Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 150 άτομα (15 μέλη και 135 επισκέπτες)

aris7kan

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Γνώμες για την Αλεξάνδρα στην Ιάσωνος 16 στον όροφο? έχει πάρει κανείς να μου πει ?
 

Johni7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2021
Μηνύματα
6
Like
10
Πόντοι
0
Η Νικόλ είναι η "αδερφούλα" της Βανέσσας, παλιοσειρά από Κολωνού32 γωνία, Φυλής 74 κτλ?
Μαλλον λεει αλλη νικολ με το ταττου κ το ωραιο κωλαρακι δν νμζω ν ναι αδερφη της βανεσσας μια αλλη ειναι αδεερφη της στο 10αρικο μικυ νμζω την λενε πολλη σκιννυ φαση
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα. Γνώμες για την Αλεξάνδρα στην Ιάσωνος 16 στον όροφο? έχει πάρει κανείς να μου πει ?
Και αν μπορεί να πει κάποιος μεχρι τι ωρα είναι . thx

Καλησπέρα.
Θα πάτε Ιάσονος 16 και αν δεν είναι εκεί, τότε θα είναι στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 25.
Αν δεν είναι ούτε εκεί, τότε έχει ρεπό.
Έτσι πήρα και εγώ τα αρχίδια μου σήμερα. :hi:

Να πω για δύο συμβάντα, τα οποία θα ενδιαφέρουν άπαντες:
1)Σήμερα στην Ιάσονος, ώρα 13:45, ο γνωστός τσιγγάνος ήθελε να με πλησιάσει με μια συσκευασία γυαλιά. Τον κοίταξα άγρια και απομακρύνθηκε. Ακριβώς από πίσω του βρισκόταν ένας συνέταιρός του. Με ρώτησε αν θέλω άρωμα. Κατόπιν πήρε πίσω την ερώτηση και μου είπε αν έχω 10 ευρώ. Ενοχλούσε κόσμο. Ήταν πιεστικός. Ακριβώς δίπλα του, πιο πάνω από το Ιάσονος 30, βρισκόταν ένας τρίτος. Όλοι συνέταιροι. Ξεβίδωνε εξαρτήματα από ένα παρκαρισμένο φορτηγό.

2)Πριν από λίγες ημέρες μπήκα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 25. Βγήκε η κοπέλα και αφού τα είπαμε στα όρθια αποχώρησα. Όταν έβγαινα ο νταβατζής τσαντισμένος της είπε: "τι απαντάς;". Ότι και καλά... γιατί μου μιλάει αφού δεν πέρασα.
Τα παραπάνω δεν είναι ασύνδετα. Πού θέλω να καταλήξω...

Προς τους νταβάδες και τους λοιπούς εμπλεκόμενους:
Ακούστε να δείτε γίδια. Είστε χέστες. Τα βάζετε με τον πελάτη. Ενώ με τη μαφία που είναι στην πόρτα σας χέζεστε να τα βάλετε. Αν είστε άντρες βγείτε και βάλτε τα με αυτούς, εξαιτίας των οποίων χάνετε λεφτά. ΔΕΝ θα το κάνετε όμως. Τουλάχιστον μιλάτε καλύτερα. Χέστες.

Την καλησπέρα μου σε όλους. :hi:
 

Πράκτωρ Θου Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
1.388
Πόντοι
481
ποιο μέλος του bou είναι; μου μυρίζει θαμώνας του Διδυμου 27
 

Συνημμένα

  • 2489BCE5-B473-4DB8-9449-7875FC3E1935.jpeg
    2489BCE5-B473-4DB8-9449-7875FC3E1935.jpeg
    78,3 KB · Εμφανίσεις: 54

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.400
Πόντοι
41.129
Η Νικόλ είναι η "αδερφούλα" της Βανέσσας, παλιοσειρά από Κολωνού32 γωνία, Φυλής 74 κτλ?
Η αδερφή της Βανέσσας η Νικη το γατί ειναι Ρουμανία.
Η νικολ ειναι μια ρουμανα μοντελα με αθλητικό κορμι και πεντανόστιμο μουνοζουμο.
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Καλησπέρα αδέρφια!!! Ποια παίρνει το καλύτερο ελεύθερο Φυλής και Διδύμου;
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
193
Κριτικές
4
Like
519
Πόντοι
21
Με την Εμμη σήμερα στο Λιοσίων 73 β
Κουρασμένη ανορεχτη και ξινή,γαμιοταν από το πρωί.βεβεα το μουνι είναι τρελα ,της εγλιψα το μουνακι την κολοτριπιδα της και στα τέσσερα έχυσα κουβάδες
Ωραία ήταν όταν έπαιζε και η Κέιτι, το πήγαινες εναλλάξ, μια τη μία, μια την άλλη.
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
τώρα τελευταία βλέπω πολύ ένα μαύρο merceders αμαξι να το εχει ενας γυφτος και να το παρκαρει στην ιασωνοσς χαμηλα πεζοδρομος. Βαζει κατι καγκουρο τραγουγα και κανει μλκιες. Κι αυτον καποιος να τον μαζεψει να μην μας σπαει τα νευρα ,ελεος!!!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.400
Πόντοι
41.129
Σεληνιασμενος για νεανική σαρκα πήγα στο υπόγειο κολωνου 23 οπου ηταν το κοντοπουτανο μαθητουδι η Βανέσσα.
Την έβαλα κατω της εγλειψα και της δάγκωσα τους αστραγάλους καθώς είναι το καινούριο μου φετίχ...
Έπειτα σα να ηταν γλυκα γλειφιτζουρακια της εγλειψα τα καθαρά και άσπρα πατουσακια της..
-Καλε τι νούμερο παπούτσι φορας εχεις πολύ μικρα πατουσακια ειπα στη Βανέσα.
-36 μου ειπε το Βανέσακι...
-Ψυχοοουυυλα μου .
Εχωσα ολο το ποδι της μεσα στο στομα μου και το έφαγα.


:hi:
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Αντικειμενικά...???

ΚΑΜΙΑ.....!!!!!!!

Γιατί το σωστό καλό τσιμπούκι είναι μόνο το
DEEPTHROAT....!!!!!

Το deepthroat όμως είναι δύσκολο και επίπονο....ο πουτσοκεφαλος φτάνει πνευμόνια....η άλλη δακρύζει.... παθαίνει αναροφηση και κάνει εμετό..... φτάνει στα όρια της...δεν αντέχει....!!!!!!

:pipa2::pipa3:
Ki omws afto to kanei h Lizara, pou exw kairo na th dw
 

s1xxpack

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
153
Κριτικές
15
Like
1.104
Πόντοι
1.071
Τα καλυτερα τσιμπουκια της ζωής μου τα έχουν κάνει 2 πρώην και από πουτανες η Μαρία και η Στέλλα από Κολωνού 48 και αυτές είναι πουτανες του 10αρικου.
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
355
Κριτικές
18
Like
1.163
Πόντοι
371
Μολις επισκεφθηκα την αντριαννα φωκαιας 25α δεν εχω να πω κατι παιδια εχω χασει τα λογια μου ...θα γραφτει κριτικη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom