Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 396 άτομα (50 μέλη και 346 επισκέπτες)

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Εγω θα πιστευα πουτανα οτι με γουσταρει αν μου πεταγε πανω στο κρεβατι 100 χιλιαρικα και μου ελεγε κοιτα αυτα εχω βγαλει τωρα θελω να κοψω γουσταρεις να ειμαστε μαζι ;
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Παρτούζωσα δυο μιλφ σήμερα στο Φ67. Δε συγκράτησα ονόματα αλλά σύμφωνα με προηγούμενες ενημερώσεις του ν. σμύρνη πρέπει να είναι η Αντριάννα και η Ελένη.
Καλό σεξάκι ήταν ότι έπρεπε. Με δυο γκόμενες νίωθεις σα βασιλιάς :rockon:

Στο 65 Α ήταν η Σιμόνα και στο Β η Μπιούτη.
Κάποιος ρώταγε νομίζω πριν κάτι σελίδες για Μπιούτη.
Σήμερα δούλευε.
Έχω περάσει και με αυτήν καλή είναι. Ίσως να πρέπει να τη βάλω στο rotation.

Σιμόνα μου φαγε ένα βραχιόλι μια φορά και της κρατάω μούτρα.
Ήταν από Ινδονησία με κεχριμπάρια και επίχρυσο.
Μου είπε ότι της άρεσε και μου το πήρε νταβατζιλίκι ενώ δίενυα μετουσυνωσιακή χαύνωση.
Α ρε Σιμόνα χαλάλι σου να το χαίρεσαι. Θα πάρω άλλο.

Αυτή ήταν η σημερινή μου τσάρκα.
Άντε να κάνουμε και καμιά ενημέρωση γιατί πολύ το μπαχαλέψαμε :angel:
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Την Καλησπερα στους Φιλους.....ενημερωση κατοπιν εορτης...Παρασκευη ανεβηκα Φιλελληνων για καποια εργασια που ειχα....στο απεναντι πεζοδρομιο ΥΠΕΡΓΑΛΑΞΙΑΚΗ ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ......Κυριοι ....θα τον παιζατε για παρτη της....και ο γραφων βεβαια......anyway.....κατηφορισα αργοτερα προς τα κατω και περασα απο Καλυμνου στον οροφο....2 Milf-granny....το ονομα της μιας συγκρατησα,,,Ολγα.....αλλα δεν.....αλλα ο Σατανας μεσα μου μιλαγε ..."Τραβα ρε Αλητη Μαγνησιας....αφου ψοφας για σκληρες καταστασεις""τον ακουσα....και ετσι βρεθηκα με Νταιανα απο Μαγνησιας 1.....το τιμησε για ακομα μια φορα τα 20 ευρω......
Φιλοι μιας και πιασαμε τα ασματα ....παντα οταν βγαινω απο ενα Οικο μου ερχεται στο μυαλο και σιγοτραγουδαω το τραγουδι του Χριστου Αντωνιαδη"Δεν εισαι εσυ σαν τις αλλες Αγαπες"μεχρι την επομενη Φορα.....
Καλα να περνατε Κυριοι και Κουραγιο για το επερχομενο κλεισιμο....{σκατα στο στομα μου}
 

Συνημμένα

  • giphy (2).gif
    giphy (2).gif
    467,7 KB · Εμφανίσεις: 33

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
578
Like
367
Πόντοι
26
τι κωλαρα εχει αυτη η σιμωνα ρε φιλε.μενω αγγλια και το παιζω για παρτη της τη εχω γαμησει 200 φορεσ και ακομα δε χορταινω ειμαι αρρωστος με το πατο της ,αλλα σα πουτανα ειναι γτπ.γαματε ρε μαλακες και για μαςτους ξενιτεμενους.ξερετε τι ειναι να γαμας τετοια μωρα με ενα 20αρι.η το απιστευτο με ενα 10 στο μεταξι
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
578
Like
367
Πόντοι
26
γαματε ρε τυχερακηδες !!!!!!!!!!!!!!!!!!τι σιμωνα που βαζει χερια μπροστα οταν τη γαμας.πηγαιντε και γαμηστε τη με ολο σας το αχτι ,ξεσκιστε τη με δυναμη να ουρλιαξει
 

Johnny Truelove

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
161
Κριτικές
6
Like
308
Πόντοι
21
γαματε ρε τυχερακηδες !!!!!!!!!!!!!!!!!!τι σιμωνα που βαζει χερια μπροστα οταν τη γαμας.πηγαιντε και γαμηστε τη με ολο σας το αχτι ,ξεσκιστε τη με δυναμη να ουρλιαξει


Παλιά η κριτική μεν,αλλά πάντα επίκαιρη.
Jik,που έχεις χαθεί?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.080
Κριτικές
123
Like
50.969
Πόντοι
27.261

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Ωραία φάση! Πάλι θα την στήσουν απέξω οι τσατσάδες. Decadence και cult σκηνικά να γουστάρουμε. Οnly Greeks. Μπαγκλοπάκια και πρεζάκια σε πηγαδάκια, με μάσκες κάτω από το σαγόνι στη Jason street και τα βρομερά σοκάκια της με το γνωστό άρωμα κάτουρου και σκατίλας. Όλοι οι καλοί χωράνε!
:zombie::shit::zombie::shit::zombie:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Ετεροχρονισμενη ενημρωση αλλα καλιο αργα παρα ποτε.
Περασα απο Φωκαιας το Σαββατο στην Ανιτα.Την ειχα ξαναδει και ειχε σαλοναρει με ζαρντιερες αλλα το προσωπο της δε μου αρεσε καθολου.
Αφου πηγα που πηγα ειπα να τη δοκιμασω μιας που δεν εβρισκα κατι αλλο να γαμησω ελειπε και η Σασα που ειναι στανταρρακι μου.
Μπαινω δωματιο και περιμενω την Ανιτα οπου μετα απο 10 λεπτα ερχεται και ξεκινα πιπα αρκετα καλη κααι ειδονικη.
Την ανεβαζω απο πανω πρωτη σταση επειτα πισωκολητο και τελος απο πανω της.Δεν δυσανασχετησε πουθενα τον επαιρνε κανονικα.
Οχι κατι σπουδαιο απλα για να ξεφωρτοσεις τα χοντρα.
Τελικα ξερουμε σημερα τα δελα κλεινσανε?
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
Καλημέρα και υπομονή εάν η ισχύει η πληροφορία περί νέου κλεισίματος των οικων. Ισχύει τελικά; έχει περάσει κάποιος μύστης να το επιβεβαιώσει;

Update: Τηλεφώνησα τώρα σε γνωστή τσατσά η οποία μου επιβεβαίωσε ότι κλείνουν από αύριο για ένα μήνα, σήμερα θα είναι ανοιχτά μέχρι τις 23:00
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Καλημέρα και υπομονή εάν η ισχύει η πληροφορία περί νέου κλεισίματος των οικων. Ισχύει τελικά: έχει περάσει κάποιος μύστης να το επιβεβαιώσει;
Update: Τηλεφώνησα τώρα σε γνωστή τσατσά η οποία μου επιβεβαίωσε ότι κλείνουν από αύριο για ένα μήνα, σήμερα θα είναι ανοιχτά μέχρι τις 23:00
Καλο μεσημερι φιλε Citizen...αν ειναι για λιγο καιρο θα κανουμε την καρδια μας ΠΕΤΡΑ.....Aυτοι δεν εχουνε ΜΠΕΣΑ.......Βλεπω τους Κατακουζηνους να τριβουν τα χερια τους απο ικανοποιηση......τα ελεγα εχτες το βραδυ....γαμω την γκαντεμια μου......
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
Καλημέρα και υπομονή εάν η ισχύει η πληροφορία περί νέου κλεισίματος των οικων. Ισχύει τελικά: έχει περάσει κάποιος μύστης να το επιβεβαιώσει;
Update: Τηλεφώνησα τώρα σε γνωστή τσατσά η οποία μου επιβεβαίωσε ότι κλείνουν από αύριο για ένα μήνα, σήμερα θα είναι ανοιχτά μέχρι τις 23:00
Καλο μεσημερι φιλε Citizen...αν ειναι για λιγο καιρο θα κανουμε την καρδια μας ΠΕΤΡΑ.....Aυτοι δεν εχουνε ΜΠΕΣΑ.......Βλεπω τους Κατακουζηνους να τριβουν τα χερια τους απο ικανοποιηση......τα ελεγα εχτες το βραδυ....γαμω την γκαντεμια μου......
Μύστη το τωρινό κλείσιμο είναι μηνιαίο αλλά όπως λες δεν υπάρχει καμμία εμπιστοσύνη στους κυβερνώντες ότι αυτό θα τηρηθεί και δεν θα παιχτεί το θέατρο "η παράταση της παράτασης"
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Καταδρομικη στην Ιασ-on-ος που από αύριο θα είναι Ιασ-off-os, κατάθεση στο 47α στην Όλγα ένα πετιτ κοντο ρωσιδακι με κατάμαυρο μαλλί με πολύ γλυκιά φατσούλα που την κάνεις δεν την κάνεις 20 χρόνων ενώ είναι 23 σύμφωνα με τα λεγόμενα της, μοιάζει με πρωτοετή φοιτήτρια που σπουδάζει παιδαγωγικά επειδή της αρέσουν τα παιδάκια και έχει ίδια ζωηραδα και ύψος με αυτά.
Αρκετά τίμια στο δωμάτιο και πολύ γλυκό κορίτσι , όποιος σχεδιάζει μια τελευταία εκτόνωση στο μετάξι αυτή είναι η καλύτερη επιλογή κατ εμέ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom