Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 136 άτομα (15 μέλη και 121 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
γειά σου ρε κοκολόγκε αρχηγέ!Εγώ θα σου έλεγα να πιείς ένα καφεδάκι στο κέντρο και να πάς για σάρα-τζίνα παρτούζα :rockon: :rockon: :rockon:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Γυρίζω από κατάθεση στο σπίτι της Έλλης 3 . Δοκίμασα την Άντζελα , την πρώην των στούντιο Κασσάνδρας . Αν και μου είπε ότι δουλεύει ακόμα Κασσάνδρας (χθες βράδυ ήταν στο Κασσάνδρας 4 μου είπε)
Καλή περίπτωση . Δεν μου έγλειψε τα αρχίδια παρά το ότι ήμουνα γυαλισμένος (μου είπε και μπράβο μάλιστα)
Ψιλομπαζάκι στο πρόσωπο , θυμίζει στο σουλούπι την Πατρίτσια . Θα ακολουθήσει κριτική (κάποτε...βαριέμαι τώρα).
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
γειά σου ρε κοκολόγκε αρχηγέ!Εγώ θα σου έλεγα να πιείς ένα καφεδάκι στο κέντρο και να πάς για σάρα-τζίνα παρτούζα :rockon: :rockon: :rockon:

μην μου βαζεις φωτιες ρε πουστη κ εχω εγκλωβιστει στη γυναικα για σημερα το βραδυ.

 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Εντόπησε κανένας πρωινός σκάουτερ... τη Μπάρμπαρα απο το Φ81 η δε γύρησε ακόμα?  :rockon:
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
Εντόπησε κανένας πρωινός σκάουτερ... τη Μπάρμπαρα απο το Φ81 η δε γύρησε ακόμα?  :rockon:

χωρις να ειμαι και πολυ ειδικος φανταζομαι εννοεις την μπαρμπαρα απο φυλης 71 το πανω...οχι 81...
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997

..μια χαρα ειδικος εισαι...
ναι Φ71 πάνω είναι το σωστό στίγμα....

καλημέρα σε όλους!

χωρις να ειμαι και πολυ ειδικος φανταζομαι εννοεις την μπαρμπαρα απο φυλης 71 το πανω...οχι 81...
 

PSOLOGIVER

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Να συμπληρώσω ότι χθες το απόγευμα στο Φ59 πάνω και κάτω , πάνω ένα μελαχρινό με καλό σωματάκι και κάτω μάλλον η Τάνια είχαν μπαγλαρώσει στα χουφτώματα κάτι πιτσιρίκια και τους έκαναν ψηστήρι για να μπουν στα ενδότερα.Μάλλον έχει πέσει αναδουλειά.Αυτή η Τάνια τι λέει στο δωμάτιο ? Επίσης η Εύα στο Φ71 ενω ήταν γεμάτο το σπίτι από κόσμο με το που εμφανίστηκε η Νέλλυ και την έκαναν όλοι άρχισε να λέει τα δικά της ,μέχρι και πουριτανούς μας είπε. Επίσης γέλιο είχε σε ένα σπίτι στην Φυλής ρωτάει συναγωνιστής έναν κύριο σεβαστής ηλικίας " θα μπείτε ή να περάσω εγώ ?" και του απαντάει ο κυριούλης " Ελέυθερα περιμένω το γιό μου να τελειώσει ! ! " Σωστός ο μπαμπάς. Ελπίζω ότι θα τον κέρασε και την εκτόνωση.
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
αυτό λέγεται............. σωστή διαπαιδαγώγιση!!


Επίσης γέλιο είχε σε ένα σπίτι στην Φυλής ρωτάει συναγωνιστής έναν κύριο σεβαστής ηλικίας " θα μπείτε ή να περάσω εγώ ?" και του απαντάει ο κυριούλης " Ελέυθερα περιμένω το γιό μου να τελειώσει ! ! " Σωστός ο μπαμπάς. Ελπίζω ότι θα τον κέρασε και την εκτόνωση.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Σημερα πρωινη βαρδια...
Θασου 13
Βλοσυρη ευτραφεστατη γαζελα
Αγαθουπολεως 54 στο Βανεσσοσπιτο
Αλινα..ξανθια αδυνατη μετριοτητα
Φυλης 200
Κατερινα
Φυλης 109 ανω
Πωλινα..συμπαθητικη παρουσια με καστανο αγορε μαλλι
Φυλης 109 ισογειο
Βικτωρια..ωραια παρουσια
Φυλης 134 υπογειο
Τζενη...η μελαχρινη γυρολογος του Μεταξουργειου με το ομορφο προσωπο και το πλαδαρο σωμα
Φυλης 134 ισογειο
Μικαελα
Φυλης 134 ανω
Η διδυμη αδερφη της Σκαρλετ Γιοχανσον-Ντενιζα!Μουνος αλλα παλτο ρε γαμωτο
Μαγνησιας 11
Μαρινα μια ξανθια θειτσα
Φυλης 92
Ευα μιλφ
Μονης Προδρομου υπογειο
Η επιπλοΛουνα
Φυλης 71 ισογειο
Ναταλι
Φυλης 69 ισογειο
Ανγκα...ξανθο με καλο κορμι και εκφυλη φατσα!Στα υποψιν
Φυλης 69 ανω
Καστανη ψιλοκαλη εμφανισιακα αλλα μυριζε ξεπετα!Χριστινα η Καζακα απο Παρασκευη συμφωνα με την υπηρεσια
Φυλής 67
Νελλυ
Φυλης 65 ισογειο
Ενας κορμος εν ονοματι Ρωξανη
Φυλης 65 ανω
Αννα...το ομορφο μινιον μελαχρινο
Φυλης 86 ισογειο
Ξανθια μετριοτητα
Φυλης 86 ανω
Αλινα το μικρο γλυκο παλτουδακι
Φυλης 84 ανω
Καστανη ανθυπομετριοτητα
Φυλης 84 ισογειο
Αννα η ποντικοπολωνεζα
Φυλης 80
Μαριαννα με τις  :tits2:
Φυλης 59 ανω
Μελαχρινο αδυνατο μωρακι με πολυ σεξυ φατσουλα!Στα υποψιν και αυτο
Φυλης 54 ανω
Καστανη μετριοτητα
Ελλης 3
Κατερινα μαυρομαλλα μιλφ υποανθυπομετρια με ελευθερο τελειωτικο και πρωκτικο στα 25 ευρω
Διδυμου 20
Ξανθο λεπτο μιλφ με κοιλιδι
Διδυμου 18 ισογειο
Αντριαννα
Διδυμου 18 υπογειο
Ναταλι...πολυ σεξυ ξανθο μιλφ με πρωκτικο και ελευθερο στοματικο στα 25 ευρω αν θυμαμαι καλα!Στα υποψιν κι αυτη

Αντε καλο χειμωνα να εχουμε!!
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Η ξανθια θείτσα Μαρίνα του Μαγνησίας 11 που λές φίλε Piatsas, είναι η μαρίνα που δοπύλευε βράδια Φωκαις 27 και αχαρνών??
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
Να συμπληρώσω ότι χθες το απόγευμα στο Φ59 πάνω και κάτω , πάνω ένα μελαχρινό με καλό σωματάκι και κάτω μάλλον η Τάνια είχαν μπαγλαρώσει στα χουφτώματα κάτι πιτσιρίκια και τους έκαναν ψηστήρι για να μπουν στα ενδότερα.Μάλλον έχει πέσει αναδουλειά.Αυτή η Τάνια τι λέει στο δωμάτιο ?

Στο κατω δεν ηταν η Σακιρα (ή Σαμιρα) ?? με την ξανθια τσατσα την ευγενικη?? αυτη εννοεις ή μπερδεψα παλι τα νουμερα?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Στο κατω δεν ηταν η Σακιρα (ή Σαμιρα) ?? με την ξανθια τσατσα την ευγενικη?? αυτη εννοεις ή μπερδεψα παλι τα νουμερα?
Πρεπει να εχεις δικιο συντεκνε ;) .
Ο Συμπαθης τσατσος μου ειχε πει ότι την νεα σεζον(τωρα δηλαδη), μαλλον θα την βαφτισει ναταλυ...
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Διδυμου 18 υπογειο
Ναταλι...πολυ σεξυ ξανθο μιλφ με πρωκτικο και ελευθερο στοματικο στα 25 ευρω αν θυμαμαι καλα!Στα υποψιν κι αυτη
Έχω ανεβάσει κριτική Πιάτσα ! Όντως αξίζει η κυρία! :thumbsup:
20 ευρώ το ελεύθερο, 25 το κωλαράκι  ;)
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Η Νάταλι Διδύμου 18 υπόγειο... ξεκινάει απο τις 9 βάρδια? θα προσπαθήσω να περάσω αύριο πουρνό... για να ακολουθήσει και η σχετική κριτική!!!  :)
 

Επισκέπτης
Σημερα πρωινη βαρδια...
Θασου 13
Βλοσυρη ευτραφεστατη γαζελα
Αγαθουπολεως 54 στο Βανεσσοσπιτο
Αλινα..ξανθια αδυνατη μετριοτητα
Φυλης 200
Κατερινα

Φυλης 109 ανω
Πωλινα..συμπαθητικη παρουσια με καστανο αγορε μαλλι

Φυλης 109 ισογειο
Βικτωρια..ωραια παρουσια
Φυλης 134 υπογειο
Τζενη...η μελαχρινη γυρολογος του Μεταξουργειου με το ομορφο προσωπο και το πλαδαρο σωμα
Φυλης 134 ισογειο
Μικαελα

Φυλης 134 ανω
Η διδυμη αδερφη της Σκαρλετ Γιοχανσον-Ντενιζα!Μουνος αλλα παλτο ρε γαμωτο
Μαγνησιας 11
Μαρινα μια ξανθια θειτσα
Φυλης 92
Ευα μιλφ
Μονης Προδρομου υπογειο
Η επιπλοΛουνα
Φυλης 71 ισογειο
Ναταλι
Φυλης 69 ισογειο
Ανγκα...ξανθο με καλο κορμι και εκφυλη φατσα!Στα υποψιν
Φυλης 69 ανω
Καστανη ψιλοκαλη εμφανισιακα αλλα μυριζε ξεπετα!Χριστινα η Καζακα απο Παρασκευη συμφωνα με την υπηρεσια
Φυλής 67
Νελλυ
Φυλης 65 ισογειο
Ενας κορμος εν ονοματι Ρωξανη
Φυλης 65 ανω
Αννα...το ομορφο μινιον μελαχρινο
Φυλης 86 ισογειο
Ξανθια μετριοτητα
Φυλης 86 ανω
Αλινα το μικρο γλυκο παλτουδακι
Φυλης 84 ανω
Καστανη ανθυπομετριοτητα
Φυλης 84 ισογειο
Αννα η ποντικοπολωνεζα
Φυλης 80
Μαριαννα με τις  :tits2:
Φυλης 59 ανω
Μελαχρινο αδυνατο μωρακι με πολυ σεξυ φατσουλα!Στα υποψιν και αυτο
Φυλης 54 ανω
Καστανη μετριοτητα
Ελλης 3
Κατερινα μαυρομαλλα μιλφ υποανθυπομετρια με ελευθερο τελειωτικο και πρωκτικο στα 25 ευρω
Διδυμου 20
Ξανθο λεπτο μιλφ με κοιλιδι
Διδυμου 18 ισογειο
Αντριαννα
Διδυμου 18 υπογειο
Ναταλι...πολυ σεξυ ξανθο μιλφ με πρωκτικο και ελευθερο στοματικο στα 25 ευρω αν θυμαμαι καλα!Στα υποψιν κι αυτη

Αντε καλο χειμωνα να εχουμε!!






Ἀρκετὴ ἰλὺς ἀλλὰ καὶ ψἠγματα χρυσοῦ
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.769
Πόντοι
19.505
Χτες απόγευμα Αλκιβιάδου 16α μια μάλλον βραζιλιάνα αδύνατη, με πολλά τατού που τα έκανε όλα.

Στο 16 Γ μια Ραμόνα πολύ αδύνατη με ανύπαρκτο βυζί ξανθιά που τα έκανε όλα

Στο καινούργιο σπιτάκι στη Μονής Προδρόμου με τα σκαλάκια μια πλαδαροκώλα με ωραίο πρόσωπο με τσιμπούκι κώλο μουνί όπως είπε η αγενέστατη ντόμινα-τσατσά αφού πρώτα πέταξε σηκωτό (με τη βοήθεια του "παιδιού-φύλακα" συναγωνιστή που κάθισε πάνω από 10 λεπτά στο δωμάτιο. Μανούρα λέμε...
 

jannisb

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
57
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Χτες απόγευμα Αλκιβιάδου 16α μια μάλλον βραζιλιάνα αδύνατη, με πολλά τατού που τα έκανε όλα.

Στο 16 Γ μια Ραμόνα πολύ αδύνατη με ανύπαρκτο βυζί ξανθιά που τα έκανε όλα

Στο καινούργιο σπιτάκι στη Μονής Προδρόμου με τα σκαλάκια μια πλαδαροκώλα με ωραίο πρόσωπο με τσιμπούκι κώλο μουνί όπως είπε η αγενέστατη ντόμινα-τσατσά αφού πρώτα πέταξε σηκωτό (με τη βοήθεια του "παιδιού-φύλακα" συναγωνιστή που κάθισε πάνω από 10 λεπτά στο δωμάτιο. Μανούρα λέμε...
φύλακας- μπράβος δηλαδή...
σιγά ρε παιδία..
κανονικά πρέπει να μπεί στην black list...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom