Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (3 μέλη και 37 επισκέπτες)

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Πρωινό γαμήσι με τη Λατίνα Μιμή Κολωνού 27! Μαλλί μακρύ ως τον κώλο! Μιλαμε τρελαααα!
Πριν από μένα βγαίνει ένα παλικάρι Ελληνας, γυρνάει στον τσάτσο και του λέει: Συγχαρητήρια, είναι άψογη! Γυρνάει σε άλλους 2 στο σαλόνι και τους λέει: να περάσετε! Πλάκα είχε!
Αλλά πραγματικά, και με μένα μέσα στο δωμάτιο τσιμπουκάρα, μ έκανε πύραυλο ενώ και χτές είχα γαμήσει! Με κοιτούσε και τον ρούφαγε, στήσιμο στα 4 ΕΠΙΚΟ! Κάποια στιγμή άρχισε και κουνούσε την ΚΩΛΑΡΑ της μέσα έξω, εγώ συγχρόνισα τη δική μου κίνηση και ο ήχος που παράχθηκε μιλάμε ήταν στερεο-ΦΟΝΙΚΟΣ(κι όμως δεν έκανα λάθος στην ορθογραφία)!
Απαιχτο γαμήσι και ιεραποστολικά με μεγάλες αντοχές και από τους 2, ΟΤΙ πρέπει για ν αρχίσει το Σάββατο! Είναι απίστευτο καυλάκι στο 10άρικο! Μιλάμε ευλογία! Βέβαια το κορίτσι δηλώνει κουρασμένο από τη δουλειά
Επίσης στο δωμάτιο βρήκα ένα 50λεπτο, άρα κόστος συνεύρεσης 9,5ευρώ+1hell κερασμένο! :rockon:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Shelter90

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2019
Μηνύματα
14
Like
4
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς αν η θεία Ινκα συνεχίζει στο βεργας 6 3η βάρδια?
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Είχες κατηγορήσει πέρσι την Μελίνα και την Βαλέρια από
Φιλιππίδου 11
και Φωκαίας 27 ότι μία από τις δύο σε κόλλησε γονοροια!

Έτσι δεν είχες γράψει πέρσι....????

Λοιπόν,

Γιατί ποτέ δεν ποσταρες εδώ φώτογραφια με την γνωμάτευση του γιατρού σου....την συνταγογράφηση....τα φάρμακα.... ακόμα και τον πουτσοκεφαλο σου.....????

ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙ..........??????????

Θα σου πω εγώ ΓΙΑΤΙ!

ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΨΕΜΑΤΑ!!!!

ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΠΛΑΣΕ ΟΛΑ ΤΟ ΑΡΡΩΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ....!!!!


#ΣΑΤΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Bρες κάνα ερ-κοντίσιον να τσιλλάρεις λίγο ρε μλκ, διότι ούτε να φανταστώ δεν μπορώ τι θα σούρεις όταν σκάσουν τα 40άρια°C
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Είχες κατηγορήσει πέρσι την Μελίνα και την Βαλέρια από
Φιλιππίδου 11
και Φωκαίας 27 ότι μία από τις δύο σε κόλλησε γονοροια!

Έτσι δεν είχες γράψει πέρσι....????

Λοιπόν,

Γιατί ποτέ δεν ποσταρες εδώ φώτογραφια με την γνωμάτευση του γιατρού σου....την συνταγογράφηση....τα φάρμακα.... ακόμα και τον πουτσοκεφαλο σου.....????

ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙ..........??????????

Θα σου πω εγώ ΓΙΑΤΙ!

ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΨΕΜΑΤΑ!!!!

ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΠΛΑΣΕ ΟΛΑ ΤΟ ΑΡΡΩΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ....!!!!


#ΣΑΤΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Πέρυσι είπα ότι πήγα με αυτές τις δύο σε διάστημα 2 ημερών τη
Είχες κατηγορήσει πέρσι την Μελίνα και την Βαλέρια από
Φιλιππίδου 11
και Φωκαίας 27 ότι μία από τις δύο σε κόλλησε γονοροια!

Έτσι δεν είχες γράψει πέρσι....????

Λοιπόν,

Γιατί ποτέ δεν ποσταρες εδώ φώτογραφια με την γνωμάτευση του γιατρού σου....την συνταγογράφηση....τα φάρμακα.... ακόμα και τον πουτσοκεφαλο σου.....????

ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙ..........??????????

Θα σου πω εγώ ΓΙΑΤΙ!

ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΨΕΜΑΤΑ!!!!

ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΠΛΑΣΕ ΟΛΑ ΤΟ ΑΡΡΩΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ....!!!!


#ΣΑΤΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Άκου να σου πω φιλαράκο. Επειδή το συνεχίζεις,θα σου πω το εξής. Καταγράφω όλες τις επισκέψεις στα κορίτσια από το τότε που άρχισα το άθλημα. Τη Βαλέρια φίλε μου την πήρα 2 μέρες πριν την Μελίνα τότε. Την 4η 5η μέρα παρουσίασα συμπτώματα γονόρροιας και πήγα σε αφροδισιολόγο. Μάλιστα ο πρώτος κύκλος αγωγής δεν απέδωσε και επειδή υποτροπίασα ξαναπήγα. Τώρα εγώ δεν κατηγόρησα καμία συγκεκριμένη κοπέλα. Σίγουρα κάποια μου το κέρασε το παράσημο. Νιώθοντας την ευθύνη απέναντι σε όλους τους συμμετέχοντες στο σπορ του αγοραίου έρωτα, και προπαντός και απέναντι στον εαυτό μου, ενημέρωσα εδώ μέσα. Καλώς ή κακώς, όπως το βλέπει κανείς, ο χώρος εδώ μέσα διαβάζεται από πελάτες, ιερόδουλες και πάτρωνες. Και σκοπός μου ήταν να ενημερώσω άπαντες. Σε καμία περίπτωση δεν πρόσβαλα κοπέλα του χώρου εδώ μέσα, αλλά και στην πραγματική μου ζωή. Έχω ξαναπάει με τις ίδιες κοπέλες ξανά αργότερα και τις συμπεριφέρθηκα με σεβασμό. Αν τότε μπορούσα, θα πήγαινα κατ' ιδίαν να τις ενημερώσω.
Αλλά ρε φίλε νομίζω ότι προσπαθείς να δημιουργήσεις εντυπώσεις αμφισβητώντας τα πάντα εδώ μέσα. Εκτός αν είσαι κάποιος προμότορας των εν λόγω οίκων και αισθάνεσαι ότι απειλούνται οι εισπράξεις σου. Και τότε, αν συμβαίνει κάτι τέτοιο, τότε απλά είσαι ανήθικος.
Και ποιος είσαι εσύ που ζητάς έγγραφες αποδείξεις εδώ μέσα; Τι θέλεις δηλαδή να σου βγάλω την νόμιμη απόδειξη, τη συνταγή του γιατρού με τον ΑΜΚΑ μου;

Ξέρεις κάτι ρε φιλαράκο, μην υποτιμάς τη νοημοσύνη των ανθρώπων που ικανοποιούν τις σεξουαλικές τους ανάγκες στον αγοραίο έρωτα, επειδή βρίσκονται σε μια άλφα κοινωνική κατάσταση, λέγοντας τέτοιες μαλακίες εδώ μέσα.
Καλά θα κάνεις να σκεφτείς λίγο πριν μιλήσεις, δηλ. γράψεις.
Καλό απόγευμα!
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Επίσης στο δωμάτιο βρήκα ένα 50λεπτο, άρα κόστος συνεύρεσης 9,5ευρώ+1hell κερασμένο! :rockon:
Μου άρεσε το σκεπτικό σου. Mια φορά είχα βρει στη συμβολή με τη Φερών έναν ολοκαίνουργιο απείραχτο old holborn κίτρινο και μια άλλη ένα δεκάρικο έξω από το (κλειστό εκείνη τη μέρα 72). Έκανα 2 γαμήσια στη Φυλής σε τιμή μεταξουργείου...:wink:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.534
Πόντοι
9.846
Είχες κατηγορήσει πέρσι την Μελίνα και την Βαλέρια από
Φιλιππίδου 11
και Φωκαίας 27 ότι μία από τις δύο σε κόλλησε γονοροια!

Έτσι δεν είχες γράψει πέρσι....????

Λοιπόν,

Γιατί ποτέ δεν ποσταρες εδώ φώτογραφια με την γνωμάτευση του γιατρού σου....την συνταγογράφηση....τα φάρμακα.... ακόμα και τον πουτσοκεφαλο σου.....????

ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙ..........??????????

Θα σου πω εγώ ΓΙΑΤΙ!

ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΨΕΜΑΤΑ!!!!

ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΠΛΑΣΕ ΟΛΑ ΤΟ ΑΡΡΩΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ....!!!!


#ΣΑΤΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Φίλε νομίζω πως η προσεγγιση σου είναι λάθος. Φιλικά το λέω.
 

Johnikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2022
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
Κάποιο νέο από την Πέπη Τσε...λή ;Κάποτε ήταν στην Λιοσίων .
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: vril

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
------------ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ------------

----- ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΙΠΟΤΑ -----

#ΣΑΤΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

:hi:

τι σε επιασε τζον και κανεις σαν την τρελη;
πότε καποιο μελος ανεβασε εδω την αρρωστιαρα πουτσα του και την συνταγη γιατρου για αποδειξη; τι παρανοια ειναι αυτη;
Δεν ξερω αν οι υποψιες σου για παραπληροφορηση ηταν βασιμες, αλλα ετσι σαν παιδακι που κανεις, μαλλον θιχτηκε ο οικος που δουλευουν τα στανταρακια σου ή παιρνεις ποσοστα;
Οτι δικιο κι αν ειχες (δεν ειχες), το εχεις ηδη χασει.
Σιγα μην ανεβασει και τον αναλυτικο ιατρικο του φακελο για να αποδειξει ενα ΣΜΝ ελεος, παρανοικα πραγματα, μαλλον η πολλη ζεστη σε πειραξε
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.534
Πόντοι
9.846
Κάτι μυρίζει στην όλη υπόθεση. Ρε @jon smith καταλαβαίνεις τι ζητάς; Μήπως έχεις εκτεθεί; Αν όχι βγες και πες μας τους λόγους που θεωρείς ότι ο @satanakos λέει ψέματα.
Μέχρι να μας δώσεις μια τεκμηριωμένη άποψη θεωρώ πως ο @satanakos λέει την αλήθεια γιατί θυμάμαι πολυ καλα την τότε περίπτωση.
Από την μεριά μου τον ευχαριστώ κιόλας που μας προειδοποίησε για τις κοπέλες.
Είπαμε ότι το Bou έχει και την ιδιότητα της πρόληψης, στοχοποιουμε τις κοπέλες που έχουν θέμα με δερματικά νοσήματα ΣΜΝ και τις απομονώνουμε μέχρι να θεραπευτούν.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Τι beef παίζει εδώ ρε παίδες και εμείς γαμάμε και χάνουμε τα καλύτερα;;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
Για την ιστορία πάντως η Φωτεινη δεν γλύφει κωλοτρυπίδες
Βικτωρια και Τανια για γλειφοκωλαδα.Και Αν ηταν ακομα και η κρεατομηχανη Αλιονα στο Δ27 προτεινοταν για εντονα γυαλισματα...
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Ντάλα μεσημέρι, αράπικη ζέστη

Παρασίου 36
Α) Μαρία «τρελοκοτσιδού»: Κρατιέται, παρά τα χρονάκια της, 6/10
Β) Γιάννα: Καμιά 100στή κιλά. Κρίμα, έχει ωραία χρώματα και νιάτα, 4/10

Κων/πόλεως 166 υπόγειο
Νάνσυ, γκιλφ (δεν βαθμολογώ γκιλφ, τις εσέβομαι)

Ιωαννίνων 3 άνω
Άννα, μιλφ, περιποιημένη, από Αλκα117, 6/10

Ιωαννίνων 3 ισόγειο
Αναστασία, σιτεμένη μιλφ, 5,5/10

Φ109 ισόγειο
Νέλη: Μικροσκοπική πόρνη, η οποία έχει πάρει την κάτω βόλτα. Γαμιέται με δυσφορία, δεν θέλει να βγάλει το σουτιέν, βάζει καπότα σε χαλασμένο πούτσο, έχει μούτρα…
Το μεγάλο της ατού είναι όταν την έχεις στα 4, βλέπεις το κωλαράκι της και εξάπτεται η ψευδαίσθηση της παιδεραστίας.
4/10
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
242
Like
1.609
Πόντοι
201
Πρωινη επισκεψη στο Διδ. 22 στην Αγγελα...οκ, ωραιο κοριτσι......πιπα αψογη, μου τον εκανε τουρμπο, χαδια, φιλια ολα οκ. Πρωτη σταση ιεραποστολικο...μεχρι εδω καλα, τις πιανω τα ποδια για να τα φερω επανω στους ομους μου, μου λεει οχι ετσι γιατι ποναω αμα μπει ολος ( δεν εχει και το πιο σφιχτο μουνι), τις λεω οκ ελα στα τεσσερα, παλι τραβιωτανε προς τα μπρος. Τις λεω ενταξει αστο για αλλη φορα, με τελιωσε με το στομα.
Ισως ητανε κακη μερα......δεν ξερω.
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
571
Like
2.112
Πόντοι
206
Μάγκες , μη γελιόμαστε
Οι περισσότερες πουτανες είναι μόνιμα με μια αντιβίωση για το ένα η το αλλο ΣΜΝ ( τουλάχιστον αυτές που προσέχουν την υγεία τους )
Αυτός είναι και ο λόγος που σε μεγάλο βαθμό δεν μεταδίδουν
Βάλετε με το μυαλο σας μια πουτανα να ρουφάει 20-30 πουτσες την ημέρα ΑΚΑ και να τα παίρνει στο στόμα στους περισσότερους τα χυσια
Έχει μαζέψει στην πρώτη εβδομάδα περισσότερα παράσημα και από τον Φλωρο
Για αυτό και εμείς προσοχή , γαμαμε πρώτα με το πάνω κεφάλι και έπειτα με το κάτω
Τώρα κατι ακαποτα γαμησια που ακούω θέλω να πιστευω πως Είναι τρολια
Στο 2022 είμαστε όχι στο 1822 !!!!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.015
Πόντοι
46.232
τώρα live

Κολωνού 53 Γιούλη ξανθιά μιλφ χοντρή με 2αρι βυζι και Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ κοντή με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Την Αλεξάνδρα οι παλιοί μύστες θα τη γνωρίζουν από Διδύμου 18, Αχαρνών 85 κλπ, μέχρι πριν 8-9 χρόνια, ενώ μέχρι πρόσφατα δούλευε ως ανεξάρτητη. Τιμήθηκε με καλές εντυπώσεις, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Κολωνού 48 νέο Ναντια μελαχρινή παχουλη με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Εδώ έγινε η δεύτερη κατάθεση της ημέρας, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Κολωνού 48 Βαλερία ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα λεπτά πόδια, 2αρι συν βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και Άννα μιλφογκιλφ με καστανό κοντό μαλλί, παχουλη με 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,κάνουν και παρτουζα.

Κολωνού 47 ισόγειο Ζανα ξανθιά χοντρή γκρανι. με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 όροφος Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 45 αριστερά πρώτη πόρτα (δηλαδή το 45 δεξιά) Αλινα ξανθιά με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, χοντρή με 2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 αριστερά 2η πόρτα δεξιά κλειστο.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος ευθεία Λάουρα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι και Όλγα ξανθιά λεπτή με 1.5αρι βυζι αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32α Άντζελα από Ιάσωνος 30, μελαχρινό κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32γ κλειστά.

Κολωνού 32β Χριστίνα καστανή κοπέλα με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, πολλά τατουάζ απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β πρώτος όροφος Άννα ξανθιά μιλφ νταρντανα με κοντό μαλλί, 2αρι συν βυζι, πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 30β δεύτερος όροφος κλειστό.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθοκαστανη με γυαλάκια και το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α κλειστό.

Κολωνού 27γ Μπέλα καστανοξανθη λατινα, σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27β Ρουμπι μελαχρινή λατινα με μαλλί μέχρι τους ώμους, μέχρι τη μέση κανονικό σώμα, από κάτω μεγάλο κωλο και μπουταρες, 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 23β & 23 κλειστά.

Κολωνού 15β Λάουρα από το 11α ισόγειο ξανθιά λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15α κλειστό.

Κολωνού 15 νέο δεξιά Ναταλία μιλφ με σκούρο κάστανο μαλλί κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 νέο αριστερά κλειστό.

Κολωνού 11β Μαίρη μελαχρινή χοντρή με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α ισόγειο & 11α όροφος κλειστά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
350
Κριτικές
10
Like
752
Πόντοι
311
Πρωινη επισκεψη στο Διδ. 22 στην Αγγελα...οκ, ωραιο κοριτσι......πιπα αψογη, μου τον εκανε τουρμπο, χαδια, φιλια ολα οκ. Πρωτη σταση ιεραποστολικο...μεχρι εδω καλα, τις πιανω τα ποδια για να τα φερω επανω στους ομους μου, μου λεει οχι ετσι γιατι ποναω αμα μπει ολος ( δεν εχει και το πιο σφιχτο μουνι), τις λεω οκ ελα στα τεσσερα, παλι τραβιωτανε προς τα μπρος. Τις λεω ενταξει αστο για αλλη φορα, με τελιωσε με το στομα.
Ισως ητανε κακη μερα......δεν ξερω.

Και εγω που την πηρα τωρα τελευταια γιατι την ειχα στα στανταρακια μου μου εβγαλε μια γκρινια ολα την πειραζανε με αποτελεσμα να ξενερωσω φευγοντας και να μην το ευχαριστηθω.
Πρεπει να εχει κουραστει γιατι κανει συνεχεια διπλοβαρδιες
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.015
Πόντοι
46.232
συνέχεια live

Μεγαλου Αλεξάνδρου 15 Ναταλί ξανθιά μιλφογκιλφ λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 17 Χριστίνα μελαχρινή γκιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22 ισόγειο Καιτη (από Ιάσωνος 10 ισόγειο) καστανή μιλφ χοντρή με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22 όροφος Νικόλ με ξανθό μακρύ ραστα μαλλί, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 Ρωξανα η πολύ χοντρη πιτσιρικά, με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 όροφος Σονια το πολύ κοντό καστανο κοντοπουτανο με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25 κλειστά.

Μεγαλου 28α αριστερά Αλεξάνδρα ξανθοκαστανη μιλφ με κατσαρο μαλλί μέχρι τους ώμους, σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, 1-2 τατουάζ και Ελένη μελαχρινή μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 1.5-βυζι,τατουάζ στο δεξί μπούτι αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α δεξιά (που έχει είσοδο και από Περδικκα 3 αριστερά) κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 υπόγειο κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέο κουρτίνα Αναστασία μελαχρινή μιλφ με πράσινα μάτια, σωμα με πιασίματα, 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου και Περδικκα όροφος Αλεξάνδρα ξανθοκαστανη παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Περδικκα 3β αριστερά(που έχει είσοδο και από Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α δεξιά) κλειστό.

Περδικκα 3α Μαρία καστανή κοπέλα νταρντανοχοντρη με 2 5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί χέρι, απλό πρόγραμμα.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
χθεσινη καταδρομικη μεσα στο καταμεσημερο σε Βεργας ...μονο εγω κ κατι πακιστανα παρεα...τα σπιτακια της Μπαρμπορας κλειστα κ κλειδωμενα,απεναντι στο ιπογειο μια μιλφ αδιαφορη κ βαριεστημενη σε απλο προγραμμα,την εκανα με ελαφρα...στα διπλανα δε μπηκα.
Εξηκιου ανοιχτο μονο το πρωτο σπιτακι απο την μερια της Λιοσιων,ειχε μεσα δυο τυπισες μπαζοθειτσες μια εκανε κωλο η αλλη ειχε ελευθερο σταγγιστικο,την κοπανησα παλι.

Βουρ για τροφωνιου,στο πρωτο σπιτακι απο την μερια της Λιοσιων μια bb βαρεων βαρων μελαχροινη με βυζαρες κ κωλαρα (για γυφτισα την εκανα φουλ προγραμμα με κωλους κ ελευθερα στραγγιστικα,δεν μ αρεσε εμφανισιακα,εφυγα),στο μεσαιο μια ξανθια μιλφ ευτραφης μαλλον Σοβιετικη σε απλο προγραμμα,μου εβγαλε μια μαγκια στο σαλονι,εφυγα παλι.
στο τελευταιο μελαχροινη Αννα νεανικη παρουσια μαλλον Αλβανια με μαυρο μαλλι,καταθεση εδω με φουλ προγραμμα,69 αρια κ κωλο στο μενου,αψογη οπως κ η υπηρεσια ευγενεστατες κ οι δυο.επιασε τοπο το 20 αρι μεσα στην κωλοζεστη.

Το βραδι διδυμου,στο πρωτο σπιτακι απο την μερια της Αχαρνων μια ξανθια Αλιονα,βυζαρες αλλα σαν παλαιστης ηταν το σουλουπι ,την κοπανησα κ απο κει,στο αμεσως επομενο Αντζελα με μαυρο μαλλι κ ομορφο προσωπο,καταθεση εδω με ελευθερο στοματικο τελειωτικο πολυ καλη κ αυτη.επισης στην διδυμου παλι μονος βολταρα...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom