Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 562 άτομα (36 μέλη και 526 επισκέπτες)

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Χριστός ανέστη με υγεία ευτυχία και πολλές χαρές... με γρήγορη επιστροφή στη φυλής που όλοι αγαπάμε, στο Μεταξουργείο που Ναι μεν είναι πιο υποβαθμισμένο αλλά και εκεί έχουμε ρίξει σωστα γαμησακια, στη λιοσιων με τα στενά της που έχουμε πάρει τίμια ρωσιδακια από 20 μέχρι 50 χρόνων, στα στούντιο της λιοσιων που το 2018 ήταν χρυση εποχή για αυτά με λατινικα κοράσια που κάθομαι και τα νοσταλγώ, στην Ρεμούνδου που επίσης μέχρι στιγμής έχω κάνει την καλύτερη παρτουζαρα της ζωής μου με 2 λατινες.
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
601
Πόντοι
21
Χριστός ανέστη με υγεία ευτυχία και πολλές χαρές... με γρήγορη επιστροφή στη φυλής που όλοι αγαπάμε, στο Μεταξουργείο που Ναι μεν είναι πιο υποβαθμισμένο αλλά και εκεί έχουμε ρίξει σωστα γαμησακια, στη λιοσιων με τα στενά της που έχουμε πάρει τίμια ρωσιδακια από 20 μέχρι 50 χρόνων, στα στούντιο της λιοσιων που το 2018 ήταν χρυση εποχή για αυτά με λατινικα κοράσια που κάθομαι και τα νοσταλγώ, στην Ρεμούνδου που επίσης μέχρι στιγμής έχω κάνει την καλύτερη παρτουζαρα της ζωής μου με 2 λατινες.
. Ρεμούνδου για παρτούζα με Πατρίτσια και Ρακέλ λες τύπε;  Οτι καλύτερο τρομερά σκηνικά με λεσβιακά τέρμα καύλα είχαν απίστευτη χημεία μεταξύ τους μπορούσαν να σε τελειώσουν στο 5λεπτο!   :rockon:  :worship:
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556

. Ρεμούνδου για παρτούζα με Πατρίτσια και Ρακέλ λες τύπε;  Οτι καλύτερο τρομερά σκηνικά με λεσβιακά τέρμα καύλα είχαν απίστευτη χημεία μεταξύ τους μπορούσαν να σε τελειώσουν στο 5λεπτο!  :rockon:


Η Πατριτσια ήταν η μια 100% αλλά έχω την εντυπωση ότι η Ρακελ πρέπει να ήταν η άλλη λίγο πιο κοντή στο αναστημα αλλά πιο φοβερή κωλαρα..οπως και να χει με τις συγκεκριμένες κρατησα κάτι παραπάνω από 10' ...παρτουζα που να γλείφουν παράλληλα και οι 2 μαζί τον πούτσο πρώτη φορά εκεί ένιωσα αυτή την ηδονη..ήταν φοβερή εμπειρία γενικά..  κάθε μπουρδελιαρης που σέβεται τον εαυτό του θα έπρεπε να τις είχε πάρει μαζί, ήταν η καλύτερη επιλογή και μόνο στα 30€
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
  • Like
Αντιδράσεις: msakis

Kostakiss21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2020
Μηνύματα
117
Κριτικές
9
Like
358
Πόντοι
281
Έτσι θα είναι όταν ανοίξουν, απλά να συμμορφωθούν στην πραγματικότητα. Στην ώρα θα δέχονται 3 πελατες. Ο καθένας θα έχει ένα 20λεπτο. Και ενδιάμεσα θ αλλάζουν τα σεντόνια και φεις κοντρολ στην κάγκελο πορτα ή την θυρίδα όπως στη ρεμουνδου καλή ώρα,με θερμό μέτρηση..χι χι, πιστευω δε τα βλέπω λάθος... Χρόνια πολλά
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
Αγκύρας 12α

12-4.jpg


12-5.jpg


12-3.jpg
12.jpg
12-2.jpg


12-6.jpg
12-2.jpg
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom