Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 270 άτομα (44 μέλη και 226 επισκέπτες)

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.316
Like
16.770
Πόντοι
3.556
Αυτά ρε μάγκες με αγορές δικαιωμάτων και τέτοια ξέρει κανένας μόρτης να μου πει αν ισχύουν;

Είχα ακούσει και πιο παλιά για φίλο φίλου μια ιστορία πως ερωτεύτηκε μια επαγγελματία από φυλής.
Την πήρε σπίτι του και μετά βρήκε 5 τηγανοκέφαλους να τον περιμένουν και να του λένε να την αγοράσει, αφού την πήρε από το μαγαζί.
Και φοβήθηκε και την αγόρασε.

Πάντα θεωρούσα ότι ήταν βλάκας και τον κάνανε μεροκάματο, αλλά μήπως ισχύουν τελικά;

Παιζει τυπε, 1500 κανει μια πορνη του μεταξουργειου να την αγορασεις απο νταβα.

τύπε ολα μπροστα τα 1500 η μπορεις να κανεις και διακανονισμό; επισης η τιμη πωλησης ειναι για ιδια χρήση η’ για εμπορικη εκμετάλλευση; :confused:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.401
Κριτικές
509
Like
68.731
Πόντοι
41.129
τύπε ολα μπροστα τα 1500 η μπορεις να κανεις και διακανονισμό; επισης η τιμη πωλησης ειναι για ιδια χρήση η’ για εμπορικη εκμετάλλευση; :confused:

ολα μπροστα, αγοραζεις τα δικαιωματα για να την παρεις απο τον νταβα, μετα την κανεις οτι θες... η την εκδιδεις εσυ να τα κονομησεις η αμα παιζει κανα αισθηματακι με την πορνοκορασιδα την παιρνεις
σπιτι σου και την γκαστρωνεις ασυστολα.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
τύπε ολα μπροστα τα 1500 η μπορεις να κανεις και διακανονισμό; επισης η τιμη πωλησης ειναι για ιδια χρήση η’ για εμπορικη εκμετάλλευση; :confused:

ολα μπροστα, αγοραζεις τα δικαιωματα για να την παρεις απο τον νταβα, μετα την κανεις οτι θες... η την εκδιδεις εσυ να τα κονομησεις η αμα παιζει κανα αισθηματακι με την πορνοκορασιδα την παιρνεις
σπιτι σου και την γκαστρωνεις ασυστολα.

Τι 1500 ρε τύπε πλάκα μου κάνεις;
Τόσα χρόνια παραπάνω έχω δώσει.

Μαλάκας πιάστηκα.
Αν τα δινα μπροστά θα την είχα γκαστρώσει, θα χα και παιδί.
Θα ήταν ξαναβγάλει και στο κλαρί και θα μουν αρχηγός.

Πω ρε φίλε :headbang::headbang::headbang:
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
"Η μεγάλη ερώτηση που ποτέ δεν έχει απαντηθεί και την οποία δεν έχω καταφέρει ν' απαντήσω, παρά τα 30 χρόνια ερευνάς μου πάνω στη γυναικεία ψυχή, είναι: Τι θέλει μια γυναίκα;"

Ζίγκμουντ Φρόυντ
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
μα ετσι γινονται τα standarακια παιχτη.
δε γινονται ολα με την πρωτη φορα.
σιγα σιγα βλεπεις αν σου κανει η κοπελα η' απλα ετυχε.
προσωπικα μετα τις 3 φορες βαζω standard καποια.

το αντζελακι ειναι appetizer, για να κανεις ζεσταμα και να πας μετα σε ενα βαρβατο standarακι σου και να δωσεις πονο.

Τρείς φορές είναι πλεονασμός για συμπεράσματα. Από την αρχή φαίνεται η δουλειά. Γνώμη μου.
Όσες μου έχουν κάνει προγραμματάρα, όλες έδωσαν στίγμα από την πρώτη φορά. Τουλάχιστον στίγμα.
Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν γίνεται να ήταν έτσι μόνο με εμένα. Δεν πιστεύω εύκολα.
Ως μετρ της κομπίνας :2funny: και άγρυπνος φρουρός της καχυποψίας :2funny: για να πιστέψω εκδιδόμενη ότι με κάνει κέφι
(δεν δέχομαι κάτι άλλο και το απορρίπτω κιόλας παίζοντας εγώ θέατρο)
πρέπει να βγει από το μπουρδέλο και να γαμηθεί εκτός δωρεάν. Ελάχιστες τόσα χρόνια.
Αλλιώς με θεωρώ απλώς έναν καλό πελάτη. Τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

:hi:

Κι αν βγει εκτός μπουρδέλου και γαμηθεί, γιατί θεωρείς ότι σε κάνει κέφι;
Κι όχι ότι βρήκε σπόνσορα;
Ή γαμπρό (μόνιμο σπόνσορα);
Ή σκύλο;
Ή θύμα;

Ρωτάω γιατί ερωτεύθηκα και ψάχνω συμβουλές από τους έμπειρους.
"Η μεγάλη ερώτηση που ποτέ δεν έχει απαντηθεί και την οποία δεν έχω καταφέρει ν' απαντήσω, παρά τα 30 χρόνια ερευνάς μου πάνω στη γυναικεία ψυχή, είναι: Τι θέλει μια γυναίκα;"

Ζίγκμουντ Φρόυντ
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
"Η μεγάλη ερώτηση που ποτέ δεν έχει απαντηθεί και την οποία δεν έχω καταφέρει ν' απαντήσω, παρά τα 30 χρόνια ερευνάς μου πάνω στη γυναικεία ψυχή, είναι: Τι θέλει μια γυναίκα;"

Ζίγκμουντ Φρόυντ

Σωστό γιατί όπως πολύ σωστά έχεις πει δεν ξέρουν ούτε οι ίδιες. :thumbsup:

Γι'αυτό κι εμείς μέγιστε, θα κάνουμε ότι νομίζουμε. :rockon:
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
"Η μεγάλη ερώτηση που ποτέ δεν έχει απαντηθεί και την οποία δεν έχω καταφέρει ν' απαντήσω, παρά τα 30 χρόνια ερευνάς μου πάνω στη γυναικεία ψυχή, είναι: Τι θέλει μια γυναίκα;"

Ζίγκμουντ Φρόυντ

Σωστό γιατί όπως πολύ σωστά έχεις πει δεν ξέρουν ούτε οι ίδιες. :thumbsup:

Γι'αυτό κι εμείς μέγιστε, θα κάνουμε ότι νομίζουμε. :rockon:
Κοίταξέ με προσεκτικά και θα καταλάβεις. Για την αγάπη μιας γυναίκας έγινα ποιητής. Δεν τη συγκίνησα. Έγινα κλόουν, καραγκιόζης, Ρωμαίος, Νίγκελ, Άμλετ… Κείνη προσπέρασε πλάι απ’ τις τραγικές μεταμορφώσεις μου αγέρωχη και πήγε να θαφτεί στο άγνωστο. Ήταν τρελή; Ήταν άρρωστη; Χαλασμένη απ’ τα βιβλία; Δεν ξέρω. Ένα πράγμα ξέρω: πως μ’ έκανε δυστυχισμένο. Εκείνοι που είναι για να γίνουν μεγάλοι όχι μόνο δεν τους χρειάζεται η δυστυχία αλλά και τους μπαίνει εμπόδιο. Γιατί τώρα σ’ τα είπα όλα αυτά; Για να σε φέρω στα συγκαλά σου; Για να σε παρηγορήσω; Για να σε πλαντάξω; Δεν ξέρω. Η αγάπη είναι το φαρμάκι και το νέκταρ της ζωής μας. Αν θέλεις να πιεις, θα τα πιεις και τα δύο μαζί. Ένα ένα δεν σ’ τα δίνουν. Γιατί κλείνεις τα μάτια σου; Νυστάζεις ή πονάς;
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
903
Κριτικές
35
Like
7.193
Πόντοι
3.436
Βλεπω χαλαρο το κλιμα, οποτε καταλαβαινω οτι δεν κλεινουν ακομη τα σπιτια ...
Η κυβέρνηση αυτό που δείχνει σχετικά με τα μπουρδελα είναι ότι για κάποιο λόγω τα θέλει ανοιχτά κ κάνει το κορόιδο,
το περνάει στο ντούκου..
Αν ήθελε να τα κλείσει θα τα έκλεινε, θα είχε τις διμοσιευσεις τα φεκ έτοιμα τυπωμενα,
όπως όταν είναι να παρει λεφτά από τους πολίτες,
άμεσα όλα έτειμα...
Όταν είναι να δώσει αργεί..
Για τώρα όσο μπωρει το τρεναρει, αν αργότερα της βάλουν χέρι κ ζοριστεί θα τα κλείσει..
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Κοίταξέ με προσεκτικά και θα καταλάβεις. Για την αγάπη μιας γυναίκας έγινα ποιητής. Δεν τη συγκίνησα. Έγινα κλόουν, καραγκιόζης, Ρωμαίος, Νίγκελ, Άμλετ… Κείνη προσπέρασε πλάι απ’ τις τραγικές μεταμορφώσεις μου αγέρωχη και πήγε να θαφτεί στο άγνωστο. Ήταν τρελή; Ήταν άρρωστη; Χαλασμένη απ’ τα βιβλία; Δεν ξέρω. Ένα πράγμα ξέρω: πως μ’ έκανε δυστυχισμένο. Εκείνοι που είναι για να γίνουν μεγάλοι όχι μόνο δεν τους χρειάζεται η δυστυχία αλλά και τους μπαίνει εμπόδιο. Γιατί τώρα σ’ τα είπα όλα αυτά; Για να σε φέρω στα συγκαλά σου; Για να σε παρηγορήσω; Για να σε πλαντάξω; Δεν ξέρω. Η αγάπη είναι το φαρμάκι και το νέκταρ της ζωής μας. Αν θέλεις να πιεις, θα τα πιεις και τα δύο μαζί. Ένα ένα δεν σ’ τα δίνουν. Γιατί κλείνεις τα μάτια σου; Νυστάζεις ή πονάς;

Κάποια μέρα θα τα σκεφτόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε. Ελπίζω δηλαδή.
Τώρα για τις γυναίκες, ίσως να είχε δίκιο ο τύπος με το άδειο βλέμμα που είχε πει τις εκμεταλλεύεσαι ή σε εκμεταλλευόνται.
Το είχε πει για πουτάνες βέβαια αλλά βλέπω να ισχύει παντού συν ότι ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει. :2funny:
Το θέμα είναι να περνάμε καλά μαζί τους κι αυτές με εμάς. Αλλιώς μπλέξιμο.
Πρέπει μάλλον να έχουμε 2 + γυναίκες στην ζωή μας μιας που μόνο έτσι δεν εξαρτώμαστε από τις προθέσεις τους.
Κι αν τελικά μείνει μία, ας κάνει η μάνα. Η αγάπη τελικά χάνει από την συνήθεια.
Μια καλή λύση αν δεν υπάρχει ανταπόκριση είναι να μένεις δίπλα σε όποια αγαπάς
και κάποια στιγμή όλα μηδενίζουν.:thumbsup: Στο μεσοδιάστημα κάνεις πράγματα. :sunglasses:





 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Αυτο το τουμπανο η Λαρισα που δουλευε στο Αγκ9 που να ειναι αρααγε;
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Η κυβέρνηση αυτό που δείχνει σχετικά με τα μπουρδελα είναι ότι για κάποιο λόγω τα θέλει ανοιχτά κ κάνει το κορόιδο,
το περνάει στο ντούκου..
Αν ήθελε να τα κλείσει θα τα έκλεινε, θα είχε τις διμοσιευσεις τα φεκ έτοιμα τυπωμενα,
όπως όταν είναι να παρει λεφτά από τους πολίτες,
άμεσα όλα έτειμα...
Όταν είναι να δώσει αργεί..
Για τώρα όσο μπωρει το τρεναρει, αν αργότερα της βάλουν χέρι κ ζοριστεί θα τα κλείσει..

Η κυβέρνηση έχει στα χέρια της ειδική μελέτη όπου ο κορωναϊός δεν μεταδίδεται με φέρνισμα, βήχα
αγγίγματα μολυσμένων επιφανειών, γλωσσόφιλα, γλυφομούνια, πίπες και υγρά σώματος στα μπουρδέλα
αλλά μόνο εκτός μπουρδέλων. :2funny:
Επίσης, ο κορωναϊός είναι πολύ επικίνδυνος μόνο τους μήνες που δεν υπάρχει τουρισμός
γιατί το καλοκαίρι τον ζαβλακώνουν οι βίζες και το θαλασσινό αεράκι.
Πολλοί κορωναϊοί βρέθηκαν κοιμισμένοι και παραπεταμένοι τους μήνες Ιούλιο, Αύγουστο και Σεπτέμβρη.
Μόλις έφυγαν οι μήνες, οι κορωναϊοί πήραν τα πάνω τους. :2funny:
Τέλος αρκετοί νεκροί συμπολίτες μας πέθαναν από διάφορους λόγους ή γρίπες αλλά ο κορωναϊος
μπήκε μόνος του στην ληξιαρχική πράξη θανάτου. :2funny:
Τελικά ο κορωναϊος υπάρχει αλλά κανείς δεν βγάζει άκρη τι συμβαίνει. Οπότε ο λαός αμφιβάλλει σε πολλά...

:confused:


 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Κι αν βγει εκτός μπουρδέλου και γαμηθεί, γιατί θεωρείς ότι σε κάνει κέφι;
Κι όχι ότι βρήκε σπόνσορα;
Ή γαμπρό (μόνιμο σπόνσορα);
Ή σκύλο;
Ή θύμα;

Ρωτάω γιατί ερωτεύθηκα και ψάχνω συμβουλές από τους έμπειρους.

Κοράκιε, από κεκτημένη ταχύτητα, ξέχασες την λέξη "δωρεάν". Εννοείται ότι αν το κάνει δωρεάν, με κάνει κέφι.
Το χρήμα είναι ο Θεός τους διότι μόνο μέσω αυτού επιβεβαιώνονται στην εργασία τους.
Αυτό τις κρατάει. Αν γαμηθούν δωρεάν και μάλιστα εκτός εργασίας, ακυρώνουν τον ρόλο τους.
Βραχυκύκλωμα λοιπόν έστω κι αν δεν ξαναγίνει. Μεγάλο λουζεριλίκι γι'αυτές.
Κι όταν λέω δωρεάν, εννοώ δωρεάν. Ο καφές ή ένα ποτό δεν πιάνει για "μαρούλι" διότι πολύ απλά όταν γαμάω εγώ
όπως πιστεύω κι οι περισσότεροι άνδρες, θέλουμε να μην υπάρχουν ρολόγια και να παίρνουμε σκαλπ.
Σπόνσορας (μόνιμος ή μη) δεν υπήρξα ποτέ μιας και γνωρίζω καλά πως τα άτομα που γουστάρουν αυτές
έρχονται direct από τον κύκλο τους. Παρατήρησε με τι (τελικά) ζευγαρώνουν και θα καταλάβεις.
Τελειωμένους ναυαγούς, καλτσο-στριγνκοπωλητές, νταβάδες, φύλακες κτλ.
Εμείς είμαστε όλοι ξένα σώματα.
Κι έτσι λοιπόν, νομοτελειακά μαθαίνω την συμπεριφορά τους (και μόνο) για να πετύχω αυτό που θέλω. Ηδονή!
Σκύλος και θύμα να το κάνω ευχαρίστως σε ρολάκι αλλά πάντα (τους) γυρίζει μπούμπερανγκ.
Αν ερωτεύθηκες, μπορώ να σε βοηθήσω να ξεκολλήσεις (άνοιξε την καρδιά σου) ή αλλιώς ανέβα στο άρμα μου.
Το πρώτο εξαρτάται από την διάθεσή σου να απεμπλάκεις. Το δεύτερο δεν στο προτείνω καν μιας που απαγορεύει
οποιονδήποτε συναισθηματισμό (δεν είναι γκόμενες) και αποσκοπεί μόνο στην ηδονή με κάθε (έξυπνο) τρόπο.

:rockon:

Πω ρε φίλε μου ανέβασες τις ελπίδες τώρα.
Ζευγαρώνουν με τελειωμένους ναυαγούς;
Πιο τελειωμένος από μένα δεν υπάρχει
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Παίδες είχα πετύχει μια Ναταλία που δούλευε ντουέτο με Μαρία τρελοκοτσιδου στο παρασιου... την έχασα όμως... και μου θυμίζει κάποια... δουλεύει και αλλού ξέρετε;;;
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Αυτά ρε μάγκες με αγορές δικαιωμάτων και τέτοια ξέρει κανένας μόρτης να μου πει αν ισχύουν;

Είχα ακούσει και πιο παλιά για φίλο φίλου μια ιστορία πως ερωτεύτηκε μια επαγγελματία από φυλής.
Την πήρε σπίτι του και μετά βρήκε 5 τηγανοκέφαλους να τον περιμένουν και να του λένε να την αγοράσει, αφού την πήρε από το μαγαζί.
Και φοβήθηκε και την αγόρασε.

Πάντα θεωρούσα ότι ήταν βλάκας και τον κάνανε μεροκάματο, αλλά μήπως ισχύουν τελικά;

Παιζει τυπε, 1500 κανει μια πορνη του μεταξουργειου να την αγορασεις απο νταβα.
Αυτοκίνητο είναι η γυναίκα για να την αγοράσεις ή γκαρσονιέρα;

Όποιος σου ζητήσει χρήματα με οποιαδήποτε δικαιολογία είναι σωματέμπορας και αν τον καταγγείλεις θα πάει στον Κορυδαλλό για 10 χρόνια. Αυτό που παίζει είναι να είναι συνεννοημένος με την πουτάνα για να σου φάνε μερικά χιλιάρικα. Σε αυτή την περίπτωση το σενάριο είναι να μείνει αυτή μαζί σου όσο καιρό της πληρώνεις τα έξοδα και μετά να σε εγκαταλείψει και να επιστρέψει στον νταβά της έχοντας ήδη βάλλει στην τσέπη της τα μισά χρήματα που του έδωσες για να αποκτήσεις "δικαιώματα" πάνω της.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
Αυτά ρε μάγκες με αγορές δικαιωμάτων και τέτοια ξέρει κανένας μόρτης να μου πει αν ισχύουν;

Είχα ακούσει και πιο παλιά για φίλο φίλου μια ιστορία πως ερωτεύτηκε μια επαγγελματία από φυλής.
Την πήρε σπίτι του και μετά βρήκε 5 τηγανοκέφαλους να τον περιμένουν και να του λένε να την αγοράσει, αφού την πήρε από το μαγαζί.
Και φοβήθηκε και την αγόρασε.

Πάντα θεωρούσα ότι ήταν βλάκας και τον κάνανε μεροκάματο, αλλά μήπως ισχύουν τελικά;

Παιζει τυπε, 1500 κανει μια πορνη του μεταξουργειου να την αγορασεις απο νταβα.
Αυτοκίνητο είναι η γυναίκα για να την αγοράσεις ή γκαρσονιέρα;

Όποιος σου ζητήσει χρήματα με οποιαδήποτε δικαιολογία είναι σωματέμπορας και αν τον καταγγείλεις θα πάει στον Κορυδαλλό για 10 χρόνια. Αυτό που παίζει είναι να είναι συνεννοημένος με την πουτάνα για να σου φάνε μερικά χιλιάρικα. Σε αυτή την περίπτωση το σενάριο είναι να μείνει αυτή μαζί σου όσο καιρό της πληρώνεις τα έξοδα και μετά να σε εγκαταλείψει και να επιστρέψει στον νταβά της έχοντας ήδη βάλλει στην τσέπη της τα μισά χρήματα που του έδωσες για να αποκτήσεις "δικαιώματα" πάνω της.

Εν έτει 2020 σου προκαλεί εντύπωση ή το θεωρείς παράλογο πως συμβαίνουν τέτοιου είδους μπίζνες τύπε μου;;;; :think:
Θα σου αναφέρω πληροφοριακά, γνωστός μου που ενεργοποιείται εδώ και έτη στον συγκεκριμένο χώρο.. προμηθεύεται κοπέλες από το Σαντάνσκι & Κραϊόβα, θα σου δώσω ενδεικτικές τιμές που μου έχει αναφέρει, για μια εμφανίσιμη κοπέλα 19 με 20 που γνωρίζει αγγλικά ξεκινά από 2000€ και φτάνει τα 4000€ και εσύ θα είσαι το αφεντικό.
Όπως σε κάθε "εμπορικό" κλάδο υπάρχουν κατηγορίες έτσι και σε αυτόν.
Θα δουλεύει όσο θες, θα τρώει όσο θες, θα ντύνεται όπως θες και θα την πληρώνεις αν θες.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Αυτά ρε μάγκες με αγορές δικαιωμάτων και τέτοια ξέρει κανένας μόρτης να μου πει αν ισχύουν;

Είχα ακούσει και πιο παλιά για φίλο φίλου μια ιστορία πως ερωτεύτηκε μια επαγγελματία από φυλής.
Την πήρε σπίτι του και μετά βρήκε 5 τηγανοκέφαλους να τον περιμένουν και να του λένε να την αγοράσει, αφού την πήρε από το μαγαζί.
Και φοβήθηκε και την αγόρασε.

Πάντα θεωρούσα ότι ήταν βλάκας και τον κάνανε μεροκάματο, αλλά μήπως ισχύουν τελικά;

Παιζει τυπε, 1500 κανει μια πορνη του μεταξουργειου να την αγορασεις απο νταβα.
Αυτοκίνητο είναι η γυναίκα για να την αγοράσεις ή γκαρσονιέρα;

Όποιος σου ζητήσει χρήματα με οποιαδήποτε δικαιολογία είναι σωματέμπορας και αν τον καταγγείλεις θα πάει στον Κορυδαλλό για 10 χρόνια. Αυτό που παίζει είναι να είναι συνεννοημένος με την πουτάνα για να σου φάνε μερικά χιλιάρικα. Σε αυτή την περίπτωση το σενάριο είναι να μείνει αυτή μαζί σου όσο καιρό της πληρώνεις τα έξοδα και μετά να σε εγκαταλείψει και να επιστρέψει στον νταβά της έχοντας ήδη βάλλει στην τσέπη της τα μισά χρήματα που του έδωσες για να αποκτήσεις "δικαιώματα" πάνω της.

Εν έτει 2020 σου προκαλεί εντύπωση ή το θεωρείς παράλογο πως συμβαίνουν τέτοιου είδους μπίζνες τύπε μου;;;; :think:
Θα σου αναφέρω πληροφοριακά, γνωστός μου που ενεργοποιείται εδώ και έτη στον συγκεκριμένο χώρο.. προμηθεύεται κοπέλες από το Σαντάνσκι & Κραϊόβα, θα σου δώσω ενδεικτικές τιμές που μου έχει αναφέρει, για μια εμφανίσιμη κοπέλα 19 με 20 που γνωρίζει αγγλικά ξεκινά από 2000€ και φτάνει τα 4000€ και εσύ θα είσαι το αφεντικό.
Όπως σε κάθε "εμπορικό" κλάδο υπάρχουν κατηγορίες έτσι και σε αυτόν.
Θα δουλεύει όσο θες, θα τρώει όσο θες, θα ντύνεται όπως θες και θα την πληρώνεις αν θες.

Η κοπέλα γιατί να δεχθεί να γίνει αντικείμενο αγοραπωλησίας;
Για την εμπειρία;
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Εγώ είχα βγει με μια ιερόδουλη για ποτό πριν κάνα δυο χρόνια.
Δεν τη γάμησα (δωρεάν και ακάποτα που ήταν ο στόχος μου) αλλά κέρασα τα ποτά και κατέληξα να τη γυρνάω στο μπουρδέλο.
Δεν έκανα κίνηση γιατί είπα να το πάω λάου λάου και ρομαντικά, αλλά μετά χαθήκαμε κι έμεινα :bigdick:
Άσε που φοβόμουν νταβατζήδες και κυκλώματα μη με φάνε.
Τώρα την ξαναβρήκα και είμαι φουλ ερωτευμένος και δε μασάω πουθενά :rose::rose::rose:
Τι να κάνω ρε παίχτες δώστε μου τα φώτα σας :kneel:
Διατρέχω κανέναν κίνδυνο;
Θέλω να την παντρευτώ.
Έχω τρελαθεί;:headbang::headbang::headbang:
Να την παντρευτείς. Καμιά φορά αυτές εξελίσσονται στις πιο καλές συζύγους, γιατί έχουν ζήσει μέσα στη βρωμιά. Αν δεν αμαρτήσεις πώς θα μετανοήσεις. Δεν σου τα στην πλάκα αυτά, αλλά τα έχω δει ιδίοις όμμασι. Φίλος μου παντρεύτηκε ιερόδουλη και σήμερα είναι το πιο ευτυχισμένο και ερωτευμένο ζευγάρι στον κόσμο. Και μην φανταστείς ότι είναι τίποτα φραγκάδες. Είναι απλοί άνθρωποι της διπλανής πόρτας. Τους βλέπω και τους χαίρομαι.
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Στην ανιτα πανια ειχε σκασει ενας μπαρμπας που ειχε παντρευτει μια μπαροβια ρουμανα , κανανε 3 παιδια μαζι και μετα απο 20 χρονια τον παρατησε , οι αμερικανοι λενε you can’t turn a hoe into a housewife
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.080
Κριτικές
123
Like
50.970
Πόντοι
27.261
Φίλος μου παντρεύτηκε ιερόδουλη και σήμερα είναι το πιο ευτυχισμένο και ερωτευμένο ζευγάρι στον κόσμο.

ποια ειναι ρε παιχτη, μπας και τη ξερουμε ????
με το @Κοράκι# δεν ημουν τυχερος :(
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom