Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 242 άτομα (32 μέλη και 210 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.390
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
Γνώμη μου, δεν ξέρω σίγουρα μπορεί να κάνω κ λάθος.
Μηπως τα χρησιμοποιούν τώρα ως σπίτια για να μείνουν τα αφεντικά η κ οι τσατσάδες η μπορεί κ οι κοπελιές επειδή ζορίζονται κ οικονομικά αυτήν την εποχή που δεν δουλεύουν.
Ακομα κ τα 800 να παίρνουν από το κράτος για ενάμιση μήνα περίπου, δεν θα τους φτάνουν με τίποτα..
ηπαν θ δώσουν κ αλλα τ μαρτη
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.648
Πόντοι
7.195
μύστες μην κορϊδευόμαστε, είναι πολλά τα μισάνοιχτα.
Βασικά τα σίγουρα κλειστά είναι όποια έχουν λουκέτο εξωτερικό.
Τα άλλα παίζονται.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.390
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
μύστες μην κορϊδευόμαστε, είναι πολλά τα μισάνοιχτα.
Βασικά τα σίγουρα κλειστά είναι όποια έχουν λουκέτο εξωτερικό.
Τα άλλα παίζονται.
μουτρο τ επισκέπτεσαι??
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
Μύστες
μου καλή εβδομάδα να έχουμε γνωρίζει κανείς για ποιο λόγο σήμερα τα ξημερώματα ήταν ανοιχτό το Φυλής 81;;; Πέρασα 3 φορές κατά τη διάρκεια της νύχτας και ήταν και τις τρεις ανοιχτό με ανοιχτή πόρτα κανονικά και τα φώτα της εσωτερικής σκάλας! Αργότερα προχώρησα παρακάτω και πρόσεξα ότι σε κανα-δυο ακόμα σπιτάκια τα φώτα ήταν αναμμένα αλλά οι εξώπορτες κλειδωμένες.. Τι παίζει;;
το βασικοτερο ερωτημα ειναι εσυ τι εκανες εκει τετοια ωρα...
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
το βασικοτερο ερωτημα ειναι εσυ τι εκανες εκει τετοια ωρα...
Ελα τωρα..... Θελει κ ερωτημα;;;;;
Προσπαθουσε να πιασει τους εξωγηινους που μας γαμανε τις πουτανες.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
601
Πόντοι
21

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Μύστες
μου καλή εβδομάδα να έχουμε γνωρίζει κανείς για ποιο λόγο σήμερα τα ξημερώματα ήταν ανοιχτό το Φυλής 81;;; Πέρασα 3 φορές κατά τη διάρκεια της νύχτας και ήταν και τις τρεις ανοιχτό με ανοιχτή πόρτα κανονικά και τα φώτα της εσωτερικής σκάλας! Αργότερα προχώρησα παρακάτω και πρόσεξα ότι σε κανα-δυο ακόμα σπιτάκια τα φώτα ήταν αναμμένα αλλά οι εξώπορτες κλειδωμένες.. Τι παίζει;;

Δεν ξέρω τι ισχύει και τι όχι, όμως ένας τύπος επαγγελματίας στο Μετάξι μου έλεγε ότι πολλά κορίτσια έχουνε μείνει στον άσο, με σοβαρό πρόβλημα επιβίωσης. Κάποιες που δεν πρόλαβαν/μπόρεσαν να φύγουν στην πατρίδα, που τους έτρωγαν τα λεφτά διάφοροι περίεργοι ή που έμεναν σε ξενοδοχεία που έκλεισαν. Τα 800άρια μπορούν να τα πάρουν μόνον όσες έχουν άδεια άσκησης επαγγέλματος και αυτές είναι ελάχιστες. Οπότε, σε ένα τέτοιο σενάριο, ίσως κάποιες κοπέλες να μπόρεσαν να εξασφαλίσουν τουλάχιστον τη στέγη τους σε κλειστά μπουρδέλα. 



 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.895
Πόντοι
27.261
Δεν ξέρω τι ισχύει και τι όχι, όμως ένας τύπος επαγγελματίας στο Μετάξι μου έλεγε ότι πολλά κορίτσια έχουνε μείνει στον άσο, με σοβαρό πρόβλημα επιβίωσης. Κάποιες που δεν πρόλαβαν/μπόρεσαν να φύγουν στην πατρίδα, που τους έτρωγαν τα λεφτά διάφοροι περίεργοι ή που έμεναν σε ξενοδοχεία που έκλεισαν. Τα 800άρια μπορούν να τα πάρουν μόνον όσες έχουν άδεια άσκησης επαγγέλματος και αυτές είναι ελάχιστες. Οπότε, σε ένα τέτοιο σενάριο, ίσως κάποιες κοπέλες να μπόρεσαν να εξασφαλίσουν τουλάχιστον τη στέγη τους σε κλειστά μπουρδέλα. 

ολα τα σεναρια ειναι πιθανα ετσι οπως εχει παει η κατασταση.
σημερα που περασα απο φυλης και λιοσιων (+ τα γυρω στενα), επειδη ειχα μια δουλεια προς τα εκει, δεν υπηρχε σχεδον ανθρωπος που να κυκλοφορει.
ουτε καν οι αλλοδαποι.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
8
Like
1.700
Πόντοι
216
Δεν ξέρω τι ισχύει και τι όχι, όμως ένας τύπος επαγγελματίας στο Μετάξι μου έλεγε ότι πολλά κορίτσια έχουνε μείνει στον άσο, με σοβαρό πρόβλημα επιβίωσης. Κάποιες που δεν πρόλαβαν/μπόρεσαν να φύγουν στην πατρίδα, που τους έτρωγαν τα λεφτά διάφοροι περίεργοι ή που έμεναν σε ξενοδοχεία που έκλεισαν. Τα 800άρια μπορούν να τα πάρουν μόνον όσες έχουν άδεια άσκησης επαγγέλματος και αυτές είναι ελάχιστες. Οπότε, σε ένα τέτοιο σενάριο, ίσως κάποιες κοπέλες να μπόρεσαν να εξασφαλίσουν τουλάχιστον τη στέγη τους σε κλειστά μπουρδέλα.  

:jerking: Αν δεν εχει κανει καβατζα καποια για να περασει με το πουτανιλικι μερικους μηνες χωρις να δουλευει καλυτερα να αλλαξει δουλεια και να πλενει σκαλες και που και που να κανει καμια πιπα σε κανενα κωλογερο που του καθαριζει στο σπιτι. Τι να μεινει στο μπουρδελο ρε τυπε ?? Πουτανα ειναι οχι λαντζερης στην γερμανια η πακιστανος στην μανωλαδα να μενει σε σταβλο. Με την ιδια λογικη τα γκαρσονια που δουλευουν μαυρα να μεινουν μεσα στις ταβερνες και καφετεριες η τα delivery μεσα στις πιτσαριες  :jerking:
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
601
Πόντοι
21
Δεν ξέρω τι ισχύει και τι όχι, όμως ένας τύπος επαγγελματίας στο Μετάξι μου έλεγε ότι πολλά κορίτσια έχουνε μείνει στον άσο, με σοβαρό πρόβλημα επιβίωσης. Κάποιες που δεν πρόλαβαν/μπόρεσαν να φύγουν στην πατρίδα, που τους έτρωγαν τα λεφτά διάφοροι περίεργοι ή που έμεναν σε ξενοδοχεία που έκλεισαν. Τα 800άρια μπορούν να τα πάρουν μόνον όσες έχουν άδεια άσκησης επαγγέλματος και αυτές είναι ελάχιστες. Οπότε, σε ένα τέτοιο σενάριο, ίσως κάποιες κοπέλες να μπόρεσαν να εξασφαλίσουν τουλάχιστον τη στέγη τους σε κλειστά μπουρδέλα.    Πάντως είναι 3-4 κομμάτια από τη Φυλής που εγώ τουλάχιστον θα μπορούσα να τις φιλοξενήσω άνετα εάν το ήθελαν.  :fuck2:  Να τους δείξουμε και τι εστί ελληνική φιλοξενία. Αν το γνωρίζαμε ότι θα κατέληγαν έτσι τα πράγματα να κάναμε τα κουμάντα μας από νωρίς τώρα τη χάσαμε την ευκαιρία
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
601
Πόντοι
21
Πάντως είναι 3-4 κομμάτια από τη Φυλής που εγώ τουλάχιστον θα μπορούσα να τις φιλοξενήσω άνετα εάν το ήθελαν.  fuck2  Να τους δείξουμε και τι εστί ελληνική φιλοξενία. Αν το γνωρίζαμε ότι θα κατέληγαν έτσι τα πράγματα να κάναμε τα κουμάντα μας από νωρίς τώρα τη χάσαμε την ευκαιρία.  :-(
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
241
Like
314
Πόντοι
21
ρε παιδια αληθεια τωρα καθεστε και αγχωνεσται πως θα εποβιωσουνε η κοπελες; αυτες βγαζουνε τουλαχιστων 100-150 την ημερα και δεν μπορουνε να ζησουνε στη καραντινα .. ενω εμεις που περνουμε 20 ευρω τι να πουμε δλδ.
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
601
Πόντοι
21
ρε παιδια αληθεια τωρα καθεστε και αγχωνεσται πως θα εποβιωσουνε η κοπελες; αυτες βγαζουνε τουλαχιστων 100-150 την ημερα και δεν μπορουνε να ζησουνε στη καραντινα .. ενω εμεις που περνουμε 20 ευρω τι να πουμε δλδ.
. εγώ το μόνο πράγμα για το οποίο αγχώνομαι είναι οτι έχει μαζευτεί πολύ σπέρμα στο σακούλι μου και δεν υπάρχει διαθέσιμο στόμα να το υποδεχτεί!  :cum:  :pipa2:  :coolcondom:  τώρα πως τα βγάζουν πέρα αυτές ελάχιστα με ενδιαφέρει ας τις ταίσουνε οι νταβάδες τους
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
από παλιά πολλές κοπέλες αλλά και νταβάδες και υπηρεσίες κοιμόντουσαν μέσα στους οίκους

Τουλάχιστον αυτοί πέραν του ύπνου έχουν σιγουράκι και τον πούτσο!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

steveman7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
207
Like
10.620
Πόντοι
30.573
Παίχτες υπάρχουν κάνα 2 έσκορτ ανεξάρτητες που δουλεύουν αλλά ποιός ρισκάρει;;;
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Γνώμη μου, δεν ξέρω σίγουρα μπορεί να κάνω κ λάθος.
Μηπως τα χρησιμοποιούν τώρα ως σπίτια για να μείνουν τα αφεντικά η κ οι τσατσάδες η μπορεί κ οι κοπελιές επειδή ζορίζονται κ οικονομικά αυτήν την εποχή που δεν δουλεύουν.
Ακομα κ τα 800 να παίρνουν από το κράτος για ενάμιση μήνα περίπου, δεν θα τους φτάνουν με τίποτα..

Και γιατί... να έχουν και το φώς αναμμένο;....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom