Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 111 άτομα (9 μέλη και 102 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.284
Κριτικές
33
Like
29.239
Πόντοι
9.846
Πέρασα κι από Χωματιανου για το Σοφακι αλλά έλειπε. Η τσατσά είπε αυριο. Πρέπει να το γευτώ αυτό το πιτσιρικακι. Είχε δυο Ρωσσιδες αδιάφορες και πανω κλασσικά έπαιζε η αλβανιαρα η Αντριάνα.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
Εγώ δεν είχα ξαναπαει πριν την μεταφορά της ιστορικής Έβελινας, Μαίρης και της περιβοητης τσατσας άρα δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.
H τσατσα αυτη,σε οποιο μαγαζι παει,το φτιαχνει παλατακι απο αχουρι.
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Μάγκες καλησπέρα. Μια ερώτηση αν γνωρίζει κάποιος μύστης.
Επειδή ο χρόνος που είχα ελεύθερο ήταν μέχρι τις 4 το μεσημέρι, τις δύο τελευταίες φορές πήγα με την Βαλέρια και την Καρολίνα. Ρώτησα για την Ντιάνα που ήταν στο Φωκαίας 24 απόγευμα και μου έλεγαν μαλακίες όπως συνήθως. Ότι σσσταμάτησε κτλ. Ξέρω ότι η κοπέλα έχει ένα μήνα που γυρισε. και μου φάινεται κουλό. Μια μέρα πάλι που πήγα στην αρχή της δεύτερης βάρδιας στο τσαρδί, δεν ήταν εκεί. Ήταν κάποιες άλλες. Πάντως άκρη δεν έβγαλα με τις μανταμίτσες. Πότε σου κάνουν ότι δεν ξέρουν για ποια μιλάς, πότε λένε ότι τους κατέβει άλλο. Λες και είσαι τόσο μαλάκας να το χάψεις. Κι αυτό για να σε αρπάξουν ως πελάτη εκείνη την ώρα.
Και ρωτώ αυττή η Ντιάνα με τα πλατινέ μαλλιά ξέρεις κανείς πού δουλεύει και αν ναι τι βάρδια;
Να ΄χετε όλοι σας ένα υπέροχο βράδυ.
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.401
Πόντοι
456
Μάγκες καλησπέρα. Μια ερώτηση αν γνωρίζει κάποιος μύστης.
Επειδή ο χρόνος που είχα ελεύθερο ήταν μέχρι τις 4 το μεσημέρι, τις δύο τελευταίες φορές πήγα με την Βαλέρια και την Καρολίνα. Ρώτησα για την Ντιάνα που ήταν στο Φωκαίας 24 απόγευμα και μου έλεγαν μαλακίες όπως συνήθως. Ότι σσσταμάτησε κτλ. Ξέρω ότι η κοπέλα έχει ένα μήνα που γυρισε. και μου φάινεται κουλό. Μια μέρα πάλι που πήγα στην αρχή της δεύτερης βάρδιας στο τσαρδί, δεν ήταν εκεί. Ήταν κάποιες άλλες. Πάντως άκρη δεν έβγαλα με τις μανταμίτσες. Πότε σου κάνουν ότι δεν ξέρουν για ποια μιλάς, πότε λένε ότι τους κατέβει άλλο. Λες και είσαι τόσο μαλάκας να το χάψεις. Κι αυτό για να σε αρπάξουν ως πελάτη εκείνη την ώρα.
Και ρωτώ αυττή η Ντιάνα με τα πλατινέ μαλλιά ξέρεις κανείς πού δουλεύει και αν ναι τι βάρδια;
Να ΄χετε όλοι σας ένα υπέροχο βράδυ.
Ένας χριστιανός να απαντήσει αμάν με τις ντιανεςςς
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
Μάγκες καλησπέρα. Μια ερώτηση αν γνωρίζει κάποιος μύστης.
Επειδή ο χρόνος που είχα ελεύθερο ήταν μέχρι τις 4 το μεσημέρι, τις δύο τελευταίες φορές πήγα με την Βαλέρια και την Καρολίνα. Ρώτησα για την Ντιάνα που ήταν στο Φωκαίας 24 απόγευμα και μου έλεγαν μαλακίες όπως συνήθως. Ότι σσσταμάτησε κτλ. Ξέρω ότι η κοπέλα έχει ένα μήνα που γυρισε. και μου φάινεται κουλό. Μια μέρα πάλι που πήγα στην αρχή της δεύτερης βάρδιας στο τσαρδί, δεν ήταν εκεί. Ήταν κάποιες άλλες. Πάντως άκρη δεν έβγαλα με τις μανταμίτσες. Πότε σου κάνουν ότι δεν ξέρουν για ποια μιλάς, πότε λένε ότι τους κατέβει άλλο. Λες και είσαι τόσο μαλάκας να το χάψεις. Κι αυτό για να σε αρπάξουν ως πελάτη εκείνη την ώρα.
Και ρωτώ αυττή η Ντιάνα με τα πλατινέ μαλλιά ξέρεις κανείς πού δουλεύει και αν ναι τι βάρδια;
Να ΄χετε όλοι σας ένα υπέροχο βράδυ.
όσες φορές έχω πετύχει τη Ντιαννα τον τελευταίο μήνα ήταν 2η ή 3η βάρδια στο 24
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.284
Κριτικές
33
Like
29.239
Πόντοι
9.846

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Καταθεση πριν λίγο στην Ριτα από Φωκαιας 19.
Σίγουρα οι περισσότεροι από σας την γνωρίζουν από παλιά, ψηλη ξανθια με κανονικό σωμα και πολυ όμορφο προσωπο για τα γούστα μου.
Παλιά ηταν πιο μαζεμένη, δεν ήταν τόσο διαχυτικη στο σαλόνι, πλεον μονο που δεν μας καβαλάει πανω στο καναπέ.
Βεβαια παλιότερα ήταν πιο τίμια, δεχόταν δυνατό σφυροκοπημα, τωρα πια οχι.
Το τσιμπουκι της ωστόσο παραμενει τιμιο, και περνάει από αρχιδια με μαεστρία, το 'χει.

Η τσατσα κατόπιν εορτής μου είπε ότι δεν είναι η μέρα της Ρίτας σημερα και δεν κανει το αγριο σεξ που κάνει συνήθως, και μου ζήτησε συγγνώμη που δεν μου το είπε πριν μπω στο δωμάτιο...(δεν είχε καν μουνόκρεμα η Ρίτα μαζί της και δεν γλίστραγε)
Κρίμα, και μπήκα με όρεξη για δυνατό σφυροκοπημα.
Με το τελειωτικό στο στόμα έσωσε την κατασταση.

Ας είναι όμως, καλή καρδιά, το κορίτσι γενικότερα ειναι ευχάριστο και σιγουρα όταν πάρω το σινιάλο απο την ευγενέστατη τσατσα θα ξαναπεράσω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Η Ειρήνη πρώην Στέλλα που δούλευε πριν ένα μήνα στο Φώκαιας 17 στον όροφο εφυγε?
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Το Εβελινακι από τότε που έχασε τα λίγα περιττά κιλά ξανά έγινε μουναρα, είναι και καλή μέσα, μια διευκρίνηση γιατί το ξαναδιάβασα από κάποιον, ο χώρος ετσι είχε διαμορφωθεί από πριν γίνει η μεταφορά από το Αχαρνών 85, από τότε που λειτουργεί ο οίκος με την είσοδο δεξιά και όχι ευθεία όπως παλιά
Η Εβελίνα κάνει γυμνό μπουκι?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232

snowrider

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
193
Κριτικές
8
Like
544
Πόντοι
281
ρε
Ότι συνεννοηθείς μαζί της, κάνει επιλεκτικά, εγώ όσες φορές έχω περάσει ναι ρώτα και τον συναγωνιστή @Διανοούμενος που τη πήρε σήμερα
ρε παιδια η εβελινα τι ωρα ειναι? εχω περασει ποσες φορες νωρις βραδακι κ ολο ειναι κλειστο η εργαζεται καποια αλλη!
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Περπάταγα μετάξι στην Αγησιλάου πριν λίγο και είδα μπροστά αυτό το φρικιαστικό θέαμα ? . Λες και έγινε μεγάλο φονικό
434F13AE-1F25-4C8B-9434-6DF61852296D.jpeg
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
Ότι συνεννοηθείς μαζί της, κάνει επιλεκτικά, εγώ όσες φορές έχω περάσει ναι ρώτα και τον συναγωνιστή @Διανοούμενος που τη πήρε σήμερα
Ετσι ακριβώς είναι. Χρόνια τώρα ακολουθεί αυτή τη τακτική. Κι αν είσαι καθαρός, και μυρωδάτος που λένε, το κέρδισες το deal, και το μεγάλο σου κέρδος, θα ΄ναι βέβαια η απολαυστική αισθησιακή της πίπα.
Οσον αφορά τη καταγωγή της, όλως τυχαίως είχε πέσει στα χέρια μου πρό χρόνων το fb της.
Καταγωγή σπό Ουκρανία έλεγε. Τώρα αυτό με κάθε επιφύλαξη φερεγγυότητας, γιατί ο καθένας εκεί μπορεί να γράψει ότι θέλει.
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
297
Κριτικές
6
Like
523
Πόντοι
301
5.40 με 6 θα είμαι φυλής αν θέλει κάποιος συναγωνιστής να πάρουμε ένα Ρωσιδακι τρίο ας στείλει μύνημα
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.284
Κριτικές
33
Like
29.239
Πόντοι
9.846
Επισκέπτομαι χρόνια την Εβε, εγώ πηγαινω παντα ξυρισμένος και απαστραπτων από καθαριότητα. Επιπλέον δεν έχω ίχνος λιπους με αποτελεσμα να μην έχει αποκρουστικο θέαμα όταν με βλεπει ξεβρακωτο. Παρολαυτα παντα με τσεκάρει έμπειρα κι έπειτα ενδίδει. Βέβαια αρκετοί τρώνε άκυρο, εγώ ποτέ. Η πιπα της είναι όντως βασανιστική και τρέλα αισθησιακή. Επίσης ενδιδω σε ακαπελα πιπα μόνο σε ελάχιστες και τσεκαρισμενες από πολλες ερωτήσεις κοπέλες. Η Εβε έχει περασει όλα τα τεστ και είναι άψογη επαγγελματίας. Το έχω πει και θα το ξαναπω, οι Ρωσσιδες έχουν διατριβή στην πορνεια. Οχι μονο απο υπηρεσίες αλλά και από καθαριότητα και υγιεινη που είναι ο πρωτος παραγοντας.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
Εγώ δεν είχα ξαναπαει πριν την μεταφορά της ιστορικής Έβελινας, Μαίρης και της περιβοητης τσατσας άρα δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.
Παιζει ακομα και στο νεο μαγαζι η κακοτροπη ξινη και αναγωγη τσατσα με τα γυαλια ????????
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom