Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 264 άτομα (32 μέλη και 232 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Παίδες κάνα πιπίνι για 3η βάρδια;;;;
Εκεί στο Φωκαιας 24 είναι μια Λίζα;;;; που έχω διαβάζει καλά σχόλια;;;

μονο πιπινι δεν ειναι αυτη η λιζα παιχτη.

Θενκς μαν..

Πιο πολύ εννοούσα πετιτ φάση.... και όχι... 50αρα... κατάλαβες πως το λέω
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Παίδες κάνα πιπίνι για 3η βάρδια;;;;
Εκεί στο Φωκαιας 24 είναι μια Λίζα;;;; που έχω διαβάζει καλά σχόλια;;;

μονο πιπινι δεν ειναι αυτη η λιζα παιχτη.

Θενκς μαν..

Πιο πολύ εννοούσα πετιτ φάση.... και όχι... 50αρα... κατάλαβες πως το λέω

οχι δεν το καταλαβα φιλε, γιατι αλλο το πιπινι και αλλο η 50αρα (gilf) που λες.
αυτα τα 2, δεν εχουν καμια σχεση απολυτως μεταξυ τους.
η λιζα που ψαχνεις, ουτε πιπινι ειναι, αλλα ουτε και 50αρα.
milf ειναι αν θελεις να την ενταξεις σε καποια κατηγορια.
και το petite πιο πολυ κολλαει στο πιπινι, παρα στην 50αρα, χωρις ομως να ειναι εντελως απαραιτητο.
και μια 50αρα μπορει να ειναι petite βεβαια, αλλα λιγο σπανιο να βρεις θα ελεγα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

CalmSoul

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2020
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Αυτή η liza time ποια είναι; βάρδια κ που τη βρίσκουμε;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261

CalmSoul

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2020
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Και γτ λέγεται έτσι; είναι η Λίζα με το περίεργο πρόσωπο από Φίλιπιδου;; που διαφημίζουν τη πιπα της;;
 

CalmSoul

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2020
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Άκυρο δε είναι αυτή έριξα μια ματιά στις κριτικές.. Η τελευταία πάντως την μαυρίζει και λέει μακρυά.. Αλλά από όσο μπορώ να συμπεραίνω πρέπει να είναι αρκετά όμορφη και θα περάσει καλά οποίος δέσει η χημεία
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
814
Πόντοι
81
Κατάθεση πριν από λίγο σε gilf Μαριάννα από Κων. 166 τρίτη βάρδια. Εγώ θα διαφωνήσω με ramada. Δεν περιμένεις κάτι καλύτερο εμφανισιακά από gilf. Ωραίο σώμα με πιασίματα, χωρίς κυτταρίτιδα, με βυζάρες κ όμορφο πρόσωπο.

Στα του αγώνα, μάλλον γέρασε. Πέρασα στο ξεκίνημα της βάρδιας (μπορεί να ήμουν κ ο πρώτος πελάτης) αλλά δεν είχε όρεξη. Αερόπιπα και στο πισωκολλητό έκλεβε, είχε στηθεί κάπως στραβά για να μην τον τρώει όλο μέσα.

Τέλος να τονίσω ότι είμαι παλιός πελάτης της & μου έκανε "χαρούλες" όταν με είδε στο σαλόνι. Οπότε λέω αν είχα τέτοιο service εγώ που είμαι κ πελάτης της, τι κάνει στους άλλους δηλαδή?

Καλό βράδυ.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Και γτ λέγεται έτσι; είναι η Λίζα με το περίεργο πρόσωπο από Φίλιπιδου;; που διαφημίζουν τη πιπα της;;

Αλλη η λιζα (time) και αλλη, η αλλη λιζα... η milf.
Πολλα αλλη by the way :cheesy:
Η λιζα (time) ειναι μοντελε και πιπινι σε ηλικια.
Τη βαφτισα προσωπικα ετσι, γιατι εβγαλε ασχημα το θεμα του χρονου μαζι μου. Την πηδαγα πανω απo 10 λεπτα και σηκωθηκε και εφυγε αφηνοντας με κυριολεκτικα, με το πουλι στο χερι και εννοειται αχυστο. Φατσικως με ηξερε γιατι ειχα περασει 2-3-4 φορες μαζι της, πριν γινει το σκηνικο. Ολες τις προηγουμενες φορες, ποτε δε μου ειχε δειξει τετοια συμπεριφορα, αν και η αποδοση επεφτε σταδιακα. Ισως λογω χρονου.
Οπως και να'χει, αν εισαι πανω του 10λεπτου, σου προτεινω να μην κανεις τον κοπο. Αν εισαι κατω ομως, να πας ανετα. Απλα να δωσεις και εμφαση στο πως θα σαλωναρει. Αν εχει κεφακια, μπες. Αν οχι, δωσε παραταση για την επομενη φορα.
Οπως και να'χει, επειδη ειναι μουναρα, σου προτεινω να πας και να χωσεις ετσι απλα για το παλμαρε. Και εγω αυτο θα εκανα.

Η αλλη λιζα τωρα η milf, δυστυχως για μενα, εχει σπασει παρα πολυ σαν εμφανιση. Κοινως δε βλεπεται. Ποτε δεν ηταν η μουναρα, μην τρελαθουμε. Μια μετρια κοπελα σαν εμφανιση ηταν αλλα, πιο παλια, πριν 2-3 χρονια ηταν οκ. Τωρα μπορει να φταιει οτι την ειδα πολυ αδυνατισμενη και με ακυρο μαλλι και μου εβγαλε μια χτικιαρικη πλευρα. Στο service ομως ανατρεπει το σκηνικο και σε κερδιζει με το παραπανω. Φοβερη free πιπα και την κανεις οτι θελεις, φτανει να εχεις φαντασια. Δεν λεει οχι πουθενα και εχει τρελες αντοχες. Επειδη οπως ειπα την ειδα και τρομαξα, δεν μπηκα. Οι εμπειριες μου λοιπον ειναι απο τοτε. Αν εχει αλλαξει κατι ως προς το service της, δε ξερω.
Για να κλεισω και με αυτην, αν πας και τη δεις και σου κανει σαν εικονα... να μπεις και να τη δοκιμασεις, γιατι παραδοσιακα θα περασεις καλα.

Ελπιζω να βοηθησα.
 

epikerdis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2020
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
387
Πόντοι
20
Δοκιμάστηκε η Έμμα στο Φωκαίας 13 πρωινή, έχει γραφτεί και προηγουμένως.
Ίσως η πιο αδύνατη της βάρδιας, 23 ετών λέει, από Ρουμανία, καινούργια στη δουλειά.
Πάνω από τη βάση, για πιπινολάτρες συνιστάται, έστειλα κριτική.

παιχτη συμφωνα με την περιγραφη μου, ειναι αυτη που ειδα και εγω στο 69 σκαλακια προχθες η' αλλη ???

Αυτή είναι
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Δοκιμάστηκε η Έμμα στο Φωκαίας 13 πρωινή, έχει γραφτεί και προηγουμένως.
Ίσως η πιο αδύνατη της βάρδιας, 23 ετών λέει, από Ρουμανία, καινούργια στη δουλειά.
Πάνω από τη βάση, για πιπινολάτρες συνιστάται, έστειλα κριτική.

παιχτη συμφωνα με την περιγραφη μου, ειναι αυτη που ειδα και εγω στο 69 σκαλακια προχθες η' αλλη ???

Αυτή είναι

Η τσατσα στο φυλης 69, ΕΜΥ μου την παρουσιασε.
ΕΜΜΑ στο φωκαιας 13 βλεπω τωρα.
Αντε να βγαλεις ακρη μετα.
Οπως και να'χει, ευχαριστω.
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
471
Κριτικές
206
Like
11.315
Πόντοι
31.013
Έμμα λέγεται η κοπέλα στο φ69 ανέβασα κριτική
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
471
Κριτικές
206
Like
11.315
Πόντοι
31.013
Έμμα λέγεται η κοπέλα στο φ69 ανέβασα κριτική
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Καλησπερα παιδες διαβασα για την λιζα ποιο πανω.
Μακριαααααααα μεγαλυτερη φολα δε θα βρεις.Πολοι συναδελφοι εδω μεσα εχουν ζητησει χρηματα πισω και βεβαια τα πηραμε.Η κοπελα μεγαλη απατη στα του αγωνα μην την πλησιαζεται καθολου.Ναι ειναι μουναρα και γαμω τις γκομενες.Οταν εχει κεφια και την πετυχεις με κεφια δηλαδη και να το καταλαβεις λεμε τωρα τοτε ναι μπες δοκιμασε αλλα να εισαι προετοιμασμενος για φολα ολικης.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Προσωπικα τετοιου ειδους κοπελες με αυτη την εμφανιση ειναι που μου αρεσουν αλλα δεν πεταω 20κα απλα για να της δωσω μια ευκαιρεια ακομα.Προτιμω να γαμησω και ακομη ωραιοτερη στα στουντιο και περναω καλα.
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Ποτε δεύτερες ευκαιριες σε γυναικες και ιδιως σε πουτανες
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα Φώκαιας13 μόλις με ενημέρωσε ο Φιλαρακος ο Κόνδορας νεαρός περαστικός από την πιατσα αναζητούσε δύο μέρες τώρα κάτι κοντά στα γούστα του δηλαδή μια όμορφη νεαρή σαν τις νεαρές Ελληνίδες φοιτήτριες του είχα πει ότι αυτό ήταν απίθανο έτσι μου είπε ότι δοκίμασε με την Έμα νεαρή κοπελίτσα αδύνατη αρκετά πολύ καλή περίπτωση αξιόλογη εμφανισιακά σαφώς ανώτερη από τα ίδια και τα ίδια που βλέπετε χρόνια τωρα.
Όπως μου είπε λοιπόν ο νεαρός φίλος πέρασε και έμεινε πολύ ευχαριστημένος η κοπέλα δεν έχει εμπειρία αλλά προσπαθεί και ενδιαφέρεται να ικανοποιήσει τον πελάτη
 

CalmSoul

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2020
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Και γτ λέγεται έτσι; είναι η Λίζα με το περίεργο πρόσωπο από Φίλιπιδου;; που διαφημίζουν τη πιπα της;;

Αλλη η λιζα (time) και αλλη, η αλλη λιζα... η milf.
Πολλα αλλη by the way :cheesy:
Η λιζα (time) ειναι μοντελε και πιπινι σε ηλικια.
Τη βαφτισα προσωπικα ετσι, γιατι εβγαλε ασχημα το θεμα του χρονου μαζι μου. Την πηδαγα πανω απo 10 λεπτα και σηκωθηκε και εφυγε αφηνοντας με κυριολεκτικα, με το πουλι στο χερι και εννοειται αχυστο. Φατσικως με ηξερε γιατι ειχα περασει 2-3-4 φορες μαζι της, πριν γινει το σκηνικο. Ολες τις προηγουμενες φορες, ποτε δε μου ειχε δειξει τετοια συμπεριφορα, αν και η αποδοση επεφτε σταδιακα. Ισως λογω χρονου.
Οπως και να'χει, αν εισαι πανω του 10λεπτου, σου προτεινω να μην κανεις τον κοπο. Αν εισαι κατω ομως, να πας ανετα. Απλα να δωσεις και εμφαση στο πως θα σαλωναρει. Αν εχει κεφακια, μπες. Αν οχι, δωσε παραταση για την επομενη φορα.
Οπως και να'χει, επειδη ειναι μουναρα, σου προτεινω να πας και να χωσεις ετσι απλα για το παλμαρε. Και εγω αυτο θα εκανα.

Η αλλη λιζα τωρα η milf, δυστυχως για μενα, εχει σπασει παρα πολυ σαν εμφανιση. Κοινως δε βλεπεται. Ποτε δεν ηταν η μουναρα, μην τρελαθουμε. Μια μετρια κοπελα σαν εμφανιση ηταν αλλα, πιο παλια, πριν 2-3 χρονια ηταν οκ. Τωρα μπορει να φταιει οτι την ειδα πολυ αδυνατισμενη και με ακυρο μαλλι και μου εβγαλε μια χτικιαρικη πλευρα. Στο service ομως ανατρεπει το σκηνικο και σε κερδιζει με το παραπανω. Φοβερη free πιπα και την κανεις οτι θελεις, φτανει να εχεις φαντασια. Δεν λεει οχι πουθενα και εχει τρελες αντοχες. Επειδη οπως ειπα την ειδα και τρομαξα, δεν μπηκα. Οι εμπειριες μου λοιπον ειναι απο τοτε. Αν εχει αλλαξει κατι ως προς το service της, δε ξερω.
Για να κλεισω και με αυτην, αν πας και τη δεις και σου κανει σαν εικονα... να μπεις και να τη δοκιμασεις, γιατι παραδοσιακα θα περασεις καλα.

Ελπιζω να βοηθησα.

καταλαβα καταλαβα..την αλλη την τσιμπουκλου την ειχα δει μια φορα,ειχα παει να τσεκαρω γτ ακουγα τρελα σχολια για την πιπα της αλλα δεν..απλα δεν..οπου ακους πολλα κερασια λενε κρατα μικρο καλαθι...για εμενα ηταν σαν ενα γκιλφ σπασμενο που δε θα εδινα 20 ευρω με την καμια οσο καλες υπηρεσιες και αν κανει..

τωρα την αλλη που ανεφερες...παλι δε θα περασω :P δεν την εχω δει αλλα και να την δω με αυτα που ακουσα θα ξερω να ΜΗΝ μπω..

μερικες φορες ειμαι του 10λεπτου αλλες οχι..μερικες θελω ΄''βοηθηεια''μερικες οχι ...αλλα και του 5λεπτου να ημουν δε ειναι το κριτηριο μου η καλη εμφανιση αλλα το κλικ που θα μου κανει!
οπως κ να χει ευχαριστω
 

ANH

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
1
Γειά σας παιδιά μήπως ξέρει κανείς που βρίσκεται η Μπιουτη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom