Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 364 άτομα (37 μέλη και 327 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
Αχαρνών 85

85-3.jpg


85-6.jpg
85-12.jpg
85-5.jpg
 

Kostakiss21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2020
Μηνύματα
117
Κριτικές
9
Like
358
Πόντοι
281
Ότι πρεπει θα είναι 3 πελατες στην ώρα με 20 λεπτά διαθέσιμα καθένας.. Φρεσκάρισμα τα δωμάτια αλλαγή σεντόνι από τσατσά και θα περνάμε τέλεια.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
. Ρεμούνδου για παρτούζα με Πατρίτσια και Ρακέλ λες τύπε;  Οτι καλύτερο τρομερά σκηνικά με λεσβιακά τέρμα καύλα είχαν απίστευτη χημεία μεταξύ τους μπορούσαν να σε τελειώσουν στο 5λεπτο!  :rockon:


Η Πατριτσια ήταν η μια 100% αλλά έχω την εντυπωση ότι η Ρακελ πρέπει να ήταν η άλλη λίγο πιο κοντή στο αναστημα αλλά πιο φοβερή κωλαρα..οπως και να χει με τις συγκεκριμένες κρατησα κάτι παραπάνω από 10' ...παρτουζα που να γλείφουν παράλληλα και οι 2 μαζί τον πούτσο πρώτη φορά εκεί ένιωσα αυτή την ηδονη..ήταν φοβερή εμπειρία γενικά..  κάθε μπουρδελιαρης που σέβεται τον εαυτό του θα έπρεπε να τις είχε πάρει μαζί, ήταν η καλύτερη επιλογή και μόνο στα 30€

Η Πατρίτσια και η Κάρολ ήταν...η καλύτερη παρτουζα στα αθηναϊκά πορνεία.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Η κοπελα στο βιντεο μιαζει λιγο στη Μαριανα απο Διδυμου 22(οροφος).

Α ρε Ahmed τι μου θυμισες τωρα...???
Γλυκες αναμνησεις με την Μαριανα... :rose:

Ακομη θυμαμε τα καυτα γλωσσοφιλα στα ορθια...να της γλυφω την ρογα και να της χαιδευω απαλα το κωλαρακι της...
Να την ξαπλωνω στο κρεβατι και να τις ανοιγω τα ποδια και να της γλυφω το ροζουλι σφιχτο μουνακι της...
Με την 19ποντη λευκη ψωλαρα μου αρχισα να της σκιζω γλυκα το στενο μουνακι της...πονουσε και βογκουσε σαν παρθενα...ενιωθε την απολυτη ηδονη...νιρβανα...
Στην ιεραποστολικη σταση η Μαριανα εκανε κατι που με καυλωσε ακομη περισσοτερο...με το δεξι της χερι με επιασε απο το λαιμο και βασταγε κοντρα...τουρμπο με εκανε...λυσαξα απο την καυλααα...
Πεταξα την καποτα στο πατωμα...αραξα στο κραβατι και αυτη αρχισε να μου γλειφει καργα τις αξυριστες αρχιδαρες μου και να με τσιμπουκωνει εναλαξ...
Δεν αντεξα και πολυ ο χριστιανος...και αρχισα να χυνω τον δουναβη απο σπερμα μεσα στο ρωσικο μικρο καυτο στομα της...
Σηκωθηκε γρηγορα να  φτυσει τα χυσια στον νιπτηρα αλλα δεν προλαβε και τα εφτυσε ολααα στο πατωμα(τα καθαρισε η τσατσα αργοτερα με την σφουγκαριστρα).
Με χαιρετισε με ενα ωραιο χαμογελο και αποχωρησε απο το δωματιο...


Σπασιμπα Μαριανα... :rose:

Γενικά,οι κοπέλες Φυλής-Λιοσίων έχουν μια γοητεία που έχουν και οι καθημερινές κοπέλες,με τις ατέλειές τους και αυτές τις κάνουν ξεχωριστές σε αντίθεση με κάποια στούντιο που βάζουν κοπέλες οι οποίες πάνε βάσει κάποια συγκεκριμένα πρότυπα ομορφιάς που πλασάρονται στα σόσιαλ μίντια.

Και αυτή στο βίντεο,η δεύτερη πολύ γλυκό προσωπάκι,όπως μια φοιτήτρια που σου αρέσει ή απλά μια ωραία κοπέλα της γειτονιάς..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom