Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (7 μέλη και 63 επισκέπτες)

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.278
Πόντοι
2.586
Πάντως για να μην χάνετε τις ενημερώσεις, μπορείτε να τις προσθέτετε στους σελιδοδείκτες.
Εγώ έτσι κάνω πλέον, όταν βλέπω κάποια, του Σμύρνη πριν πχ, την προσθέτω και εκεί που λέει μήνυμα γράφω "Μετάξι 18/07/2021".
Μετά όταν θα θέλω να τσαρκάρω κοιτάω τον αποθηκευμένο σελιδοδείκτη.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Πάντως για να μην χάνετε τις ενημερώσεις, μπορείτε να τις προσθέτετε στους σελιδοδείκτες.
Εγώ έτσι κάνω πλέον, όταν βλέπω κάποια, του Σμύρνη πριν πχ, την προσθέτω και εκεί που λέει μήνυμα γράφω "Μετάξι 18/07/2021".
Μετά όταν θα θέλω να τσαρκάρω κοιτάω τον αποθηκευμένο σελιδοδείκτη.
κατι ηξερα που τα ειχα ζητησει τα bookmarks :eyebrows:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
έχουμε κάτι τώρα φυλής; κάποια ενημέρωση;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.088
Πόντοι
46.232

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.088
Πόντοι
46.232
Βραδυνή γαμησαρα με την Ραμονα από Διδύμου 22....
μύστη @Tony xx η Ραμόνα που πήρες μήπως έχει το παρακάτω τατουάζ ?
Ramona.jpg
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
είσαι χρόνια στη πιάτσα, γούστα είναι αυτά, εγώ πάντως από Λυδία και Αγγέλα που δούλεψαν μαζί προτιμώ την Αγγέλα

Καλά ναι δε συγκρίνονται σε ομορφιά..αν και Αγγέλα είναι με τα φεγγάρια της...50-50 αν περάσεις καλα...αλλά το πορνοένστικτο ακόμα δεν έχει επιτρέψει συνεύρεση με Λυδία.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.088
Πόντοι
46.232
Καλά ναι δε συγκρίνονται σε ομορφιά..αν και Αγγέλα είναι με τα φεγγάρια της...50-50 αν περάσεις καλα...αλλά το πορνοένστικτο ακόμα δεν έχει επιτρέψει συνεύρεση με Λυδία.
Δεν είναι κακή πάντως, απλά για μένα επειδή τις έχω πάρει και τις δύο και μόνες τους και σε παρτουζα μου "ταίριαξε" η Αγγέλα
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Εκανα μια βόλτα Φωκαιας για παρω την Αννα για πρωκτικο, αφου έχω ακουσει καλά λόγια από τους συναγωνιστές αλλά αντί αυτής βγήκε ένα ψηλό και αδυνατο γυφτάκι. Δεν την πηρα γιατί πηγα στοχευμένα για την Αννα κι επίσης δεν είχε περιποιημενα άκρα, πραγμα πολυ σημαντικό για μια κοπέλα. Η Αννα είναι παντα κοκετα!!! Τα δόντια και τα άκρα δείχνουν ποσο σημαντική είναι για την κάθε κοπέλα η καθαριότητα - περιποιηση. Έπειτα πηγα προς Διδυμου για την αγαπημένη μου Τζώρτζια αλλά κι εκει κλειστό :headbang:. Τζώρτζια - προτυπο καθαριότητας και περιποιημενης κοπέλας με ιδεολογία της μεγάλης ρωσικής σχολής. Κορμί θανατηφόρο και όμορφο προσωπο :thumbsup:
Λέω ας κάνω μια τσάρκα προς το βάθος, κατεύθυνση προς Φυλής όπου η μόνη κοπέλα που άξιζε πραγματικα ήταν η Ρανια στο Φυλής 84,με τον θεατρινο τσάτσο..... Ωραία παρουσια, ωραίο κορμί αλλά δεν ενεδωσα γιατι ήθελα να διαβάσω καμιά κριτική πρωτα αλλά δεν είχα δεδομένα γαμω τ'αυτιά μου.... Την επόμενη που θα κατέβω έτσι και δεν πετυχω παλι Αννα για γκροβερ θα παω σε αυτήν. Δυστυχώς όμως έχει μόνο μια κριτική αλλά δε γαμεις.....τι ψυχή έχει ένα 20αρικο....παντως τώρα τελευταία ακουω πολλα παραξενα από ΣΜΝ σε ακα πιπα κι έχω σκιαχτει λιγο.... μπορεί να μη δίνω ακα πιπες αλλά η ψυχολογία μου είναι κάπως....

Ναι όντως παίζει πολύ αφροδίσιο τελευταία..το ακούω από πολλούς..Μύκητες και κοκκινίλες στο πέος είναι για πλάκα.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.088
Πόντοι
46.232

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
μεγάλη επιστροφή!!!! ήταν από τα στανταρακια μου, θα την επισκεφτώ με την πρώτη ευκαιρία
Μύστη Σμυρνη, δε ξέρω πως ήταν παλαιότερα, δεν έτυχε να την πάρω, σήμερα με το που μπήκα στον οίκο την βλέπω στο καναπέ στο σαλόνι να είναι ξαπλωμένη και να κουβεντιάζει με τη τσατσά, η ώρα ήταν περίπου 22:30 ...υπό φυσιολογικές συνθήκες δεν θα έμπαινα με καμία αν έβλεπα αυτή την εικόνα διοτι θα έλεγα, ντάξει σε λίγο σχολάει λογικά έχει κουραστεί και βαριέται τώρα.
Έλα όμως που με τράβηξε, είχε το κάτι, σπανίως πέφτει έξω το πορνοενστικτό μου και λέω "δε πα να είναι κουρασμένη, φαίνεται στα μάτια της ότι γουστάρει" ...
Εκτός των άλλων είναι και πολύ καλό παιδί, είναι ευγενέστατη έχει αίσθηση του χιούμορ, και με το που μπαίνει στο δωμάτιο ορμαει και σε γλωσσοφιλάει, λες , ωπ! Εδώ είμαστε , θα περάσουμε υπέροχα απόψε ! Αξίζει , και με το παραπάνω.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Ραμόνα, μεγάλος πορνοέρωτας...
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
φιλε μη μασας.
με λιγο προσοχη και λιγο διαβασμα, μπορεις να καταλαβεις πολλα πραγματα... και για τα δυο sites.
οι διπλανοι ειναι υπερτελειωμενα ναυαγια, χειροτερα απο τα δικα μας εδω... που ηταν εδω με 23 κλωναρια ο καθενας τους.
φαγανε μπανακι ολοι και ολα τους και την πεσαν εκει με την ουρα στα σκελια γλυφοντας το διαχειριστη και τον καβλωφ-σοτιροφ, πιο πολυ.
για να μην πω για τα υπερκλωναρια στις κριτικες, στη ροη θεματων κτλπ κτλπ.
για να μην πω επισης, για δηθεν εμπιστες ενημερωσεις, που αλλα γραφουν και αλλα πας και βλεπεις η' δε βλεπεις και καθολου.
καποιοι απο τους διπλανους ειναι ακομα εδω, στο τουμπεκι βεβαια και πετανε τη μαλακια τους μια στο τοσο ετσι για το θεαθηναι.
μπαμ κανουν.
ολη μερα εδω ειναι βασικα και "κλεβουν" στοιχεια για να το παιξουν κουραδομαγκες απο κηθε.
ιδιως απο τη στιγμη που εφτιαξε το site.
δες επισκεπτες και online users απλα.
και εννοειται δε γαμανε ετσι, οπως και οι εδω δικοι μας αλλωστε.
φυκια πουλανε.
επομενως ξαναλεω, μη μασας :mati:
Πάλι στα μπουρδέλα του 5λεπτου είσαι μεγκα-εξωθεσμικέ γαμικο της συμφοράς;Χαχα. Και γράφεις και άσχετες παπαριές πάλι. Ενημερώνεις κάργα. Χαχα.

Καλο καλοκαίρι βορδελιαρηδες. Προς το παρόν την έκανα απ' το μεγάλο βορδέλο. Μαζεύω δυνάμεις και χρήμα για νέα πορνίδια.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Μύστη Σμυρνη, δε ξέρω πως ήταν παλαιότερα, δεν έτυχε να την πάρω, σήμερα με το που μπήκα στον οίκο την βλέπω στο καναπέ στο σαλόνι να είναι ξαπλωμένη και να κουβεντιάζει με τη τσατσά, η ώρα ήταν περίπου 22:30 ...υπό φυσιολογικές συνθήκες δεν θα έμπαινα με καμία αν έβλεπα αυτή την εικόνα διοτι θα έλεγα, ντάξει σε λίγο σχολάει λογικά έχει κουραστεί και βαριέται τώρα.
Έλα όμως που με τράβηξε, είχε το κάτι, σπανίως πέφτει έξω το πορνοενστικτό μου και λέω "δε πα να είναι κουρασμένη, φαίνεται στα μάτια της ότι γουστάρει" ...
Εκτός των άλλων είναι και πολύ καλό παιδί, είναι ευγενέστατη έχει αίσθηση του χιούμορ, και με το που μπαίνει στο δωμάτιο ορμαει και σε γλωσσοφιλάει, λες , ωπ! Εδώ είμαστε , θα περάσουμε υπέροχα απόψε ! Αξίζει , και με το παραπάνω.

Μύστη πήρε κάνα κιλό τουλάχιστον πάνω της???
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.242
Πόντοι
10.336
ρε μαγκες, για να καταλαβω, η τριτη (μεταμεσονυκτια) βαρδια υπολειτουργει και σε Φυλης και σε Μεταξουργειο;
Γιατι;

Δεν θα επρεπε να εχουν πεσει με τα μουτρα (νταβαδες πουτανες τσατσαδες) και να δουλευουν σαν τα σκυλια για να μαζεψουν τα σπασμενα του χειμωνα Ή για να μαζεψουν τα σπασμενα που ισως ερθουν σε περιπτωση νεου χειμερινου lockdown ?????

Πλεον 19 ιουλιου που φτασαμε, οποιαδηποτε ελπιδα για "κανονικοτητα" νομιζω ειναι υπεραισιοδοξη.... Θα επρεπε ηδη να κινουνται και σε βραδυνους ρυθμους οι οικοι, καλοκαιρι ειναι, τι διαολο....

Δεν εχουν αλλες πουτανες διαθεσιμες; μου φαινεται παραλογο οταν στριμωχνονται 2 και 3 πουτανες σε εναν οικο.... Δεν θελει καμια να δουλεψει βραδυ;;; Κι αυτο παραλογο μου ακουγεται...
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
ρε μαγκες, για να καταλαβω, η τριτη (μεταμεσονυκτια) βαρδια υπολειτουργει και σε Φυλης και σε Μεταξουργειο;
Γιατι;

Δεν θα επρεπε να εχουν πεσει με τα μουτρα (νταβαδες πουτανες τσατσαδες) και να δουλευουν σαν τα σκυλια για να μαζεψουν τα σπασμενα του χειμωνα Ή για να μαζεψουν τα σπασμενα που ισως ερθουν σε περιπτωση νεου χειμερινου lockdown ?????

Πλεον 19 ιουλιου που φτασαμε, οποιαδηποτε ελπιδα για "κανονικοτητα" νομιζω ειναι υπεραισιοδοξη.... Θα επρεπε ηδη να κινουνται και σε βραδυνους ρυθμους οι οικοι, καλοκαιρι ειναι, τι διαολο....

Δεν εχουν αλλες πουτανες διαθεσιμες; μου φαινεται παραλογο οταν στριμωχνονται 2 και 3 πουτανες σε εναν οικο.... Δεν θελει καμια να δουλεψει βραδυ;;; Κι αυτο παραλογο μου ακουγεται...
Ρώτα τον ναυαρχίδα που το κατέχει το θέμα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Πάλι στα μπουρδέλα του 5λεπτου είσαι μεγκα-εξωθεσμικέ γαμικο της συμφοράς;Χαχα. Και γράφεις και άσχετες παπαριές πάλι. Ενημερώνεις κάργα. Χαχα.

Καλο καλοκαίρι βορδελιαρηδες. Προς το παρόν την έκανα απ' το μεγάλο βορδέλο. Μαζεύω δυνάμεις και χρήμα για νέα πορνίδια.
καλωστο το βορδελομπουσταρχο :effemine: υπερναυαγιο number one.
που ησουν εσυ μικρο μου πονυ...?? που χαθηκες και που κωλοτριβοσουν :assshake:?
ποια χουφτα γαμαγες παλι και κανεις οικονομια?
την αριστερη, τη δεξια η' μηπως το εριξες στην εργογυμναστικη και γαμησες και τις δυο :jerking2:, οπως ο θρυλεωντας που περιμενει στο μπαλκονι, φωτο απο καβλιαρα κουνιαδα για να ισιωσει το φραπογαλο?
σε καληνυχτω ομως τωρα και θα τα πουμε συντομα παλι:tired:
γεια σου και εσυ μωρακι :rose:?❤️
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
ρε μαγκες, για να καταλαβω, η τριτη (μεταμεσονυκτια) βαρδια υπολειτουργει και σε Φυλης και σε Μεταξουργειο;
Γιατι;

Δεν θα επρεπε να εχουν πεσει με τα μουτρα (νταβαδες πουτανες τσατσαδες) και να δουλευουν σαν τα σκυλια για να μαζεψουν τα σπασμενα του χειμωνα Ή για να μαζεψουν τα σπασμενα που ισως ερθουν σε περιπτωση νεου χειμερινου lockdown ?????

Πλεον 19 ιουλιου που φτασαμε, οποιαδηποτε ελπιδα για "κανονικοτητα" νομιζω ειναι υπεραισιοδοξη.... Θα επρεπε ηδη να κινουνται και σε βραδυνους ρυθμους οι οικοι, καλοκαιρι ειναι, τι διαολο....

Δεν εχουν αλλες πουτανες διαθεσιμες; μου φαινεται παραλογο οταν στριμωχνονται 2 και 3 πουτανες σε εναν οικο.... Δεν θελει καμια να δουλεψει βραδυ;;; Κι αυτο παραλογο μου ακουγεται...

Προφανώς βολεύονται με αυτά που βγάζουν διαφορετικά ίσως γνωρίζουν κάτι περισσότερο από εμάς απ'τα τσιράκια τους στην κυβέρνηση πως θα ξανά κλείσουν ΟΛΑ σε άμεσο χρονικό διάστημα και ΔΕΝ μπαίνουν καν στην διαδικασία στελέχωσης των ρόστερ.
Εκτός κι αν έχουν κάνει κάποια συμφωνία με την κυβέρνηση να ξενερώσουν τους μπουρδελιάρηδες με απώτερο σκοπό να πάψουν να πηγαίνουν στους οίκους ανοχής λόγω fed up βλέποντας σε κάθε βάρδια τις ίδιες και τις ίδιες ένα πράγμα σαν να επιστρέφεις σπίτι και να βλέπεις την γυναίκα σου.... με τελικό "προορισμό" το οριστικό λουκέτο αυτών...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom