Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 122 άτομα (11 μέλη και 111 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Όταν την ξαναβρείς, φεύγοντας μην ξεχάσεις να προσυπογραψεις έξω στον τοίχο που λέει... ΦΟΛΑ...
:2funny:
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Πιπίνου 65

65-3.jpg


65-4.jpg


65-2.jpg

Πολύ ωραίο δωμάτιο !
Αρκετά μπουρδέλα που είναι εγκατεστημένα σε νεοκλασικά κτίρια είναι πολύ ωραία και..ατμοσφαιρικά,σε περίπτωση που συντηρούνται.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.895
Πόντοι
27.261
Επειδη με γαμησανε στο κλεισιμο της πρωινης δουλειας, μου εσκασε να παω παραγγελια στη λιοσιων (16.30 σχολαω και μου εκανε παραγγελια ενας μαλακας στις 16.15), εκανα μια mini τσαρκα για να μην παει χαμενη η βολτα μεχρι τη γνωστη γειτονια.
Αρα σε λιγα που μπηκα...

Στη φυλης,
στο 71 πανω ΣΤΕΛΛΑ,
στο 86 κατω ΑΝΤΖΕΛΑ και ΛΑΟΥΡΑ,
στο 67 ΑΛΙΣΙΑ,
στο 66 αριστερα ΙΩΑΝΝΑ,
στο 66 δεξια ΑΡΙΑΝΑ, καστανη με σφιχτο σωμα με πιασηματα, προς milf, μικρο προς μετριο βυζι για το ολο συνολο, για μενα αδιαφορη,
στο 54 πανω ΝΑΤΑΛΙ/ΕΙΡΗΝΗ.

Στη φιλιππιδου,
στο 11 κατω ΣΟΝΙΑ,
στο 11 πανω ΑΝΝΑ.

Στη φωκαιας,
στο 27 πανω ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, χοντρουλη καστανη και τεζα αδιαφορη,
στο 27 σκαλακια μια απο τα ιδια οπως πανω, αλλα δε θυμαμαι ονομα αφου δε μου εκανε και δεν εδωσα παραπανω σημασια,
στο 27 υπογειο ΧΡΙΣΤΙΝΑ,
στο 17 κατω ΜΙΧΑΕΛΑ που για καποιο λογο η φατσα της μου θυμησε την ΣΟΦΙΑΝΑ απο mystyle rocks (δικα μου κολληματα αυτα, μη δινεται σημασια) και της εριξα ενα μπουτσο με πολυ ωραια περιποιηση κλασσικα μιας και ειναι standarακι μου.

Γενικως νεκρα πολυ, προς παρα πολυ θα ελεγα (bihtis ακουει-βλεπει???) μεταξυ 17.00-18.30 που βολταρα.
Σχεδον σε ολα που μπηκα ημουν μονος μου (αυτα ειναιιιι λεμε) και ειχα τρελη ανεση.
Ειδα και τον παιχταρα που τρομαζει τον αθωο κοσμακη στη γωνια φυλης και φιλιππιδου μολις βγηκα απο το 11 κατω. τον σταμπαρα, του εριξα ενα βλεμα και λακησε χαχαχαχα.
Λογικα την πεφτει σε ατομα που ειναι στα μετρα του και πιο κατω.
Αυτα κορωνοbourdelομαγκες...

πω πωωω... αυτο το χωσιμο τοτε της τελευταιας στιγμης, ηταν καθοριστικο.
που να το φανταζομουν.
τιποτα δεν ειναι τυχαιο τελικα (AllTimeClassicBoring ξερω... και συμφωνω).
1 μηνας αγαμιας :-(
υπομονη για καλυτερες μερες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
χαχαχα εσυ τι κανεις ρε μεγαλε τωρα, κανεις παραθεσεις στον εαυτο σου για να τη βρεις καλυτερα και να γελας με αυτα που εγραψες ???
ρε τι μερα καραντινας μετραμε ?????  :tooth:
:2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
     Μην ξεχάσεις αρχηγέ των Μεγάλων Κομπλεξικών να κλαυτείς μετά... Ανοίγεις συζητήσεις για κλώνους και μετά παραπονιέσαι ότι η συζήτηση καταλήγει να σε λένε κλώνο, ΠΑΝΙΒΛΑΚΑ... Άντε τρέξε τώρα να προλάβεις να κατεβάσουν ότι δεν σε συμφέρει!!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.895
Πόντοι
27.261
     Μην ξεχάσεις αρχηγέ των Μεγάλων Κομπλεξικών να κλαυτείς μετά... Ανοίγεις συζητήσεις για κλώνους και μετά παραπονιέσαι ότι η συζήτηση καταλήγει να σε λένε κλώνο, ΠΑΝΙΒΛΑΚΑ... Άντε τρέξε τώρα να προλάβεις να κατεβάσουν ότι δεν σε συμφέρει!!

κανε γαργαρα και τα ξαναλεμε κλωναρακο  :piss:  :shit:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Πρώτον θα πρέπει να μάθεις να τα κάνεις σωστά, ΜΠΕΤΟΒΛΑΚΑ, δεύτερον αυτά τα στέλνεις σε κάποιον που δεν ξέρει τι να απαντήσει... Να, ακριβώς όπως κάνεις και εσυ, υπεκφεύγεις!! Τρίτον αντί να κάθεσαι να ρίχνεις φίδια και μηνύματα πίσω απο την πλάτη μου, σαν τα κοριτσόπουλα, γιατί δεν αναφέρεις ποιος κλώνος είμαι;;;

Οπότε μέχρι στιγμής αφού δεν απαντάς στα παραπάνω στο δείχνω τουλάχιστον να το μάθεις να το κάνεις καλά...

:piss: papaphilips
warnwarn.gif
 Πηγαίνετε[/URL] αλλού να ξεκατινιαστείτε.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.895
Πόντοι
27.261
Πρώτον θα πρέπει να μάθεις να τα κάνεις σωστά, ΜΠΕΤΟΒΛΑΚΑ, δεύτερον αυτά τα στέλνεις σε κάποιον που δεν ξέρει τι να απαντήσει... Να, ακριβώς όπως κάνεις και εσυ, υπεκφεύγεις!! Τρίτον αντί να κάθεσαι να ρίχνεις φίδια και μηνύματα πίσω απο την πλάτη μου, σαν τα κοριτσόπουλα, γιατί δεν αναφέρεις ποιος κλώνος είμαι;;;

Οπότε μέχρι στιγμής αφού δεν απαντάς στα παραπάνω στο δείχνω τουλάχιστον να το μάθεις να το κάνεις καλά...

:piss: papaphilips

ηλιθιοβλαμμενε στο ειπα αλλα προφανως δεν το'πιασες, γιατι εχεις κουραδες μεσα στην κεφαλα σου.
οταν σιγουρευτω 100% (αν δε σε εχουν βρει πρωτα οι αναλογοι) θα το πω μην ανησυχεις... μην τα ξαναλεμε.
μεχρι τοτε υπομονη απλα και κανε γαργαρα.
και σα λορδος της μαλακιας που εισαι, το παραδεχομαι... εισαι ασυγκριτος  :jerking2:.
warnwarn.gif
 Πηγαίνετε[/URL] αλλού να ξεκατινιαστείτε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom