Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 150 άτομα (15 μέλη και 135 επισκέπτες)

Chemical Warfare

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
44
Κριτικές
4
Like
469
Πόντοι
20
Έχετε στο νου σας όπως ανεβαίνετε Ιάσωνος στη συμβολή με Λεωνίδου πέτυχα την Τρίτη έναν οπαδό της Ρόμα. Έκανα τσάρκα μόνος μου , απόγευμα. Πήγε να μου πουλήσει χόρτο (λογικά) και αφού του έκανα νόημα ότι δεν θέλω με ακολούθησε ξαναμιλώντας μου μέχρι περίπου τα λατινόσπιτα στην Κολωνού οπού ανέβασα λίγο τον βηματισμό μου.
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
755
Κριτικές
131
Like
7.025
Πόντοι
17.576
Συναγωνιστες καλησπέρα... Θα ήθελα την βοήθειά σας... Στο αγαπημένο μετάξι αν θυμάμαι καλά μεγάλου Αλεξάνδρου 22α δούλευε μια μιλφ η Ειρήνη (απόγευμα με καλό για την ηλικία της κορμί).... Λόγο τροχαίου απέχω πάνω από 2 μήνες από το άθλημα... Ξέρετε αν παίζει κάπου μπάλα;;;; κάθε βοήθεια σε πμ θα πολύτιμη!!!!
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
279
Κριτικές
9
Like
1.349
Πόντοι
481
Η φωτεινή από το Ιάσωνος 44 μέχρι τι ώρα είναι στο πόστο τις ; Οποιος ξέρει ας μου απαντήσει ευχαριστώ
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Έχετε στο νου σας όπως ανεβαίνετε Ιάσωνος στη συμβολή με Λεωνίδου πέτυχα την Τρίτη έναν οπαδό της Ρόμα. Έκανα τσάρκα μόνος μου , απόγευμα. Πήγε να μου πουλήσει χόρτο (λογικά) και αφού του έκανα νόημα ότι δεν θέλω με ακολούθησε ξαναμιλώντας μου μέχρι περίπου τα λατινόσπιτα στην Κολωνού οπού ανέβασα λίγο τον βηματισμό μου.
Λογικά είναι ο ίδιος που πήγε να πουλήσει γυαλιά πριν καμιά εβδομάδα στην Ιάσωνος,αφού του είπα όχι με πήρε από πίσω μέχρι μεγάλου Αλεξάνδρου και μου κλαιγοταν ότι όλη μέρα είχε βγάλει 10 ευρώ μεροκάματο, αντιπερισπασμός κλασικό ς για Φέρμα,αφού μου τα έπριξε κάμποσο του λέω αδελφέ πάρε το μπούλο γιατί θα φας κρανιές,εκεί λακισε και σαν βρεγμένη γάτα την έκανε.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Με την Εμμη σήμερα στο Λιοσίων 73 β
Κουρασμένη ανορεχτη και ξινή,γαμιοταν από το πρωί.
Βαρέθηκε να βλέπει κάθε μέρα και να φροντίζει πρωί, μεσημέρι και βράδυ τα ίδια πουλιά!
 

Nazario_85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
93
Like
993
Πόντοι
200
Έχετε στο νου σας όπως ανεβαίνετε Ιάσωνος στη συμβολή με Λεωνίδου πέτυχα την Τρίτη έναν οπαδό της Ρόμα. Έκανα τσάρκα μόνος μου , απόγευμα. Πήγε να μου πουλήσει χόρτο (λογικά) και αφού του έκανα νόημα ότι δεν θέλω με ακολούθησε ξαναμιλώντας μου μέχρι περίπου τα λατινόσπιτα στην Κολωνού οπού ανέβασα λίγο τον βηματισμό μου.
Καλά αν ήταν της Γιουβέντους την είχες πουτσιση..
 

tasivarop

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
7
Like
265
Πόντοι
280
Πέρα από την Βικτωρια μιλφ αν θυμάμαι καλά στο διδύμου υπάρχει καμία άλλη Μεταξουργείο η φυλής που να κάνει γλυφοκωλι και να βλέπετε σε γενικές γραμμές και να δουλεύει ΣΚ 1η κ 2η βάρδια? Γιατί άλλες μέρες λόγω δουλειάς δεν μπορώ. Ευχαριστώ ρε μαγκες
 

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
115
Like
1.523
Πόντοι
201
Λογικά είναι ο ίδιος που πήγε να πουλήσει γυαλιά πριν καμιά εβδομάδα στην Ιάσωνος,αφού του είπα όχι με πήρε από πίσω μέχρι μεγάλου Αλεξάνδρου και μου κλαιγοταν ότι όλη μέρα είχε βγάλει 10 ευρώ μεροκάματο, αντιπερισπασμός κλασικό ς για Φέρμα,αφού μου τα έπριξε κάμποσο του λέω αδελφέ πάρε το μπούλο γιατί θα φας κρανιές,εκεί λακισε και σαν βρεγμένη γάτα την έκανε.
Τι ώρες τριγυρνάει ο πορνογυφτος? Βαριέμαι να γαμησω τελευταία δεν βγάζει σπέρμα η τσαπου στέγνωσε ?... αλλά έχω μαζί μου ένα αντισηπτικό και καλά ότι χύνω ?. Θα γαμησω με direct ☠️. Τα φιλαράκια του που περιμένουν? Κανένα βρωμο Hyundai έχετε δει εκεί κοντά να τους κάνω έκπληξη ένα golden shower? :piss:
 

zeygos1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2016
Μηνύματα
466
Like
4.278
Πόντοι
441
  • Like
Αντιδράσεις: Fuzz

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Λογικά είναι ο ίδιος που πήγε να πουλήσει γυαλιά πριν καμιά εβδομάδα στην Ιάσωνος,αφού του είπα όχι με πήρε από πίσω μέχρι μεγάλου Αλεξάνδρου και μου κλαιγοταν ότι όλη μέρα είχε βγάλει 10 ευρώ μεροκάματο, αντιπερισπασμός κλασικό ς για Φέρμα,αφού μου τα έπριξε κάμποσο του λέω αδελφέ πάρε το μπούλο γιατί θα φας κρανιές,εκεί λακισε και σαν βρεγμένη γάτα την έκανε.
Όταν έβλεπα πως πάνε να μου την πέσουν ξέρεις τι έκανα ; Πριν προλαβη καν να μου μειλιση …έκανα πως μειλαω στο κινητό με πολύ δυνατή φωνή λέγοντας τώρα ρε πούστη ερχομε με το 9αρη στην τσέπη να σου ανοίξω τρύπες το ακουυυυυυς βρομοπουστααααα…αλλά πολύ δυνατά σχεδόν ουρλιάζοντας…έτσι λοιπόν ούτε καν μου μειλαγαν …το έχω κάνει και μέσα στην Ιάσωνος σε φάση που ήταν όλοι σαν αρπαχτικά για πέσιμο ..
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Επίσης ένα γενικό συμπέρασμα από εμένα ..Έχουν μείνει τα ντελα - στούντιο ( το ίδιο είναι ) Όπου είναι όλες οι ξεπεσμένες ….και οι βίζιτες σε σπίτια οι ξενοδοχεία που τα τσεπώνουν πολύ χοντρά όμως και χωρίς να προσφέρουν σωστές υπηρεσίες αυτά από εμένα και φυσικά έχω δωση τον πουλο σε όλες ..σχεδόν …
 

ntelikanis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
949
Like
199
Πόντοι
6
Καλημερα τι εγινε η αφροδιτη ρε παιδια τα εκλισε ολα και εξαφανιστηκε?????
Ποιος της εταξε γαμο ???
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Συναγωνιστες καλησπέρα... Θα ήθελα την βοήθειά σας... Στο αγαπημένο μετάξι αν θυμάμαι καλά μεγάλου Αλεξάνδρου 22α δούλευε μια μιλφ η Ειρήνη (απόγευμα με καλό για την ηλικία της κορμί).... Λόγο τροχαίου απέχω πάνω από 2 μήνες από το άθλημα... Ξέρετε αν παίζει κάπου μπάλα;;;; κάθε βοήθεια σε πμ θα πολύτιμη!!!!
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 θα τη βρεις απόγευμα.
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
35
Like
3.733
Πόντοι
2.836
Πέρασμα κατά τις 12:00 στο Διδυμου 27. Ήταν οι πανύψηλη Φωτεινή και η ψηλή μιλφ Βικτώρια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και οι δυο τους, μάλιστα η τσάτσα είπε ότι κάνουν και παρτούζα. Τι έχω τιμήσει και τις δύο κατά καιρούς, σήμερα πήρα την Φωτεινή, με τα ατελείωτα πόδια. Πίπα πολύ καλή, λίγο έντονη για τα γούστα μου (εύκολα τελειώνεις δηλαδή, χωρίς να γαμήσεις) και στη συνέχεια σεξ σε 2 στάσεις. Προτείνεται και όποιος συναγωνιστής τις έχει πάρει τούζα ας πει τις εμπειρίες του, μπας και την επόμενη κάνω το ίδιο.
 

epikerdis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2020
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
387
Πόντοι
20
2η βαρδια Μεταξι..

Ιασονος 37 οροφος Λανα Ρωσσιδα 21 ετων μοντελα.
Κολωνου 23 ανακτορο Νικολ Ρουμανα γνωστη και απο το Ιασ 20β.

ε ρε τι μουνια γαμαμε με 15 ευρω !!

Η Νικόλ είναι η "αδερφούλα" της Βανέσσας, παλιοσειρά από Κολωνού32 γωνία, Φυλής 74 κτλ?
 

λιωστης

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
40
Κριτικές
5
Like
147
Πόντοι
0
Καλησπέρα πολύτιμοι συναγωνιστές.
Έχετε να μου προτείνετε κάποιο ντελο που να έχει ωραία πουτανα (λεπτή γενικά) που να κάνει ελεύθερο στοματικό και να γλείφει αρχιδια?
Κατεβαίνω από επαρχία και θέλω να ξεδωσω
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
35
Like
3.733
Πόντοι
2.836
Καλησπέρα πολύτιμοι συναγωνιστές.
Έχετε να μου προτείνετε κάποιο ντελο που να έχει ωραία πουτανα (λεπτή γενικά) που να κάνει ελεύθερο στοματικό και να γλείφει αρχιδια?
Κατεβαίνω από επαρχία και θέλω να ξεδωσω
Φωτεινή, Διδυμου 27 (πήγα σήμερα, πρωινή βάρδια, δες και κριτικές)
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.122
Like
468
Πόντοι
36
Καλησπέρα εμένα μου έρχονται συνέχεια στο κινητο Για Φυλης 84 -71 όλα 20 ευρώ και ακα ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom