Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 301 άτομα (34 μέλη και 267 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Λιοσίων 76β

76-10.jpg


76-11.jpg


76-12.jpg
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
μιας και καθομαστε και τον παιζουμε (με οτι αυτο συνεπαγεται), θελω να βαλω ενα quiz για expert του μεταξουργειου και παλιους τσαρκαδορους κυριως, απο εποχες 1995-2005.
site και γενικως digital φαση δεν υπηρχε και πολυ, ισως και καθολου.
οπως και να εχει τοτε δεν ασχολιομουν εγω με internet, αρα προσωπικα δεν ηξερα.
εχω ξαναπει εδω οτι απο τοτε εχω να πατησω εκει, αρα ισως εχουν αλλαξει καποια πραγματα και λογικα καποια σπιτια εχουν κλεισει.

ψαχνω λοιπον για ενα μπουρδελο το οποιο, σαν εικονα απο την τοποθεσια που βρισκοταν, θυμαμαι μονο τα παρακατω δυστυχως.

κατεβαινεις απο ενα δρομο καθετο προς την αχιλλεως, ισως κολωνου λεω π.χ.
προχωρας σε αυτον (προς αχιλλεως ξαναλεω) και καπου στριβεις δεξια.
δε θυμαμαι υψος δυστυχως.
εσκαγες/εμπαινες σε ενα γαμα που κανει με εναν αλλο δρομο, στο οποιο κατω ο δρομος ηταν πλακοστρωτος με χοντρη πετρα, σαν τους δρομους που βλεπεις σε ταινιες που δειχνουν παλιες πολεις οπως π.χ. λονδινο-τζακ αντεροβγαλτης.
μπαινοντας/στριβωντας δεξια λοιπον, πανω ηταν σαν στοα με ξυλινα χοντρα καδρονια και εκανε στην εισοδο καμπυλη.
μεσα υπηρχαν 3-4 μπουρδελα, 2 σε καθε πλευρα του γαμα στο δεξι σου χερι.
αριστερα δεν υπηρχε τιποτα, απλα τοιχος.
θυμαμαι 2 σιγουρα ανοιχτα διπλα-διπλα στην πρωτη πλευρα που εσκαγες.
δε θυμαμαι αν δουλευαν ταυτοχρονα ολα, αλλα ειχα γαμησει standard εκει 3-4 φορες και ειχε ωραια μουνια καθε φορα.
μεσα τα δωματια τυπικα εως αθλια.

εχω φαει τρελο κολλημα και εχω σπασει το κεφαλι μου να θυμηθω που στο μπουτσο ειναι αυτο το σημειο.

εχω ρωτησει 2 ατομα και δε μου εχουν απαντησει δυστυχως.

απο τοτε δεν εχω περασει περπατωντας απο εκει για να checkαρω, επειδη δεν ειχα χρονο λογω διπλης δουλειας που εκανα (πρωι-βραδυ) συνεχως, λογω κουρασης, βαρεμαρας η' απλα το ξεχναγα.

μηπως θυμαται κανεις αυτο το σημειο ????

ευχαριστω εκ τω προτερων, για οποιον ασχοληθει με το κολλημα μου!!!
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
μιας και καθομαστε και τον παιζουμε (με οτι αυτο συνεπαγεται), θελω να βαλω ενα quiz για expert του μεταξουργειου και παλιους τσαρκαδορους κυριως, απο εποχες 1995-2005.
site και γενικως digital φαση δεν υπηρχε και πολυ, ισως και καθολου.
οπως και να εχει τοτε δεν ασχολιομουν εγω με internet, αρα προσωπικα δεν ηξερα.
εχω ξαναπει εδω οτι απο τοτε εχω να πατησω εκει, αρα ισως εχουν αλλαξει καποια πραγματα και λογικα καποια σπιτια εχουν κλεισει.

ψαχνω λοιπον για ενα μπουρδελο το οποιο, σαν εικονα απο την τοποθεσια που βρισκοταν, θυμαμαι μονο τα παρακατω δυστυχως.

κατεβαινεις απο ενα δρομο καθετο προς την αχιλλεως, ισως κολωνου λεω π.χ.
προχωρας σε αυτον (προς αχιλλεως ξαναλεω) και καπου στριβεις δεξια.
δε θυμαμαι υψος δυστυχως.
εσκαγες/εμπαινες σε ενα γαμα που κανει με εναν αλλο δρομο, στο οποιο κατω ο δρομος ηταν πλακοστρωτος με χοντρη πετρα, σαν τους δρομους που βλεπεις σε ταινιες που δειχνουν παλιες πολεις οπως π.χ. λονδινο-τζακ αντεροβγαλτης.
μπαινοντας/στριβωντας δεξια λοιπον, πανω ηταν σαν στοα με ξυλινα χοντρα καδρονια και εκανε στην εισοδο καμπυλη.
μεσα υπηρχαν 3-4 μπουρδελα, 2 σε καθε πλευρα του γαμα στο δεξι σου χερι.
αριστερα δεν υπηρχε τιποτα, απλα τοιχος.
θυμαμαι 2 σιγουρα ανοιχτα διπλα-διπλα στην πρωτη πλευρα που εσκαγες.
δε θυμαμαι αν δουλευαν ταυτοχρονα ολα, αλλα ειχα γαμησει standard εκει 3-4 φορες και ειχε ωραια μουνια καθε φορα.
μεσα τα δωματια τυπικα εως αθλια.

εχω φαει τρελο κολλημα και εχω σπασει το κεφαλι μου να θυμηθω που στο μπουτσο ειναι αυτο το σημειο.

εχω ρωτησει 2 ατομα και δε μου εχουν απαντησει δυστυχως.

απο τοτε δεν εχω περασει περπατωντας απο εκει για να checkαρω, επειδη δεν ειχα χρονο λογω διπλης δουλειας που εκανα (πρωι-βραδυ) συνεχως, λογω κουρασης, βαρεμαρας η' απλα το ξεχναγα.

μηπως θυμαται κανεις αυτο το σημειο ????

ευχαριστω εκ τω προτερων, για οποιον ασχοληθει με το κολλημα μου!!!

Νομίζω η μόνη κάθετη στην Αχιλλέως είναι η Μυλλέρου και πιο πισω η Κολωνού..τώρα εκεί απέναντι από Κολωνού και Αχιλλέως είναι μια μικρή πλατεία με ένα περίπτερο...εκεί μέσα δεξιά..δε μου λέει κάτι...εκεί στα τελειώματα στη Μυλλέρου έχει ένα εγκαταλελειμμένο πορνείο αριστερά πριν φτάσεις Αχιλλέως... τώρα.εκει απέναντι αφού περάσεις Αχιλλέως.. κάπου ειναι χωμένη η παιωνιέων...όπου έχει και εκεί μπουρδέλο...και λίγα μέτρα πιο πίσω από αυτή ένα που κάνει γωνία με Κωνσταντινουπόλεως...αυτά μου έρχονται προς το παρόν.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
Νομίζω η μόνη κάθετη στην Αχιλλέως είναι η Μυλλέρου και πιο πισω η Κολωνού..τώρα εκεί απέναντι από Κολωνού και Αχιλλέως είναι μια μικρή πλατεία με ένα περίπτερο...εκεί μέσα δεξιά..δε μου λέει κάτι...εκεί στα τελειώματα στη Μυλλέρου έχει ένα εγκαταλελειμμένο πορνείο αριστερά πριν φτάσεις Αχιλλέως... τώρα.εκει απέναντι αφού περάσεις Αχιλλέως.. κάπου ειναι χωμένη η παιωνιέων...όπου έχει και εκεί μπουρδέλο...και λίγα μέτρα πιο πίσω από αυτή ένα που κάνει γωνία με Κωνσταντινουπόλεως...αυτά μου έρχονται προς το παρόν.

το γαμα που εκανε δεν εβγαινε στην αχιλλεως ομως, αλλα σε ενα δρομο παραλληλο της αχιλλεως.
ξεχασα να το γραψω και ισως σε μπερδεψα, αλλα καλα που το ανεφερες.
αυτο ειναι και το οποιο δε θυμαμαι σα σημειο.
απλα ειπα την κατευθυνση προς αχιλλεως, γιατι και εγω 2 δρομους ξερω που κατεβαινουν, κολωνου και μυλλερου οπως ειπες.
νομιζω η περιγραφη ειναι πολυ χαρακτηριστικη και σαν τοποθεσια ηταν πολυ ιδιαιτερη.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
το γαμα που εκανε δεν εβγαινε στην αχιλλεως ομως, αλλα σε ενα δρομο παραλληλο της αχιλλεως.
ξεχασα να το γραψω και ισως σε μπερδεψα, αλλα καλα που το ανεφερες.
αυτο ειναι και το οποιο δε θυμαμαι σα σημειο.
απλα ειπα την κατευθυνση προς αχιλλεως, γιατι και εγω 2 δρομους ξερω που κατεβαινουν, κολωνου και μυλλερου οπως ειπες.
νομιζω η περιγραφη ειναι πολυ χαρακτηριστικη και σαν τοποθεσια ηταν πολυ ιδιαιτερη.

Όπως κατεβαίνεις Κολωνού πριν την Αχιλλέως είναι η μ.αλεξανδρου..εκει αν κάνεις δεξιά όπως είπες κάνει γάμα με τη Καλλέργη εκεί έχει ένα αλλά δεν είναι πλακόστρωτο....τώρα Μυλλέρου όπως κατεβαίνεις πριν την Αχιλλέως είναι πάλι η κ.αλεξανδρου..και δεξιά οπως κάνεις κάνει και εκεί ένα γάμα δεξια με ένα χαμόδρομο..νομίζω πλακόστρωτο...δεν έχω πάει εκεί μέσα ποτέ...είχα δει κάτι καδρονια...Μεγάλου Αλεξάνδρου είναι παράλληλη της Αχιλλέως
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
Όπως κατεβαίνεις Κολωνού πριν την Αχιλλέως είναι η μ.αλεξανδρου..εκει αν κάνεις δεξιά όπως είπες κάνει γάμα με τη Καλλέργη εκεί έχει ένα αλλά δεν είναι πλακόστρωτο....τώρα Μυλλέρου όπως κατεβαίνεις πριν την Αχιλλέως είναι πάλι η κ.αλεξανδρου..και δεξιά οπως κάνεις κάνει και εκεί ένα γάμα δεξια με ένα χαμόδρομο..νομίζω πλακόστρωτο...δεν έχω πάει εκεί μέσα ποτέ...είχα δει κάτι καδρονια...Μεγάλου Αλεξάνδρου είναι παράλληλη της Αχιλλέως

θα checkαρω με την πρωτη ευκαιρια με το που βγω και ειμαι στη δουλεια.
κατσε να δουμε αν εχει καμια αλλη αποψη κανενας αλλος ομως.
σαν μερος ηταν πολυ scary παντως.
πολυ σκοταδι και μονο τα φωτα απο τις πορτες των σπιτιων να φαινονται, γι'αυτο εκανα και αυτην την περιγραφη.
οπως και να'χει, ευχαριστω για το χρονο σου φιλε :hi:
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Για τσέκαρε στο περίπου σε αυτόν τον παλιό μπουρδέλο χάρτη. Συμβουλέψου και λίγο το googlemaps

:zombie: :zombie: :zombie:
 

vendeta7

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
328
Πόντοι
21
καλησπερα. πιο πισω γραφτηκε για την Άννα σάντουιτς που δουλεύει Αυστρία και μ ηρθαν στο μυαλο τια ωραια γαμησια εκανε. εχουμε καποιο λινκ απο το μερος π εργαζεται τωρα να την δουμε να θημηθουμε παλιες καλες εποχες;;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.894
Πόντοι
27.261
Για τσέκαρε στο περίπου σε αυτόν τον παλιό μπουρδέλο χάρτη. Συμβουλέψου και λίγο το googlemaps

:zombie: :zombie: :zombie:

αν και ειναι πολυ ισχνος, θα το κοιταξω.
πιο πολυ περιμενω γνωμες απο αυτους που εκαναν ενημερωσεις μπας και γνωριζουν η' και απο αυτους που ειχαν παει εκει ακομα καλυτερα.
αν ειχαν παει βεβαια, γιατι ξαναλεω το μερος ηταν αρκετα scary για την εποχη εκεινη.
στο google maps εχω κοιταξει, αλλα επειδη ειναι απο 2014 δε μπορω να διακρινω. ειναι ολα ανακαινισμενα με κινεζικα μαγαζια.
καποια στιγμη πρεπει να παω περπατητος ολο αυτο το τεραστιο τετραγωνο (θερμοπυλων-αχιλλεως-δεληγιωργη-πειραιως) οπως εκανα παλια, μπας και θυμηθω.
ευχαριστω οπως και να'χει :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom