Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 214 άτομα (18 μέλη και 196 επισκέπτες)

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
389
Like
449
Πόντοι
21
Ρωτησα απλα αμα ειναι ωραια παροτι παχουλη τιποτα περισοτερο τιποτα λιγοτερο.

Τα ρατσιστικα αστειακια πειτε της τα κατ ιδιαν να δουμε ποσες θα μαζεψετε.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Μια φορα που την αντιλρυσα εφτανε και περισευε. Το πρωτο σχολιο μπροστα της που μου ηρθε ηταν ΑΜΑΝ Ο ΤΑΡΑΣ ΜΠΟΥΛΜΠΑ.Μα καλα ειστε? που πατε και γαματε ωρεεεεεεεεεεε?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Μια φορα που την αντιλρυσα εφτανε και περισευε. Το πρωτο σχολιο μπροστα της που μου ηρθε ηταν ΑΜΑΝ Ο ΤΑΡΑΣ ΜΠΟΥΛΜΠΑ.Μα καλα ειστε? που πατε και γαματε ωρεεεεεεεεεεε?

Υπαρχουν και κλασσης χειροτερες σε θεμα εμφανισης.
Αυτη αν αδυνατισει ποτε... ΑΝ... τουλαχιστον θα βλεπεται πιστευω.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Άλλοι ψωνίζουν κρέας με κόκαλα, άλλοι χωρίς και άλλοι με λίπος. Ο καθένας με τα γούστα του!

Προσωπικά προτιμώ κρέας ψαχνό χωρίς πολλά κόκαλα και λίπος.
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
532
Πόντοι
301
εγω αρνακια γαλακτος
skinny
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Εγω ευτυχώς ολα τα σφαζω ολα τα μαχαιρώνω
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.098
Πόντοι
46.232
σφηνάκι live


Ιωαννίνων 3 κάτω Σαμπινα ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη με 2αρι συν βυζι, πιρσινγκ στη μύτη και μεγάλο τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αγκυρας 9 Ελένη μελαχρινή μιλφ με κοντό μαλλί σώμα με πιασίματα 3.5αρι βυζι τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αγκυρας 12α Αγκυρας 12α Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ παχουλη με 3αρι βυζι με μεγάλη ρογα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και Αννα ξανθιά ψηλή μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι, απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.098
Πόντοι
46.232
τώρα live

Διδύμου 7α, 7β & 8α κλειστά.

Διδύμου 8β Γιάννα/Ζάνα (πιο παλιά από Αγκυρας 12β) ξανθιά μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα κοντό μαλι 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 16 Αναστασία ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 3αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Διδύμου 18 υπόγειο Νικολ μελαχρινή παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 18 ισόγειο Παολα καστανή πολύ χοντρή ειδικά από τη περιφέρεια κσι κάτω τεράστιο κωλο 2.5αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 20 Ελένη καστανή μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 22 ισόγειο Σονια καστανή μιλφ νταρντανα με 3-3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Διδύμου 22 όροφος κλειστό.

Διδυμου 27 Βικτόρια μελαχρινή νταρντανα με 2.5αρι βυζι και Φωτεινή με κάστανο σκούρο μαλλί κανονικό ωραίο σώμα 2αρι βυζι,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα έκανα δοκιμή πριν λίγη ώρα Φυλής 109Β ισόγειο και πέρασα με μια Όλγα ξανθιά κοντή αδύνατη Μιλφ με κοντοκουρεμένο αγοραστικό μαλλί δυστυχώς ρισκαρα και δεν βγήκε εντελώς άχρηστη και ξεπετα η κοπέλα θα ανεβάσω κριτική προς αποφυγή απλά προσπεραστε.
Έτσι είναι αυτά δύσκολοι καιροί για δοκιμές με ανίκανες γυναίκες που είναι ακατάλληλες για αυτή την δύσκολη δουλειά η τιμή των20€ο πρέπει να αναθεωρηθεί άμεση μείωση καλώ όσους μπορούν να γράφουν κριτικές είδικα για όσες είναι ανίκανες άχρηστες προκειμένου να μην χάνονται φράγκα
 

lordmember

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα! Τη Πατρίτσια τη μελαχρινή κοντοπούτανη βενεζουελάνα που ήταν αγίου πέτρου 7 και μετά ρεμούνδου τη χάσαμε! Ξέρει κανείς τίποτα?
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
350
Κριτικές
10
Like
752
Πόντοι
681
Ιωαννίνων 3 κάτω Σαμπινα ξανθιά μιλφ είναι η Στέλλα απο Διδυμου 27 πως και δεν το έχει αναφέρει κανείς.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.785
Κριτικές
126
Like
7.842
Πόντοι
7.885
[Καλησπέρα έκανα δοκιμή πριν λίγη ώρα Φυλής 109Β ισόγειο και πέρασα με μια Όλγα ξανθιά κοντή αδύνατη Μιλφ με κοντοκουρεμένο αγοραστικό μαλλί δυστυχώς ρισκαρα και δεν βγήκε εντελώς άχρηστη και ξεπετα η κοπέλα θα ανεβάσω κριτική προς αποφυγή απλά προσπεραστε.
Έτσι είναι αυτά δύσκολοι καιροί για δοκιμές με ανίκανες γυναίκες που είναι ακατάλληλες για αυτή την δύσκολη δουλειά η τιμή των20€ο πρέπει να αναθεωρηθεί άμεση μείωση καλώ όσους μπορούν να γράφουν κριτικές είδικα για όσες είναι ανίκανες άχρηστες προκειμένου να μην χάνονται φράγκα/quote]

Τύπε έχεις μεγάλο δίκιο αλλά εδώ μέσα κάποιοι σκάνε 180,200,250 ευρώ και βάλε για 10-15 λεπτά γαμήσι και το θεωρούν και vfm και λένε επιπλέον ότι η κοπέλα τα άξιζε. Με τέτοιους μαλάκες δύσκολο να υπάρχει σωστή πληροφορόρηση,τουλάχιστον οι γνήσιοι μπουρδελιάρηδες ας εξασφαλίσουμε ότι το 10αρικο,20ρικο θα πιάσει τόπο.
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
279
Κριτικές
9
Like
1.349
Πόντοι
481
Πήγα πριν λίγο Ιωαννίνων 3 να δω τη καινούργια κοπέλα, μια 60αρα ήταν Γερμανίδα, μπορεί να έμπαινα. Αν δεν έβλεπα την σαμπινα η οποία είναι γυναικάρα ωραίο σώμα με λίγη κοιλίτσα, βυζαρες, κολαρα και όμορφη πέρασα φυσικά με τη σαμπινα και έμεινα ευχαριστημένος
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
909
Κριτικές
13
Like
2.426
Πόντοι
736
Καλησπερα σε όλους να ενημερώσω για κάτι σημαντικό! Χθες μπηκα φυλής 86 Κατά τις 3 το πρωί σε αυτό που είναι συνήθως η Άντζελα με τις βυζαρες σε πρωινή βάρδια, και πετυχα μια λαουρα που για κάποιο λόγο πίστευε ότι θα αξίζει! Ξανθιά από Αλβανία από προφορά, λίγο περίεργη οδοντοστιχια τα κάτω ειδικά, μεσαίο βυζακι και ψιλοκωλαρα που τελικά στην αφή ήταν πιο χαλαρή πεθαίνεις. Μπαίνει μεσα κ ενώ έχει ανακοινωθεί ελεύθερο τσιμπουκι μου βάζει καποτα και μετά καθαρίζει την καποτα με το μωρό μαντήλο. Με τα πολλά την μυριζόμουν την δουλεια και την γυρνάω στα 4! Ωστόσο η κάποτα δεν κάλυπτε όλο το παπαρι μου κ έβγαινε και της το λέω και μου απαντάει μην ανησυχείς δεν φεύγει και της λέω τι εννοείς παιδί μου δεν κάνει να έρχεται σε επαφή καθόλου το παπαρι με το μουνι σου.. μην τα πολυλογώ βγάζω καποτα και της λέω έλα να τον παίξω να χύσω και να με τσιμπουκωσεις και κου απαντάει τώρα ξεχνά το γιατι έχει τζελ απτό πρπφυλαχτικο.. κάπως έτσι την έδιωξα απτό δωμάτιο πράγμα που δεν έχω κάνει ποτέ. Πέταξα ένα 20αρικο δυστυχώς αλλά αυτά γίνονται γι να μαθαίνουμε!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Πήγα πριν λίγο Ιωαννίνων 3 να δω τη καινούργια κοπέλα, μια 60αρα ήταν Γερμανίδα, μπορεί να έμπαινα. Αν δεν έβλεπα την σαμπινα η οποία είναι γυναικάρα ωραίο σώμα με λίγη κοιλίτσα, βυζαρες, κολαρα και όμορφη πέρασα φυσικά με τη σαμπινα και έμεινα ευχαριστημένος

Εμφανισιακά πώς ήταν η Γερμανίδα τύπε μου;;
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
909
Κριτικές
13
Like
2.426
Πόντοι
736
Mαύρα χάλια Παναγία μου έκανα τον Σταύρο μου μόλις την είδα.. αυτή είναι σταφίδα.. απορω ποιοι πληρώνουν για να την γαμησουν !


Πήγα πριν λίγο Ιωαννίνων 3 να δω τη καινούργια κοπέλα, μια 60αρα ήταν Γερμανίδα, μπορεί να έμπαινα. Αν δεν έβλεπα την σαμπινα η οποία είναι γυναικάρα ωραίο σώμα με λίγη κοιλίτσα, βυζαρες, κολαρα και όμορφη πέρασα φυσικά με τη σαμπινα και έμεινα ευχαριστημένος

Εμφανισιακά πώς ήταν η Γερμανίδα τύπε μου;;
 

konstantin2015

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2015
Μηνύματα
158
Like
192
Πόντοι
1
Συναγωνιστές καλησπέρα! Τη Πατρίτσια τη μελαχρινή κοντοπούτανη βενεζουελάνα που ήταν αγίου πέτρου 7 και μετά ρεμούνδου τη χάσαμε! Ξέρει κανείς τίποτα?
Όταν έληξε η καραντίνα πήγε αμέσως σε γραφείο Δεν θυμάμαι ποιο
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Mαύρα χάλια Παναγία μου έκανα τον Σταύρο μου μόλις την είδα.. αυτή είναι σταφίδα.. απορω ποιοι πληρώνουν για να την γαμησουν !



Καλησπέρα πάλι καλά που δεν μπήκα καθόλου έφτασα ως εκεί αλλά δεν μπήκα υποψιαστηκα τι σκατα θα έβλεπα και την έκανα, μαλακίες και εκεί τα μαγαζιά έχουν πεθάνει μηδέν επιλογές.

Φυσικά μην βλέπετε καθόλου τις φωτογραφίες είναι ψεύτικες,καλά και δίπλα στο 5 δράμα η κατάσταση
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom