Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 171 άτομα (26 μέλη και 145 επισκέπτες)

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
H τσατσα αυτη,σε οποιο μαγαζι παει,το φτιαχνει παλατακι απο αχουρι.
Δεν ξερω τι παλατακια κανει , εκεινο που ξερω διωχνει πελατες και βαραει πορτες σκετη ξινιλα .
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Tα ανωτερω πόδια --θριλερ , απο την κουκλα , ελπίζουμε να μην ειναι τα απομεινάρια της ιστορικής παλιάς. κούκλας.του Ιασ 43 ! = επί BBW γυφτο-Μαρίας, με την ΘΡΥΛΙΚΗ τσα2. . Ιδού ! :O
θα το βρειτε στο Youtube με τον τίτλο => "μπουρδελα απιστευτη τσατσα "
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
Tα ανωτερω πόδια --θριλερ , απο την κουκλα , ελπίζουμε να μην ειναι τα απομεινάρια της ιστορικής παλιάς. κούκλας.του Ιασ 43 ! = επί BBW γυφτο-Μαρίας, με την ΘΡΥΛΙΚΗ τσα2. . Ιδού ! :O
θα το βρειτε στο Youtube με τον τίτλο => "μπουρδελα απιστευτη τσατσα "
??? είχε αλλάξει το "σκηνικό" χρόνια τώρα, έχει διαμορφωθεί νέο "σκηνικό" εδώ και 3 χρόνια, έργα τέχνης...
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
δεν εχω περασει με Εβελίνα και ενασ λόγος ειναι η ελεινη τσατσα
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Επειδή έχω ΠΟΛΥ καιρό να κατέβω, Μετάξι τί ώρες ανοίγουν; 9 θα βρούμε τίποτα όπως παλιά ή έχουν πάει όλα 10;

Αν κ δεν θα πάρω μάλλον, θέλω να ρίξω ένα βλέφαρο στην Άναμπελ το χυσοδοχείο, αυτή 12 πάει;
 

Gator9

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2017
Μηνύματα
59
Κριτικές
2
Like
119
Πόντοι
0
Αδερφε πες με περίεργο.. στοματικό στης ιερόδουλες δεν κάνω ας είναι η αγαπημένη μου αμαρτία να πηγαίνω 3 με 4 φορες την εβδομάδα σε πόρνες ,αλλά ακομα και να έκανα το μόνο σίγουρο είναι με τίποτα στην ανναμπελ, πίστεψέ με άμα θέλεις την υγεία σου πρέπει να κόψεις αυτό το κακο συνήθειο.
φιλε τι επαθα τελικα, εβγαλα επιχειλιο ερπη και μυκητες στα ουλα μου, πηγα σε δερματολογο και μου ειπε οτι ειναι απο το στοματικο σεξ που εκανα. Ειχες δικιο τι επαθα γαμω την τυχη μου. και μου εδωσε αντιβιοση για 20 μερες και μια κρεμα για τα χειλια. Οποτε απο εδω και περα τερμα το στοματικο στην Ανναμπελ, μονο χυσιμο απο αποσταση οπως ειπε και ο αλλος συναγωνιστης
 

xxxnnn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2021
Μηνύματα
263
Like
1.131
Πόντοι
201
Επισκέπτομαι χρόνια την Εβε, εγώ πηγαινω παντα ξυρισμένος και απαστραπτων από καθαριότητα. Επιπλέον δεν έχω ίχνος λιπους με αποτελεσμα να μην έχει αποκρουστικο θέαμα όταν με βλεπει ξεβρακωτο. Παρολαυτα παντα με τσεκάρει έμπειρα κι έπειτα ενδίδει. Βέβαια αρκετοί τρώνε άκυρο, εγώ ποτέ. Η πιπα της είναι όντως βασανιστική και τρέλα αισθησιακή. Επίσης ενδιδω σε ακαπελα πιπα μόνο σε ελάχιστες και τσεκαρισμενες από πολλες ερωτήσεις κοπέλες. Η Εβε έχει περασει όλα τα τεστ και είναι άψογη επαγγελματίας. Το έχω πει και θα το ξαναπω, οι Ρωσσιδες έχουν διατριβή στην πορνεια. Οχι μονο απο υπηρεσίες αλλά και από καθαριότητα και υγιεινη που είναι ο πρωτος παραγοντας.
το ρωσικο μουνι ειναι φρεσκο, σφιχτο και ζωνατανο, αυτη ειναι η μια διαφορα και η αλλη οτι ειναι χαμογελαστες και καλοσυνατες
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Λοιπόν: Οι κοπέλες με τις οποίες κάνω έρωτα στο μεταξουργείο πλέον πέρα από το να τις γουστάρω είναι να τηρούν το 10 λεπτο, αυτό είναι απαράβατος κανόνας.. Ντάξει σχετικά με το πρόγραμμα τώρα επειδή εγώ γουστάρω normal δεν αντιμετωπίζω συνήθως προβλήματα. Πάει αυτό... Έρχομαι στο θέμα Πορνοεμπορικό τώρα ή αλλιώς Ιάσονος 39 πολυχώρος Πορνο-mall για το οποίο έχω ήδη τοποθετηθεί -κάνω τρελό μποηκοτάζ- αλλά θα προσθέσω σήμερα μια συμπληρωματική και πιο διευκρινιστική λεπτομέρεια: Απαρνούμαι οποιαδήποτε κοπέλα έχει δουλέψει στο Πορνομόλ ακόμα κι αν έχει αλλάξει οίκο..!!! Διότι κουβαλάει μαζί της όλη την μιζέρια και όλα αυτά τα κόλπα που τής δίδαξαν στο 39 (βιασύνη , 5λεπτο, μηδέν σεξ, μηδέν προκαταρκτικά , τουπέ, ξενέρωτο βλέμμα και και και... Θα τις λιώσω τις καριόλες..!!!
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
φιλε τι επαθα τελικα, εβγαλα επιχειλιο ερπη και μυκητες στα ουλα μου, πηγα σε δερματολογο και μου ειπε οτι ειναι απο το στοματικο σεξ που εκανα. Ειχες δικιο τι επαθα γαμω την τυχη μου. και μου εδωσε αντιβιοση για 20 μερες και μια κρεμα για τα χειλια. Οποτε απο εδω και περα τερμα το στοματικο στην Ανναμπελ, μονο χυσιμο απο αποσταση οπως ειπε και ο αλλος συναγωνιστης
Απο τη στιγμή που εχεις επιχειλιο ερπη,ΔΕΝ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ ΓΛΕΙΦΟΜΟΥΝΙ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΞΑΡΣΗ,γιατι θα αποκτήσει ερπη των γεννητικών οργάνων!
Το ίδιο θα παθεις και εσυ στην πουτσα,αν μια πουτανα σου πάρει ακα πιπα με ερπη.
Ρωτα το γιατρο σου για περισσότερα!
Καθυστερημένοι ειστε και κανετε γλειφομουνι σε πουτανες?
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
φιλε τι επαθα τελικα, εβγαλα επιχειλιο ερπη και μυκητες στα ουλα μου, πηγα σε δερματολογο και μου ειπε οτι ειναι απο το στοματικο σεξ που εκανα. Ειχες δικιο τι επαθα γαμω την τυχη μου. και μου εδωσε αντιβιοση για 20 μερες και μια κρεμα για τα χειλια. Οποτε απο εδω και περα τερμα το στοματικο στην Ανναμπελ, μονο χυσιμο απο αποσταση οπως ειπε και ο αλλος συναγωνιστης
Περαστικά μύστη..αυτά έχει το χόμπυ μας.
 

pannnos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2021
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
0
Βρε μύστες το διδύμου 18α έριξε μαυρη πετρα;?
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.828
Πόντοι
3.246
φιλε τι επαθα τελικα, εβγαλα επιχειλιο ερπη και μυκητες στα ουλα μου, πηγα σε δερματολογο και μου ειπε οτι ειναι απο το στοματικο σεξ που εκανα. Ειχες δικιο τι επαθα γαμω την τυχη μου. και μου εδωσε αντιβιοση για 20 μερες και μια κρεμα για τα χειλια. Οποτε απο εδω και περα τερμα το στοματικο στην Ανναμπελ, μονο χυσιμο απο αποσταση οπως ειπε και ο αλλος συναγωνιστης
Περαστικά μύστη σου! Είσαι σίγουρος ότι το κόλλησες από την Άνναμπελ?
Γιατί της έκανα κι εγώ γλυφομούνι πρόσφατα, οπότε παίζει να ήρθα κι εγώ σε επαφή με τον έρπη.
Βέβαια, δεν ανησυχώ και ιδιαίτερα γιατί αυτά έχει το χόμπι, όπως είπε και ο Κλεόβουλος πιο πάνω...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Περαστικά μύστη μου! Είσαι σίγουρος ότι το κόλλησες από την Άνναμπελ?
Γιατί της έκανα κι εγώ γλυφομούνι πρόσφατα, οπότε παίζει να ήρθα κι εγώ σε επαφή με τον έρπη.
Βέβαια, δεν ανησυχώ και ιδιαίτερα γιατί αυτά έχει το χόμπι, όπως είπε και ο Κλεόβουλος πιο πάνω...

:priest::priest::priest:
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
Περαστικά μύστη μου! Είσαι σίγουρος ότι το κόλλησες από την Άνναμπελ?
Γιατί της έκανα κι εγώ γλυφομούνι πρόσφατα, οπότε παίζει να ήρθα κι εγώ σε επαφή με τον έρπη.
Βέβαια, δεν ανησυχώ και ιδιαίτερα γιατί αυτά έχει το χόμπι, όπως είπε και ο Κλεόβουλος πιο πάνω...
μακαρι να έχει αυτά μόνο το χομπι και όχι χειρότερα... περαστικά
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.284
Κριτικές
33
Like
29.239
Πόντοι
9.846
φιλε τι επαθα τελικα, εβγαλα επιχειλιο ερπη και μυκητες στα ουλα μου, πηγα σε δερματολογο και μου ειπε οτι ειναι απο το στοματικο σεξ που εκανα. Ειχες δικιο τι επαθα γαμω την τυχη μου. και μου εδωσε αντιβιοση για 20 μερες και μια κρεμα για τα χειλια. Οποτε απο εδω και περα τερμα το στοματικο στην Ανναμπελ, μονο χυσιμο απο αποσταση οπως ειπε και ο αλλος συναγωνιστης
Πρώτα από όλα αδερφε συναγωνιστή ευχομαι ταχεία ανάρρωση και συντομα ξανά στις επάλξεις δυνατότερος.
Θυμάσαι τι είχα πει για την Αναμπελα; Ότι σίγουρα θα έχει ήπια δερματικά αφροδίσια τα οποία θα αγνοεί και θα προσεχει μόνο τα 4 θανάσιμα αμαρτήματα που κολλανε πολυ δυσκολα; (AIDS, Υπαττιτιδες)
Εσυ ήσουν κατηγορηματικος όμως ότι η κοπέλα ήτανε καθαρή. Δεν πειραζει αν δεν παθουμε δεν μαθαίνουμε λέει το σοφο ρητό. Εγώ θα συμπληρώσω κάτι άλλο το οποίο το λέω συνέχεια. Να σκέφτεστε με το πανω κεφάλι και να ζυγίζετε παντα την ιερόδουλη που έχετε απέναντι σας από καθαριότητα και υγιεινη. Αν είστε έμπειροι φαίνεται αμέσως. Η Αναμπελα έχει κατεβάσει λίτρα σπέρματος από όλους τους Πέρσες αγνοώντας κινδυνους. Κάποια πραγματα έχουν μαθηματική ακρίβεια και δεν μπορείς να πεσεις έξω. Το κορίτσι θα δουλέψει αλλά 2 αντε 3 χρόνια, θα μάσει τρελό χρήμα και θα χτίσει σπιταρωνα στη χώρα της. Θα κάνει κι ένα καλό check up από όλα τα δερματοαφροδισια θα γίνει καλά μετά από θεραπεία και θα κανει reset στη ζωή της σαν περιζητητη νυφη με αρκετά λεφτά και ακίνητη περιουσια. (Μη σου πω ότι θα το παιζει και παρθενα). Δεν της λείπει κάτι, μουνάρα είναι αναμφισβήτητα.
Δεν το παιζω έξυπνος φίλε μου γιατί κι εγώ μπορεί να την πατησω κάποια στιγμή, απλά έχω την εμπειρία πλεον αφου γυρίζω στους οίκους της ακολασίας ανελλιπώς απο το 1996 ,και αποφευγω ότι μου ξινίζει έστω κι ελάχιστα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom