Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 341 άτομα (52 μέλη και 289 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.086
Κριτικές
123
Like
50.977
Πόντοι
27.261
Εχω καλα νεα.....

Εμαθα απο μυστη οτι μοντελοπιπινακι στο Μεταξι με ενα ταληρο μεσα στο δωματιο αμολαει τα υγιεινα κατουρακια του οταν της τρως το μουνακι.

Σιγουρα θα δοκιμαστει για την εμπειρια πρωτα απόλα αλλα και γιατι τα νεανικα τσουρκοκατουρα ειναι γεματα φουλ κοβιντ-αντισωματα.

Θα επιστρεψω με αναλυτικη κριτικη για το τι εγινε στο δωματιο ποσο κατουρο ηπια και τι γευση ειχε αλλα και υλικο απο την κρυφη καμερα που θα στηθει....

pourboirακια επειδη σε βλεπω το φυσας το μπικικινι, αμα ειναι να μοιρασεις και αλλα ταληρακια, να μαζευτουμε να σε κατουρησουμε και εμεις :piss:
και αμα γουσταρεις, θα σε τραβαμε και με camera, να τα εχεις να τα θυμασαι τις κρυες νυχτες του χειμωνα που ερχεται :wink:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.401
Κριτικές
509
Like
68.789
Πόντοι
41.129
pourboirακια επειδη σε βλεπω το φυσας το μπικικινι, αμα ειναι να μοιρασεις και αλλα ταληρακια, να μαζευτουμε να σε κατουρησουμε και εμεις :piss:
και αμα γουσταρεις, θα σε τραβαμε και με camera, να τα εχεις να τα θυμασαι τις κρυες νυχτες του χειμωνα που ερχεται :wink:
Χαχαχαχαχαχαχα

Και ενα ταληρο στην τσατσα να μου κραταει το γκριφον κανις θα παει 20 ευρω η καταθεση ... λεφτα υπαρχουν τυπε.
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Φιλε δημητρη να πας πρωι πρωι ειναι πιο γευστικα εχω ακουσει πριν πιει πολλα νερα και χαλασει η γευση
 

WHATABOUTFUCK

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
625
Κριτικές
30
Like
6.233
Πόντοι
5.636

καλά, στις πουτάνες τίποτα ;
...οι πιο πολλές είναι με τρίμηνη βίζα τύπε...δεν έχουν Ελληνικό αφμ...οπότε δεν μπορείς να εισπράξεις αν επιβάλεις πρόστιμο...

...έτσι νομίζω δηλαδή...

...ας με διορθώσει όποιος γνωρίζει παραπάνω σε τέτοια πορνοθέματα...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.086
Κριτικές
123
Like
50.977
Πόντοι
27.261
pourboirακια επειδη σε βλεπω το φυσας το μπικικινι, αμα ειναι να μοιρασεις και αλλα ταληρακια, να μαζευτουμε να σε κατουρησουμε και εμεις :piss:
και αμα γουσταρεις, θα σε τραβαμε και με camera, να τα εχεις να τα θυμασαι τις κρυες νυχτες του χειμωνα που ερχεται :wink:
Χαχαχαχαχαχαχα

Και ενα ταληρο στην τσατσα να μου κραταει το γκριφον κανις θα παει 20 ευρω η καταθεση ... λεφτα υπαρχουν τυπε.

καπου ειδα οτι "τσεπωσες" κατι κολλαριστα 50αρικα απο το πουθενα και επειδη ειμαι Ι/Υ σε κριση και οχι Δ/Υ (aka τεμπελης), σκεφτηκα κανα extraδακι ευκολο, τωρα με τον κουραδοκουλοϊο.
αν αλλαξεις γνωμη, στειλε π.μ. ...ξερεις εσυ :wink: .
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Εχω καλα νεα.....

Εμαθα απο μυστη οτι μοντελοπιπινακι στο Μεταξι με ενα ταληρο μεσα στο δωματιο αμολαει τα υγιεινα κατουρακια του οταν της τρως το μουνακι.

Σιγουρα θα δοκιμαστει για την εμπειρια πρωτα απόλα αλλα και γιατι τα νεανικα τσουρκοκατουρα ειναι γεματα φουλ κοβιντ-αντισωματα.

Θα επιστρεψω με αναλυτικη κριτικη για το τι εγινε στο δωματιο ποσο κατουρο ηπια και τι γευση ειχε αλλα και υλικο απο την κρυφη καμερα που θα στηθει....

Τύπε που το βρίσκουμε αυτό;
Πρέπει να τιμηθεί άμεσα, είναι πολύ δυνατό.
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
pourboirακια επειδη σε βλεπω το φυσας το μπικικινι, αμα ειναι να μοιρασεις και αλλα ταληρακια, να μαζευτουμε να σε κατουρησουμε και εμεις :piss:
και αμα γουσταρεις, θα σε τραβαμε και με camera, να τα εχεις να τα θυμασαι τις κρυες νυχτες του χειμωνα που ερχεται :wink:
Χαχαχαχαχαχαχα

Και ενα ταληρο στην τσατσα να μου κραταει το γκριφον κανις θα παει 20 ευρω η καταθεση ... λεφτα υπαρχουν τυπε.

καπου ειδα οτι "τσεπωσες" κατι κολλαριστα 50αρικα απο το πουθενα και επειδη ειμαι Ι/Υ σε κριση και οχι Δ/Υ (aka τεμπελης), σκεφτηκα κανα extraδακι ευκολο, τωρα με τον κουραδοκουλοϊο.
αν αλλαξεις γνωμη, στειλε π.μ. ...ξερεις εσυ :wink: .
I am not gay but 20e is 20e
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
Εάν κατανόησα καλά πάντως απ'αυτά που άκουσα από τους σχετικά "αρμόδιους" στο χώρο της υγείας.. τελικά ούτε 30 του Νοέμβρη θα μπορέσουμε να ξανά τσαρκάρουμε ελεύθεροι στους δρόμους της "ηδονής" αλλά μάλλον ΔΕΝ διαφαίνεται φως στην άκρη του τούνελ ούτε μέχρι τέλος του έτους... με άλλα λόγια θα κάνουμε καιρό να ρίξουμε κάνα μπούτσο σαν άνθρωποι....
:confused: :confused: :confused: :confused:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Οπως εχουν καταντησει τα μπουρδελα οι μισες ειναι για να μας πληρωνουν. :2funny:
Οι υπολοιπες εχουν φορτωσει εξτρα τα προγραμματα γιατι ετσι που ειναι δεν βγαινει στο δεκάλεπτο γαμήσι της προκοπής. :2funny:
Απο την αλλη στο συνολο τους γιατι να δουλεψουν αφού δεν πιανουν τους στόχους που θέλουν ;
οι πιο εξυπνες εχουν φτιαξει κυκλο και το εχουν γυρισει σε βιζιτες οποτε βαρανε στον σταυρο σαν cg κι οτι γινει. Γι αυτο και πλεον κανεις δεν ενδιαφερεται για τα μπουρδέλα. Λιγοι είναι οι πελάτες που γραφουν εδώ.
Η συντριπτικη πλειοψηφια ουτε καν ασχολειται.
Αλλοδαποί καργα οπότε ουτε το μπουρδελοσύστημα νοιαζεται. :2funny:
Ακομα κι οι πιο χαλια γκόμενες γαμιουνται καλυτερα απο τις μπουρδελιαρες. :2funny:
Τετοια συντριβή δεν εχει ξαναγινει.
:2funny:


 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.652
Πόντοι
7.195

καλά, στις πουτάνες τίποτα ;
...οι πιο πολλές είναι με τρίμηνη βίζα τύπε...δεν έχουν Ελληνικό αφμ...οπότε δεν μπορείς να εισπράξεις αν επιβάλεις πρόστιμο...

...έτσι νομίζω δηλαδή...

...ας με διορθώσει όποιος γνωρίζει παραπάνω σε τέτοια πορνοθέματα...

τα πρόστιμα πέφτουν ανεξάρτητα από το αν θα εισπραχθούν, για τις εντυπώσεις και για παραδειγματισμό.
Εδώ φαντάζομαι ότι πέτυχαν την πουτάνα με στολή καθαρίστριας (όπως έλεγα στο άλλο ποστ)
και θα τους δήλωσε υπηρεσία, ότι πήγε για καθάρισμα.
Αν είχαν πετύχει πελάτη μέσα θα είχε φάει κι αυτός πρόστιμο.

(αναφέρομαι στα μπουρδέλα του 20άρικου, το Μετάξι είναι άλλο κράτος)
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Πριν λιγο μεταξι φουλ μπατσαρια ειχαν αραξει με τις μηχανες στον πεζοδρομο παρα τριχα τους ειδα και δεν εφαγα προστιμο , ακουσα εναν πρεζακια που ελεγε σε εναν αλλο οτι εφαγε προστιμο και ο αλλος του ελεγε θα το πληρωσεις τωρα δεν μπορεις να κανεις αλλιως :angry:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Οπως εχουν καταντησει τα μπουρδελα οι μισες ειναι για να μας πληρωνουν. :2funny:
Οι υπολοιπες εχουν φορτωσει εξτρα τα προγραμματα γιατι ετσι που ειναι δεν βγαινει στο δεκάλεπτο γαμήσι της προκοπής. :2funny:
Απο την αλλη στο συνολο τους γιατι να δουλεψουν αφού δεν πιανουν τους στόχους που θέλουν ;
οι πιο εξυπνες εχουν φτιαξει κυκλο και το εχουν γυρισει σε βιζιτες οποτε βαρανε στον σταυρο σαν cg κι οτι γινει. Γι αυτο και πλεον κανεις δεν ενδιαφερεται για τα μπουρδέλα. Λιγοι είναι οι πελάτες που γραφουν εδώ.
Η συντριπτικη πλειοψηφια ουτε καν ασχολειται.
Αλλοδαποί καργα οπότε ουτε το μπουρδελοσύστημα νοιαζεται. :2funny:
Ακομα κι οι πιο χαλια γκόμενες γαμιουνται καλυτερα απο τις μπουρδελιαρες. :2funny:
Τετοια συντριβή δεν εχει ξαναγινει.
:2funny:
αντε παλι τα ιδια
Τυπε εχεις κανει ποτε στη ζωη σου μπουρδελοτσαρκα?θεωρεις οτι ολες ειναι χαλια?γιατι εγω και στο μεταξι εχω πετυχει κομματαρες καλες.
Αν δεν υπηρχε μεταξι και φυλης θα ειμασταν αναγκασμενοι να χρυσοπληρωνουμε ενα πηδημα.
Οι κοπελες μια χαρα ειναι αρκει να υπαρχει ορεξη και απο τις δυο πλευρες.
Η ομορφοτσρη γκομενα που εχω πηδηξει ειναι σε μπουρδελο,η πιο θερμη γκομεννα που εχω πηδηξει ειναι σε μπουρδελο,η πιο βυζαρου σε μπουρδελο,η πιο στενομουνα σε μπουρδελο.
Αν δεν ηταν αυτα η σεξουαλικη ζωη μας θα ηταν φτωχη και θα αρκουμασταν στην καθε χαζογκομενα ελληνιδα
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Τύποι μου στο κομμάτι "αγοραίος έρωτας πρέπει να νιώθουμε υπερτυχεροι που ζουμε στην Ελλάδα, συγκεκριμένα στην Αθήνα.
Έρχονται άνθρωποι από χώρες τριτοκοσμικές και θεωρούν τα 10 και 20€ ένα τίποτα στο κομμάτι γαμησι.
Που αλλού θα βρεις ωραία κοριτσάκια γάλακτος εξ Ρωσίας που μόλις ενηλικιώθηκαν έρχονται εδώ και γαμιουνται με 10 κ 20€...
Πρέπει να ζούσατε σε τίποτα Ρουμανία Αλβανία Βουλγαρία που ένα γαμησι του ποδαριού είναι στην καλύτερη 30€.
Θα μου πείτε "ναι αλλά είναι πολύ βρώμικα" , φίλε μου 10€ δίνεις, 2 καφέδες είναι, που γαμας με 2 ταληρα και φεύγεις κύριος πρέπει να νιώθεις τυχερός.
 
Εγγρ.
6 Σεπ 2020
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Ρε παίδες να σας ρωτήσω κάτι. Τις προάλλες πήγα σε ενα ωραίο μαγαζάκι να γαμησω επιτέλους και όπως το κάναμε, η κοπελα φαινόταν να το ευχαριστιεται τρομερά πολυ (καταλαβαίνω πότε είναι ψεύτικος μιας και μου έχει τυχει βέβαια) και μόλις τελείωσα μέσα της, το μουνάκι της εκανε συσπασεις. Αυτό σημαίνει οτι τελείωσε?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom