Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 314 άτομα (34 μέλη και 280 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.100
Πόντοι
46.232
Φωκαίας 27α ισόγειο

σε πρωινή βάρδια τιμήθηκε ένα από τα στανταράκια μου η Βαλέρια , πάντα περνάω καλά μαζί της
πάρα πολλά προκαταρκτικά , φιλιά, γλυψίματα , πάρα πολύ καλή πίπα άνευ και μεγάλη γκάμα σε
εναλλαγή στάσεων , πολύ καλή συμμετοχή και τελείωμα στα κωλομέρια ,παραμονή στο δωμάτιο σχεδόν 20 λεπτά

φώτος απο το δωμάτιο
27-2.jpg


27.jpg
27-1.jpg


27-3.jpg
27-4.jpg
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.100
Πόντοι
46.232
Φωκαίας 27α ισόγειο

σε πρωινή βάρδια τιμήθηκε ένα από τα στανταράκια μου η Βαλέρια , πάντα περνάω καλά μαζί της
πάρα πολλά προκαταρκτικά , φιλιά, γλυψίματα , πάρα πολύ καλή πίπα άνευ και μεγάλη γκάμα σε
εναλλαγή στάσεων , πολύ καλή συμμετοχή και τελείωμα στα κωλομέρια ,παραμονή στο δωμάτιο σχεδόν 20 λεπτά

φώτος απο το δωμάτιο
27-2.jpg


27.jpg
27-1.jpg


27-3.jpg
27-4.jpg
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.100
Πόντοι
46.232
Ιάσονος 44 νεό μεσαίο όροφος

σε πρωινή βάρδια τιμήθηκε η μίλφ Σοφία , με σχετικά πεσμένη απόδοση σε σχέση με το όταν
εμφανίστηκε στο Κολωνού 27β αλλά σίγουρα παραμένει μία καλή και τίμια επιλογή με μόλις 10 ευρώ
καλή συμμετοχή , καλή πίπα άνευ και τελείωμα στο πρόθυμο στοματάκι της , παραμονή στο δωμάτιο
περίπου 12-13 λεπτά .

φώτος απο το δωμάτιο
44.jpg


44-1.jpg
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Ρεμούνδου 21

σε πρωινή βάρδια μετά απο καιρό τιμήθηκε η Κορίνα , απλό πρόγραμμα όπου δέχεται και τελειωτικό στο στήθος , με έξτρα 5 ευρώ
κάνει και ελεύθερο στοματικό αλλά δεν αξίζει...με καπότα κάνει καλύτερη πίπα , συμμετοχή όπως πάντα μέτρια αλλά στοπ δωμάτιο
δεν βιάζεται καθόλου και είναι δεκτική γενικά εκτός από γλωσσόφιλα , παραμονή στο δωμάτιο σχεδόν 20λέπτο.
φώτος απο το δωμάτιο

21.jpg


21-1.jpg


21-2.jpg


21-3.jpg

Η αριστερή ή η δεξιά είσοδος είναι αυτό το μπουρδέλο ;
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
601
Πόντοι
21
φίλε μου η Άντζελα είναι λιγάκι κομοδίνο αλλά έχει το ατού οτι είναι μινιόν επομένως πολύ διαχειρίσιμη! τη γυρνάς όπως θες με μια κίνηση και δε λέει μα μου. Για μένα αξίζει δοκιμή.
Καλησπέρα σε όλους, η Άντζελα απο φυλης 86 τι λέει από υπηρεσίες;αξίζει;
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
909
Κριτικές
13
Like
2.426
Πόντοι
736
Κωνσταντινουπόλεως 166 ισόγειο

στην βάρδια της(06.00-10.00) τιμήθηκε άλλη μια βυζαρού μιλφ η Σόνια , είχα χρόνια να την πάρω
η απόδοση της σε σχέση με όταν την είχα πάρει στο Αχαρνών 85 έχει πέσει αισθητά .... και εδώ καλή πίπα
με προφυλακτικό και τελείωμα στις βυζάρες της , παραμονή στο δωμάτιο 15 λεπτά .

φώτο από το δωμάτιο
166.jpg

Επειδή δεν κατάλαβα την βρίσκουμε μόνο έξι με δέκα το πρωί; Από εμφάνιση μπορείς να δώσεις κάνα ινφο παραπάνω; Ευχαριστώ πολύ μήπως περάσω σήμερα!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.100
Πόντοι
46.232
τώρα live

Χωματιανου 11α κλειστό & 11β κλειστά.

Λιοσιων 76β  κλειστό.

Λιοσιων 73β Λία μελαχρινή κοντή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α  Οριανα μελαχρινή μελαμψη λατινα με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι συν βυζι και Μαίρη μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι συν βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18 Έλλη ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18α Μιλενα ξανθοκαστανη χοντρουλα μιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18γ Αναστασία ξανθιά μιλφ  σώμα με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 79α κλειστό.

Λιοσιων 79β Άντζελα ξανθοκαστανη μιλφ σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Βεργας 3 δεξιά Αλισια καστανοξανθη κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά & όροφος κλειστά.

Βεργας 2 Όλγα ξανθιά μιλφογκιλνφ με κοντό μαλλί, χοντρή με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 6α Μιλανα ξανθιά με κανονικό σώμα και μικρό στητο βυζι, Φωτεινή ξανθιά μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα και 1.5αρι βυζι και μια καινούργια μελαχρινή μιλφ με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα μικρό βυζι, όλες σε απλό πρόγραμμα όπως έκανε την παρουσίαση ή Φωτεινή.

Βεργας 6β Μπαρμπορα καστανοξανθη μιλφ με ψιλοκανονικο κανονικό σώμα 2.5αρι συν βυζι, φορουσε κλασσικά τη μάσκα της, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό πρωκτικο και αυταρχικό. Τιμήθηκε με πολύ καλές εντυπώσεις όπως 9/10φορες που την παίρνω.

Βεργας 7 Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μπέλα καστανή χοντρή με 2.5αρι βυζι τατουάζ στο χέρι, με πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Ειρήνη καστανή μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Τροφωνιου 13 όροφος Αλίκη κοκκινομάλλα γκιλφ με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους, νταρντανα με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και μασαζακι.
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
φίλε μου η Άντζελα είναι λιγάκι κομοδίνο αλλά έχει το ατού οτι είναι μινιόν επομένως πολύ διαχειρίσιμη! τη γυρνάς όπως θες με μια κίνηση και δε λέει μα μου. Για μένα αξίζει δοκιμή.
Καλησπέρα σε όλους, η Άντζελα απο φυλης 86 τι λέει από υπηρεσίες;αξίζει;
Σ'ευχαριστώ,έπρεπε να μπω,πηγα με Άννα από φιλιππιδου και δε πέρασα καλά.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
123
Like
51.028
Πόντοι
27.261
γεια χαρα καβλαντηδες.
επιστροφη απο μεσημεριανη τσαρκα, για να δω και να δοκιμασω τις "καινουριες" και καλα, που εχουν σκασει στα γνωστα σοκακια.
ενημερωση δε χρειαζεται να κανω, γιατι οπως εχω ξαναπει τελευταια, οι κοπελες πανω κατω ειναι οι ιδιες εδω και 1-2-3 μηνες στο περιπου, με ελαχιστες αλλαγες.
στην τελευταια μεταμεσονυχτια που ειχα κανει, πριν 2 βδομαδες περιπου, ηταν και εκει τα ιδια πανω κατω, επομενως δεν πολυ χρειαζεται νομιζω.
παμε λοιπον να δουμε τις "καινουριες".

1) στο φυλης 69 σκαλακια, ειναι μια που λεγεται ΕΜΥ.
ειναι καστανη-μελαχρινη με μακρια μαλλια, μετριου προς κοντου αναστηματος, πολυ αδυνατη απο κορμι, αβυζη και λιγο ακωλη θα ελεγα. γενικως ακαμπυλωτη, αλλα εχει γλυκια φατσουλα, η οποια ειναι και το ατου της πιστευω και σε συνδιασμο με την αθωοτητα που βγαζει το βλεμα της, προφανως επειδη ειναι καινουρια, σιγουρα θα τη δοκιμασω στο μελλον αν τη ξαναπετυχω.
ειναι πιο αδυνατη απο την ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ απο τη μοντελοαλυσιδα, αν θελει να τη συγκρινει καποιος αλλα οχι τρομερα.
απλα η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ εχει και λιγο βυζι και λιγο κωλο παραπανω, σε σχεση με αυτην.
σημερα λοιπον, απλα δεν ηταν η μερα της.

2) στο φιλιππιδου 11 ισογειο, ειναι η ΚΑΡΟΛΙΝΑ, που ηταν παλια στο φωκαιας 27 οροφος.
τοτε ηταν αρκετα χοντρη και προσωπικα δε μου εκανε με τιποτα.
τωρα ομως, εχει κανει ΡΙΖΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ. εχει χασει αρκετα κιλα και παει προς μοντελε. μου ειπε μεσα οτι θελει να χασει και αλλα. τωρα ειναι αδυνατη-normal.
οπως καταλαβαινετε περασα μεσα, γιατι με καβλαντισε στο σαλωνι και με το που της ειπα οτι σε ξερω απο το φωκαιας 27 οροφο και εχεις γινει μουναρα, λες και την τιναξε ρευμα και μου γραπωσε το καυλι.
ξερει ελληνικα, καστανοξανθη, μετριου αναστηματος με φυσικα μεγαλα βυζια σε πτωση, τα οποια δε με χαλασανε καθολου, πολυ γλυκεια (πορνο)φατσουλα με ανοιχτα ματια και λιγη ακμη στα μαγουλακια της.
μεσα η γκομενα κωλολεει. free πιπα φοβερη (ευτυχως) με τρελες κινησεις στοματος και κεφαλιου. προσπαθεια για deepthroat με πνιξηματα και δακρυα να βγαινουν, αλλα δε μπορουσε να το αρπαξει ολο, λογω μεγεθους και παχους. εδω με αφορμη αυτο και χωρις παρεξηγηση, απλα για να καταλαβετε, τον εχω 17 και λιγο χοντρουλο. για μενα αυτο ειναι το normal μεγεθος που το εχω ξαναπει αλλωστε.
αρα, οι πιο πανω απο μενα θα συναντησουν καποια δυσκολια, ενω οι πιο κατω θα ειναι τρισευτυχισμενοι, σε περιπτωση που θελετε να τη δοκιμασετε οσοι δεν την εχουν γαμησει ηδη.
στο sex τα δινει ολα και παιχτηκαν οι 3 γνωστες στασεις.
σε cow σε γαμαει στην κυριολεξια. την ειχα αφησει να κανει παιχνιδι μονη της και τα πλατς-πλουτς κυριευαν το δωματιο. εδωσε πονο και ιδρωσε η γκομενα.
με σταματαει και τη γυρναω σε doggy, οπου με το που της βαζω το καυλι μου, να μου λεει πωπω τι πουτσα ειναι αυτη μωρο μου???
αμεσως καταλαβα οτι η γκομενα γουσταρει γερο γαμησι και ξεκιναω να δινω πονο. εγινε της καριολας, να τραβαει σεντονια, να βγαζει φωνες, να της τον βγαζω και της τον ξαναβαζω και να ακουω τα πριτς-πριτς που κανει το μουνι και να καβλωνω ακομα περισσοτερο, γιατι μου αρεσει πολυ ο ηχος αυτος.
τη σταματαω και τη βαζω και σε mission, που και εκει εγινε της καριολας. να πεφτουν και τα γλωσσοφιλα συναμα και να εχω γινει turbo, ωσπου εχυσα.
ιδρωμενοι και οι 2 σηκωνομαστε, φιλιομαστε και ανανεωνουμε rdv για την επομενη φορα.
αν δε γινει παλι χοντρη, παει ανετα για standarακι μου λοιπον.
η μονη λιγο ξενερα ειναι οτι, το δερμα της δεν ειναι απαλο οπως στις περισσοτερες κοπελες και εκει λιγο κατω απο τα βυζια της, τη στιγμη που τα εγλυφα, το αισθανθηκα λιγο σα σαγρε, οπως και καπου στο κορμι της τη στιγμη που τη ειχα σε doggy.
το service της ομως, τα καπαρωνει ολα αυτα τελος.

3) στο φυλης 65 οροφος ειναι μια που λεγεται ΡΑΝΙΑ.
καπου ειδα οτι καποιος τη χαρακτηρισε ΞΑΝΘΟ ΑΓΓΕΛΟ. αμα ηταν ετσι οι αγγελοι φιλε μου, θα πεφταμε απο την ακροπολη. πανε δες την ΛΙΖΑ (time) απο το φυλης 71 οροφο, να δεις πως ειναι οι αγγελοι και τα ξαναλεμε. παρολο φολα, το σωστο να λεγεται... ειναι ΑΓΓΕΛΟΣ οντως και αν ηθελε, θα ειχε μαζεψει ολο το χαρτι μακραν.
καμια σχεση λοιπον.
τη συγκεκριμενη την ειχα ξαναδει και σε προηγουμενη τσαρκα και την ειχα βαλει στοχο για την επομενη φορα, σημερα δηλαδη.
ξερει ελληνικα, ειναι ξανθια με μαλλια μεχρι ωμους (βαμμενα λογικα), ενα μακρυ καρε ας πουμε, μετριου αναστηματος, αδυνατη με μικρο βυζι σχετικα με το σωμα της και λιγο μεγαλουτσικη λεκανη. η φατσα της ειναι πολυ μετρια και απο κοντα μετριαζει ακομα περισσοτερο (παρακατω θα καταλαβετε). ειναι ευδιαθετη και χαμογελαστη ομως και ολο αυτο το συνολο δε σε χαλαει, εμενα τουλαχιστον, να περασεις και να τη δοκιμασεις.
μεσα λοιπον, η γκομενα κανει καλη σχετικα free πιπα. της αρεσει να τη γλυφουν σε βυζακια, λαιμο κτλπ και εχει ενα πολυ ωραιο μουνακι σε σχημα. δεν τη ρωτησα να τη γλειψω, για να δω αν γουσταρει, γιατι δε μου βγηκε εκεινη τη στιγμη (κακως).
το ατου της ειναι η κωλαρα της που στα 4 φαινεται superduperwow. εχει και μαλακο δερμα.
εδω παιχτηκαν sex σε 2 στασεις. πρωτα τη βαζω σε doggy να δω τις αντοχες τις και με το που μπαινω, αισθανομαι να ακουμπαω ενα γρουμπαλακι μεσα στο μουνι της και αυτη να τιναζεται και να βγαζει καυλιαρικες φωνες. ωπα λεω βρηκα τερμα λογικα και ξεκιναω δυνατες πουτσιες με το γρουμπαλακι αυτο να μου χαιδευει την ακρη του πουτσοκεφαλου σε καθε μπασιμο. η τυπισσα να τραβαει σεντονια και γενικως να βγαζει πολυ ωραιο feeling. να πηγαινω λοιπον μια αργα και μια γρηγορα για να μην τη σπασω εντελως, να βγαζω και να βαζω ξανα το καυλι μου και να ακουω και παλι τον γνωστο ηχο πριτς-πριτς που βγαζει το μουνι και να καυλωνω ακομα περισσοτερο. μετα απο αρκετο σφυροκοπημα, την αλλαζω σε mission, οπου και εκει να δινω πονο σε αναλογο ρυθμο οπως στο doggy, μια αργα και μια γρηγορα δηλαδη. η γκομενα να μου εχει αγκαλιασει το κεφαλι και να με χαιδευει στο προσωπο, πραγμα που μου εδωσε να καταλαβω οτι γουσταρε προφανως και αυτη. να εχω πλησιασει το κεφαλι μου τσιτα στο δικο της και να ειμαστε ματια-ματια και να της δινω και φιλια στο στομα, οχι γλωσσοφιλα ομως. εκει ειδα οτι τα μπροστινα δοντια της εχουν ενα θεματακι by the way. μετα απο λιγο εχυσα λοιπον και ολα μια χαρα και με αυτην. θα ξαναδοκιμαστει οπως και δηποτε, παρολο που δεν ειναι και οτι καλυτερο σαν εξωτερικη εμφανιση για μενα και τα γουστα μου.
η ΕΜΥ σα φατσουλα ειναι πιο ομορφη.

4) στο φωκαιας 24 ειναι μια που λεγεται ΑΝΝΙΤΑ.
ξερει ελληνικα, ειναι ξανθοκαστανη με βαμμενα μαλλια και εχει fake αλογοουρα που καραφαινεται απο μιλια, ιδιως στην αφη. αδυνατη πολυ με μικροσκοπικο βυζι αλλα με ενα τουρλωτο κωλαρακι που σωζει την σωματικη κατασταση. ωραια φατσουλα και πολυ ευδιαθετη. βγηκε με ωραια μαυρα εσωρουχα και κατι καλτσες μεχρι τον κωλο που προσωπικα εμενα με αναβουν πολυ. την περιμενα στο σαλωνι και με το που βγαινει και με κοζαρει, ερχεται και σκαει πανω μου. ετσι οπως την ειχα και της χουφτωνα το κωλαρακι, εδωσε σημα το κατω κεφαλι να περασω, οπως και εγινε.
μεσα λοιπον, να τη μπαλαμουτιαζω στο κρεβατι, ορθιος εγω και στα γονατα αυτη και να μου ερχεται λιγο μποχα απο το στομα της και λιγο ιδρωτιλα απο τις μασχαλες της.
αρα φιλια στο στομα τα απεφυγα μακραν.
να της γλειφω τα βυζακια της και να μου ερχεται λιγο ακυρη γευση. ωχχχ λεω η γκομενα δεν το'χει με την καθαριοτητα και δε θα μου σηκωθει με τιποτα.
προσπαθω να μην τα σκεφτομαι αυτα, γιατι ηθελα να τη γαμησω στα 4 και να βλεπω αυτο το μικροκαμωμενο κωλαρακι να το σκιζει το καυλι μου (το μουνι), οπως και εγινε τελικα και ευτυχως.
μετρια προς καλη free πιπα την οποια κανει με πολυ χερι δυστυχως. να της το βγαζω και αυτη να το βαζει μετα απο λιγο ξανα. μωρη καρχια λεω, χωρις χερι λεμε χαχαχαχα.
sex σε 3 στασεις εδω. πρωτα σε cow οπου απλα ειναι οκ, γιατι ερχεται και η μασχαλιλα ελαφρως και γενικως δεν παει καλα η φαση. τη βαζω στα 4 οπου εκει παιρνει τα πανω του το καυλι μου και να δινω πονο. τα ιδια και εδω οπως και στις προηγουμενες φορες οπως προεγραψα για να μην μακρυγορω και παλι. τελος τη βαζω και σε mission οπου μετα απο αρκετουτσικο και εκει σφυροκοπημα, εχυσα.
και αυτη, ειναι πιο αδυνατη απο την ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ απο τη μοντελοαλυσιδα, αν θελει να τη συγκρινει καποιος αλλα οχι τρομερα.
σε αυτην δε νομιζω να ξαναπαω λογω καθαριοτητας παρολο που ειναι πολυ συμπαθητικη και χαμογελαστη στο ολο συνολο.
σκεφτηκα να πιασω την τσατσα και να της το πω μπας και δουμε καμια βελτιωση απο την επομενη φορα, αλλα ειπα γαμησετο. ευχαριστησα και λακισα.

σε ολες τις καταθεσεις απο χρονο ημουν στο περιπου στα 10+ με 15 λεπτα μεσα, με καθολου ενοχληση απο τσατσαδες και σχετικα πολυ μικρη κινηση στους οικους αυτους.

την επομενη φορα θα δοκιμασω σιγουρα την ΕΜΥ και καποια ΞΕΝΙΑ απο το φωκαιας 17, που και αυτη νομιζω δεν τη ξερω.

ελπιζω να βοηθησα, καλα βολια να εχετε.

p.s. : αυτες ειναι οι δικες μου εμπειριες αποκλειστικα !!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.100
Πόντοι
46.232


Η αριστερή ή η δεξιά είσοδος είναι αυτό το μπουρδέλο ; [/quote]
Η αριστερή, στο ισόγειο
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.100
Πόντοι
46.232
Κωνσταντινουπόλεως 166 ισόγειο

στην βάρδια της(06.00-10.00) τιμήθηκε άλλη μια βυζαρού μιλφ η Σόνια , είχα χρόνια να την πάρω
η απόδοση της σε σχέση με όταν την είχα πάρει στο Αχαρνών 85 έχει πέσει αισθητά .... και εδώ καλή πίπα
με προφυλακτικό και τελείωμα στις βυζάρες της , παραμονή στο δωμάτιο 15 λεπτά .

φώτο από το δωμάτιο
166.jpg

Επειδή δεν κατάλαβα την βρίσκουμε μόνο έξι με δέκα το πρωί; Από εμφάνιση μπορείς να δώσεις κάνα ινφο παραπάνω; Ευχαριστώ πολύ μήπως περάσω σήμερα!
Ναι χρόνια τώρα από τότε που ήρθε σε αυτό τον οίκο αυτό είναι το ωράριο της, όσο για το δεύτερο σκέλος της ερώτησης σου μπορείς να ανατρέξεις σε κριτικές που την αφορούν απ όταν δούλευε στο Αχαρνών 85
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.100
Πόντοι
46.232
Ρεμούνδου 21

σε πρωινή βάρδια μετά απο καιρό τιμήθηκε η Κορίνα , απλό πρόγραμμα όπου δέχεται και τελειωτικό στο στήθος , με έξτρα 5 ευρώ
κάνει και ελεύθερο στοματικό αλλά δεν αξίζει...με καπότα κάνει καλύτερη πίπα , συμμετοχή όπως πάντα μέτρια αλλά στοπ δωμάτιο
δεν βιάζεται καθόλου και είναι δεκτική γενικά εκτός από γλωσσόφιλα , παραμονή στο δωμάτιο σχεδόν 20λέπτο.
φώτος απο το δωμάτιο

21.jpg


21-1.jpg


21-2.jpg


21-3.jpg

Η αριστερή ή η δεξιά είσοδος είναι αυτό το μπουρδέλο ;
Η αριστερή, στο ισόγειο
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Μύστες καλησπέρα... ξέρουμε κάτι για τη Μαρία από Φωκαίας 19 πρώην Φιλιππίδου 11;;; είναι στη θέση της τώρα;;;
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Πουθενα δεν εκανα τιποτα αφου ολα ητανε γιουβαρλακια εκτος της λιζας που ειναι μεγαλη φολα
Συγνώμη αν μου διέφυγε συναγωνιστή αλλά σε ποια περιοχή αναφέρεσαι συγκεκριμένα ότι ήτανε χάλια να σώσουμε και λίγο χρόνο μην βολτάρουμε άδικα σήμερα...

Συγνωμη φιλαρακο εγω δεν κανω ενημερωσεις δηλαδη ποτε δεν εξηγω ποια κοπελα ειναι σε καθε μπουρδελο.Ενω τα επισκεπτομαι πολυ συχνα και βλεπω ποιες κλοπελες ειναι σε καθε βαρδια δεν προκειτε να να το αναλυσω γιατι πολυ απλα σχεδον ολα ειναι μπαζογιουβαρλακια παντα για τα γουστα μου.
Οταν θα παρουσιασω μια κορασιδα να εισαι σιγουρος πως θα πω την αληθεια με αντικειμενικα κριτηρια και θα αξιζει η ενημερωση διαφορετικα δε βλεπω καποιο λογο να ενημερωνω για τα αρκουδια που κυκλοφωρουνε.Ασχολουμε μονο με μοντελε κορασιδια και τιποτα αλλο.Η χθεσινη μου κτιτικη ητανε για απογευμα και μεταμεσονυχτια επισκεψη μονο στη φυλης λιοσιων.
Ειδικα στη λιοσιων οι κοπελες φαινονται γαματες στις φωτογραφιες που παρουσιαζονται απο την αλυσιδα αλλα οταν πας απο κοντα ειναι γαμησεμε.
Μονο η μονικα αξιζε, οχι κατι το πολυ σπουδαιο αλλα τη γαμας ανετα και περνας καλα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
123
Like
51.028
Πόντοι
27.261
γενικα ο τζον σμιθ ανεκαθεν ηταν ετσι στις περιγραφες του
"9αρια βυζια" και βλεπεις πεσμενα βυζια μεχρι τον αφαλο
''πιπινι γαλακτος" και βλεπεις μια 30αρα 35αρα καθημερινη γυναικα
΄'χυνει ποταμια''

και αλλες τετοιες αστειες περιγραφες ...

κλαιωωω:tooth:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
123
Like
51.028
Πόντοι
27.261
Ρεμούνδου 21
με έξτρα 5 ευρώ
κάνει και ελεύθερο στοματικό αλλά δεν αξίζει...με καπότα κάνει καλύτερη πίπα ,

χαχαχαχα ρε φιλε, πως παιζει αυτο ???
εγω συνηθως ξερω οτι το αντιθετο γινεται.
με κουφανες τωρα λεμε :tooth:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.001
Πόντοι
5.975
Eιπαμε , φίλτατε ... Τώνη Μαρούδα μας :) , η Κορίνα έχει αρκετές ..ασυμβατότητες..:(
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Πέρασμα πριν λίγο από Βέργας 6 υπόγειο να δω την καινούργια Μιλφ σκέτο χάσιμο χρόνου μηδέν εις το πηλίκο απελπιστικά μέτρια περίπτωση μαλακίες απογοήτευση
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.100
Πόντοι
46.232
Ρεμούνδου 21
με έξτρα 5 ευρώ
κάνει και ελεύθερο στοματικό αλλά δεν αξίζει...με καπότα κάνει καλύτερη πίπα ,

χαχαχαχα ρε φιλε, πως παιζει αυτο ???
εγω συνηθως ξερω οτι το αντιθετο γινεται.
με κουφανες τωρα λεμε :tooth:
επειδή δε γουστάρει το ελεύθερο στοματικό όταν προτιμήσεις με προφυλακτικό είναι καλύτερη, τον παίρνει πιο βαθιά είναι πιο άνετη κ χαλαρή ενώ με άνευ είναι σφιγμένη κ κάνει αεροπιπα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
123
Like
51.028
Πόντοι
27.261
Ρεμούνδου 21
με έξτρα 5 ευρώ
κάνει και ελεύθερο στοματικό αλλά δεν αξίζει...με καπότα κάνει καλύτερη πίπα ,

χαχαχαχα ρε φιλε, πως παιζει αυτο ???
εγω συνηθως ξερω οτι το αντιθετο γινεται.
με κουφανες τωρα λεμε :tooth:
επειδή δε γουστάρει το ελεύθερο στοματικό όταν προτιμήσεις με προφυλακτικό είναι καλύτερη, τον παίρνει πιο βαθιά είναι πιο άνετη κ χαλαρή ενώ με άνευ είναι σφιγμένη κ κάνει αεροπιπα

ε αφου δε το γουσταρει να μην το κανει απλα.
το να λεει οτι κανει, ενω δεν το γουσταρει και οπως λες, κανει καλυτερα την πιπα με προφυλακτικο παρα χωρις, ακουγεται λιγο εως πολυ μαλακια.
anyway... το ειδαμε-ακουσαμε και αυτο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom