Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 289 άτομα (30 μέλη και 259 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
Κατέβηκα να τη βρω μόλις,δυστυχώς Τζιφός,μάλλον δεν με πάει,στη θέση της εναν πιπινι αβγαλτο ξανθό όνομα ειρήνη,αν δεν γινόταν της πουτανας στο σαλόνι μάλλον θα δοκιμαζα.
Πήγα και στο κολωνου 23 μπας και τη βρω εκεί,ούτε εκεί ήταν,είχαν μια Βανέσσα στα όρια του ανήλικου,πολύ καλό αλλά με τα μούτρα μέχρι το πατωμα,πρέπει να ταεκαρεις asap.
Tην Ειρηνη δεν την ξερω, μπορει να ειναι καινουρια, θα περασω να την δοκιμασω,
Την Βανεσσα την γνωριζω αρκετα καλα, η γλωσσα μου φτανει μεχρι τη μητρα της οταν τη γλειφομουνιαζω,κατεβαζει πολυ ζουμι η μικρη, δεν ξερω αν σε ενδιαφερει κατι τετοιο.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
Καλησπέρα.το διδιμου 8β (λιλιαν) κλειστό παλι φιλε? 18:30 περίπου πηγες ?
εχω πολυ καιρο να το δω αυτο ανοικτο.
τελευταια φορα με λιλιαν, το ειχα πετυχει τελη καλοκαιριου προς αρχες φθινιπωρου. γενικα αυτο το κομματι της διδυμου με την εγκατασταση των τζανκις + τον κουλοϊο, πατωσε κατακορυφα.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.189
Πόντοι
2.836
Και στη φυλης την εχω δει εγω κ απο περιεργεια πηγαινοντας να την ρωτησω την φορτωσε συναγωνιστης

Είναι λίγο μέτρια στο πρόσωπο ρε γαμωτο όμως. Κι έχει μονοκοματο προγουλι. Περί ορέξεως λοιπόν.... Γουστα είναι αυτά. Πάντως έχει καλό κορμάκι. Μπορεί να παω για δοκιμή τώρα τις εορτές. Αν όντως ισχύει ότι είναι προσεκτικη με την καθαριότητα μπορεί να γίνει στανταρακι. Για εμενα είναι κορυφαίος παραγων.
Αν όντως ισχύει ότι είναι προσεκτικη με την καθαριότητα μπορεί να γίνει στανταρακι. Για εμενα είναι κορυφαίος παραγων.
Το βασικότερο από όλα.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.189
Πόντοι
2.836
Ιάσονος 19Α κανούργια μαύρη γαζέλα ονόματι ΑΝΤΖΕΛΑ εχθές περίπου 19:30-20:00, και στο 36 άλλη.
Δεν ενεδωσα σε καμια τους γιατι μετα απο 3 εβδομαδες γουσταρα Ελενη απο Κολωνού 53
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα βρήκε κανείς την Μπιούτη 2η βάρδια Φυλής 65β?
 

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
350
Like
290
Πόντοι
21
Πείτε ρε παιδιά κάποιο καλό πουτανακι ελληνιδα σε στούντιο ή μπουρδελο. Ψήνομαι πολύ να δοκιμάσω μιας και μένω στο εξωτερικό κανονικά.
 

LewKarag

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερες και καλα χριστουγεννα,εχω μια ερωτηση ρε αλανια.Η ξανθια μουναρα Αθηνα με τα μεγαλα βυζια και τον ωραιο κωλο που συνηθως ηταν στο Φωκαίας 27Β που βρισκετε;Εχω παει αρκετες φορες στο Φωκαίας 27Β και δεν την εχω βρει,εχω ρωτησει και την τσατσα κι ολας και μου εχει πει οτι δεν υπηρχε ποτε μια Αθηνα να δουλευει εκει και δε ξερω αν προσπαθει να με βγαλει τρελο.Τετοιο μουνι σαν την Αθηνα δεν υπαρχει μαγκες και την ψαχνω καιρο οποιος ξερει που δουλευει να με βοηθησει λιγακι ευχαριστω και παλι
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Ρε φίλε στ Κολωνού 27 αποκλείεται ν την είδες πέρασα κ εγώ στις 7 κ 20 κ ήταν. 2 άκυρες κ καμία λατίνα δεν ξέρω μετά εάν άλλαξε η βάρδια
Την ώρα που το έγραψα μόλις βγήκα από το τσαρδι,μάτια Δόξα το θεό εχω
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
21
Tην Ειρηνη δεν την ξερω, μπορει να ειναι καινουρια, θα περασω να την δοκιμασω,
Την Βανεσσα την γνωριζω αρκετα καλα, η γλωσσα μου φτανει μεχρι τη μητρα της οταν τη γλειφομουνιαζω,κατεβαζει πολυ ζουμι η μικρη, δεν ξερω αν σε ενδιαφερει κατι τετοιο.
συνάδελφοι...δώστε λίγο ινφο για Ντάρια και Βανέσα!!!και σπιτάκια με β΄άρδιες!!ευχαριστούμε και χρόνια μας πολλά, σε όλους!
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
602
Like
1.864
Πόντοι
206
Αν και θα έπρεπε να γράψω αυτή την ενημέρωση στην ημερήσια των στουντιο οφείλω να το γράψω κι εδώ! Έτσι για αλλαγή χωρίς να έχω την διάθεση ουτε την πρόθεση να σπαμαρω. Όποιος θέλει να φαει χριστουγεννιάτικο Ταϊλάνδακι ή Φιλιππινεζακι ,κι εχει μπουχτίσει τα ίδια και τα ίδια....ας σπεύσει στο Κασσάνδρας 4 δεξί στα σκαλακια. Παρέλασαν 5 από δ'αυτα για όλα τα γουστα. Γλυκούλικα, ασχημούλικα, τσουποτούλικα, μινιονούλικα! Προσοχή, δεν είναι Κινεζακια! Αν ήταν Κινεζακια θα ήμουν εκεί μέχρι να ανατείλει ο ήλιος!!
Αδερφέ πέρασα χθες μια βόλτα και απογοητεύτηκα
Οι κοπέλες επίπεδο Μεταξουργείο
Το πενηνταρικο δεν βγαίνει ούτε για αστείο απ' την τσέπη γι αυτές
Όλες σιτεμενες και με παραπανισια κιλά
 

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
422
Πόντοι
21
Εχουμε κάποια που να δίνει γλωσσόφιλα,αλλα να μην κανει ακάποτα τσιμπούκια και ελεύθερα τελεωτικα ? και να βλέπεται ¨)
ευχαριστώ !
 

TheFappening

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
0
Εχουμε κάποια που να δίνει γλωσσόφιλα,αλλα να μην κανει ακάποτα τσιμπούκια και ελεύθερα τελεωτικα ? και να βλέπεται ¨)
ευχαριστώ !
Δυσκολο πακετο ζητησες. Δυσκολα θα δεις κατι τετοιο αυτες τις μερες
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλημέρα και Χρόνια πολλά σε όλους! Σήμερα πήγαινα για ένα γιορτινό σπρώξιμο. Πέρασα από τη Φωκαίας 27 να βρω τη Βαλέρια, μια και ταιριάζουν οι χημείες μας, αλλά ήταν αγκαζέ για μισή ώρα από άλλον συναγωνιστή και δεν μπορούσσα να περιμένω. Μπήκα στο 17 πάνω που έχει κάτι σκαλάκια και μια θαλασσί είσοδο. Εκεί ήταν ένα κοριτσόπουλο η Τίφανυ. Μικρό και όμορφο κοριτσάκι, περίπου με 2,5 δεκαετίες στην πλάτη του. Λίγο άπειρη μου φάνηκε. Αλλά το ότι ήταν χαμογελαστή και ομιλητική μέσα στο δωμάτιο, μου άρεσε αρχικά. Δεν θα την έκανα στανταράκι, αλλά για την βάλω στο παλμαρέ μου καλή ήταν. Δεν παραπονιέμαι. Εξάλλου πολλές φορές το γεγονός ότι κάποια σου αρέσει εμφανισιακά, ε, ισοσταθμίζει κάποια κακά που μπορεί να έχει κάποια.
Τώρα πότε θα τσιμπήσω το Βαλεράκι ή την Ντιάνα που έγινε νυχτοπούλι, θα δω. Όπως είπα και σε άλλη ποστ, τυγχάνει να είμαι μόνος για οικογενειακούς λόγους, και θα προσπαθήσω να το γλεντήσω.
Και κάτι άλλο ρε παιδιά. Ακούστηκε κάτι για κλείσιμο; Όλα τα φασιστοκάναλα, όλα τα φασιστοσάιτ αυτό πιπιλάνε, ότι με του που θα φύγουν οι Καλλικάντζαροι θα κλείσουμε. Αν είναι να τσιμπήσουμε καννέα τηλέφωνο. Δεν θέλω να το πιστέψω, αλλά από αυτά τα σκουλήκια όλα τα περιμένω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom