Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 68 άτομα (4 μέλη και 64 επισκέπτες)

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Τύπε μου παντού τα ίδια σκατά είναι όσον αφορά το θέμα υγιεινή & μπουρδέλα!
*Πρέπει να γίνει κατανοητό σε ΟΛΟΥΣ.. πως από την στιγμή που συγχρωτίζονται πολλοί άνθρωποι, διαφορετικών εθνικοτήτων και κουλτούρας με ότι αυτό συνεπάγεται σ'ένα δωμάτιο με ένα κρεβάτι, σεντόνι κτλ. παύει αυτομάτως να υφίσταται ο όρος υγιεινή!
Εάν πάλι είσαι φανατικός αυτής μονάχα σε κάνα φαρμακείο θα βολευτείς.
**Σε καμία περίπτωση δεν αναφέρομαι προσωπικά σε σένα για να ΜΗΝ παρεξηγηθώ.
Απλά όλο και συχνότερα τους τελευταίους μήνες γίνονται αναφορές από "διάφορους" που έχουν ενδοιασμούς με το συγκεκριμένο θέμα...
Κι εγώ είμαι φανατικός με την καθαριότητα, (σπίτι μου, στην εργασία μου, με την προσωπική μου υγιεινή κτλ.) αλλά είμαι συνειδητοποιημένος όταν αποφασίζω να κάνω πράξη το χόμπι μου ως μπουρδελιάρης πως γαμήσι και καθαριότητα ΔΕΝ πάνε μαζί..!
***Εξάλλου εάν το σεξ ΔΕΝ είναι βρώμικο & σκληρό ΔΕΝ έχει νοστιμάδα.
πες τα ρε άνθρωπε! πες τα ρε χριστιανέ! Επιτέλους! Οκ ο mike tyson και ο γκιονάκης και οι δύο άντρες είναι, δύση ο ένας ανατολή ο άλλος αλλά Jesus ρε μαλάκες κάποια στοιχεία είναι κοινά και αντρικά! Πραγματικά όλες οι απόψεις είναι σεβαστές αλλά ΠΟΣΟ άκυρος πρέπει να ναι κάποιος που πάει στις πουτάνες και...
1) φοβάται μην τον δουν φίλοι κτλ
2) φοβάται τα σεντόνια
3) φοβάται να πόμολα
4) φοβάται να τον χαϊδεύει η πουτάνα
5) να του κάνει ακάποτο τσιμπούκι η πουτάνα
6) να πατάει ξυπόλυτος κάτω που ποιος ξέρει τι να χει το πάτωμα

πόσο ψυχοφθόρο να ναι να πας να γαμήσεις από ανάγκη μέχρι να σε ΛΥΠΗΘΕΙ (χρησιμοποίησα τη σωστή λέξη) ο Θεός να βρεις μια γκόμενα ΜΠΑΣ (ναι καλά) και ηρεμήσεις!
έχω πάει και έχω μείνει μέσα σε δωμάτια μισάωρα με 10 εβρά, από ένας μαλάκας του σωρού κατέληξα να με βάζουν πάντα στο καλό δωμάτιο, να με ρωτάνε αν θέλω καφέ, κουλουράκια και μαλακίες που έχουν αυτήν την ώρα, να μου μιλάνε σαν φίλοι, πολύ πιο "φίλοι" από αυτούς που μας "μαχαιρώνουν" καθημερινά!
Εύχομαι πραγματικά ν απολαμβάνει ο κόσμος αυτά που έχουμε έστω με τα προβλήματα που υπάρχουν στον πληρωμένο έρωτα!
Εγώ γύρισα από φάση....
Κοπέλα από Φυλής: "Δεν θέλω να δουλέψω, ΑΝ θες φέρε 60 εβρά, ένα μπουκάλι κρασί, μαγειρεύω τρώμε βλέπουμε ταινία και πηδιόμαστε!
Από χτές απόγευμα γύρισα τώρα! Πριν έρθω πήγα Ισαβέλλα, καλό το πιτσιρικάκι αλλά με πεσμένα αυτάκια σήμερα! Το παρηγόρησα λίγο, ελπίζω μετά από 5-10 μέρες να το δω πιο καλά!
2 μέρες 4 γαμήσια! Εύχομαι τα ίδια σε όλους!
 
Τελευταία τροποποίηση:

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
για τους fans του Λατινόσπιτου στη Κολωνού..
τα δυο κορίτσια τέλος του μήνα αρχές οκτώβρη
φεύγουν για τη πατρίδα τους.
Άγνωστο αν κ πότε θα επιστρέψουν.
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! Το γονατίσανε αυτό το σπίτι! ότι ώρα θέλανε πηγαίνανε όταν θέλανε δουλεύανε, και χέσε μέσα! Αντε να ρθει καμιά λατίνα με μυαλά στο κεφάλι να γουστάρει και να γουστάρουμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.217
Κριτικές
2
Like
18.859
Πόντοι
3.656
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! Το γονατίσανε αυτό το σπίτι! ότι ώρα θέλανε πηγαίνανε όταν θέλανε δουλεύανε, και χέσε μέσα! Αντε να ρθει καμιά λατίνα με μυαλά στο κεφάλι να γουστάρει και να γουστάρουμε
χτες μέχρι 12 .30 μεσάνυχτα δούλευε η Καρολάιν
και συνέχισε μέχρι πρωί η Πάμελα .
Δύσκολο το κόβω να βρεθούν ισάξιες λατίνες,
υπάρχει το πρόβλημα κ με τις βίζες..
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
χτες μέχρι 12 .30 μεσάνυχτα δούλευε η Καρολάιν
και συνέχισε μέχρι πρωί η Πάμελα .
Δύσκολο το κόβω να βρεθούν ισάξιες λατίνες,
υπάρχει το πρόβλημα κ με τις βίζες..
τα ξέρω όλα και ξέρω και τη μαντάμ του σπιτιού! δεν θέλω ισάξιες, θέλω σκυλιά του πολέμου: Θέλω την Πέρλα, θέλω την Μιμή, θέλω τη Βανέσσα, τέτοιες θέλω, όχι άλλα μοντέλα
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Petrouilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2021
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
1.064
Πόντοι
201
χτες μέχρι 12 .30 μεσάνυχτα δούλευε η Καρολάιν
και συνέχισε μέχρι πρωί η Πάμελα .
Δύσκολο το κόβω να βρεθούν ισάξιες λατίνες,
υπάρχει το πρόβλημα κ με τις βίζες..
Η Καρολάιν Πού δουλευε Φώκαιας είναι φιλε??
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.217
Κριτικές
2
Like
18.859
Πόντοι
3.656
τα ξέρω όλα και ξέρω και τη μαντάμ του σπιτιού! δεν θέλω ισάξιες, θέλω σκυλιά του πολέμου: Θέλω την Πέρλα, θέλω την Μιμή, θέλω τη Βανέσσα, τέτοιες θέλω, όχι άλλα μοντέλα
okay αυτά είναι προτιμήσεις,προσωπικά θέλω μοντέλα:smiling-face-with-heart-eyes:
Η Καρολάιν Πού δουλευε Φώκαιας είναι φιλε??
όχι φίλε
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Η Καρολάιν Πού δουλευε Φώκαιας είναι φιλε??
επειδή την έχω ψάξει ΠΟΛΥ και ΔΕΝ την βρήκα και επειδή η τωρινή "διεύθυνση" του Φωκ 25 είναι ΜΑΛΑΚΕΣ και δύσκολα μιλάνε, τείνω να πιστεύω πως όπως και όλες οι Λατίνες μετά τους 6 μήνες έτσι και αυτή είναι ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
okay αυτά είναι προτιμήσεις,προσωπικά θέλω μοντέλα:smiling-face-with-heart-eyes:
θέλω να με θέλουνε και τα μοντέλα κυρίως σου κάνουν "χάρη" που ξαπλώνουν μαζί σου! Εγώ με αυτές που σου πα έχω σκυλογαμηθεί και με μια απ αυτές έχω βγει και έξω
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.217
Κριτικές
2
Like
18.859
Πόντοι
3.656
θέλω να με θέλουνε και τα μοντέλα κυρίως σου κάνουν "χάρη" που ξαπλώνουν μαζί σου! Εγώ με αυτές που σου πα έσω σκυλογαμηθεί και με μια απ αυτές έχω βγει και έξω
Λογικό είναι τα μοντέλα να έχουνε "μυτούλα".
Μετά απο 3-4 επισκέψεις ,γνωρίζεσαι ,
γενικά με τις περισσότερες συμβαίνει, το ξέρεις καλύτερα από μένα.
Με τις 2 της κολωνού είχαμε καλή χημεία ,
αν ακούγανε κ λίγο απο τη γλώσσα τους τα δίνανε όλα
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Λογικό είναι τα μοντέλα να έχουνε "μυτούλα".
Μετά απο 3-4 επισκέψεις ,γνωρίζεσαι ,
γενικά με τις περισσότερες συμβαίνει, το ξέρεις καλύτερα από μένα.
Με τις 2 της κολωνού είχαμε καλή χημεία ,
αν ακούγανε κ λίγο απο τη γλώσσα τους τα δίνανε όλα
μια φορά πήγα, δεν μπορώ να πω ψέμματα καλά πέρασα, αλλά οκ δεν ένοιωθα πως "κολλούσα" και για μένα αυτό είναι το Α και το Ω
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.217
Κριτικές
2
Like
18.859
Πόντοι
3.656
μια φορά πήγα, δεν μπορώ να πω ψέμματα καλά πέρασα, αλλά οκ δεν ένοιωθα πως "κολλούσα" και για μένα αυτό είναι το Α και το Ω
τη Ζάνα Μ.Α. 28 την έχεις πάρει ? αυτή πιστεύω ότι μπορεί να εξελιχθεί σε σκυλί του πολέμου,
είναι κ ομορφούλα.
Χτες δούλευε απόγευμα, την πήρα δεύτερη φορά κ ήταν καλύτερη απο την πρώτη.
Η τσατσα μου είπε ότι θα την κράταγε μέχρι πρωί !!!
Αξίζει να την πάρεις, συνδυάζει το "πολεμικό" που θες με το μοντελοειδές
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
τη Ζάνα Μ.Α. 28 την έχεις πάρει ? αυτή πιστεύω ότι μπορεί να εξελιχθεί σε σκυλί του πολέμου,
είναι κ ομορφούλα.
Χτες δούλευε απόγευμα, την πήρα δεύτερη φορά κ ήταν καλύτερη απο την πρώτη.
Η τσατσα μου είπε ότι θα την κράταγε μέχρι πρωί !!!
Αξίζει να την πάρεις, συνδυάζει το "πολεμικό" που θες με το μοντελοειδές
μια με μακριά κοτσιδάκια ράστα από ντε και καλά Αγιο Δομήνικο?
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.217
Κριτικές
2
Like
18.859
Πόντοι
3.656
όχι δεν την έχω δει αυτήν
ούτε εγώ, προχτές την είδα πρώτη φορά.
Για άλλην πήγα στο υπόγειο του 28 ,δεν την βρήκα,δούλευε μια γλυκούλα μπαμπάτσικη,
δίπλα στη κουρτίνα ισόγειο μια μιλφ
και ανέβηκα τυχαία όροφο όπου αγάπησα Ζάνα :smiling-face-with-heart-eyes:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
ούτε εγώ, προχτές την είδα πρώτη φορά.
Για άλλην πήγα στο υπόγειο του 28 ,δεν την βρήκα,δούλευε μια γλυκούλα μπαμπάτσικη,
δίπλα στη κουρτίνα ισόγειο μια μιλφ
και ανέβηκα τυχαία όροφο όπου αγάπησα Ζάνα :smiling-face-with-heart-eyes:
σ ευχαριστώ για το ινφο, θα κάνω καμιά βόλτα σε κανα 3ήμερο γιατί τώρα μετά την κραιπάλη δεν έχω πουλί για αταξίες!
τι μου θύμησες με το "αγάπησα Ζάνα"

πολύ "σκυλί" η μαντάμ που τραγουδάει
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Καλα ρε μαλακες ποσο πιο πουριτανοι θα καταντησετε; ποσο πιο φλωροι και ποσο πιο αδερφες; Σιγα τι ποσταρε ρε μαλακες που θα κανετε και αναφορα στους αντμιν για μια καποτα, αν ειναι δυνατον. Εχουμε γεμισει με τιτικες και μετροσεξουαλ που ενω σιχαινονται τα παντα, θελουν να γαμανε σε μπουρδελα με 10 και 20 ευρω και να εχουν και δημοσια αποψη καντακουζηνου.

Τη μια δε θελετε πακιστανους, την αλλη δεν θελετε 69 και γλειφομουνια, την αλλη δεν θελετε μεταξουργειο, την αλλη δεν θελετε κωλογαμησια με λιγη μερεντα, την αλλη θελετε εμβολιασμενες ιεροδουλες, μαλακες σοβαρευτειτε, αν ειστε τοσο σπασικλακια τουλαχιστον κρατατε τα για παρτυ σας.

Ετσι το βρηκατε το "μαγαζι", δεν θα το αλλαξουμε επειδη θιχτηκαν οσοι κανουν μπανιο με μπενταντιν.

Δηλαδη με το ζορι να βγαλετε την καλτιλα εξω απτην ψυχη του μπουρδελιαρη; Τραβηξτε σε κανα νημα με στουντιο και με callgirl, να μιλαμε για μοσχομυριστα τριανταφυλλα και μεταξενια κωλοτρυπιδια. Εδω ομως, θα λουστειτε την καλτιλα στο κοκκινο, ακαποτα κρεμπιεδες κατουρηματα και μερεντες.

Αιντε γιατι γεμισαμε παστρικους κλωνους, τουλαχιστον παλια οι κλωνοι εγραφαν χειροτερα απο τα μελη και ειχαν ενα λογο υπαρξης. Καληνυχτα
Πετάχτηκε κι η πορδη
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Χθες 1 το μεσημέρι πέρασε απο δίπλα (Λένορμαν και Αχιλλέως και έστριψε να πάει προς μετάξι) μου ένα κουκλάκι, μελαχρινή με ίσιο μαλλί πανέμορφα γαλάζια μάτια αδύνατη γύρω στα 25 λίγο μαυρισμένο δέρμα (όχι γυφτάκι σίγουρα) και ένα νύχι όσο μεγαλύτερο πάει με γαλλικό στις άκρες λευκό και πάνω απο το δερμα στο χρώμα του δέρματος. Δεν είχα χρόνο να δω πού θα μπει έτσι ώστε να μπω και εγώ να την περιποιηθώ.... έχει κανείς ιδέα ποια μπορεί να είναι και που??
 

GiannisKolobaras

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
1
Παιδιά καλησπέρα όπως είχα γράψει και πρόσφατα είμαι καινούργιος εδώ στην παρέα και το προηγούμενο σχόλιο μου είχε να κάνει με το αν αξίζει να πάω μετάξι η Λιοσίων για λόγους υγιεινής. Δυστυχώς έχω μετανιώσει τα λεφτά που έχω δώσει σε call για πολλούς λόγους, λόγο δουλειας τελευταία περναω από φυλής και έχω δει 2-3 κορίτσια καλά, σήμερα λοιπόν αποφάσισα να πάω Λιοσίων κατά της 6:30 το απόγευμα . Λοιπόν παιδιά δίχως ειρωνία και με σεβασμό σε αυτούς που δίνουν τρα λεφτά τους εκεί που γουστάρουν, έχω να κάνα μια ερώτηση... Ρε μάγκες πείτε ότι εσείς που γράφετε για Λιοσίων εδώ μέσα απλά κάνετε πλάκα, πήγα σχεδόν σε όλα σήμερα έτσι από περιέργεια και είδα μέχρι και την τσατσά να είναι καλύτερη από την πόρνη. Ειλικρινά δεν ξέρω αν πέτυχα την μέρα αλλά τέτοιο χάλι δεν εχω ξανά δει ίσως να φταίει ότι είμαι καινούργιος στις τσάρκες των 20 ευρων. Επίσης στην φυλης σε ένα μαγαζι πάνω στην φυλής έχει μια υπέρβαρη, χωρίς να είμαι ρατσιστης με τον συγκεκριμένο σωματότυπο γυναίκας , αλλά ρε παιδιά ποιος τις γαμαει αυτές? Μιλάμε τώρα για οβερ 100 κιλά.
Νεος...1)βρηκες καλη τσα2...που...ρωταω για ενα φιλο...(2)αν δεν γουσταρεις καλτιλα τα κουβαδακια σου κ σε αλλη παραλια
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436
Απογευματινή και '''μερεντιασμένη'' :shit: ενημέρωση από σιχαμερό Μετάξι:

Επιστροφή από το αποψινό σύντομο πέρασμα κατά τις 18.30 περίπου.
Κατάθεση στο πρώτο που μπήκα στο Κολωνού 45, στην αλλήθωρη χοντρή Τζοάνα, :vomit:
γνωστή από Ιάσωνος 2 και πρόσφατα Ιάσωνος 27. Σαν πρώτος πελάτης της
βάρδιας της πήρα την πρωκτική παρθενιά. Μετά από σύντομο ΑΚΑΠΟΤΟ
μπούκι με χέρι, την έστησα στα 4 κι αφού σάλιωσα το κωλοτρυπίδι της, :kissass:
της τον έβαλα αποκλειστικά και ΜΟΝΟ κώλο :rockon:. Αργά για αρχή κι έπειτα έδωσα
πόνο :zfuck:, χωρίς όμως να συμμετέχει ιδιαίτερα. Χύνω και γειά σας. :birdman:
Από κάτω παραθέτω μια εικόνα-αποτέλεσμα του ''σκαψίματος'' :zfuck:
στο κωλάντερό της:


WP_20210908_18_53_33_Pro.jpg
WP_20210908_18_53_33_Pro.jpg

No comments... :hi:
Μας αρέσει η καλτιλα, είμαστε μερακλήδες, μαγκιά είναι όχι μόνο με οτι μας αρέσει αλλά να μπορούμε να συνεχίσουμε-ανταπεξελθουμε ακόμα κ όταν συναντησουμε κάτι διαφορετικό.
Καλά θα ήταν να πετύχουμε το τέλειο κωλογαμήσι αλλά αν γίνει κάτι όπως τωρα χρησιμοποιουμε την βοηθητική ενέργεια κ προχωράμε χωρίς να προσβάλλουμε την κόπελια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom