Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (5 μέλη και 49 επισκέπτες)

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Κάτι τέτοια βλέπω και δεν κάνω πρωκτικό. :confused:
λοιπόν, τι ισχύει (κατ εμε) για Τζοάννα!
1) πίπα πολύ μέτρια με πολύ χέρι και βασικά σχεδόν όλοι πάνε σ αυτήν για πίπα και ΟΥΤΕ ΚΑΝ η ίδια θέλει ή επιδιώκει να την γαμήσουν
2) όταν πας μαζί της θα κοιτάξει να σε τελειώσει με πίπα θες δεν θες...τ άλλα πιο πολύ είναι σαλονοπαγίδες να περάσεις μέσα

τι έχει γίνει τώρα....
λόγω covid την γνώρισα παραπάνω και έχουμε πει και 4-5 λόγια. Την έχω πάρει 3 φορές! Τη μια που την γνώρισα μου κανε μόνο πίπα, άλλη μια που την πήρα πίπα και μουνί και μια που της γάμησα τον κώλο.
Θα σας πω για την τελευταία μου εμπειρία κανα μήνα πίσω...
Κλασικά μέτρια πίπα, καλό στήσιμο, σάλιωμα και ένας κώλος σχετικά "αχρησιμοποίητος" για πουτάνα! Κατά δήλωσή της κάποιος της γάμησε τον κώλο 4 μέρες πριν! όντως δεν έχει λιπαντικό αλλά παίζει σάλιωμα! Στήθηκε όπου δεν έκλεψε μεν αλλά πραγματικά "την είχε ακούσει"! Στενός κώλος και την γλέντησα! Δεν είχα ατυχήματα με μερέντες κτλ!
Αντίθετα 2 μέρες πριν που την είδα και της είπα τι κάνεις κτλ και "θα μου δώσεις τον κώλο σου" μου χαμογέλασε, μου βγαλε τη γλώσσα και με έδιωξε γελώντας :grin:
Αν πάτε Τζοάννα για κώλο για μένα ατυχήσατε, πάλι αν σας τον δώσει είναι πιο πολύ αματόυρι παρά κώλος πουτάνας
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
ρε ηλιθιε τι ποσταρεις μια σκατωμενη καποτα ρε εμετικο ναυαγιο ρε βλακα ρε ζωο
Πολύ μαλακοπουτσης ο τύπος...
Τραβάτε σε κανένα μπουρδελάκι σιχαμερά κλωνάρια να ξελαμπικάρετε. :jerking::jerking::jerking:
Κι όταν θα ποστάρουν οι λάτρεις του γυναικείου κώλου :zfuck:θα στέκεστε προσοχή. :rockon::rockon::rockon:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
Πολυ σκατο όμως η τυπισσα.... Τι διάολο τόσο βρωμιαρα;;; Καθόλου προετοιμασια;;
Κάτι τέτοια βλέπεις κι εκτιμάς το αηθαλες γυάλινο κωλαντερο της Μπαρμπορας!
Μύστη της πρωκτικής διανόησης, το κωλοτρυπίδι της Μπάρμπορας είναι πραγματικά ελαστικό,
καθαρό και φιλόξενο. Αλλά, δυστυχώς, φοβάται ότι θέλω να της το πάρω ΑΚΑ και έτσι δεν
περνάω μαζί της πια...:undecided-old:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
λοιπόν, τι ισχύει (κατ εμε) για Τζοάννα!
1) πίπα πολύ μέτρια με πολύ χέρι και βασικά σχεδόν όλοι πάνε σ αυτήν για πίπα και ΟΥΤΕ ΚΑΝ η ίδια θέλει ή επιδιώκει να την γαμήσουν
2) όταν πας μαζί της θα κοιτάξει να σε τελειώσει με πίπα θες δεν θες...τ άλλα πιο πολύ είναι σαλονοπαγίδες να περάσεις μέσα

τι έχει γίνει τώρα....
λόγω covid την γνώρισα παραπάνω και έχουμε πει και 4-5 λόγια. Την έχω πάρει 3 φορές! Τη μια που την γνώρισα μου κανε μόνο πίπα, άλλη μια που την πήρα πίπα και μουνί και μια που της γάμησα τον κώλο.
Θα σας πω για την τελευταία μου εμπειρία κανα μήνα πίσω...
Κλασικά μέτρια πίπα, καλό στήσιμο, σάλιωμα και ένας κώλος σχετικά "αχρησιμοποίητος" για πουτάνα! Κατά δήλωσή της κάποιος της γάμησε τον κώλο 4 μέρες πριν! όντως δεν έχει λιπαντικό αλλά παίζει σάλιωμα! Στήθηκε όπου δεν έκλεψε μεν αλλά πραγματικά "την είχε ακούσει"! Στενός κώλος και την γλέντησα! Δεν είχα ατυχήματα με μερέντες κτλ!
Αντίθετα 2 μέρες πριν που την είδα και της είπα τι κάνεις κτλ και "θα μου δώσεις τον κώλο σου" μου χαμογέλασε, μου βγαλε τη γλώσσα και με έδιωξε γελώντας :grin:
Αν πάτε Τζοάννα για κώλο για μένα ατυχήσατε, πάλι αν σας τον δώσει είναι πιο πολύ αματόυρι παρά κώλος πουτάνας
Ακριβής και εμπεριστατωμένη η άποψή σου για την Τζοάννα. Για μένα τα πες όλα! :woldman:
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
συνέχεια live

Άγκυρας 9 κλειστό.

Άγκυρας 12α Έλενα ξανθιά μιλφογκιλφ παχουλη με 3αρι συν βυζι με μεγάλη ρογα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Άγκυρας 12β, Φυλής 81 & 105 νέο κλειστά.

Φυλής 105 Αναστασία μελαχρινή μιλφ με πράσινα μάτια, λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 109α Συλβια ξανθιά σώμα με πιασίματα 3-3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 109β Όλγα ξανθιά με κοντό μαλλί κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 134, 134α, 134β & 136 κλειστά.

Μαγνησίας 11 Σοφία κοκκινομάλλα μιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μαγνησίας 1 Βαλερία ξανθό γκρανι σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Καλύμνου 48β Ναταλία καστανή γκιλφ χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Καλύμνου 48α Χριστίνα ξανθιά μιλφ νταρντανα με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Καλύμνου 36 κλειστό.
Την Καλησπερα Φιλε Smirni.....η Βαλερια που ειδες στην Μαγνησιας μηπως πριν δουλευε στην Καλυμνου στον οροφο???
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.534
Πόντοι
9.846
Μύστη της πρωκτικής διανόησης, το κωλοτρυπίδι της Μπάρμπορας είναι πραγματικά ελαστικό,
καθαρό και φιλόξενο. Αλλά, δυστυχώς, φοβάται ότι θέλω να της το πάρω ΑΚΑ και έτσι δεν
περνάω μαζί της πια...:undecided-old:
Τι τραβάς κι εσυ ρε φουκαριάρη.... :grin:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Junax

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
Αυτό μια χαρά είναι.... για φαντάσου να γαμάς με καποτα, να σπάσει στο κωλαντερο και να βγάλεις το πουλι σου μέσα στο σκατο;;; Και να είναι κωλος ιεροδουλης και όχι της γκομενας σου...!!
Εκεί μετά θα κάνεις μήνες για να ξανακοιμηθεις.....!
Μου έχει τύχει με την πρώην κουλουρτζού, τη Μιλένα, περιστατικό συμπαγούς ''μερέντας''
και, μάλιστα, πάνω σε διάφανο καποτίδιο... :2funny: Βέβαια, αυτό συνέβη μόνο μία φορά και
μάλιστα σε μισάωρο πρόγραμμα μετά από τρελό σφυροκόπημα. Η κοπέλα ζήτησε συγγνώμη
και δικαιολογήθηκε ότι είχε κάνει κλύσμα πριν. Η άλλη χέστηκε :shit:κυριολεκτικά για το περιστατικό
που πόσταρα...:2funny::2funny::2funny:
Συμπερασματικά, και να μου έσπαγε η καπότα με τη Μιλένα δεν θα με πείραζε γιατί έχει το
αίσθημα της ατομικής ευθύνης περισσότερο κι από μια γκόμενα (παρόλο το μεμωνομένο μικρό ατύχημα)... :woldman:
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
207
Like
1.096
Πόντοι
201
Μου έχει τύχει με την πρώην κουλουρτζού, τη Μιλένα, περιστατικό συμπαγούς ''μερέντας''
και, μάλιστα, πάνω σε διάφανο καποτίδιο... :2funny: Βέβαια, αυτό συνέβη μόνο μία φορά και
μάλιστα σε μισάωρο πρόγραμμα μετά από τρελό σφυροκόπημα. Η κοπέλα ζήτησε συγγνώμη
και δικαιολογήθηκε ότι είχε κάνει κλύσμα πριν. Η άλλη χέστηκε :shit:κυριολεκτικά για το περιστατικό
που πόσταρα...:2funny::2funny::2funny:
Συμπερασματικά, και να μου έσπαγε η καπότα με τη Μιλένα δεν θα με πείραζε γιατί έχει το
αίσθημα της ατομικής ευθύνης περισσότερο κι από μια γκόμενα (παρόλο το μεμωνομένο μικρό ατύχημα)... :woldman:
Σκατοκατάσταση?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.500
Κριτικές
1.274
Like
227.989
Πόντοι
46.232
Τελευταία τροποποίηση:

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Τραβάτε σε κανένα μπουρδελάκι σιχαμερά κλωνάρια να ξελαμπικάρετε. :jerking::jerking::jerking:
Κι όταν θα ποστάρουν οι λάτρεις του γυναικείου κώλου :zfuck:θα στέκεστε προσοχή. :rockon::rockon::rockon:
Μωρ αει φτυσ τ αρχιδια σου από κει γιδογαμη...
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Πήγα προχθές στην Αλίνα, το υπερ-κοντοπούτανο στην Ιάσωνος 44, την οποία είχα στανταράκι στην καραντίνα. Μου είπε η τσατσά ποια κοπέλα είναι και μπήκα χωρίς να περιμένω να τη δω. Με το που μπαίνει η Αλίνα μου λέει "μου είπε (η τσατσά) ότι είναι ένας γέρος στο δωμάτιο, αλλά εσύ δεν φαίνεσαι για γέρος". Είχα όμως και δεύτερη φιλοφρόνηση, αυτή τη φορά από την Αλίνα, η οποία αποφάνθηκε ότι χύνω λίγο. Μαύρο, με ξενερώσανε οι κάρχιες.

Σήμερα πήγα Τάνια Διδυμου 27, μου έκανε μια τσιμπουκάρα που ξέχασα το όνομά μου και ρέφαρα.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.534
Πόντοι
9.846
Μου έχει τύχει με την πρώην κουλουρτζού, τη Μιλένα, περιστατικό συμπαγούς ''μερέντας''
και, μάλιστα, πάνω σε διάφανο καποτίδιο... :2funny: Βέβαια, αυτό συνέβη μόνο μία φορά και
μάλιστα σε μισάωρο πρόγραμμα μετά από τρελό σφυροκόπημα. Η κοπέλα ζήτησε συγγνώμη
και δικαιολογήθηκε ότι είχε κάνει κλύσμα πριν. Η άλλη χέστηκε :shit:κυριολεκτικά για το περιστατικό
που πόσταρα...:2funny::2funny::2funny:
Συμπερασματικά, και να μου έσπαγε η καπότα με τη Μιλένα δεν θα με πείραζε γιατί έχει το
αίσθημα της ατομικής ευθύνης περισσότερο κι από μια γκόμενα (παρόλο το μεμωνομένο μικρό ατύχημα)... :woldman:
Ωωω ρε φίλε...!
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Καλα ρε μαλακες ποσο πιο πουριτανοι θα καταντησετε; ποσο πιο φλωροι και ποσο πιο αδερφες; Σιγα τι ποσταρε ρε μαλακες που θα κανετε και αναφορα στους αντμιν για μια καποτα, αν ειναι δυνατον. Εχουμε γεμισει με τιτικες και μετροσεξουαλ που ενω σιχαινονται τα παντα, θελουν να γαμανε σε μπουρδελα με 10 και 20 ευρω και να εχουν και δημοσια αποψη καντακουζηνου.

Τη μια δε θελετε πακιστανους, την αλλη δεν θελετε 69 και γλειφομουνια, την αλλη δεν θελετε μεταξουργειο, την αλλη δεν θελετε κωλογαμησια με λιγη μερεντα, την αλλη θελετε εμβολιασμενες ιεροδουλες, μαλακες σοβαρευτειτε, αν ειστε τοσο σπασικλακια τουλαχιστον κρατατε τα για παρτυ σας.

Ετσι το βρηκατε το "μαγαζι", δεν θα το αλλαξουμε επειδη θιχτηκαν οσοι κανουν μπανιο με μπενταντιν.

Δηλαδη με το ζορι να βγαλετε την καλτιλα εξω απτην ψυχη του μπουρδελιαρη; Τραβηξτε σε κανα νημα με στουντιο και με callgirl, να μιλαμε για μοσχομυριστα τριανταφυλλα και μεταξενια κωλοτρυπιδια. Εδω ομως, θα λουστειτε την καλτιλα στο κοκκινο, ακαποτα κρεμπιεδες κατουρηματα και μερεντες.

Αιντε γιατι γεμισαμε παστρικους κλωνους, τουλαχιστον παλια οι κλωνοι εγραφαν χειροτερα απο τα μελη και ειχαν ενα λογο υπαρξης. Καληνυχτα
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
Παιδιά καλησπέρα όπως είχα γράψει και πρόσφατα είμαι καινούργιος εδώ στην παρέα και το προηγούμενο σχόλιο μου είχε να κάνει με το αν αξίζει να πάω μετάξι η Λιοσίων για λόγους υγιεινής. Δυστυχώς έχω μετανιώσει τα λεφτά που έχω δώσει σε call για πολλούς λόγους, λόγο δουλειας τελευταία περναω από φυλής και έχω δει 2-3 κορίτσια καλά, σήμερα λοιπόν αποφάσισα να πάω Λιοσίων κατά της 6:30 το απόγευμα . Λοιπόν παιδιά δίχως ειρωνία και με σεβασμό σε αυτούς που δίνουν τρα λεφτά τους εκεί που γουστάρουν, έχω να κάνα μια ερώτηση... Ρε μάγκες πείτε ότι εσείς που γράφετε για Λιοσίων εδώ μέσα απλά κάνετε πλάκα, πήγα σχεδόν σε όλα σήμερα έτσι από περιέργεια και είδα μέχρι και την τσατσά να είναι καλύτερη από την πόρνη. Ειλικρινά δεν ξέρω αν πέτυχα την μέρα αλλά τέτοιο χάλι δεν εχω ξανά δει ίσως να φταίει ότι είμαι καινούργιος στις τσάρκες των 20 ευρων. Επίσης στην φυλης σε ένα μαγαζι πάνω στην φυλής έχει μια υπέρβαρη, χωρίς να είμαι ρατσιστης με τον συγκεκριμένο σωματότυπο γυναίκας , αλλά ρε παιδιά ποιος τις γαμαει αυτές? Μιλάμε τώρα για οβερ 100 κιλά.

Τύπε μου παντού τα ίδια σκατά είναι όσον αφορά το θέμα υγιεινή & μπουρδέλα!
*Πρέπει να γίνει κατανοητό σε ΟΛΟΥΣ.. πως από την στιγμή που συγχρωτίζονται πολλοί άνθρωποι, διαφορετικών εθνικοτήτων και κουλτούρας με ότι αυτό συνεπάγεται σ'ένα δωμάτιο με ένα κρεβάτι, σεντόνι κτλ. παύει αυτομάτως να υφίσταται ο όρος υγιεινή!
Εάν πάλι είσαι φανατικός αυτής μονάχα σε κάνα φαρμακείο θα βολευτείς.
**Σε καμία περίπτωση δεν αναφέρομαι προσωπικά σε σένα για να ΜΗΝ παρεξηγηθώ.
Απλά όλο και συχνότερα τους τελευταίους μήνες γίνονται αναφορές από "διάφορους" που έχουν ενδοιασμούς με το συγκεκριμένο θέμα...
Κι εγώ είμαι φανατικός με την καθαριότητα, (σπίτι μου, στην εργασία μου, με την προσωπική μου υγιεινή κτλ.) αλλά είμαι συνειδητοποιημένος όταν αποφασίζω να κάνω πράξη το χόμπι μου ως μπουρδελιάρης πως γαμήσι και καθαριότητα ΔΕΝ πάνε μαζί..!
***Εξάλλου εάν το σεξ ΔΕΝ είναι βρώμικο & σκληρό ΔΕΝ έχει νοστιμάδα.
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
899
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
λοιπόν, τι ισχύει (κατ εμε) για Τζοάννα!
1) πίπα πολύ μέτρια με πολύ χέρι και βασικά σχεδόν όλοι πάνε σ αυτήν για πίπα και ΟΥΤΕ ΚΑΝ η ίδια θέλει ή επιδιώκει να την γαμήσουν
2) όταν πας μαζί της θα κοιτάξει να σε τελειώσει με πίπα θες δεν θες...τ άλλα πιο πολύ είναι σαλονοπαγίδες να περάσεις μέσα

τι έχει γίνει τώρα....
λόγω covid την γνώρισα παραπάνω και έχουμε πει και 4-5 λόγια. Την έχω πάρει 3 φορές! Τη μια που την γνώρισα μου κανε μόνο πίπα, άλλη μια που την πήρα πίπα και μουνί και μια που της γάμησα τον κώλο.
Θα σας πω για την τελευταία μου εμπειρία κανα μήνα πίσω...
Κλασικά μέτρια πίπα, καλό στήσιμο, σάλιωμα και ένας κώλος σχετικά "αχρησιμοποίητος" για πουτάνα! Κατά δήλωσή της κάποιος της γάμησε τον κώλο 4 μέρες πριν! όντως δεν έχει λιπαντικό αλλά παίζει σάλιωμα! Στήθηκε όπου δεν έκλεψε μεν αλλά πραγματικά "την είχε ακούσει"! Στενός κώλος και την γλέντησα! Δεν είχα ατυχήματα με μερέντες κτλ!
Αντίθετα 2 μέρες πριν που την είδα και της είπα τι κάνεις κτλ και "θα μου δώσεις τον κώλο σου" μου χαμογέλασε, μου βγαλε τη γλώσσα και με έδιωξε γελώντας :grin:
Αν πάτε Τζοάννα για κώλο για μένα ατυχήσατε, πάλι αν σας τον δώσει είναι πιο πολύ αματόυρι παρά κώλος πουτάνας
στηνεται σωστα ομως!!!
συμφωνω σε ολα τα λοιπα που εγραψες και εγω!!
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
207
Like
1.096
Πόντοι
201
Το "βρώμικο" φαγητό και το "βρώμικο" σεξ έχουν άλλη χάρη!
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.217
Κριτικές
2
Like
18.858
Πόντοι
3.656
για τους fans του Λατινόσπιτου στη Κολωνού..
τα δυο κορίτσια τέλος του μήνα αρχές οκτώβρη
φεύγουν για τη πατρίδα τους.
Άγνωστο αν κ πότε θα επιστρέψουν.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom