Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (3 μέλη και 43 επισκέπτες)

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Συμφωνώ για τον Συνουσιαστή Σμύρνη, μακάρι να βγάζει φράγκα, η δουλειά που κάνει είναι ανεκτίμητη και ουσιαστικά βρίσκεται στο τιμόνι του συγκεκριμένου νήματος..!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
:turkydance::turkydance::turkydance::turkydance::turkydance:

ΟΠΑ ΟΠΑ, ούτε καν γνωρίζω τον τύπο Andrew, όμως αυτά που σου είπε ήταν χοντρές προσβολές και δεν φάνηκε καθόλου σεβαστικός σε ένα παλιό μέλος όπως είσαι εσύ.
Νομίζω πως η συνέχεια θα πρέπει να δοθεί στην Πλατεία Βάθης, μιας και από την πλευρά του έχουμε ξεκάθαρη πρόσκληση σε ραντεβού θανάτου.
Αν την αφήσεις αναπάντητη, θαρρώ πως θα είναι ανεπανόρθωτο πλήγμα για την εικόνα σου εδώ μέσα. Εσύ ο ίδιος άλλωστε ανέφερες -σε παλαιότερη ανάρτηση- ότι κουβαλάς πάντα κάτι μαζί σου (αν θυμάμαι ήταν αεροβόλο;) και δεν σηκώνεις μύγα στο σπαθί σου. Ήρθε η ώρα να το αποδείξεις.

Συνιστώ και στις δύο πλευρές να φέρουν δικά τους άτομα έτσι ώστε να μην έχουμε μπαμπεσιές, όπως επίσης και για να μην χωθεί κάποιος παρευρισκόμενος.
Αν θέλουμε να φερόμαστε αντρίκια και με μπέσα, τότε λύνουμε τη διαφορά μόνοι μας και με τα χέρια.

Εγώ έχω σεληνιαστεί τον τελευταίο καιρό με τις κινέζες και έχει καταντήσει έμμονη ιδέα η συνεύρεση μου μαζί τους. Μετά τις 22:30 θα κατέβω στις πιάτσες μπας και πετύχω καμία. Αν τελικά δείξετε και οι δύο την ελάχιστη αξιοπρέπεια και εμφανιστείτε, θα είμαι εκεί για να δω πως θα τηρηθούν οι άγραφοι κανόνες και φυσικά για να χορτάσω θέαμα.

Από λόγια είστε πρώτοι, μένει τώρα να σας δούμε στις πράξεις για το ποιοι είστε και που συχνάζετε.

:turkydance::turkydance::turkydance::turkydance::turkydance:

ΟΠΑ ΟΠΑ, ούτε καν γνωρίζω τον τύπο Andrew, όμως αυτά που σου είπε ήταν χοντρές προσβολές και δεν φάνηκε καθόλου σεβαστικός σε ένα παλιό μέλος όπως είσαι εσύ.
Νομίζω πως η συνέχεια θα πρέπει να δοθεί στην Πλατεία Βάθης, μιας και από την πλευρά του έχουμε ξεκάθαρη πρόσκληση σε ραντεβού θανάτου.
Αν την αφήσεις αναπάντητη, θαρρώ πως θα είναι ανεπανόρθωτο πλήγμα για την εικόνα σου εδώ μέσα. Εσύ ο ίδιος άλλωστε ανέφερες -σε παλαιότερη ανάρτηση- ότι κουβαλάς πάντα κάτι μαζί σου (αν θυμάμαι ήταν αεροβόλο;) και δεν σηκώνεις μύγα στο σπαθί σου. Ήρθε η ώρα να το αποδείξεις.

Συνιστώ και στις δύο πλευρές να φέρουν δικά τους άτομα έτσι ώστε να μην έχουμε μπαμπεσιές, όπως επίσης και για να μην χωθεί κάποιος παρευρισκόμενος.
Αν θέλουμε να φερόμαστε αντρίκια και με μπέσα, τότε λύνουμε τη διαφορά μόνοι μας και με τα χέρια.

Εγώ έχω σεληνιαστεί τον τελευταίο καιρό με τις κινέζες και έχει καταντήσει έμμονη ιδέα η συνεύρεση μου μαζί τους. Μετά τις 22:30 θα κατέβω στις πιάτσες μπας και πετύχω καμία. Αν τελικά δείξετε και οι δύο την ελάχιστη αξιοπρέπεια και εμφανιστείτε, θα είμαι εκεί για να δω πως θα τηρηθούν οι άγραφοι κανόνες και φυσικά για να χορτάσω θέαμα.

Από λόγια είστε πρώτοι, μένει τώρα να σας δούμε στις πράξεις για το ποιοι είστε και που συχνάζετε.

Ο Ανδρέας δεν με πρόσβαλε , σε τίποτα , είπε την γνώμη του το παράπονο του και του εξήγησα πως ακριβός έχει το θέμα , επισης πίστεψε πως κάνω προβολή πάνω του ( πως ξέσπασα επάνω του κτλ) αλλά καμία σχέση ήταν εντελος τυχαία η απάντηση μου ..Όσο αναφορά εσένα τώρα , μην μειλας μην ασχοληςε κλείσε το στόμα σου και πες αν θες κάτι μόνο όσο αναφορά την ενημέρωση σκατοφλωρε !!
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
καταδρομική μετάξι πριν κανά δίωρο,
καρφωτά μεγαλαλέκου 28 στο υπόγειο μπουντρούμι
για το πιπίνι που γράφουν οι συναγωνιστές.
Ήταν μαζί με μια τροφαντή παχουλούλα ,
Καίτη την προσφώνησε ο τσα και Λένα τη μικρή,κάνανε κ παρτούζα.
Η παχουλή με το μεγάλο τατού στη μπουτάρα
είχε συνεχόμενα δωμάτια με πάκια που την προτιμούσαν...
Η Λένα γυμνή κάτω αλλά με βυζοθήκες... έδειχνε βαριεστημένη..
Συναγωνιστής νορμάλ εμφάνισης βγήκε απο το δωμάτιο παραπονούμενος
ότι του έλεγε όλο μη κ μή....
Φεύγω προς λατινομουνάρες, έλειπαν ,
δούλευε μια ψιλοκαλούλα σαν σώμα , με στητά βυζιά αλλά με φάτσα βλαχέ..
Πήγα απέναντι πριν τη γωνία στον οίκο με τις πολλές σκάλες κατέθεσα στη Βιολέτα,
μόνο πίπα της είπα ,δε χορταίνω το μουτράκι ,τη φατσούλα σου και γέλαγε.
Τέλειο το μωράκι ,απολαυστικό χύσιμο στο στοματάκι της με τα κόκκινα βαμμένα χειλάκια
Καλά μαμήσια συναγωνιστές,να είναι πάντα πετυχημένα
Η Βιολέτα είναι σταθερή γκόμενα , ποτέ δεν πάνε χαμένα τα λεφτά, αμαζόνα..!
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.217
Κριτικές
2
Like
18.858
Πόντοι
3.656

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.217
Κριτικές
2
Like
18.858
Πόντοι
3.656
Εγγρ.
6 Σεπ 2020
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
καταδρομική μετάξι πριν κανά δίωρο,
καρφωτά μεγαλαλέκου 28 στο υπόγειο μπουντρούμι
για το πιπίνι που γράφουν οι συναγωνιστές.
Ήταν μαζί με μια τροφαντή παχουλούλα ,
Καίτη την προσφώνησε ο τσα και Λένα τη μικρή,κάνανε κ παρτούζα.
Η παχουλή με το μεγάλο τατού στη μπουτάρα
είχε συνεχόμενα δωμάτια με πάκια που την προτιμούσαν...
Η Λένα γυμνή κάτω αλλά με βυζοθήκες... έδειχνε βαριεστημένη..
Συναγωνιστής νορμάλ εμφάνισης βγήκε απο το δωμάτιο παραπονούμενος
ότι του έλεγε όλο μη κ μή....
Φεύγω προς λατινομουνάρες, έλειπαν ,
δούλευε μια ψιλοκαλούλα σαν σώμα , με στητά βυζιά αλλά με φάτσα βλαχέ..
Πήγα απέναντι πριν τη γωνία στον οίκο με τις πολλές σκάλες κατέθεσα στη Βιολέτα,
μόνο πίπα της είπα ,δε χορταίνω το μουτράκι ,τη φατσούλα σου και γέλαγε.
Τέλειο το μωράκι ,απολαυστικό χύσιμο στο στοματάκι της με τα κόκκινα βαμμένα χειλάκια
Καλά μαμήσια συναγωνιστές,να είναι πάντα πετυχημένα
Αυτή η Λένα είναι η μάλλον Ελένη (αν έχω καταλάβει καλά) που είναι και μικρή?
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.217
Κριτικές
2
Like
18.858
Πόντοι
3.656

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436
καταδρομική μετάξι πριν κανά δίωρο,
καρφωτά μεγαλαλέκου 28 στο υπόγειο μπουντρούμι
για το πιπίνι που γράφουν οι συναγωνιστές.
Ήταν μαζί με μια τροφαντή παχουλούλα ,
Καίτη την προσφώνησε ο τσα και Λένα τη μικρή,κάνανε κ παρτούζα.
Η παχουλή με το μεγάλο τατού στη μπουτάρα
είχε συνεχόμενα δωμάτια με πάκια που την προτιμούσαν...
Η Λένα γυμνή κάτω αλλά με βυζοθήκες... έδειχνε βαριεστημένη..
Συναγωνιστής νορμάλ εμφάνισης βγήκε απο το δωμάτιο παραπονούμενος
ότι του έλεγε όλο μη κ μή....
Φεύγω προς λατινομουνάρες, έλειπαν ,
δούλευε μια ψιλοκαλούλα σαν σώμα , με στητά βυζιά αλλά με φάτσα βλαχέ..
Πήγα απέναντι πριν τη γωνία στον οίκο με τις πολλές σκάλες κατέθεσα στη Βιολέτα,
μόνο πίπα της είπα ,δε χορταίνω το μουτράκι ,τη φατσούλα σου και γέλαγε.
Τέλειο το μωράκι ,απολαυστικό χύσιμο στο στοματάκι της με τα κόκκινα βαμμένα χειλάκια
Καλά μαμήσια συναγωνιστές,να είναι πάντα πετυχημένα
Κ εγώ πέρασα χτες μαζί της,με την Ελένη, ειναι μικρή έχει δέρμα σαν βαμβάκι αλλά λέει όλο μη το ένα κ μη το άλλο.
Θα γράψω κριτική να υπάρχει στο ιστορικό του οίκου.
Στα μάτια δεν σε κοιτάει καθόλου ίσως δεν ταιριαξαμε ηλικιακά.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.217
Κριτικές
2
Like
18.858
Πόντοι
3.656
Κ εγώ πέρασα χτες μαζί της,με την Ελένη, ειναι μικρή έχει δέρμα σαν βαμβάκι αλλά λέει όλο μη το ένα κ μη το άλλο.
Θα γράψω κριτική να υπάρχει στο ιστορικό του οίκου.
Στα μάτια δεν σε κοιτάει καθόλου ίσως δεν ταιριαξαμε ηλικιακά.
Τα ίδια έλεγε κ ο τύπος που βγήκε απο το δωμάτιο,
κανονικά είπε στον τσα έπρεπε να σου ζητήσω τα λεφτά πίσω,
όλο μη μου έλεγε, μη πιάνεις εδώ ,μη πιάνεις εκεί,
με έκοψε στη μέση ....
Δε νομίζω να μη ταιριάζεται
μάλλον σύστημα το έχει με τουπεδάκι που φαίνεται στο σαλονάρισμα..
βγαίνει κοιτώντας πάντα ευθεία, δεξιά αριστερά που είναι οι καναπέδες σημασία δε δίνει...
ο τύπος μια χαρά άνθρωπος ήταν γύρω στα 40+
και με 20σάρηδες τα ίδια θα κάνει...
πιθανολογώ βέβαια , δεν την πήρα, αλλά αφού το λες και συ ,είναι ψιλοφολίτσα...
Το Βιολετάκι είναι στο δωμάτιο, όπως στο σαλόνι, καθαρό βλέμμα ,εξηγημένη..
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.300
Κριτικές
10
Like
3.044
Πόντοι
1.960
:turkydance::turkydance::turkydance::turkydance::turkydance:

ΟΠΑ ΟΠΑ, ούτε καν γνωρίζω τον τύπο Andrew, όμως αυτά που σου είπε ήταν χοντρές προσβολές και δεν φάνηκε καθόλου σεβαστικός σε ένα παλιό μέλος όπως είσαι εσύ.
Νομίζω πως η συνέχεια θα πρέπει να δοθεί στην Πλατεία Βάθης, μιας και από την πλευρά του έχουμε ξεκάθαρη πρόσκληση σε ραντεβού θανάτου.
Αν την αφήσεις αναπάντητη, θαρρώ πως θα είναι ανεπανόρθωτο πλήγμα για την εικόνα σου εδώ μέσα. Εσύ ο ίδιος άλλωστε ανέφερες -σε παλαιότερη ανάρτηση- ότι κουβαλάς πάντα κάτι μαζί σου (αν θυμάμαι ήταν αεροβόλο;) και δεν σηκώνεις μύγα στο σπαθί σου. Ήρθε η ώρα να το αποδείξεις.

Συνιστώ και στις δύο πλευρές να φέρουν δικά τους άτομα έτσι ώστε να μην έχουμε μπαμπεσιές, όπως επίσης και για να μην χωθεί κάποιος παρευρισκόμενος.
Αν θέλουμε να φερόμαστε αντρίκια και με μπέσα, τότε λύνουμε τη διαφορά μόνοι μας και με τα χέρια.

Εγώ έχω σεληνιαστεί τον τελευταίο καιρό με τις κινέζες και έχει καταντήσει έμμονη ιδέα η συνεύρεση μου μαζί τους. Μετά τις 22:30 θα κατέβω στις πιάτσες μπας και πετύχω καμία. Αν τελικά δείξετε και οι δύο την ελάχιστη αξιοπρέπεια και εμφανιστείτε, θα είμαι εκεί για να δω πως θα τηρηθούν οι άγραφοι κανόνες και φυσικά για να χορτάσω θέαμα.

Από λόγια είστε πρώτοι, μένει τώρα να σας δούμε στις πράξεις για το ποιοι είστε και που συχνάζετε.

Που σαι καυγατζη, προκαλεις τσαμπουκαδες και ασχημο κλιμα στο site χωρις λογο!
Απο μενα εφαγες report να ξες
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Γεια χαρα , εγω ενα εχω να πω οτι τοσοι και τοσοι εχουν παρει χιλιαδες ενημερωσεις απο τον Ν.Σμυρνη και εχουν εξυπερετηθει και με λεπτομεριες - προγραμματα - τιμες ,ακομα και σε μεμονωμενες ερωτησεις , που τους εχει βγει σε καλο . Ερωτω λοιπον τι σας ενοχλει εαν ο Ν.Σ τα περνει απο εναν η 100 οικους που για μενα καλα κανει διοτι ενα μεγαλο ποσοστο μας εχει γλιτωσει απο φολες και κομοδινα ,και ευχης εργον ειναι να συνεχισει , αυτα τα ολιγα , ( διοτι απο την ενημερωση του το 90% παει και γαμαει ) .
Συμφωνώ. Η δουλειά δεν είναι ντροπή.
Απορώ γιατί γίνεται όλο αυτό το μπέρδεμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.500
Κριτικές
1.274
Like
227.989
Πόντοι
46.232
Συμφωνώ. Η δουλειά δεν είναι ντροπή.
Απορώ γιατί γίνεται όλο αυτό το μπέρδεμα.
Είσαι και ειρωνικός... πρώτα πετάς τις μαλακιες σου( μου είπαν έμαθα και διάφορες παπαριες) σου ζήτησα να γίνεις συγκεκριμένος κλασσικά η μπάλα στη κερκίδα, αν έχεις κάτι συγκεκριμένο να πεις πεστο, αλλιώς βουλωστο
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
:turkydance::turkydance::turkydance::turkydance::turkydance:

ΟΠΑ ΟΠΑ, ούτε καν γνωρίζω τον τύπο Andrew, όμως αυτά που σου είπε ήταν χοντρές προσβολές και δεν φάνηκε καθόλου σεβαστικός σε ένα παλιό μέλος όπως είσαι εσύ.
Νομίζω πως η συνέχεια θα πρέπει να δοθεί στην Πλατεία Βάθης, μιας και από την πλευρά του έχουμε ξεκάθαρη πρόσκληση σε ραντεβού θανάτου.
Αν την αφήσεις αναπάντητη, θαρρώ πως θα είναι ανεπανόρθωτο πλήγμα για την εικόνα σου εδώ μέσα. Εσύ ο ίδιος άλλωστε ανέφερες -σε παλαιότερη ανάρτηση- ότι κουβαλάς πάντα κάτι μαζί σου (αν θυμάμαι ήταν αεροβόλο;) και δεν σηκώνεις μύγα στο σπαθί σου. Ήρθε η ώρα να το αποδείξεις.

Συνιστώ και στις δύο πλευρές να φέρουν δικά τους άτομα έτσι ώστε να μην έχουμε μπαμπεσιές, όπως επίσης και για να μην χωθεί κάποιος παρευρισκόμενος.
Αν θέλουμε να φερόμαστε αντρίκια και με μπέσα, τότε λύνουμε τη διαφορά μόνοι μας και με τα χέρια.

Εγώ έχω σεληνιαστεί τον τελευταίο καιρό με τις κινέζες και έχει καταντήσει έμμονη ιδέα η συνεύρεση μου μαζί τους. Μετά τις 22:30 θα κατέβω στις πιάτσες μπας και πετύχω καμία. Αν τελικά δείξετε και οι δύο την ελάχιστη αξιοπρέπεια και εμφανιστείτε, θα είμαι εκεί για να δω πως θα τηρηθούν οι άγραφοι κανόνες και φυσικά για να χορτάσω θέαμα.

Από λόγια είστε πρώτοι, μένει τώρα να σας δούμε στις πράξεις για το ποιοι είστε και που συχνάζετε.

Έγραψες ένα ολόκληρο σεντόνι για να οργανώσεις ««ραντεβού θανάτου»» με σκοπό να πάρεις μάτι τη ««συμπλοκή»», παριστάνοντας το διαιτητή;;
Ρε το μπούστη...:2funny::2funny::2funny:
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Είσαι και ειρωνικός... πρώτα πετάς τις μαλακιες σου( μου είπαν έμαθα και διάφορες παπαριες) σου ζήτησα να γίνεις συγκεκριμένος κλασσικά η μπάλα στη κερκίδα, αν έχεις κάτι συγκεκριμένο να πεις πεστο, αλλιώς βουλωστο
Εγώ ο κακομοίρης οτι ηξερα το είπα.
Βρες τον τύπο στα σπιτάκια φωκαίας 27 και ρώτα τον να δεις οτι δεν λέω ούτε λιγότερα ούτε περισσότερα.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
:turkydance::turkydance::turkydance::turkydance::turkydance:

ΟΠΑ ΟΠΑ, ούτε καν γνωρίζω τον τύπο Andrew, όμως αυτά που σου είπε ήταν χοντρές προσβολές και δεν φάνηκε καθόλου σεβαστικός σε ένα παλιό μέλος όπως είσαι εσύ.
Νομίζω πως η συνέχεια θα πρέπει να δοθεί στην Πλατεία Βάθης, μιας και από την πλευρά του έχουμε ξεκάθαρη πρόσκληση σε ραντεβού θανάτου.
Αν την αφήσεις αναπάντητη, θαρρώ πως θα είναι ανεπανόρθωτο πλήγμα για την εικόνα σου εδώ μέσα. Εσύ ο ίδιος άλλωστε ανέφερες -σε παλαιότερη ανάρτηση- ότι κουβαλάς πάντα κάτι μαζί σου (αν θυμάμαι ήταν αεροβόλο;) και δεν σηκώνεις μύγα στο σπαθί σου. Ήρθε η ώρα να το αποδείξεις.

Συνιστώ και στις δύο πλευρές να φέρουν δικά τους άτομα έτσι ώστε να μην έχουμε μπαμπεσιές, όπως επίσης και για να μην χωθεί κάποιος παρευρισκόμενος.
Αν θέλουμε να φερόμαστε αντρίκια και με μπέσα, τότε λύνουμε τη διαφορά μόνοι μας και με τα χέρια.

Εγώ έχω σεληνιαστεί τον τελευταίο καιρό με τις κινέζες και έχει καταντήσει έμμονη ιδέα η συνεύρεση μου μαζί τους. Μετά τις 22:30 θα κατέβω στις πιάτσες μπας και πετύχω καμία. Αν τελικά δείξετε και οι δύο την ελάχιστη αξιοπρέπεια και εμφανιστείτε, θα είμαι εκεί για να δω πως θα τηρηθούν οι άγραφοι κανόνες και φυσικά για να χορτάσω θέαμα.

Από λόγια είστε πρώτοι, μένει τώρα να σας δούμε στις πράξεις για το ποιοι είστε και που συχνάζετε.

Εγω πάντως θα φέρω καλου κακου δυο κλούβες απο το ζεφύρι να τηρούν την τάξη.
Τώρα ο ISINAS τη κονέ έχει θα μας πει.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ISINAS

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
760
Πόντοι
361
Τι σκατά ρε πόσοι έχουν ψυχολογικά εδώ μέσα?? Ο άλλος έλεγε το μισο νήμα νταβαδες, ο άλλος σε άλλο νήμα ότι το ότι πεθαίνουν τόσες γυναίκες τελευτέα το αξίζουν μιας και πάνε γυρέυοντας αφού δεν παντρεύονται καλά παιδιά, ο άλλος νομίζει ότι ο θεούλης ο Σμίρνις που ΕΠΡΕΠΕ κανονικά να τον πληρώνουμε είναι και αυτός βαλτός και άλλα παραδείγματα αλλά w/e.

Όσον αφορά την τσέχα την Χριστήνα δεν είναι τσέχα. Την πήρα την περασμένη εβδομάδα και επιδί μίλαγε μόνο αγγλικά την ρώτησα από που έιναι. Και μου λέει Τσεχία. Με έπιασαν λίγο τα γέλια και της λέω να μου μιλησεί λίγο τσεχικά να την ακούσω. Μου λέει γιατί ξέρεις τσεχικά? Της λέω ότι κανονικά μένω Πράγα και ήρθα εδώ για διακοπές και την πιάσαν τα γέλια. Εν τέλη απο αλβανία είναι. Με ρώτησε άμα μοιάζει καθόλου για τσέχα και της είπα ότι λίγο ναι αλλά οι τσέχες είναι ξανθιές με γαλανά μάτια κάτι που δεν το είχε. Παντός καλή έιναι μέσα στο δωμάτιο. Τίμια επιλογή.

Σκέφτομαι να περάσω και σήμερα αλλά 3η βάρδια ... Μόνο σαβούρες θα έχει. Πήγα πριν 1-2 μέρες με την Πάολα που είναι εκεί που είναι και η τζένη φωκαίας δεν θυμάμαι νούμερο. Δεν έχω αηδιάσει ποτέ μου τόσο πολύ ξανά. Έκανα λίγο να την γλύψω και το μουνί της ήταν σαν να έγλυψα το πεζοδρόμιο απο το μεταξουργείο. Μου έμεινε και μια τρίχα στην γλώσσα γιατί ήταν αξύριστή... (Αυτό στο 0.5 σεκ που την ακούμπησα και παραλίγο να ξεράσω). Πάω μετά να την πάρω απο κώλο και γυρο γυρο είχε τρίχες πάλι. Μπλιαξ.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Όσον αφορά την τσέχα την Χριστήνα δεν είναι τσέχα. Την πήρα την περασμένη εβδομάδα και επιδί μίλαγε μόνο αγγλικά την ρώτησα από που έιναι. Και μου λέει Τσεχία. Με έπιασαν λίγο τα γέλια και της λέω να μου μιλησεί λίγο τσεχικά να την ακούσω. Μου λέει γιατί ξέρεις τσεχικά? Της λέω ότι κανονικά μένω Πράγα και ήρθα εδώ για διακοπές και την πιάσαν τα γέλια. Εν τέλη απο αλβανία είναι. Με ρώτησε άμα μοιάζει καθόλου για τσέχα και της είπα ότι λίγο ναι αλλά οι τσέχες είναι ξανθιές με γαλανά μάτια κάτι που δεν το είχε. Παντός καλή έιναι μέσα στο δωμάτιο. Τίμια επιλογή.
Πρώτα απ' όλα, αν ήταν από Τσεχία, δε θα έλεγε "I am from Tsehia" σε αγγλικά Τσίπρα.:2funny: Πιο πιθανό να έλεγε "I am from Czech". Μα καλά, γιατί όλες ντρέπονται να πουν ότι είναι αλβανίδες; :think:Τέλος πάντων, καλή στο δωμάτιο να είναι και ας είναι και από τη γη του πυρός.
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
Πρώτα απ' όλα, αν ήταν από Τσεχία, δε θα έλεγε "I am from Tsehia" σε αγγλικά Τσίπρα.:2funny: Πιο πιθανό να έλεγε "I am from Czech". Μα καλά, γιατί όλες ντρέπονται να πουν ότι είναι αλβανίδες; :think:Τέλος πάντων, καλή στο δωμάτιο να είναι και ας είναι και από τη γη του πυρός.
Δεν ξέρω, μύστη, αν όλο αυτό το παραμύθι με Σέρβες, Ουγγαρές, Ιταλίδες κλπ είναι λόγω ντροπής για τη χώρα. Θα το χαρακτήριζα περισσότερο στρατηγική από πλευράς μαγαζιών. Προσπαθούν να σε διεγείρουν μέσα από τη φαντασίωση ότι γαμάς κάτι εξωτικό ή δυσεύρετο.
Αυτό είναι κρίμα και για πολλά πραγματικά "εξωτικά" κορίτσια. Από τα διαμαντάκια του υπογείου Φυλής 61 κάποτε για όσους θυμούνται (περίπου 2017-18). Έπειτα κάποια στη Ρεμούνδου ή σήμερα στην Κολωνού. Κορίτσια από το Καράκας της Βενεζουέλας και το Μαρακάι, κοντά στις ακτές της Καραϊβικής ή από τη Μπογκοτά της Κολομβίας.
Θυμάμαι που αρκετά μέλη από εδώ τις έλεγαν γύφτισσες και ψευτολατίνες. Και βάραγα το κεφάλι μου στον τοίχο που τους διάβαζα. Δεν είχα παλιά λογαριασμό. Ύβρις πραγματικά.
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
Στα υπόλοιπα νέα, πέρασα από Έμιλυ Φωκαίας 9, η οποία είναι στανταράκι μου.
Και μετά από Βέργας 7 για ολοκληρωτικό άδειασμα αρχιδιών στην Τατιάνα (σε απλό - αποστειρωμένο). Να σημειωθεί ότι η συγκεκριμένη έχει αδυνατίσει αρκετά από την εποχή της καραντίνας. Θυμάμαι άρχιζε να ξεφεύγει. Μπράβο της.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom