Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 170 άτομα (23 μέλη και 147 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Ρομαντική πολύ την έκοβα τη Μαρκέλλα όποτε την έβλεπα...... έτσι όπως σε κοιτούσε στο σαλόνι σα να σου έλεγε πέρνα για έναν ωραίο κρεμπιέ..

οπως ειχα πει και στο λορδο λιγο πιο πανω, ηταν για τα χοντρα αυστηρα και μονο.
ενω σου εβγαζε μια καυλα στο σαλονι, μεσα ηταν για υπνο και αυστηρα για υπεραγαπουληδες.
αμα ομως βελτιωνε το service της, θα εκανε καλη πελατεια σιγουρα και χωρις να ειναι το τρελο μουνι σωματικως.
τοσες και τοσες εχουμε δει που ενω δεν ειναι οι γκομεναρες που γουσταρουμε, εχουν ομως καλο service και σε τραβανε π.χ. εμμανουελα απο φωκαιας 27.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
οπως ειχα πει και στο λορδο λιγο πιο πανω, ηταν για τα χοντρα αυστηρα και μονο.
ενω σου εβγαζε μια καυλα στο σαλονι, μεσα ηταν για υπνο και αυστηρα για υπεραγαπουληδες.
αμα ομως βελτιωνε το service της, θα εκανε καλη πελατεια σιγουρα και χωρις να ειναι το τρελο μουνι σωματικως.
τοσες και τοσες εχουμε δει που ενω δεν ειναι οι γκομεναρες που γουσταρουμε, εχουν ομως καλο service και σε τραβανε π.χ. εμμανουελα απο φωκαιας 27.

Η Εμμανουέλα όντως έκανε άψογο σαλοναρισμα..αλλά για κάποιο μυστήριο λόγο δε με έπεισε ποτέ...και πέρναγα με τη Βαλέρια...που πάντα πέρναγα καλά...κάτι στη φάτσα της...δε ξέρω...είχα διαβάσει ότι πιπωνε ωραία.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Η Εμμανουέλα όντως έκανε άψογο σαλοναρισμα..αλλά για κάποιο μυστήριο λόγο δε με έπεισε ποτέ...και πέρναγα με τη Βαλέρια...που πάντα πέρναγα καλά...κάτι στη φάτσα της...δε ξέρω...είχα διαβάσει ότι πιπωνε ωραία.

ναι φατσα περιεργη.
φαντασου την πρωτη φορα την ειχα γαμησει στις αρχες της, στο φωκαιας 27 οροφο.
ηταν πιο αδυνατη (ειχε πιο ωραιο κορμι) και ειχε βγει με ενα διχτυωτο ολοσωμο χωρις τιποτα αλλο.
μαλακα λεω τι ειναι τουτο ???
πολυ ξεκωλι λεμε, αλλα ηρθε κοντα μου και ειδα φατσα και εμεινα παγωτο.
πηγα να την κανω, αλλα με τραβηξε με ζορι γιατι προφανως ειχε σαλταρει απο τις πορτες που της ριχνανε.
ειπα δε γαμιεται, ενα 20αρικο ειναι, χεστηκα, λυγισα και εγω απο το διχτυ και μπηκα.
ε απο τοτε, οποτε την πετυχαινα τη γαμαγα συνεχεια.
τρελο καυλι λεμε.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
ναι φατσα περιεργη.
φαντασου την πρωτη φορα την ειχα γαμησει στις αρχες της, στο φωκαιας 27 οροφο.
ηταν πιο αδυνατη (ειχε πιο ωραιο κορμι) και ειχε βγει με ενα διχτυωτο ολοσωμο χωρις τιποτα αλλο.
μαλακα λεω τι ειναι τουτο ???
πολυ ξεκωλι λεμε, αλλα ηρθε κοντα μου και ειδα φατσα και εμεινα παγωτο.
πηγα να την κανω, αλλα με τραβηξε με ζορι γιατι προφανως ειχε σαλταρει απο τις πορτες που της ριχνανε.
ειπα δε γαμιεται, ενα 20αρικο ειναι, χεστηκα, λυγισα και εγω απο το διχτυ και μπηκα.
ε απο τοτε, οποτε την πετυχαινα τη γαμαγα συνεχεια.
τρελο καυλι λεμε.

Είχε τρελο πατούρι...... αν τον έδινε κιόλας...
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Και επίσης να δούμε ποιες θα έχουνε μείνει... θα υπάρχουν θέματα...σε γλωσσοφιλα γλειφομούνια γλυφοκωλια..σάλια γενικότερα...και έξτρα προγράμματα....αλλάζει το σκηνικό
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Και επίσης να δούμε ποιες θα έχουνε μείνει... θα υπάρχουν θέματα...σε γλωσσοφιλα γλειφομούνια γλυφοκωλια..σάλια γενικότερα...και έξτρα προγράμματα....αλλάζει το σκηνικό

θα δειξει φιλε. οτι και να πουμε θα'ναι λιγο ετσι οπως ειναι η ολη φαση.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
θα δειξει φιλε. οτι και να πουμε θα'ναι λιγο ετσι οπως ειναι η ολη φαση.

Ίσως χρειαστεί να προσαρμοστούμε σε νέα πορνοδεδομένα....σαν ένα restart...είμαι πολύ περίεργος.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
δεν εισαι μονο εσυ πιστευω, αλλα ολοι μας (λογικα).
Συγγνώμη που θα σας χαλάσω τη διάθεση αλλά αν κάποιος ακούσει προσεκτικά τους ειδικούς οι οποίοι λένε ότι μέχρι να βρεθεί αποτελεσματική θεραπεία ή εμβόλιο ακόμη και όταν αρχίσουν να λειτουργούν οι διάφορες επιχειρήσεις θα πρέπει οι εργαζόμενοι να τηρούν απόσταση ασφαλείας μεταξύ τους μου φαίνεται αδύνατο το γεγονός να επιτραπεί να λειτουργήσουν οι οίκοι ανοχής οι οποίοι για ευνόητους λόγους μπορούν να να αποτελέσουν κύριες πηγές διασποράς του ιού. Αυτό καταλαβαίνω εγώ και μακάρι να αποδειχθώ λάθος
 

999r

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
71
Like
150
Πόντοι
0
:rockon:Πάντως ,συναγωνιστές ,αν το δείτε από άλλη σκοπιά, το κλείσιμο των μπουρδελων έχει και τα καλά του. Εξηγούμε: Όταν με το καλό ανοίξουν παλι τα μπουρδελα, τα κορίτσια θα γυρίσουν στην δουλειά, σφιχτομουνες.!!!!
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.672
Κριτικές
6
Like
11.041
Πόντοι
3.936
Συγγνώμη που θα σας χαλάσω τη διάθεση αλλά.....
Και το aids σκοτώνει (που δεν έχει βρεθεί εμβόλιο ακόμη), όμως μια χαρά λειτουργούσε η βιομηχανία του sex, σχεδόν μισό αιώνα. Τώρα αν βρουν ευκαιρία με τον κοροδοιό να κλείσουν οι οίκοι, τα στούντιο, και άλλα.. Πρέπει κάτι να κάνουμε για αυτό  :cool2:
 

margaritis

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
36
Like
2
Πόντοι
0

Κατά την γνώμη μου η σειρά είναι βάζοντας σαν αφετηρία τον Ιούνιο :

Πρώτα θα ανοίξουν studio & massage ( σε όσα βέβαια υπάρχουν κορίτσια). Ο λόγος βέβαια ο καλύτερος έλεγχος.
Καλύτερες συνθήκες υγιείνης, τσεκάρισμα πελάτη από την camera πριν εισέλθει, και πάνω από ολα τηλεφωνικά ραντεβού με γνωστούς πελάτες που διασφαλιζουν μειωμένο συγχρωτισμό.
Τα λαικά πορνεία ( φυλής - μετάξι) θα πάνε πίσω χρονικά.
Τα c/g λογικά όταν ανοίξουν τα ξενοδοχεία.

 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.225
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
Όσον αφορά τα παραπάνω που γράφτηκαν για θανάτους από AIDS... μα καμία σχέση λέμε...
Ακόμα και με επαφή χωρίς προφυλάξεις με φορέα του ιού η μετάδοση του HIV έχει πολύ μικρές πιθανότητες να συμβεί...  Πρέπει να είσαι εξαιρετικά γκαντέμης...
Να θυμίσω δε πως στην βιομηχανία του σέξ οι περισσότερες κοπέλες τις πιο πολλές φορές με μεγάλο ποσοστό πελατών ΠΑΙΡΝΟΥΝ προφυλάξεις
Με τον Corona αν έχεις επαφή με ασθενή τον ήπιες... κόλλησες σε dt... βέβαια δεν σημαίνει πως θα πεθάνεις... αλλά μια πνευμονία με ανεξέλεγκτες συνέπειες και απίστευτη ταλαιπωρία θα την έχεις...
Συνεπώς η παραπάνω παρατήρηση είναι το λιγότερο προχειρότατη στην βάση της.
 

wodhard

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2020
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα νεο μελος εδω αν και βλεπω την σελιδα για καποιο καιρο. Ξερουμε αν υπαρχει κατι ανοιχτο η εχει καποιος κανα τηλ που μπορει να στειλει σε pm?
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
Παιδια υπαρχει περιπτωση να μην ξανανοιξουν ποτε τα μπουρδελα?
ετσι λενε μερικοι αλλοι λενε μετα το καλοκαιρι ποτε περιπου μπορει να ανοιξουν μπορει κ ποτε?
 

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.767
Πόντοι
1.196
Κατά την γνώμη μου η σειρά είναι βάζοντας σαν αφετηρία τον Ιούνιο :

Πρώτα θα ανοίξουν studio & massage ( σε όσα βέβαια υπάρχουν κορίτσια). Ο λόγος βέβαια ο καλύτερος έλεγχος.
Καλύτερες συνθήκες υγιείνης, τσεκάρισμα πελάτη από την camera πριν εισέλθει, και πάνω από ολα τηλεφωνικά ραντεβού με γνωστούς πελάτες που διασφαλιζουν μειωμένο συγχρωτισμό.
Τα λαικά πορνεία ( φυλής - μετάξι) θα πάνε πίσω χρονικά.
Τα c/g λογικά όταν ανοίξουν τα ξενοδοχεία.
Κανένας δε μπορεί αυτή τη στιγμή να δώσει απάντηση στο πότε και ποια θα ανοίξουν πρώτα.Κατσε να ηρεμήσουν τα πράγματα και βλέπουμε πως θα πάει η σειρά...
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Κατά την γνώμη μου η σειρά είναι βάζοντας σαν αφετηρία τον Ιούνιο :

Πρώτα θα ανοίξουν studio & massage ( σε όσα βέβαια υπάρχουν κορίτσια). Ο λόγος βέβαια ο καλύτερος έλεγχος.
Καλύτερες συνθήκες υγιείνης, τσεκάρισμα πελάτη από την camera πριν εισέλθει, και πάνω από ολα τηλεφωνικά ραντεβού με γνωστούς πελάτες που διασφαλιζουν μειωμένο συγχρωτισμό.
Τα λαικά πορνεία ( φυλής - μετάξι) θα πάνε πίσω χρονικά.
Τα c/g λογικά όταν ανοίξουν τα ξενοδοχεία.

Υπάρχουν και 3-4 καθαρά πορνεία στη Φυλής.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom