α - Νικολόσπιτο, η Νικόλ δεν ήταν, η τσαΧ2 με ειδοποίησε και την έκανα. Btw την Νικόλ την πέτυχα στην Χέυδεν με καφέ στο χέρι
Φυ86Α - καστανή μικρή με μέτρια βυζιά και πολλά γελάκια. δεν έκανε κλικ.
Φυ92 πάνω (γνωστό και ως αυθαίρετο / Μονής Προδρόμου) - πρωινή βάρδια μελαχροινή ψιλομπάζο και το μελαχροινό μικρό της αλυσίδας. Το έχω πάρει, ψιλομέτριο στο κρεβάτι, την σώζει η εκφυλόφατσα (καλό σώμα αλλά μηδενικά σχεδόν βυζιά), το απόγευμα το ίδιο ψιλομπάζο και η Αντρέα, καστανή μεσαίου ύψους με ωραίο (πλαστικό) βυζί. Την έχω πάρει πολλές φορές και την τίμησα, μπορεί στην φάτσα να μην είναι η καλύτερη, αλλά στο γαμήσι είναι καλή, και αντέχει πολύ σφυροκόπημα. Για μένα η καλύτερη της αλυσίδας
Φυ71Β - η τσαΧ2 Εύα κολλούσε αρειμανίως με σελοτέιπ στον τοίχο κάτι σελίδες από Penthouse. μη με ρωτήσετε ποιο. Σε ερώτηση μας, για ποιό λόγο, μας ανέφερε ότι επρόκειτο για φωτογράφηση της κοπέλας. Φυσικά έπεσε και το ανάλογο promo, "μοντέλο", "χοροποηδάει στο κρεβάτι", "όλοι έχουν φύγει ευχαριστημένοι", τα πάντα όλα. Μας δημιούργησε υψηλές προσδοκίες (θυμηθήκαμε και προηγούμενα αστέρια, βλέπε Σαμπρίνα - Μελίνα), αλλά η κοπέλα ήταν (επιεικώς) μέτρια. Ακολούθησε η κλασσική ηλήθια ερώτηση "μα γιατί φεύγετε";
Φυ95 - κλειδωμένο καθ' όλη την διάρκεια
Φυ134 - ούτε καν θυμάμαι τι είχε
Φυ134Α - ξανθιά εκφυλόφατσα - ρωσιδόφατσα ονόματι Άννα. Αδιάφορη για τον γράφοντα.
Φυ134Β - οι συναγωνιστές αντέξαμε σε συνθήκες έλλειψης οξυγόνου, χωρίς μάσκα και φυάλες, για πάνω από 10'. Με τα πολλά βγήκε μια πολύ μέτρια μελαχροινή μικρούλα

---

Τελικά την έκανα, χωρίς επίσκεψη στην Νικόλ. Ακολουθεί όμως χθεσινή κριτική (βράδυ) μιας και μου το είχε ζητήσει ο φίλος jockerx.

Νικόλ. Νεαρή μεσαίου ύψους με μεγαλούτσικο φυσικό στήθος και πολύ καλό (ψωμωμένο όσο χρειάζεται) πατούρι. Προσωπική συμπάθεια του γράφοντος (μπορείτε να πείτε και χορηγού), συνεπώς take everything with a grain of salt. Υπηρεσίες τυπικές (τσιμπουκάκι, πισωκολλητό, ελεύθερα πιασίματα, γονατιστό κτλ) με έξτρα 69 (δεν έχω δοκιμάσει) και ισπανική (λέει). Στο δωμάτιο μέσα είχε καλή διάθεση (λόγω μέρας ή συνήθειας, δεν ξέρω), χάιδεψε λίγο τον μπάμπη και φόρεσε την καπότα με το στόμα αρχίζοντας το τρομπόνι. Νομίζω ότι δίνει και φιλάκια στο στήθος, προσωπικά όμως γαργαλιέμαι και το έχει κόψει.  Το έχει, με κοίταγμα στα μάτια, αν και βάζει λίγο περισσότερο δόντι απ' ότι χρειάζεται. Ανεβαίνει από πάνω κανονικά (πόδια πίσω ή μπροστά), ενώ είναι καλή και στο πισωκολλητό (δεν γεύγει μπροστά), αν και προσωπικά την προτιμώ στο πισωμπρούμητο. Για όσους ενδιαφέρονται, by default δεν βγάζει τα τακούνια. Χθες ειδικά την πήρα ιεραποστολικά, με πόδια πάνω από τους αγκώνες, όπου είχε κοίταγμα στα μάτια, ενώ σε κάποια στιγμή με έσπρωξε προς το μέρος της. Κατάθεση σε περίπου 10'.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
φυλης 200 τυποι μου βουλγαρα με ταττου
πολυ καλη
ορματε
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
κατι λιγα απο βραδυνη στην φλυης

134 ισογειο η αννα η καστανη βουλγαρα που τον τελευταιο καιρο ταν στην υπογα διπλα.χρονια στο κουρμπετι πλεον...μετρια κατα την γνωμη μου.

134 υπογα ενα ξανθο 40+ κατω του μετριου

109 κατω η αννα η ξανθια ρωσσιδα

80 η χριστινα.καστανη με μετριο σωμα και προσωπο.

84 πανω  μελαχροινο με καλο σωμα και προσωπο,χριστινα αν θυμαμαι καλα το ονομα.δεν με εμπνεει παντως

65 κατω η αμαλια...γνωστη σε ολους

πιπινου 65 μελαχροινο ωηλο αδυνατο με μεγαλο  ασχημο κωλο

διδυμου 8 πανω,ελενα,καστανη μωρο με τρομερο τουρλωτο γεματο κωλο κ μικρο αλλα καβλιαρικο στηθος και καβλοφατσα.επαιζε πριν κανα διμηνο στο 69 κατω απογευματα και στο γαμησι ειναι μαπα...μεινετε μακρια.

κατω μια 35+ ξανθια ρωσιδα,λιλιαν στο ονομα με μετριο σωμα κ προσωπο αλλα κατι μο λεει οτι μεσα θα ειναι καλη

ξανθιπης 2 η ξανθια αννα απο 134 ισογειο.ομορφο προσωπο,τελειο κορμι...ειδικα τα βυζια δεν παιζονται.
καλη περιποιηση αλλα σημερα δεν ηταν στα καλα της μαλλον και δεν ειχε ορεξη για πολλα.συγχωρειται για μια φορα αρκει να μην επαναληφθει γιατι μετα ειναι για την μαυρη λιστα
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
334
Κριτικές
2
Like
64
Πόντοι
1
συναγονιστες...μωλις επέστρεψα απο αθήνα...δεν θέλω να σχολιάσω την κατάσταση που επικρατεί εκεί...αλλά...θελω να πω μονο ενα πραγμα...επαθα πλάκα με την αναβάθμιση των σπιτιων στην περιοχη του σταθμου λαρισσης....εχει φυγει σε πολυ μεγαλο βαθμο η σαβουρα που κυκλοφορουσε...πλέον δουλεύουν μονο με ελληνες πελάτες και εχουν και τα κοριτσια πολυ δυνατα και κανουν καλη δουλεια...
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
Χθεσινοβραδυνή αναφορά από μετάξυ (κατά τις 10)

Ιάσωνος 19 κατω Μαρίνα
Ιάσωνος 20α μικρούλα ξανθιά μικροκαμωμένη στα υπόψην
Ιάσωνος 20γ ξανθιά πατσόκοιλα κοντή απαράδεκτη
Ιάσωνος 30 μελαχροινη πατσόκοιλα κοντή απαράδεκτη
Ιάσωνος 1 πάνω μελαχροινη πατσόκοιλα κοντή απαράδεκτη (νο 2)
Ιάσωνος 1 ψιλογομαρέ ξανθιά σαν γερμανικό πάντσερ, όχι ασχημο για τους ΄λάτρεις
Κολωνού (κατερίνας) μελαχροινο ψηλό ωραίο κορμί αλλά μυριζε ξεπέτα
Κολωνού δίπλα (όροφος) ξανθό καλό σώμα αλλά ήταν σαν να θελε τη δόση του

Βαρέθηκα-σιχάθηκα και την κοπάνησα

Σταμάτησα αχιλλέως 40, ήταν η Δήμητρα της τον σφύριξα και ξεχαρμάνιασα

Αυτά....
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
Ιάσωνος 19 κατω Μαρίνα

τελικα αυτη η μαρινα παιζει και στο επανω και στο κατω αλλα και Φ200 ?
ειναι μια ξανθια κοπελα με μαλλι λιγο πιο κατω απο τους ωμους και ενα βυζι αψογο ?
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
εχθες βραδυ παιωνιου 13 επανω , αλεξανδρα , ρωσιδα milf 2 -3 βυζακι , καλη συμμετοχη , απο οτι μου ειπε ειναι καθε βραδυ εκει . . . .    μαζι με τιν μπετυ το πρωι το καλητερο διδιμο σε μαγαζι που υπαρχη
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Ειμαι ο χιστις και μολις εχυσα.......

Μετα τα οσα διαβασα για την αννα απο φ.65α πηγα να διαπιστωσω ο ιδιος τι ισχυει... επισκεψη πριν περιπου μιση ωρα,

Μπαινω μεσα και εκεινη την ωρα εβγαινε απο το δωματιο, οι 2 συναγωνιστες που περιμεναν φευγουν...στην περιγραφη που εκαναν οι χιστες του σαιτ ταιριαζε και λεω εδω ειμαστε, θα περασεις μου λεει ; γιατι οχι...απανταω... και ερχεται και μου σκαει ενα φιλακι στο στομα μεσα στο σαλονι...

Μπαινω στο δωματιο γδυνομαι και αναβω τσιγαρο, ερχεται το κοριτσι μας...
με πλησιαζει στο στομα και μου λεει θα με φιλας στο στομα αλλα χωρις γλωσσα... οκ λεω...
ανεβαινει απο πανω μου και αρχιζει να με γλυφει παντου ενω ταυτοχρονα τα χερια της τα ειχε στο κωλο μου φιλια κτλ...κανει ενα ζντουπ και νατη στις φρεσκοξυρισμενες μου μπαλες να τις μπουκωνει με μανια....ανεβαινει πανω και αρχιζει να με φιλαει παλι στο στομα ενω εμενα τα χερια μου εξερευνουσαν το γατακι της... ξαφνικα με βουταει με μανια και αρχιζουμε τα γλωσσοφιλα..... ξανακατεβαινει κατω παλι στις μπαλες...και εκει που τις γλυφει και εχω γινει τουμπανο....κανει ενα χραπ και τον ρουφαει ακαποτα.... (Για πρωτη φορα στη ζωη μου εδωσα ακαποτη πιπα σε σπιτι) ...
φοραει σκουφακι μετα ανεβαινει απο πανω...χοροπηδαει και την ωρα που ετοιμαζομαι να χυσω ευτυχως προλαβαινω και την γυρναω στα 4 ...... εκει τα ματια μου εγιναν 14 με τη θεα στην υπεροχη backdoor ...δυστηχως μετα απο 5-6 μπες-βγες πισωκολλητα τελειωσα.....

συμπερασμα ..... αψογο το κοριτσι, το μονο που θα ηθελα ρε χιστες να μου πειτε ειναι αν παιζει γενικα γλωσσοφιλα η γκομενα σε οσους εχουν παει και ακαποτο blowjob.....

 

nionios102

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ειμαι ο χιστις και μολις εχυσα.......

Μετα τα οσα διαβασα για την αννα απο φ.65α πηγα να διαπιστωσω ο ιδιος τι ισχυει... επισκεψη πριν περιπου μιση ωρα,

Μπαινω μεσα και εκεινη την ωρα εβγαινε απο το δωματιο, οι 2 συναγωνιστες που περιμεναν φευγουν...στην περιγραφη που εκαναν οι χιστες του σαιτ ταιριαζε και λεω εδω ειμαστε, θα περασεις μου λεει ; γιατι οχι...απανταω... και ερχεται και μου σκαει ενα φιλακι στο στομα μεσα στο σαλονι...

Μπαινω στο δωματιο γδυνομαι και αναβω τσιγαρο, ερχεται το κοριτσι μας...
με πλησιαζει στο στομα και μου λεει θα με φιλας στο στομα αλλα χωρις γλωσσα... οκ λεω...
ανεβαινει απο πανω μου και αρχιζει να με γλυφει παντου ενω ταυτοχρονα τα χερια της τα ειχε στο κωλο μου φιλια κτλ...κανει ενα ζντουπ και νατη στις φρεσκοξυρισμενες μου μπαλες να τις μπουκωνει με μανια....ανεβαινει πανω και αρχιζει να με φιλαει παλι στο στομα ενω εμενα τα χερια μου εξερευνουσαν το γατακι της... ξαφνικα με βουταει με μανια και αρχιζουμε τα γλωσσοφιλα..... ξανακατεβαινει κατω παλι στις μπαλες...και εκει που τις γλυφει και εχω γινει τουμπανο....κανει ενα χραπ και τον ρουφαει ακαποτα.... (Για πρωτη φορα στη ζωη μου εδωσα ακαποτη πιπα σε σπιτι) ...
φοραει σκουφακι μετα ανεβαινει απο πανω...χοροπηδαει και την ωρα που ετοιμαζομαι να χυσω ευτυχως προλαβαινω και την γυρναω στα 4 ...... εκει τα ματια μου εγιναν 14 με τη θεα στην υπεροχη backdoor ...δυστηχως μετα απο 5-6 μπες-βγες πισωκολλητα τελειωσα.....

συμπερασμα ..... αψογο το κοριτσι, το μονο που θα ηθελα ρε χιστες να μου πειτε ειναι αν παιζει γενικα γλωσσοφιλα η γκομενα σε οσους εχουν παει και ακαποτο blowjob.....
Πολύ  καλή  η  Αννούλα  αλλά   τολμηρό για  γλωσσοφιλα.  είμαι  και  εγώ  πελάτης  της  αλλά  δεν  τολμώ  κάτι  τέτοιο.  όταν  είχε  πρωτοέρθει  έκανε  και  ακαποτο  και  κολο. και  κάποτε  όταν  μου  έφερε  τα  ρέστα και  δεν  της  έδωσα  είκοσι  ευρώ  και   για  τα  δυο  τσαντίστηκε.  άλλη  μια  φορά  δεν  είχε  συμμετοχή  καθόλου  και  την  παράτησα  χωρίς  να  τελειωσο. αλλά  από  τότε  εστρωσε.  χωρίς  έξτρα
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
ναι η backdoor φαινοταν αρκετα δουλεμενη και δεν ελεγε οχι στο δαχτυλακι....anyway για μια φορα ηταν πολυ καλη.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
συμπερασμα ..... αψογο το κοριτσι, το μονο που θα ηθελα ρε χιστες να μου πειτε ειναι αν παιζει γενικα γλωσσοφιλα η γκομενα σε οσους εχουν παει και ακαποτο blowjob.....

πράγματι !!!

άψογο το κορίτσι !!!

ερώτημα ...

Καλέ μου φίλε ...

Εσύ (αν επιτρέπεται)

γιατί αναρωτιέσαι ???  :grin: :grin: :grin:


 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
ειπαμε η αννουλα ειναι τρελα κοριτσι...δινει γλωσσοφυλλα καργα αλλα
καλο θα ειναι να μην...ακαποτο εγω δεν ειχα παντως,και καλυτερα βεβαια...
 

PSOLOGIVER

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Για την Αννα τελικά συμπαιρένω ότι τα ίδια κάνει με όλους.Ήμουν και εγώ στο δίλλημα μιά φορά για άκάποτο αλλά την απέτρεψα καθ΄οτι και παντρεμένος και γενικά η συμπεριφορά της είναι gfe.Μάλιστα όταν μια-δυό φορές μου έκανε την βιαστική της έδωσα μαύρο για κανένα μήνα και τα έκοψε τα βιαστικά της.Και το τελευταίο για να ξέρετε πριν 10 μέρες μόλις τελειώσαμε μου λέει " όταν ξανάρθεις να μου δώσεις και το τηλέφωνο σου " .Φυσικά και δεν της το δίνω γιατί δεν ξέρεις από που θα σου έρθει η στραβή.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Φίλτατοι - χμμ-- Αννα- Αννουλα...
Μιλάμε για την  γνωστή  γυμνόστηθη  καστανή μικρή Βουλγάρα του  Φ134 ισογειο  και  υπόγειο  ( και πέρσι στο Φ200  κλπ  ) ?
 

libito

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φίλτατοι - χμμ-- Αννα- Αννουλα...
Μιλάμε για την  γνωστή   γυμνόστηθη  καστανή μικρή Βουλγάρα του  Φ134 ισογειο  και  υπόγειο   ( και πέρσι στο Φ200  κλπ  ) ?
για ποια Αννα μιλατε ρε παιδια?????
 

PSOLOGIVER

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πάντως μιλάω για την Άννα από Φυλής 65 το πάνω.Τώρα που το σκέφτομαι και η Άννα από Φυλής 134 υπόγειο μου έσκαγε φιλάκια την τελευταία φορά.Λες να είμαι τόσο ομορφάντρας και να μη το ξέρω ? Θα το πω της γυναίκας μου να ζηλέψει. ! !
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom