Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 74 άτομα (1 μέλη και 73 επισκέπτες)

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
αρινα;θυμησε μου μια μελαχρινη;
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/Themes/bou-highclass/images/warnmute.gif[/img[/URL]] [color=orange]Τέλος με τις συνεχείς ερωτήσεις.[/color]
[/quote]
Ξανθιά, λεπτή...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

leon30

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
206
Like
80
Πόντοι
1
αρινα;θυμησε μου μια μελαχρινη;
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/Themes/bou-highclass/images/warnmute.gif[/img[/URL]] [color=orange]Τέλος με τις συνεχείς ερωτήσεις.[/color]
[/quote]

Οχι μελαχρινη.....ξανθια ειναι η Αρινα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786

O Tράγκας καταρχήν δεν μπορεί να γαμήσει πλέον. Είναι σαν να συζητάει ένας ανάπηρος σε καροτσάκι για μαραθώνιο :grin:
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
361
Πόντοι
326
Χθεσινή πρωινή χαλαρή βόλτα σε 3 οίκους. Καμία αλλαγή εκτός από το πέρασμα του χρόνου. ίδιες κοπέλες αλλά χωρίς εμφανή διάθεση και χωρίς επισκέπτες. Αποχώρησα
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
O Tράγκας καταρχήν δεν μπορεί να γαμήσει πλέον. Είναι σαν να συζητάει ένας ανάπηρος σε καροτσάκι για μαραθώνιο :grin:

Ο Τράγκας έχει απόλυτο δίκιο!

Μας κυβερνούν βουτυρόπαιδα, μουνόδουλοι και πισωγλέντηδες. Να τους χαίρονται όσοι τους ψήφισαν!
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
Καλησπέρα σε όλους,κατέβηκα σήμερα στους δρόμους της αμαρτίας φυλής διδύμου φωκαίας,η αλήθεια είναι ότι η κατάσταση  δεν έχει επανέλθει στους κανονικούς ρυθμούς.86α,86β,84α,84β 65α 65β 66δ 69α 69β κλειστά,φιλιππίδου και τα 2 ανοιχτα,54α 54β 56 59 ανοιχτα,διδύμου 8α 22 και νομιζω 27 ανοιχτα τα υπολοιπα κλειστά.Φωκαίας όλα ανοιχτά,εκανα μια καταδρομική στο φωκαίας 27  στο οποίο πανω ήταν μια αδιάφορη ξανθιά,όνομα δε συγκράτησα.Στο κάτω πήγα για να δω την Εμμανουέλα αλλά ήταν η Σόνια με την οποία έχω περάσει στο παρελθόν άλλα δε... και αποχώρησα.Στο φωκαίας 24 ήταν η Ρίτα η ξανθία δε μου έκανε τόσο,έχω περάσει και με τη συγκεκριμένη παλιότερα.Διδύμου 22 ήταν μια καινούρια κοπέλα ξανθιά  ψιλοχοντρούλα,Πιπίνου 118 Όλγα και Λάνα και Αγκύρας 12 Ειρήνη και Άννα.Απογοητεύτικα και έφυγα άχυστος,πράγμα που δε κάνω ποτέ,όποτε πάω στα κορίτσια παντα θα καταθέσω.Πιστεύω ότι από Ιούλιο θα έρθουν καινούριες αφίξεις.
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
601
Πόντοι
21
Καλησπέρα μύστες!

Μήπως γνωρίζετε πως λέγεται 1 κοπέλα από Φωκαίας 7 υπόγειο με μαύρα μαλλιά, λίγο μεγάλο στήθος αλλά πλαδαρό, ψεύδιζε και έκανε καλή πίπα με τελειωτικό στο στόμα; Έχει γυρίσει αυτή;
την Έμιλυ (Έμυ) λες ... ναι είναι στο πόστο της το πρωί
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
601
Πόντοι
21
ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΜΑΓΚΕΣ  :hi:

Επισκεψη σημερα κατα τις 1800 στο Φωκ17Κατω. :springsmile: :walkingpenis:
Εχοντας δει τις φωτο που ο συναγωνιστης Dodos δημοσιευσε :worship:,διαβαζοντας εν συνεχεια κ τις 3 τελευταιες κριτικες για το εν λογω πηδηχτηριο,η συναντηση με την Μικαελα ηταν μονοδρομος :wanker: :wanker:
Το μωρο κ η 2τσα εμφανιστηκαν στο σαλονι με μασκα,ενω η 2η προσεφερε σε μενα κ στους συναγωνιστες αντισηπτικο,το οποιο μαζι με τα μωρομαντηλα ησαν σε εμφανες σημειο του οικου :birdman:        
Απο νωρις η κινηση ηταν αυξημενη με τακτικους πελατες αλλα κ εξωθεσμικους οι οποιοι ειχαν ενημερωθει απο το σαι :grouphug: Η δυναμη Mπου ειναι απιστευτη :kneel:
Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα  :coolcondom: κ αμεσα συμφωνησα οτι θα περασω :fuck2:
Μετα απο ωρα ερχεται το μωρο το οποιο δεν περιγραφεται :wanker:
Ειναι σφιχτοκορμη με απιστευτο γυμνασμενο κωλο :kneel: :kneel:,δεν χορταινα να τον χουφτωνω κ να βαζω την μουσουδα μου μεσα στα κωλομερια.Εχει κ aftermarket βυζαρες σε αψογη αρμονια με το σωμα της,ενω τα τατου προσθετουν μια ιδιαιτερη αισθησιακη νοτα στο κολασμενο αυτο κορμι.
Η μονη ενσταση εχει να κανει με το σαρκωδες αιδιο το οποιο φερνει λιγο σε μανηταρι πλευρωτους :undecided:
Το προβλημα ειναι οτι δεν την γαμησα επειδη με τελειωσε με εξωκοσμη πιπα με deepthroat deep :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :kneel: :kneel: :kneel:
Αναγκαστικα θα την ξαναδω αυριο ή μεθαυριο :dunno: ενω με ιδιαιτερη δυσκολια την εγκωμιαζω για να μην πλακωσουν στρατιες ορκ :zombie: :vomit:
Τελος να προσθεσω οτι ο οικος εξωτερικα ηταν φρεσκοβαμμενος ενω το δωματιο κ το σαλονι ηταν πεντακαθαρα.
Ειχα πολυ καιρο να περασω τοσο ομορφα.

Καλα να περνατε με υγεια κ ασφαλεια :birdman:

                 
                                                  :tn04: :tn04: :tn04:
Μικαέλα είναι η υπερδύναμη της Φωκαίας! Θυμάμαι μια φορά Σάββατο ήτανε που μου έλεγε η Εύα η τσατσά της ότι είχε πριν από
εμένα 40 δωμάτια ασταμάτητα! Τρελό μουνί όμως με τα δίκια της
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
280
Κριτικές
1
Like
1.661
Πόντοι
201
Καλησπέρα σε όλους,κατέβηκα σήμερα στους δρόμους της αμαρτίας φυλής διδύμου φωκαίας,η αλήθεια είναι ότι η κατάσταση  δεν έχει επανέλθει στους κανονικούς ρυθμούς.86α,86β,84α,84β 65α 65β 66δ 69α 69β κλειστά,φιλιππίδου και τα 2 ανοιχτα,54α 54β 56 59 ανοιχτα,διδύμου 8α 22 και νομιζω 27 ανοιχτα τα υπολοιπα κλειστά.Φωκαίας όλα ανοιχτά,εκανα μια καταδρομική στο φωκαίας 27  στο οποίο πανω ήταν μια αδιάφορη ξανθιά,όνομα δε συγκράτησα.Στο κάτω πήγα για να δω την Εμμανουέλα αλλά ήταν η Σόνια με την οποία έχω περάσει στο παρελθόν άλλα δε... και αποχώρησα.Στο φωκαίας 24 ήταν η Ρίτα η ξανθία δε μου έκανε τόσο,έχω περάσει και με τη συγκεκριμένη παλιότερα.Διδύμου 22 ήταν μια καινούρια κοπέλα ξανθιά  ψιλοχοντρούλα,Πιπίνου 118 Όλγα και Λάνα και Αγκύρας 12 Ειρήνη και Άννα.Απογοητεύτικα και έφυγα άχυστος,πράγμα που δε κάνω ποτέ,όποτε πάω στα κορίτσια παντα θα καταθέσω.Πιστεύω ότι από Ιούλιο θα έρθουν καινούριες αφίξεις.
Τί βάρδια πήγες ?
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
35
Like
3.733
Πόντοι
2.836
Συναγωνιστές, αν κάποιος περάσει από Μετάξι 2η βάρδια και τσεκάρει Κολωνού 47 όροφος, μπορεί να ενημερώσει εάν είναι η Ελένη εκεί; Ευχαριστώ παιχταράδες
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Κάποια ενημέρωση από καταδρομική έχουμε για τα ρόστερ Φυλής, Φώκαιας κλπ?
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Πετυχα την Αρινα στο δρομο απο φυλης ..Ηταν με τον αντρα της μαλλον και 2 κουτσουβελα....γιαυτο δεν την ρωτησα αν δξεκινησε δουλεια.....ξερετε αν δουλευει και σε ποια βαρδυα????

Μπορείς να τον περιγράψεις; Μήπως ήταν ένας μελαχροινός Αλβανόφατσα κοντά στο ύψος και στην ηλικία της;
 

WhiteMamba6

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2017
Μηνύματα
23
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους,κατέβηκα σήμερα στους δρόμους της αμαρτίας φυλής διδύμου φωκαίας,η αλήθεια είναι ότι η κατάσταση  δεν έχει επανέλθει στους κανονικούς ρυθμούς.86α,86β,84α,84β 65α 65β 66δ 69α 69β κλειστά,φιλιππίδου και τα 2 ανοιχτα,54α 54β 56 59 ανοιχτα,διδύμου 8α 22 και νομιζω 27 ανοιχτα τα υπολοιπα κλειστά.Φωκαίας όλα ανοιχτά,εκανα μια καταδρομική στο φωκαίας 27  στο οποίο πανω ήταν μια αδιάφορη ξανθιά,όνομα δε συγκράτησα.Στο κάτω πήγα για να δω την Εμμανουέλα αλλά ήταν η Σόνια με την οποία έχω περάσει στο παρελθόν άλλα δε... και αποχώρησα.Στο φωκαίας 24 ήταν η Ρίτα η ξανθία δε μου έκανε τόσο,έχω περάσει και με τη συγκεκριμένη παλιότερα.Διδύμου 22 ήταν μια καινούρια κοπέλα ξανθιά  ψιλοχοντρούλα,Πιπίνου 118 Όλγα και Λάνα και Αγκύρας 12 Ειρήνη και Άννα.Απογοητεύτικα και έφυγα άχυστος,πράγμα που δε κάνω ποτέ,όποτε πάω στα κορίτσια παντα θα καταθέσω.Πιστεύω ότι από Ιούλιο θα έρθουν καινούριες αφίξεις.

Η Λανα συναγωνιστες ειναι η ιδια που δουλευε Βεργας 3;
 
  • Like
Αντιδράσεις: geny24

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.813
Πόντοι
736
Ο Τράγκας έχει απόλυτο δίκιο!

Μας κυβερνούν βουτυρόπαιδα, μουνόδουλοι και πισωγλέντηδες.

Σωστός συναγωνιστή!!!  :hi: Οι περισσότεροι αν όχι όλοι ξεκίνησαν στο κολλέγιο Αθηνών μετά Αγγλία για σπουδές (London School of Economics) η στίς ΗΠΑ και τώρα στην πολιτικοί με χωρίς ένα ένσημο.

Συγνώμη για την εκτός θέματος παρέμβαση. 
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
652
Κριτικές
30
Like
5.948
Πόντοι
11.005
Καλησπέρα, γνωρίζετε αν έχει επιστρέψει κάποια από τις παρακάτω ?

Ντιάνα Διδύμου 8
Νάνσυ Φ56
Λίζα Φ54
Μαίρη Φ71
Ρενάτα Φ66
 
  • Like
Αντιδράσεις: geny24

ΜΥΣΤΗΣ66

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
44
Like
49
Πόντοι
0
Μικαέλα είναι η υπερδύναμη της Φωκαίας! Θυμάμαι μια φορά Σάββατο ήτανε που μου έλεγε η Εύα η τσατσά της ότι είχε πριν από
εμένα 40 δωμάτια ασταμάτητα! Τρελό μουνί όμως με τα δίκια της
Από όσα λένε οι τσατσάδες....να κρατάς μικρό καλάθι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom