Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 291 άτομα (36 μέλη και 255 επισκέπτες)

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.225
Πόντοι
3.436
Καλησπέριζω τα καλύτερα παιδιά.
Χτες βράδυ κατά τις 21:00, ήταν εκεί στο Φυλής 72,
δεξιά στην κόκκινη πόρτα κάποια Ειρήνη, αρκετά όμορφη, ωραίο σώμα.
Τι ξέρουμε είναι καλή μέσα στα ενδότερα;;;
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Τρώει κάτι λουκουμάδες σε τουριστικό νησί, τους οποίους κανονικά θα έπρεπε να πουλά σε λουόμενους :2funny:. Κι αυτό θα το κάνει για κάνα τρίμηνο απ’ ότι είπαν οι ακόλουθοι της...
Κάνε λίγη υπομονή και από φθινόπωρο υποθέτω θα την έχετε ξανά κοντά σας, πιο τσουβάλι από οποτεδήποτε άλλοτε...:2funny:
Επειδή εγώ έγραψα ότι θα λείπει για σεζόν δεν με κανει ακόλουθο της,ότι μου είπε μετά το γαμησι αυτό μετέφερα σαν πληροφορία,δόξα το θεό αγαπούλας δεν έγινα,πάω από εδώ και από εκεί.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
Μεσημεριανή γρήγορη τσαρκούλα για να φύγουν τα χοντράδια.
Φυλής 109 όροφος παρουσιαστηκε μια αδιαφορη με υπεραπλό πρόγραμμα κατά τα λεγόμενα της κοντής μυταρούς τσατσάς.Σίσσυ την είπε?Κάπως έτσι.Ωραίο κωλαράκι και όμορφο χαμόγελο είχε.Φόραγε όμως ένα μεσοφόρι και έκρυβε πολλά.Κάτω ήτανε δύο βλαχαδερά η Όλγα ,ξανθιά με μικρό βυζί συμπαθητικό κώλο αλλα με βλεμμα κουτοπονηρο.Και η εταιρη της η Ροντικα με καλο σωμα μικρό βυζι,λιγο άκωλη και ξερακιανό πρόσωπο και βλέμμα.Εφυγα για τα 11αρια της φιλλιπιδου αλλα είχαν στριμώξει κάτι δίες έναν τύπο όποτε δεν ζόρισα την τύχη μου.Κατευθυνθηκα προς τα τσιμπουκάδικα της Διδύμου και χώθηκα στο 22.Ανέβηκα όροφο και βρήκα τη Γιολάντα τη σαπια η οποία εκτελούσε και χρέη τσατσας.Δεν ρώτησα που ήταν η συμπαθης αρνήτρια-αντικομφορμα-πολυλογού-προτεσταντρια υπηρεσία και με πληροφόρησε η Γιολάντα περί των εργαζόμενων κορσίδων.Καινουργια κοπελα είπε,Ιβάνα,η οποία εκείνη την στιγμή εξυπηρετούσε έταιρο πελάτη.Πήρα τη Γιολάντα τη σάπια η οποία ξεφλούδιζε σαν το λεπρό και τη σκυλογάμησα μέχρι που αλλάλαζε σαν τη προβατίνα.γλέιφομούνιασμα στο φούλ και πουτσιές μέχρι τον αφαλό γιατί ήμουν και καβλωμένος από κωλόμπαρο προχθες.
Επίσης κατέβηκα και στα Φωκαιας τα μικρά νουμερα όπου είχε το 7 υπόγα τη Σασα,ωραίο μουνέτο,μοντελέ κυριολεκτικά,ξερακιανό,ευγενέστατο στη σάλα ,με υπεραπλό προγραμματακι.Στο διπλανό το ισόγειο ήταν η φολα με τα γυαλάκια η θείτσα που λέει κάνει τα πάντα αλλά όταν περάσεις δωμάτιο παίρνεις τ'αρχίδια σου.Και στην γωνία το Κατερινάκι που είναι τίμιο κουλούρι και σβστή στο δωμάτιο.
Αυτά τα ολίγα.
 

kostas_mes

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Συναγωνιστές, η νεαρά Καρολίνα από Φωκαιας27 κάτω, συνεχίζει και είναι εκεί πρωινή βάρδια; Έχετε εικόνα ν παίζει αλλου πρωινή;
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Συναγωνιστές, η νεαρά Καρολίνα από Φωκαιας27 κάτω, συνεχίζει και είναι εκεί πρωινή βάρδια; Έχετε εικόνα ν παίζει αλλου πρωινή;
27 Φωκαίας κάτω ήταν σήμερα το πρωί και κατέθεσα σε αυτήν. Που και που μου λέει δουλεύει και το απόγευμα, αλλά πιο σπάνια. Εγώ την είχα πετύχει μία φορά απόγευμα στο 27 πάνω.
 

Ventola

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2010
Μηνύματα
15
Κριτικές
12
Like
252
Πόντοι
290
Πέρασμα από Βέργας 6α. Ο οίκος ανοίγει στις πέντε. Η υπηρεσία ενημέρωσε ότι δουλεύει η Χριστίνα, η οποία όμως δεν είχε εμφανιστεί μέχρι τις 17:30. Η Μπάρμπορα θα απουσιάζει για τις επόμενες δέκα μέρες
 
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
81
Like
70
Πόντοι
0
Επειδή εγώ έγραψα ότι θα λείπει για σεζόν δεν με κανει ακόλουθο της,ότι μου είπε μετά το γαμησι αυτό μετέφερα σαν πληροφορία,δόξα το θεό αγαπούλας δεν έγινα,πάω από εδώ και από εκεί.
Σου είπε πότε φεύγει;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
Koulamaria καλησπέρα.:hi:

Θέλω να σε ρωτήσω κάτι:

Η Ροντικα από
Φυλής 109(ισόγειο)
και
η Ιβανα από
Διδύμου 22(όροφος) είναι καινούριες κορασίδες....????

Ή

Είναι παλιές καραβανες γυρολογες που επέστρεψαν....????
....γυρολόγοι φίλε μου.Δεν υπάρχει νέο αίμα δυστυχώς.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Καλησπέριζω τα καλύτερα παιδιά.
Χτες βράδυ κατά τις 21:00, ήταν εκεί στο Φυλής 72,
δεξιά στην κόκκινη πόρτα κάποια Ειρήνη, αρκετά όμορφη, ωραίο σώμα.
Τι ξέρουμε είναι καλή μέσα στα ενδότερα;;;
Συναγωνιστή, η Ειρήνη έχει βαριά ιστορία στη Φωκαιας, συγκεκριμένα στο 9, έκατσε κάπου 2.5 - 3 χρόνια, εξαφανιστηκε από το 2018 και, οι πιο πολλοί συναγωνιστες, συμπεριλαμβανομένου και μένα είχαμε πολύ καλές εντυπώσεις, ειδικά για τον πρωκτό της.
Εδώ θα παρεις μια γεύση από τις κριτικές, 16.

Χθες την είδα λίγο άκεφη βεβαια, δεν την δοκίμασα.
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.563
Πόντοι
736
Φυλής 84 κάτω Ράνια και Άννα Μαρία
Φυλής 65 κάτω Ιζαμπέλα
γυφτορουμάνα
Φυλής 86 πάνω Άντζελα
Φυλής 84 πάνω μια καινούργια
νομίζω Ντάρια Ντιάνα κάτι τέτοιο αδιάφορη
Φυλής 72 δεξιά υπόγα Άνναμπελ με πορνογυαλί και μαλλί αφάνα
Φυλής 72

υπόγα αριστερά Τζάσμιν συμπαθητικούλα
ξανθιά
με διάφορα τατού
και Γιάννα η γνωστή σκίννυ μελαχρινή
Φωκαίας 13 Μαρία
Φωκαίας 9 κάτω μια μοντελέ καστανόξανθη
Φωκαίας 7 μια σάπια ξανθιά 40άρα
Φωκαίας 7 δεξί Κατερίνα
τα Φωκαίας 17,24,25 κλειστά
Βέργας 3 Σεβντά
και μια ξανθιά νταρντανούλα
πολύ όμορφη όμως!
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.563
Πόντοι
736
ο καραφλός συναγωνιστής
με το γυαλί και το μαύρο αμάξι που κρατούσε
μια σακούλα με 10 μπανάνες και ρώτησε μια τσατσά αν έχει την Άντζελα παρακαλώ να εμφανιστεί, είναι σίγουρα
μέλος του bou ! :globeos-cigar::globeos-haha:
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
814
Πόντοι
81
Αυτή η τσατσά στο βέργας 7 που είναι τα πρωινά με κάτι βυζαρες που ξεχυλιζουν και μπαμπατσικο σώμα , μπας και γαμιεται ;
Αυτή που ήταν σήμερα εκεί; Με το πολύ κοντό μαλλί;
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.225
Πόντοι
3.436
Συναγωνιστή, η Ειρήνη έχει βαριά ιστορία στη Φωκαιας, συγκεκριμένα στο 9, έκατσε κάπου 2.5 - 3 χρόνια, εξαφανιστηκε από το 2018 και, οι πιο πολλοί συναγωνιστες, συμπεριλαμβανομένου και μένα είχαμε πολύ καλές εντυπώσεις, ειδικά για τον πρωκτό της.
Εδώ θα παρεις μια γεύση από τις κριτικές, 16.

Χθες την είδα λίγο άκεφη βεβαια, δεν την δοκίμασα.
Αρχικα ευχαριστώ που απάντησες σέβομαι την εμπειρία σου...αλλα εκείνη την Ειρήνη την θυμάμαι, ήταν ποιο σκουρόχρωμη ήταν αλλιώτικη...
Σίγουρα είναι αυτή;
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Αρχικα ευχαριστώ που απάντησες σέβομαι την εμπειρία σου...αλλα εκείνη την Ειρήνη την θυμάμαι, ήταν ποιο σκουρόχρωμη ήταν αλλιώτικη...
Σίγουρα είναι αυτή;
Την είδα κάτι δεύτερα και πολύ καλα, κατά 99% αυτή ήταν.
Απλά δεν είχε βαφτεί καθόλου, κι έχει χάσει αρκετά κιλά και έχει σφίξει.
Δε νομίζω να μπερδεύομαι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

hraklhs1994

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2021
Μηνύματα
26
Like
52
Πόντοι
0
Καταδρομική σήμερα φουλ καυλωμένος γτ φαντάρος και μπαίνω υπηρεσία ρίσκο στα τυφλά και άγιος ο θεος μισή ώρα 50 ευρώ στο Φιλιππίδου πάνω με ουκρανεζα Γιάννα καινουργια.. θα αναιβασω κριτική.. σε γενικές γραμμές λίγο π τα πάμε ξενερωμενη φουλ με τη φάση Ελλάδα και με αυτούς που πηγαίνουν. Τυχερός γιατί Είχαμε χημεία και υποθέτω πως εκτίμησε ότι ειμουν ένα ευχάριστο διάλειμμα από αυτούς που πηγαίνουν όντας "φυσιολογικός" η επειδή είμαι πιτσιρικάς. Δεν τα έκλαψα πέρασα καλά γτ μόλις ξεκίνησε το σεξ τα βρήκαμε και στον 2ο γύρο μετά από συζήτηση ακόμη καλύτερα. Έμπειρη γυναίκα γύρω στα 35 με 38 δεν έκλεβε και μου κάνε κόλπα με τη λεκάνη.γενικα καλή συμμετοχή. Έχει ωραίο βλέμμα να καρφονεστε σε ιεραποστολικά ωραία κλασσική ουκρανιδα. Προσοχή δεν κάνει ελεύθερο αρωματικό που δηλώνει η τσατσά και πριν τον 2ο γύρω μου λέει επειδή ειμουν καυλωμένος πάλι γρήγορα ότι δεν της αρέσει να κάνει συχνά σεξ. Έχει μια τάση για ξεπετα γενικά είναι ξενερωμενη όλο ότι είναι χάλια εδώ μου έλεγε και ότι θα κάτσει 2 βδομάδες και θα φύγει. Γενικά εμένα με έναν μυστηριο τρόπο μου το πούλησε με τα βογγιτα ότι πέρασε και εκείνη καλά όσο μπορούσε και με ανέβασε με κομπλιμέντα.Πιστευω επειδή η γυναίκα όντως ζει για τον πουτσο δεν ξέρω εμένα αυτό μου πέρασε. Μεταμορφωνεται όταν τον φάει,ειναι καυλιάρα γυναικάρα και στα καλά της θα είναι όπλο 10000,%. Δεν ξέρω αν θα την πρότεινα... Μπορεί με επιφύλαξη
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.058
Πόντοι
27.261
Καταδρομική σήμερα φουλ καυλωμένος γτ φαντάρος και μπαίνω υπηρεσία ρίσκο στα τυφλά και άγιος ο θεος μισή ώρα 50 ευρώ στο Φιλιππίδου πάνω με ουκρανεζα Γιάννα καινουργια.. θα αναιβασω κριτική.. σε γενικές γραμμές λίγο π τα πάμε ξενερωμενη φουλ με τη φάση Ελλάδα και με αυτούς που πηγαίνουν. Τυχερός γιατί Είχαμε χημεία και υποθέτω πως εκτίμησε ότι ειμουν ένα ευχάριστο διάλειμμα από αυτούς που πηγαίνουν όντας "φυσιολογικός" η επειδή είμαι πιτσιρικάς. Δεν τα έκλαψα πέρασα καλά γτ μόλις ξεκίνησε το σεξ τα βρήκαμε και στον 2ο γύρο μετά από συζήτηση ακόμη καλύτερα. Έμπειρη γυναίκα γύρω στα 35 με 38 δεν έκλεβε και μου κάνε κόλπα με τη λεκάνη.γενικα καλή συμμετοχή. Έχει ωραίο βλέμμα να καρφονεστε σε ιεραποστολικά ωραία κλασσική ουκρανιδα. Προσοχή δεν κάνει ελεύθερο αρωματικό που δηλώνει η τσατσά και πριν τον 2ο γύρω μου λέει επειδή ειμουν καυλωμένος πάλι γρήγορα ότι δεν της αρέσει να κάνει συχνά σεξ. Έχει μια τάση για ξεπετα γενικά είναι ξενερωμενη όλο ότι είναι χάλια εδώ μου έλεγε και ότι θα κάτσει 2 βδομάδες και θα φύγει. Γενικά εμένα μου το με έναν περίεργο τρόπο μου το πούλησε με τα βογγιτα ότι πέρασε και εκείνη καλά όσο μπορούσε και με ανέβασε με κομπλιμέντα. Μεταφορνεται λίγο όταν τον φάει μέσα της.ειναι καυλιάρα γυναικάρα στα καλά της θα είναι όπλο 10000,%. Δεν ξέρω αν θα την πρότεινα... Μπορεί με επιφύλαξη
το αρωματικο χωρου η' βεσε ?:think:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ πόρνοι,

μετά από 2,5 τουλάχιστον χρόνια όσον αφορά reports

Πέρασμα σήμερα το απόγευμα λίγο μετά τις 7 από Άνναμπελ, να δω τι φρούτο είναι μιας και οι αναφορές πολλές.
Θετική εντύπωση το πορνο-λουκ της, γυαλί που φορούσε ο Αλ Πατσίνο στην ταινία Donnie Brasco , μαλλί μακρύ κοτσιδάκια, ράστα,τοστιέρα, κάπως έτσι, έκφυλα τσιμπουκόχειλα που ρουφήξαν πολύ καλά τις μπάλες μου, στο δωμάτιο δεν ήθελε αγγίγματα σε στήθος κ συμφωνήσαμε να τη χύσω στο στόμα, κάτι για το οποίο στράβωσε όταν ΔΕΝ έγινε, δηλ. την έχυσα στην κοιλιά κ στήθος κ παραπονέθηκε για την ποσότητα από τα χύσια :think:

Αλλοπρόσαλλη συμπεριφορά, τι της δίνετε κ πίνει? Ή είναι θεόχαζη?

Να πω τα βασικά, κωλοτρυπίδα κάρφωσα λίγο τον πουτσοκέφαλο μέσα καθώς δεν χώραγε κ είπα να μη τη ζορίσω, μουνάκι σφιχτό. Η ΤΣΑΤΣΑ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΡΟΣΕ, ΕΙΡΩΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ τους πελάτες, στο τέλος της λέω'' ΣΟΥ ΕΧΥΣΑ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ, ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΑ ΜΑΖΕΨΕΙ΄Σ΄΄

Η Άνναμπελ τσιμπουκόφατσα που με τρόμπαρε καλά στο στόμα, Μαλακία που δεν της τα άδειασα όλα μέσα, Έγινε έξαλλη μάγκες΄, Έλεγε ''ΕΓΩ ΤΗΡΩ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΕ ΕΧΥΣΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ΄΄

Ίσως είχε δίκιο αλλά στην τελική όπου καυλώνουμε χύνουμε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom