Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 252 άτομα (39 μέλη και 213 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Είσθε ΠΥΡΑΥΛΟΣ στο όνομα και στην πράξη.

Συγκεκριμένα ερωτήματα επί του πρακτέου μορφοποιούν τα αντικειμενικά κριτήρια της καλής πεολειχίας:
1.Ήταν βαθιά πεολειχία;
2.Ήταν ως επί το πλείστον χειρο-πεολειχία επικεντρωμένη στην βάλανο με εξάρσεις βαθιάς πεολειχίας;
3.Ήταν αμιγώς χειρο-πεολειχία επικεντρωμένη στην βάλανο;
4.Σας άφησε να αναπτύξετε εσείς πρωτοβουλίες κατά την διενέργεια της πεολειχίας κατευθύνοντας εσείς το πέος μέσα στην στοματική κοιλότητά της;

Και κάτι ακόμα:Ορχεολειχία έκανε;

ε!!! θα το πω και ας παρεξηγηθώ ...

Αξίζει στον συνάδελφο jockerx η τιμητική διάκριση ... :grin:

παρότι, ...δεν συμπαθεί τις τσατσάδες

τέλος πάντων

μήπως εγώ τις συμπαθώ  :headbang: :headbang: :headbang:
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
Όχι κάτι σταθερό.Πριν 7-10 μέρες έκανε ένα σερί πρωϊνών η MILF Μαρίνα η απογευματινή.Έχω δει εκεί και την Άννα από Αλκαμένους 113.Τελευταία φορά είδα την Στέλλα από Μεταξουργείο:καστανόξανθη ομορφούλα με ωραίο βυζί.
Ψάχνεις κάτι συγκεκριμένο;
αυτη η αννα απο αλκαμενουσ ειναι η αννα που δουλευει 134 φυλησ η ρωσιδα ξανθια?
 

Επισκέπτης
Όχι.Είναι μία ευγενέστατη καστανόξανθη με κοντό μαλλί και παχάκια στην περιφέρεια.Έχει κριτική στου Αλκαμένους 113.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
107
Like
7.884
Πόντοι
7.815
   

  Αλκιβιάδου 16Γ. Στην αλλαγή της βάρδιας. Η κοπέλα, στο δωμάτιο, με τον τελευταίο πελάτη. Δεν την είδα. Μετά, θα έκλεινε για μια ώρα.

Αυτό έχει τύχει κάνα 2 φορές κ σε μένα ...

Ύστερα από ενδελεχή έρευνα, κάποιος από εδώ μέσα, ρεσερβάρει την Σόνια για 1 ολόκληρη ώρα με την προυπόθεση να είναι 1ος στην βάρδια της ...

200€ ευροπουλάκια για 1 ωρίτσα με την θεία-Σόνια ?

:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Εγώ θα προτιμούσα να ρίξω 3 καπέλα (3 χ 20 = 60 €) μέσα σε μια ώρα, κ στα ενδιάμεσα να πετάγομαι στο γωνιακό τυροπιτάδικο για αναπλήρωση των χαμένων δυνάμεων ...

:fuck1: :fuck1: :fuck1:

Θέλει τρόπο κ όχι κόπο ..
 

Επισκέπτης
ε!!! θα το πω και ας παρεξηγηθώ ...

Αξίζει στον συνάδελφο jockerx η τιμητική διάκριση ... :grin:

παρότι, ...δεν συμπαθεί τις τσατσάδες

τέλος πάντων

μήπως εγώ τις συμπαθώ  :headbang: :headbang: :headbang:
Συναγωνιστή farkeli, η πλειοψηφία των κυριών υπηρεσίας είναι συμπαθείς.
Οι εξαιρέσεις επιβεβαιώνουν τον κανόνα.
Όσο για τις τιμητικές διακρίσεις...Μακράν εμού! :grin:
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Μαγκες εχει παει κανεις ΚΟΛΩΝΟΥ 27 στο υπογειο; Ειδα ενα καλο ξανθο αλλα μου φανηκε για ξεπετα :tits2:
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
κανα διδυμο παιζει σε κανα μπουρδελακι;
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Στο Φυλής 95, στη μπουρδελοσφηκοφωλιά    :cheesy:
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Φιλοι μου καλησπερα! Σημερα ειχα 1 αλλοπροσαλλη συναντηση με τη γνωστη στους περισσοτερους απο εσας (αλλα οχι σε μενα) Σακιρα! Δεν μπορω να πω οτι περασα ασχημα! Κατα τυχη μπηκα υστερα απο αποτυχημενη προσπαθεια στο 65! Με τραβηξε απο τον πουτσο και υπεκυψα! Η κοπελα ειναι λιγο psycho! Αλλα μουναρος! Για μενα τουλαχιστον! Απλα να τονισω οτι ειναι πολυ ψωνισμενη!
 

Επισκέπτης
machinehead 7, πες μας για την προσπάθεια στο Φ65.Στο πάνω η στο κάτω και με ποια κοπέλα;
Τι έγινε;
 

Επισκέπτης
Κλασικὸς περίπατος εἰς τὸ Μεταξουργεῖον, ἐχθὲς 21.00 – 23.30

Κολωνοῦ 47 ἄνω ἠλικιωμένη ὑπέρβαρος ξανθὴ μὲ 10€

Κολωνοὺ 47 κάτω μαύρη μὲ 10€

Κολωνοῦ 32 ὑπόγειον (καλὲς δουλειές!) νεαρὰ μελάκομος μὲτ΄ ἀνοικτοχρόου ἐπιδερμῖδος. Οὐχὶ ἄσχημος.

Κολωνοὺ 32 ἰσόγειον Ἀνζελί, 25ετὴς (μᾶλλον) Ἀλβανὶς, οὐχὶ δυσειδής. Προώθησις τῶν δυνάμεων. Ἑστἀλη κριτική.

Κολωνοὺ 30 κἀτω Μαρία, ξανθή, λεπτή, ὠραιωτάτη, μὲ ἔκπτωσιν (15€)

Κολωνοῦ 30 ἄνω μελαγχροινὴ ουχὶ ἄσχημος, μᾶλλον ἡ ἀναφερομένη ὡς Ἕλενα ἠ Ἐλίνα εἰς τὰς κριτικὰς τοῦ ἐν λόγῳ οίκίσκου

Κολωνοὺ 27 ὑπόγειον ἡ γνωστὴ εὔσωμος νεαρὰ μελάκομος

Κολωνοὺ 27 ὄροφος ὥριμος ἀδιάφορος μετὰ πομπώδους μεσοφορίου, ἀμίλητος

Κολωνοῦ 11 ὑπόγειον ὠραιωτάτη ξανθὴ λεπτὴ μικρόσωμος

Ἰάσωνος 1 ἰσόγειον τὸ σινικὸν πορνεῖον μὲ Σίνα ὑπηρέτιδα ἀλλὰ ἐκδιδομένη τὴν μελαγχροινὴν Ρωσσίδα Μαρία τὴν ὁποίαν ἐγνωρίσαμεν εἰς Καλλέργη 33.

Ἰάσωνος 1 ὄροφος ἀντίστροφος κατἀστασις μὲ Ρωσσίδα ὑπηρέτιδα καὶ Σίνα ἐργαζομένην ἀδιάφορον.

Ἰάσωνος 19 κάτω ὡραιωτάτη ξανθή, Πολωνίς

Ἰάσωνος 36 μετὰ τὸν αὔλειον χῶρον μαύρη μὲ 10€
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Στο Φυλής 95, στη μπουρδελοσφηκοφωλιά   
====
Χμμμ .. αναφέρθηκε όμως  ότι  ήταν κλειστά  και είχαν θυροκολήσει κάτι ... :think: 
Κλήτηρας ?  Σφράγισμα οικου  ? :think:
Εχουμε  και το ζήτημα της  (μη)  νομιμότητος  με τα διπλά  :rolleyes:
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Αυτοί που επιβάλλουν τις ουσιαστικές ενέργειες, είναι οι συνθήκες

Με απλά λόγια,

δεν γίνεται να πηγαίνουμε μπουρδελότσαρκα με όλη την καλή μας πρόθεση και τα δυσκολοαποκτηθέντα ευρώ μας

και να ακούμε κάθε είδους ..."ξυνίλα" και κράξιμο

[size=16pt]έλεος !!!

διώχτε τις τρελοτσατσόγριες απο τα μπουρδέλα έτσι ώστε να λειτουργούμε (σχεδόν) σαν τον παλιό καλό καιρό [/size]

Συνφωνω φιλε συναγωνιστη, αυτη η κατασταση με τις κωλογριες δεν παει αλλο.Μαλλον απο την αναδουλεια τους φταινε ολα.Εχω παει πολλες φορες να τις χαστουκισω!!!!!!! :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Σημερινή κατάθεση στη Φυλής. Ήμουνα μεταξύ Μαρίας της βουλγάρας και Μαρίας με τα κοτσιδάκια. Η απόφαση βγήκε μετά από στρίψιμο του νομίσματος... Το κουφό ήταν σε μερικές γωνίες με τους συσσωρευμένους τόνους σκουπιδιών από την απεργία , που μερικές είχαν σπάσει και ήταν φουλ στις καπότες (προφανώς από τα μπουρδέλα)
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Συνφωνω φιλε συναγωνιστη, αυτη η κατασταση με τις κωλογριες δεν παει αλλο.Μαλλον απο την αναδουλεια τους φταινε ολα.Εχω παει πολλες φορες να τις χαστουκισω!!!!!!! :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

και εγω αν δω καμια περιεργη στραβωμενη δεν μπαινω γιατι μου τη σπανε, αν δεν γουσταρουν να μπαινουμε και να βγαινουμε να τις βαλουν σε βιτρινες
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
machinehead 7, πες μας για την προσπάθεια στο Φ65.Στο πάνω η στο κάτω και με ποια κοπέλα;
Τι έγινε;
Φιλε μου καλησπερα! Θα γραψω 1 κριτικουλα! Στο 65 πηγα χθες το πρωι με την Αννα απο Ρουμανια! Το πανω! Επειδη δεν... πηγα και στο 59! Σακιρα! Επρεπε να παιζει στην ταινια ΨΥΧΩ!!!! 1 ηταν πιο σιγα μην οχι! Και στα καπακια ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΕΣΑ! Κατι τετοια ελεγε! Παντως κωλαρα! :)
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Συνφωνω φιλε συναγωνιστη, αυτη η κατασταση με τις κωλογριες δεν παει αλλο.Μαλλον απο την αναδουλεια τους φταινε ολα.Εχω παει πολλες φορες να τις χαστουκισω!!!!!!! :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
Αρχηγοπουλα καλησπερα! Με τις τσατσαδες ναι υπαρχει προβλημα! Βριζουν ειδικα ατομα που τα θυμουνται! ! Αλλα υπαρχουν τροποι και ελιγμοι να το αποφυγεις!
 

Επισκέπτης
Αυτό έχει τύχει κάνα 2 φορές κ σε μένα ...

Ύστερα από ενδελεχή έρευνα, κάποιος από εδώ μέσα, ρεσερβάρει την Σόνια για 1 ολόκληρη ώρα με την προυπόθεση να είναι 1ος στην βάρδια της ...

200€ ευροπουλάκια για 1 ωρίτσα με την θεία-Σόνια ?

:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Εγώ θα προτιμούσα να ρίξω 3 καπέλα (3 χ 20 = 60 €) μέσα σε μια ώρα, κ στα ενδιάμεσα να πετάγομαι στο γωνιακό τυροπιτάδικο για αναπλήρωση των χαμένων δυνάμεων ...

:fuck1: :fuck1: :fuck1:

Θέλει τρόπο κ όχι κόπο ..
Ποιο κακό παιδί από εδώ μέσα το κάνει αυτό; :s&m_1:
Αντε να την πιάσεις μετά την γιαγιά Σόνια!
Τώρα στα γεράματα είδε χαρά στην τράπεζα!

Ας όψεται ο Γκορμπατσώφ...
 

jebac

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
σημερινη ενημερωση μια απο τις σπανιες αληθεια,σε μαρινα ιασωνος 19α,για μενα απλα το τελειο μωρο,καθαρη το βασικοτερο,πολυ φιλικη,και κανει καλο κρεβατι.απογευματακι σε φυλης 200,νεο μωρο που κανει παπαδες,ειχε πολυ δουλεια αλλα αξιζε η αναμονη,δεν λεει σε τιποτα οχι,σαν να σαι με την γκομενα σου,βαθυ deepthroad ,οχι το τελειο αλλα το χει,μικρο βυζακι,αρκετα τατοο,αλλα ξερει να γαμιεται η γυναικα,ακομα τρεμουν τα ποδια μου.αυτα τα λιγα,φιλια!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom