Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 362 άτομα (43 μέλη και 319 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.080
Κριτικές
123
Like
50.970
Πόντοι
27.261
Φωκαιας 17Α κατάθεση προ ολίγου με Αιμανουελα.. το αίμα σου ρουφάει από το σπέρμα με το τούρμπο τσιμπούκι 500 αλόγων της..εντονο παθιάρικο γαμησι με τα όλα του και τελείωμα λουτρού σπέρματος στον οισοφάγο της.

Καινούρια είναι η Εμμανουέλα μύστη μου?

απο τα 27αρια φιλε:wink:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Φωκαιας 17Α κατάθεση προ ολίγου με Αιμανουελα.. το αίμα σου ρουφάει από το σπέρμα με το τούρμπο τσιμπούκι 500 αλόγων της..εντονο παθιάρικο γαμησι με τα όλα του και τελείωμα λουτρού σπέρματος στον οισοφάγο της.

Καινούρια είναι η Εμμανουέλα μύστη μου?

απο τα 27αρια φιλε:wink:

:hi::hi::hi:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Kαι επίσημα πια η μιλφο-κουκουβάγια Νατάσα από το αριστερό Κολωνού 48 τοποθετήθηκε στην πρώτη και δεύτερη βάρδια.
Όταν η τρίτη βάρδια έφαγε άκυρο από την κυβέρνηση, η Νατάσα δεν υπήρχε περίπτωση να περιορίστει στα ψίχουλα μιας βάρδιας.
Θα ήταν οιωνός συντέλειας κάτι τέτοιο.
Υποθέτω ότι συνέτριψε την πρωινή ομόσταυλή της όποια κι αν ήταν, για να εδραιωθεί εκεί, κρατώντας πάλι δύο βάρδιες.
Την τίναξε σαν σκόνη από το παπούτσια της και με συνοπτικές διαδικασίες άρπαξε το μαγαζί και το σήκωσε στις πλάτες της
σαν θηλυκός άτλας. Συνεπώς όσοι ψωλαραίοι γυρεύουν λύση κι εκτόνωση στων ψωλών τους τον χαβά
ας γνωρίζουν ότι οι βάρδιες άλλαξαν.

:hi:



 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Πω ρε φίλε μου ανέβασες τις ελπίδες τώρα.
Ζευγαρώνουν με τελειωμένους ναυαγούς;
Πιο τελειωμένος από μένα δεν υπάρχει

Εσύ είσαι ξένο σώμα εκεί μέσα και δεν μετράς ως ναυαγός του συστήματος. Αναγνωρίζεσαι αμέσως ότι δεν είσαι δικός τους.
Ναυαγός πιθανόν θα γίνεις αν συνεχίσεις. Θα θες όποια γουστάρεις να σταματήσει την δουλειά της και κάτι τέτοια. :2funny:
Αυτά δεν τους αρέσουν. Δεν περνάνε αυτά. Άσε που θα σου λέει να μην πηγαίνεις σε άλλη και τέτοιες μαλακίες :2funny:
γιατί αυτή γαμιέται λόγω δουλειάς κτλ :2funny: Και μπολικες μαλακίες ακόμα που έχουμε δει σε πολλές περιπτώσεις γνωστών ή μη :2funny:
που δεν ξέρουν από ηθοποιία.

Να στο πω ευγενικά. Δεν έτυχε που την πατάς με αυτές αν τυχόν την πατάς με αυτές.
Θες να την πατήσεις από αυτές. Σε έλκει αυτό
. :sunglasses:
Είναι η ενδόμυχη ανάγκη σου που παρουσιάζεις ως τυχαίο γεγονός κι έπειτα θεοποιείς με ότι ακολουθεί.

Υπάρχουν δύο καλές επιλογές αφού γουστάρεις κάποια όπως λες...κι αν τυχόν γίνει φάση.
Η πρώτη είναι να λες σε όλα ναι σαν (αδιάφορος) άνδρας για να την γαμάς όσο καιρό την γαμάς
χωρίς να δέχεσαι ή να δίνεις τίποτα. Κάτι σαν τον φαντομά. :thumbsup:
Φυσικά το ναι σου αυτό θα απαιτεί φοβερό γαμήσι μαζί της για να πατσίσει το εγώ σου.
Δεν το ζητάς για να μπορείς και να το πάρεις.
Η δεύτερη επιλογή είναι να την έχεις για να σε φροντίζει όντας αδιάφορος, αρκεί να πείθεις στον ρόλο του αγαπητικού
κι όχι του αγαπούλη. Το να σε φροντίζει είναι ηθικό και ωραίο. :thumbsup:
Δεν ζητάς τίποτα παρά μόνο δέχεσαι και δεν μιλώ οικονομικά. Απλώς να περνάς καλά με που και που γαμήσι
κι αν βέβαια δεν βαριέσαι. Όπως βλέπεις, δεν αναφέρομαι πουθενά σε συναίσθημα.
Δύο ρόλοι, δύο διαφορετικές περιπτώσεις. Διαλέγεις και παίρνεις.

Τώρα για οσους λένε ή νομίζουν ότι μπορούν να γίνουν ευτυχισμένοι με τέτοιες περιπτώσεις γυναικών, εγώ δεν έχω λόγο
να τους διαψεύσω ή να τους αντικρούσω. Όλα συμβαίνουν στην ζωή μιας που όλοι οι άνθρωποι είναι ίσοι.
Τους το εύχομαι. Προσωπικά όμως δεν έχω δει κανένα τέτοιο ευτυχισμένο ζευγάρι και βλέπω πολύ καλά.
Ίσως δεν έτυχε. Δικαιωμά μου να είμαι αντίθετος σε αυτές τις σχέσεις. :rockon:

Βασικοί λόγοι-εμπόδια αυτών των σχέσεων και μιλώ γενικά:

α) σε γνώρισε σε μπουρδέλο άρα πάντα θα είσαι μπουρδελιάρης οπότε και τίποτας γι'αυτήν.
β) την γνώρισες σε μπουρδέλο άρα είναι εκδιδόμενη οπότε πολύ πιθανόν να ξαναγίνει.
Παίζουν ρόλο αυτά που ξέρεις ήδη δηλαδή.
γ) θες να την σώσεις αλλά δεν την ρώτησες. Την βλέπεις θύμα για να πάρεις μπράβο ως σωτήρας
άρα έχεις μεγάλη ιδέα για'σένα. Γιατί θες να ξεκόψει και δεν την δέχεσαι έτσι; μα για να γίνεις σωτήρας βέβαια.
δ) σκέφτεται μην την πεις πουτάνα κάποια στιγμή.

και άλλα πολλά...

:confused:



 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Να στο πω ευγενικά. Δεν έτυχε που την πατάς με αυτές αν τυχόν την πατάς με αυτές.
Θες να την πατήσεις από αυτές. Σε έλκει αυτό
. :sunglasses:
Είναι η ενδόμυχη ανάγκη σου που παρουσιάζεις ως τυχαίο γεγονός κι έπειτα θεοποιείς με ότι ακολουθεί.

Πολύ ωραία τα λες φίλε μου.
Εκεί κατέληξα κι εγώ.
Ότι ήταν ένα είδος μαζοχισμού που με ωθούσε στο να ξεφύγω.

Έριξα ένα καλό γαμήσι Μιχαέλα Φωκαίας σήμερα και στάνιαρα.
Μου φύγαν όλες οι τρέλλες που είχαν μπει στο κεφάλι μου.

Θα θελα να παίξω το παιχνίδι που παίζεις και εσύ ως ηδονιστής-γαμιάς και εκτός μπουρδέλου για καλύτερο σεξ, αλλά φοβάμαι τα κυκλώματα και τους νταβατζήδες.
Μου βαλαν ψύλους στα αυτιά οι άλλοι εδώ μέσα με αυτά που είπαν για νταβατζήδες και αγορασμένα κορμιά. Δεν είμαι εγώ για τέτοια. Είτε είναι παραμύθι για να τρώνε τίποτα παιδάκια που τη βλέπουν μάγκες, είτε είναι αλήθεια οπότε δε θέλω να ξέρω.
Θα συνεχίσω αυτό που έκανα πάντα. Πούτσα κάθε μέρα σε άλλο κωλαράκι χωρίς πολλά πολλά, χωρίς παιχνίδια, χωρίς αναστολές.

Νιώθω ελευθερωμένος, back in the game.
Αχ Μιχαέλα με ανέστησες.
 

sonap79

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Η Αρινα από το φ84 ξέρεις κανείς που βρίσκεται;
 

ub45

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
218
Like
365
Πόντοι
21
Sorry για το εκτός θέματος, αλλά οι οίκοι δεν έχουν σχέση με εστίαση, σωστά;
 

ub45

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
218
Like
365
Πόντοι
21
Δεν επιδεικνύετε την απαιτούμενη σοβαρότητα προ του μεγαλύτερου κινδύνου που αντιμετωπίζει η ανθρωπότητα σήμερα, ήτοι νέου κλεισίματος των οίκων.
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Παίδες ας βοηθήσει κάποιος αν ξέρει κάτι για τη ΜΑΡΙΑ με τη κωλαρα πού είναι νομίζω στο Φώκαιας 19
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Πολύ ωραία τα λες φίλε μου.
Εκεί κατέληξα κι εγώ.
Ότι ήταν ένα είδος μαζοχισμού που με ωθούσε στο να ξεφύγω.

Έριξα ένα καλό γαμήσι Μιχαέλα Φωκαίας σήμερα και στάνιαρα.
Μου φύγαν όλες οι τρέλλες που είχαν μπει στο κεφάλι μου.

Θα θελα να παίξω το παιχνίδι που παίζεις και εσύ ως ηδονιστής-γαμιάς και εκτός μπουρδέλου για καλύτερο σεξ, αλλά φοβάμαι τα κυκλώματα και τους νταβατζήδες.
Μου βαλαν ψύλους στα αυτιά οι άλλοι εδώ μέσα με αυτά που είπαν για νταβατζήδες και αγορασμένα κορμιά. Δεν είμαι εγώ για τέτοια. Είτε είναι παραμύθι για να τρώνε τίποτα παιδάκια που τη βλέπουν μάγκες, είτε είναι αλήθεια οπότε δε θέλω να ξέρω.
Θα συνεχίσω αυτό που έκανα πάντα. Πούτσα κάθε μέρα σε άλλο κωλαράκι χωρίς πολλά πολλά, χωρίς παιχνίδια, χωρίς αναστολές.

Νιώθω ελευθερωμένος, back in the game.
Αχ Μιχαέλα με ανέστησες.

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αλλά οι επιτυχίες μου είναι ελάχιστες.
Πρώτον για να ασχοληθώ με όλο αυτό, πρέπει να έχω όρεξη-ενέργεια και δεύτερον πρέπει να συμβούν
τρία πράγματα ταυτόχρονα. 1-να πεισθώ ότι αυτή που πήγα ξέρει να γαμηθεί πολύ καλά και υπάρχει διαθέσιμη μπόλικη ηδονή
κάτι που σημαίνει ότι μου κάνει. 2- να πεισθώ ότι ειλικρινά φοβάται μην κατρακυλίσει σε λάθος στο δωμάτιο
άρα είναι ευάλωτη με χαμηλές άμυνες, κάτι που με προϊδεάζει.
3-να πεισθώ ότι δεν ανήκει σε νταβά ώστε να κυκλοφορεί ελεύθερη άρα μου κάνει να ασχοληθώ.

Νταβάδες δεν υπάρχουν σε αριθμό όπως παλιά απ'ότι γνωρίζω και πλέον οι τύπισσες
έχουν άνδρες, παιδιά, γκόμενο και πάει λέγοντας. Παρ'όλα αυτά καλά κάνεις και μένεις μακριά αν κάτι σου λέει έτσι.
Να σε ακούς όταν είσαι γαλήνιος.

:hi:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Τέλος, η ουσία είναι μία και φυτέψτε την στο κεφάλι σας κάποιοι.
Αν έρθει μια πουτάνα και σας φωνάξει ξεκάθαρα ότι έγινε πουτάνα για την κονόμα και δεν την πίεσε κανείς
ή επειδή ήταν νυμφομανής και γούσταρε τις ψωλές αλλά τώρα σκέφτεται να τζάσει, τι θα κάνετε; :think:
δεν σας βολεύει έτσι; δεν σας αρέσει να συγχωρείτε αυτές που έκαναν λάθος επιλογή αλλά μόνο όσες έπεσαν θύματα, έτσι;
Τα θύματα βολεύουν όσους θέλουν να παραστήσουν τους σωτήρες γιατί όσες έκαναν λάθος επιλογές δεν χρειάζονται σωτηρία
αλλά απλώς μια δεύτερη ευκαιρία. Η δεύτερη ευκαιρία όμως δεν δίνει εύσημα ούτε και γίνεται κανείς ήρωας όταν την δίνει.
Μπορεί να γίνεσαι φίλος ή συνάνθρωπος αλλά ήρωας δεν γίνεσαι. Ούτε φυσικά σωτήρας. Έτσι;

(ας συνεχίσουμε την ενημέρωση από τα αποδεκατισμένα πλέον μπουρδέλα)

:rockon:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Μη την ψαχνεις μαν μου you can’t turn a hoe into a housewife κοψε τα αρλεκιν

Σωστός μαν. Το μόνο άρλεκιν είναι το εκχύλισμα μεταξύ των δύο πλευρών όταν ανταγωνίζονται στο ψέμα.
Όποιος πιστέψει, χάνει. :2funny: Οι εξαιρέσεις είναι για να επιβεβαιώνουν τον κανόνα. :confused:
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Μη ψαχνετε ερωτες στα μπουρδελα αυτες τρωνε τοση πουτσα που χανουν την μπαλα ,αντίστοιχα οποιος αντρας εχει περασει παρομοια φαση στη ζωη του που να γαμαει πολλες δηλ man hore η pimp οπως θες πεστο δεν ξερει πια πραγματικα γουσταρει απο ολες αυτες που γαμαει
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Μη ψαχνετε ερωτες στα μπουρδελα αυτες τρωνε τοση πουτσα που χανουν την μπαλα ,αντίστοιχα οποιος αντρας εχει περασει παρομοια φαση στη ζωη του που να γαμαει πολλες δηλ man hore η pimp οπως θες πεστο δεν ξερει πια πραγματικα γουσταρει απο ολες αυτες που γαμαει

Τιγρούλη μου, αρκετοί μπουρδελιάρηδες κατά βάθος και υποσυνείδητα, ασπάζονται το άσμα του γίγαντα Ζαγοραίου.


Όταν ήμουν παιδί, πριν γνωρίσω το δάκρυ
είχα πλάσει μια αγάπη, φανταστική
ήταν τόσο αγνή, ζούσε μόνο για μένα
και ποτέ ένα ψέμα δεν μου είχε πει

Μα όσο κι αν έχω ψάξει
δεν βρήκα καμιά να τής μοιάζει
ούτ' εσύ, ούτε αυτή, ούτε η άλλη
ούτε και η χθεσινή

Μα όλες είσαστε ίδιες, στην καρδιά
στην ψυχή, στις συνήθειες
Μα καμιά, μα καμιά σας δεν μοιάζει
μ' εκείνη την φανταστική.

(ποια άραγε θα μπορούσε να είναι η φανταστική; )




:rockon:
 

Συνημμένα

  • giphy.gif
    giphy.gif
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 26
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom