Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 311 άτομα (32 μέλη και 279 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
live απο τη "φτωχη" διδυμου,
στο 27 βικτωρια, μελαχρινη μιλφ μετριου προς ψηλου αναστηματος, καλο κορμι το οποιο δε μπορεσα να δω με λεπτομερειες λογω μαυρης αμφιεσης-κιμονου, ωραια ποδια, αλλα μετρια φατσα εως λιγο τρομαχτικη. ηταν λιγο νευριασμενη,

στο 20 νικολ μπαζοειδες γνωστη,

στο 18 σκαλακια αλιονα δεινοσαυρος.
προσοχη εδω γιατι κανουν εργα μη φατε τα μουτρα σας.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.828
Πόντοι
3.246
Αυτή η γυφτοπουλα στο Φωκαίας 25 ,πήγα κάνα δυο φορές ,μου πρηξε τον έρωτα να τις δώσω 60 ευρώ και να τη γαμησω στον κώλο. Τί κόλπο είναι αυτό; 60;
Στα 60 ευρώ η μία χυσιά ή 60 ευρώ το μισάωρο με κώλο?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
live απο εξηκιου 18αρια,
στο αριστερα τατιανα γνωστη γυρολογος απο μοντελοαλυσιδα και βεργας, εχει αφρατεψει αρκετα, αδιαφορη πιο πολυ οσο ποτε και σαρα, μπαζοειδες χοντροπατατα που φερνει λιγο gipsy kings, καστανη με κατι ακυρες βαμμενες τουφες και φατσα λινατσα, πανακυρη εντελως,

στο μεσαιο το γνωστο ακυρο κοντοστουπικο μπαζοειδες κιοφτεδακι με τα κατσαρα μαλλια,

στο δεξια 2 μπαζομιλφοθειτσες και εδω για τρελα γουστα, ιδιως η μαρινα μελαχρινη χοντρουλη με ενα τατουαζ στο ενα βυζομασταρι, μαζι και μια γνωστη ξανθια, λιγο πιο νορμαλ ας πουμε, που παιζει μπαλα εκει ως συνηθως.

χαλια μαυρα η τριπλετα με λιγα λογια.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
ευχαριστω για το κονφιρμ :effemine:
τσακμακι εισαι:2funny:
αλλα τωρα που εσκασε και το αλλο σου μισο, με ακομα ενα κλωναροπροφιλ, αναρρωτιεμαι ποιος απο τα δυο σας εχει το υψηλοτερο διψηφιο i.q. τελικα :think:
Σε ευχαριστώ που με λες γαμήκουλα και βλέπεις σε μένα κάτι που δεν θα γίνεις ποτέ. Ακόμα και gay που είσαι δεν τα καταφέρνεις όπως τίποτα άλλο στην ζωή σου. Θέλώ να μου πεις ποιος είναι το κλωναροπροφίλ μου όμως διότι δεν ξέρω επειδή δεν έχω.
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλησπέρα παιδιά. Μια πληροφορία θα ήθελα. Η τρίτη βάρδια αρχίζει 10 η 11. Ρωτάω γιατί δεν σεργιάνισα σε αυτή τη βάρδια καθόλου. Και μια που αυτές τις άγιες μέρες θα είμαι μόνος λέω να την περάσω ζάχαρη. Θα ήθελα να βρω εκείνη την Ντιάνα την ξανθιά από τη Φωκαίας. Με πληροφόρησαν ότι δουλεύει 3η Βάρδια στο 24, η 27 νομίζω. Όποιος μπορεί ας δώσει πληροφορία. Καλό βράδυ σε όλους σας.
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα παιδιά. Μια πληροφορία θα ήθελα. Η τρίτη βάρδια αρχίζει 10 η 11. Ρωτάω γιατί δεν σεργιάνισα σε αυτή τη βάρδια καθόλου. Και μια που αυτές τις άγιες μέρες θα είμαι μόνος λέω να την περάσω ζάχαρη. Θα ήθελα να βρω εκείνη την Ντιάνα την ξανθιά από τη Φωκαίας. Με πληροφόρησαν ότι δουλεύει 3η Βάρδια στο 24, η 27 νομίζω. Όποιος μπορεί ας δώσει πληροφορία. Καλό βράδυ σε όλους σας.
Καλησπέρα, τύπε :hi:
Ανάλογα το μαγαζί.
Συνήθως 23:00 ή 00:00 αρχίζει η τρίτη βάρδια. Κάποιο μαγαζί μπορεί να την έχει 22:00, έχει τύχει.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Καλησπέρα, τύπε :hi:
Ανάλογα το μαγαζί.
Συνήθως 23:00 ή 00:00 αρχίζει η τρίτη βάρδια. Κάποιο μαγαζί μπορεί να την έχει 22:00, έχει τύχει.
AN έχουν 2-3βάρδιες πάνε: 9(10)-5, μετά 5-11, και 11-4
αλλιώς πχ μπορεί να κάνουν το, 17:00-00:00
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα παιδιά. Μια πληροφορία θα ήθελα. Η τρίτη βάρδια αρχίζει 10 η 11. Ρωτάω γιατί δεν σεργιάνισα σε αυτή τη βάρδια καθόλου. Και μια που αυτές τις άγιες μέρες θα είμαι μόνος λέω να την περάσω ζάχαρη. Θα ήθελα να βρω εκείνη την Ντιάνα την ξανθιά από τη Φωκαίας. Με πληροφόρησαν ότι δουλεύει 3η Βάρδια στο 24, η 27 νομίζω. Όποιος μπορεί ας δώσει πληροφορία. Καλό βράδυ σε όλους σας.
Μπράβο σου που θα είσαι μόνος , αντισυμβατικό , κι εγώ το ίδιο φυσικά...
 

Doctor17

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
92
Like
170
Πόντοι
0
Επίσκεψη χθες μεσάνυχτα στη φυλής μετά από αρκετό καιρό, προ καραντίνας τελευταία φορά, βολτίτσα κλασικά, μπήκα σε 6-7 σπιτάκια, τπτ το τρομερό. Καθώς βρίσκομαι στη Φωκαίας μπαίνω με τη σειρά κ φτάνω σε ένα με οροφο ( γύρω στο 17-19 νουμερο) κ βκεπω μέσα κόσμο λες κ κατέβηκε πούλμαν. Πάνω από 15 άτομα. Περιμένουμε κανα 2λεπτο κ βγαίνει ένα πολύ όμορφο μωρό, από Κούβα, που τουρκικό μελαχρινό με αρκετά τατου, κ χαρακτηριστικά δυο φίδια στο πίσω σύστημα. Λέω εδώ θα κάνουμε κατάθεση αν κ ίσως παίξει φόλα, πληρώνω τη τσατσα για να προλάβω θέση κ μπαίνω δωμάτιο. Μετά από τρία λεπτά έρχεται το μωρό, ευχάριστη μπορώ να πω στο δωμάτιο, άρχισε τα φιλάκια και τος αγκαλίτσες. Μου κάπνισε το μισό τσιγάρο που είχα αφήσει τασάκι κ τριβότανε πάνω μου. Με άφηνε να πιάνω αλλά δν ήθελε δυνατά γτ είχε πιρσινγκ στις θήκες κ μου έλεγα slow slow κλπ. Μου βγάζει εσώρουχο αισθησιακά, βγάλτε ι κ τα δικά της, παραδόξως μου βάζει ωραία το σκουφί κ αρχίζει ένα βαθύ τσιμπουκι αλλά μικρής διαρκείας. Μετά ανεβαίνει από πάνω μου τρίβεται κ μετά τον βάζει μέσα, ήθελε να έχει αυτή το ρυθμό, συνεχίζει κανα δίλεπτο κ όσο έκανα κίνηση να χουφτώνω κλπ κ να γίνει λίγο πιο άγριο μου άρχισε τα ρηλαξ κ ήθελε να οδηγεί αυτή το παιχνίδι. Δν θα τελείωνα ποτέ έτσι κ σε λίγο θα χτύπαγε πόρτα από Τράτσα όποτε της λέω πάμε doggy( παρεπιπτόντως ελάχιστα ελληνικά, στα αγγλικά η συννενόηση), ωραίο κωλαρακι κ στήσιμο. Κοιτούσε καθρέφτη κ ήταν καυλωτικη κ έτσι φτάσαμε στην ολοκλήρωση. Γενικό συμπέρασμα, όμορφο κορίτσι, γλυκό, θέλει να σε ευχαριστήσει μεν αλλά δν φτάνεις στο 100% της ευχαρίστησης. Για μένα τουλάχιστον. Αξίζει για μια φορά, ίσως εδινα κ άλλη μια για περιέργεια αλλά ως εκεί. Δηλώνει 20 χρόνων κ πιστεύω χειρίζεται εμπειρία ακόμη για να πεις άξιζε με το παραπάνω το 20αρικο. Αν δν κάνω λάθος την έλεγαν Λολα, αλλά δν είμαι κ απόλυτα σιγουρος γτ άκουσα διαφορά ονόματα όλη τη βραδια. Καλή συνέχεια κ καλο βόλι συναγωνιστές.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
Σε ευχαριστώ που με λες γαμήκουλα και βλέπεις σε μένα κάτι που δεν θα γίνεις ποτέ. Ακόμα και gay που είσαι δεν τα καταφέρνεις όπως τίποτα άλλο στην ζωή σου. Θέλώ να μου πεις ποιος είναι το κλωναροπροφίλ μου όμως διότι δεν ξέρω επειδή δεν έχω.
οκ γαμηκουλα, συνεχισε να γυμναζεις τον προστατη σου οπως εσυ ξερεις :effemine:
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Xθες ξεκίνησα για βανεσσα κολωνου 23 και κατόπιν ενημερώσεων οτι δουλεύει κανονικά, πήγα στον οίκο . Εκει βρισκόταν η παλιά μου φίλη νικολ (νίκη) . Μου αρέσει να γράφω όταν γίνεται τζερτζελές γενικότερα με τις κορασίδες και σε κάθε τι περίεργο συμβαίνει από την εμπειρία στις τσάρκες.
Προ 10 ημερες περίπου είχα πάει για την νικολ αλλά δεν βρισκόταν εκει παρά μονο η βανέσσα (δεν την είχα πάρει ποτέ ) , όταν την είδα καύλωσα γιατί είναι μικρή και όμορφη με είχε ακούσει όμως όταν ζήταγα την νικόλ .
Κατα τύχη όμως αυτή μίλαγε εκείνη την ώρα στο τηλ με την νικολ και ερχεται κοντά και μου την δείχνει από μόνη της . Γεια σου φιλάκια κλπ είπαμε δυο μαλακίες και της κάνω νόημα αφου δεν είσαι εσύ θα πάω με την νικολ και της την έδειξα , τελικά μπήκα στο δωμάτιο . Η βανέσσα ενα πετίτ όμορφο για τα γούστα μου κορίτσι και το καταευχαριστηθηκα..
Χθες λοιπόν η νικόλ μου την πέφτει άσχημα μεταξύ σοβαρού και αστείου ...πήγες με την βανέσσα ,ε και δώστου πειράγματα με χειρονομίες στα αρχίδια και αλλού..
Να μην τα πολυλογώ μου λέει άντε βρες την βανέσσα σου . Που έχει πάει ? τα παράτησε , βαρέθηκε ..μου είπε
Δεν ξέρω τι ισχύει πραγματικά και αν θέλει κάποιος τύπος ας ενημερώνει αν την εντοπίζει..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
οκ γαμηκουλα, συνεχισε να γυμναζεις τον προστατη σου οπως εσυ ξερεις :effemine:
κι εσύ να τον παίρνεις απο όλες τι μπάντες όπως πάντα. Μέχρι τελικής πτώσης :stretcher: αν και έχειςσυνηθίσει να σε σφυροκοπούν
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Xθες ξεκίνησα για βανεσσα κολωνου 23 και κατόπιν ενημερώσεων οτι δουλεύει κανονικά, πήγα στον οίκο . Εκει βρισκόταν η παλιά μου φίλη νικολ (νίκη) . Μου αρέσει να γράφω όταν γίνεται τζερτζελές γενικότερα με τις κορασίδες και σε κάθε τι περίεργο συμβαίνει από την εμπειρία στις τσάρκες.
Προ 10 ημερες περίπου είχα πάει για την νικολ αλλά δεν βρισκόταν εκει παρά μονο η βανέσσα (δεν την είχα πάρει ποτέ ) , όταν την είδα καύλωσα γιατί είναι μικρή και όμορφη με είχε ακούσει όμως όταν ζήταγα την νικόλ .
Κατα τύχη όμως αυτή μίλαγε εκείνη την ώρα στο τηλ με την νικολ και ερχεται κοντά και μου την δείχνει από μόνη της . Γεια σου φιλάκια κλπ είπαμε δυο μαλακίες και της κάνω νόημα αφου δεν είσαι εσύ θα πάω με την νικολ και της την έδειξα , τελικά μπήκα στο δωμάτιο . Η βανέσσα ενα πετίτ όμορφο για τα γούστα μου κορίτσι και το καταευχαριστηθηκα..
Χθες λοιπόν η νικόλ μου την πέφτει άσχημα μεταξύ σοβαρού και αστείου ...πήγες με την βανέσσα ,ε και δώστου πειράγματα με χειρονομίες στα αρχίδια και αλλού..
Να μην τα πολυλογώ μου λέει άντε βρες την βανέσσα σου . Που έχει πάει ? τα παράτησε , βαρέθηκε ..μου είπε
Δεν ξέρω τι ισχύει πραγματικά και αν θέλει κάποιος τύπος ας ενημερώνει αν την εντοπίζει..
Σε όλους τα ίδια λέει.. Το ίδιο σκηνικό copy paste έγινε και με μένα... Πριν μήνες ρώτησα για τη Βανέσα και ξαφνικά σκάει από την κουρτίνα η Νικόλ και μού λέει : Τι τι θες εσύ τι Βανέσσα..?? Και μετά στο δωμάτιο συνεχίστηκε αυτό το παιχνιδάκι...Τα θέατρα του παραλόγου... Πάντως θέλω κάποια στιγμή να δοκιμάσω με Βανέσσα γιατί τελικά δεν πήγα μαζί της... Υ.Γ Κοίτα η Νικόλ είναι ανταγωνιστική προσωπικότητα, φαίνεται ζηλιάρα άρα είναι δεδομένο ότι υπάρχει κάποια κόντρα μεταξύ τους επειδή τής έκλεψε τη δόξα -η καινούρια- άρα και τούς πελάτες, άρα και το χρήμα.........Όλα στο χρήμα καταλήγουν τελικά.............
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Μάγκες αυτή η Μαρία από το 86ρι που λέτε που είναι πρωινή η απογευματινή βάρδια; Να ξέρω μπας και περάσω να την τιμήσω.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.288
Κριτικές
33
Like
29.245
Πόντοι
9.846
Αν και θα έπρεπε να γράψω αυτή την ενημέρωση στην ημερήσια των στουντιο οφείλω να το γράψω κι εδώ! Έτσι για αλλαγή χωρίς να έχω την διάθεση ουτε την πρόθεση να σπαμαρω. Όποιος θέλει να φαει χριστουγεννιάτικο Ταϊλάνδακι ή Φιλιππινεζακι ,κι εχει μπουχτίσει τα ίδια και τα ίδια....ας σπεύσει στο Κασσάνδρας 4 δεξί στα σκαλακια. Παρέλασαν 5 από δ'αυτα για όλα τα γουστα. Γλυκούλικα, ασχημούλικα, τσουποτούλικα, μινιονούλικα! Προσοχή, δεν είναι Κινεζακια! Αν ήταν Κινεζακια θα ήμουν εκεί μέχρι να ανατείλει ο ήλιος!!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.662
Πόντοι
41.129
Eπισκεψη προ ολιγου στο Μαραθωνος 59α για να δω την Σεμπτά.
Στο σαλονι εμφανιστηκε μια νεαρη με αρκετα κιλα παραπανω, μπακα και αδιαφορο παντελως προσωπο, πολλα τατουαζ το σωμα της ,θα τη ελεγα και χοντρη.

Πηγα στο παραδιπλα για Μονικα αλλα ελειπε στη χωρα της. Ηταν μια Χριστινα ασπρουλιαρα καλουλα αλλα οχι για 20ρικο.

Μετα πηγα στο Ιασωνος 37 μπας και πετυχω την Ναταλιτσα αλλα ο οροφος και το ισογειο ηταν κλειστα.

Στο Ιάσονος 39 δεξι κατω ηταν η Ζετα και η Μιρελα που δουλευει και στο γωνιακο Περδικα.

Πηγα στο Ιασωνος 44 δεξι σκαλακια.Ηταν δυο νεαρες Ρωσσιδες η Σαντρα και η Ερρικα.
Η Σαντρα μοντελοειδες ψηλη αδυνατη με σφιχτο αθλητικο κορμι. Την πηρα δωματιο και εφαγα μεγαλη φολα.
Η Ερικα λιγο πιο γλυκουλα σε εμφανιση πιο κοντη με λιγο πιο γεματο κωλαρι. Θα δοκιμαστει και αυτη αυριο και θα ανεβασω μετα κριτικες.

Στο Ιασωνος 33 οτι εφευγε η Μαρια το ξωτικο που δουλευει πρωινη βαρδια και ανεβαινε τις σκαλες η Ζωϊτσα.


Η κινηση στο Μεταξουργειο ηταν απιστευτη, σταματημενα τα αυτοκινητα απο την γεφυρα στην Αχιλεως μεχρι και την πλατεια Καραϊσκακη.
Ευτυχως δεν εκανε πολυ κρυο και κατεβηκα πιατσα με το ηλεκτρικο πατινι μου.
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Σε όλους τα ίδια λέει.. Το ίδιο σκηνικό copy paste έγινε και με μένα... Πριν μήνες ρώτησα για τη Βανέσα και ξαφνικά σκάει από την κουρτίνα η Νικόλ και μού λέει : Τι τι θες εσύ τι Βανέσσα..?? Και μετά στο δωμάτιο συνεχίστηκε αυτό το παιχνιδάκι...Τα θέατρα του παραλόγου... Πάντως θέλω κάποια στιγμή να δοκιμάσω με Βανέσσα γιατί τελικά δεν πήγα μαζί της... Υ.Γ Κοίτα η Νικόλ είναι ανταγωνιστική προσωπικότητα, φαίνεται ζηλιάρα άρα είναι δεδομένο ότι υπάρχει κάποια κόντρα μεταξύ τους επειδή τής έκλεψε τη δόξα -η καινούρια- άρα και τούς πελάτες, άρα και το χρήμα.........Όλα στο χρήμα καταλήγουν τελικά.............
Λες και δεν ξέρω τις πουτανες που μόνο το χρήμα κοιτάνε....πως θα βρω την Βανέσσα να της σκίσω το μουνακι είναι το ζήτημα.Η Ναταλία τι ώρες δουλεύει?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
Αν και θα έπρεπε να γράψω αυτή την ενημέρωση στην ημερήσια των στουντιο οφείλω να το γράψω κι εδώ! Έτσι για αλλαγή χωρίς να έχω την διάθεση ουτε την πρόθεση να σπαμαρω. Όποιος θέλει να φαει χριστουγεννιάτικο Ταϊλάνδακι ή Φιλιππινεζακι ,κι εχει μπουχτίσει τα ίδια και τα ίδια....ας σπεύσει στο Κασσάνδρας 4 δεξί στα σκαλακια. Παρέλασαν 5 από δ'αυτα για όλα τα γουστα. Γλυκούλικα, ασχημούλικα, τσουποτούλικα, μινιονούλικα! Προσοχή, δεν είναι Κινεζακια! Αν ήταν Κινεζακια θα ήμουν εκεί μέχρι να ανατείλει ο ήλιος!!
απο φωτος στους διπλανους, δε λενε καθολου.
η αννα απο το 86 οροφο, κλασης ανωτερη σαν εικονα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom