Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 317 άτομα (58 μέλη και 259 επισκέπτες)

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
2.471
Πόντοι
721
Καλά προσγειωθείτε λιγάκι... εεμφανιση 6,5/10 εχει η κατερινα.

Εγω που την ειδα δε συγκινήθηκα. Ειναι κοντη με παχες γαμπες.

Αρκετά επιλεκτική η παράθεσή σου, όταν μια σειρά από πάνω λέω το εξής "Σίγουρα δεν είναι ένας σωματότυπος που γενικά με ελκύει...", πράγμα που σημαίνει σε ελεύθερη μετάφραση ότι δεν είναι το μοντέλο που περιμένει ή ελπίζει κανείς να αντικρίσει.

Αφού λες την είδες, σημαίνει ότι αρκέστηκες σε αυτό.

Επειδή προέρχομαι από χρόνια στουντιοεπισκέψεων, σε σημείο να τις ξέρω όλες τις γνωστές και να μην μου κάνουν σαλονάρισμα κι απλά να μπαίνω δωμάτιο κατευθείαν ξέροντας το πρόγραμμα, Μεταξουργείο δεν τολμώ να πάω (δεν γαμάω ούτε κάθομαι εκεί που πριν γαμούσε βρωμερός Πάκης), και σχετικά πρόσφατα τσαρκάρω Φυλής για εναλλαγή, συνεχίζω όμως να επισκέπτομαι και στούντιο, αυτό που μπορώ να πω είναι ότι το κορίτσι προσφέρει εξαιρετικές υπηρεσίες που ΔΕΝ είναι συνηθισμένος κανείς να βρει στη Φυλής. Αρκετό σόσιαλ, πολύ φιλική, ευγενική, πρόσχαρη (δεν είναι καλή στο σαλονάρισμα και μπαίνει μετά με τα μούτρα κάτω στο δωμάτιο δηλαδή όπως πολλές), κάνει τα πάντα για να φύγεις ευχαριστημένος και να μην κλαις το 20αρικο σε ένα δρόμο που δεν ξέρεις από που θα σου σκάσει η φόλα. Είναι καθαρή, περιποιημένη, ωραία βαμμένη κλπ.

Εκεί λοιπόν στέκομαι λέγοντας ότι την βλέπω να την κάνει για στούντιο κάποια στιγμή, στο κομμάτι των εξαιρετικών υπηρεσιών. Ειλικρινά χαραμίζεται σε αυτό το φολόδρομο και σε αυτό το άθλιο ημιυπόγειο.

Το κομμάτι της εμφάνισης είναι καθαρά προσωπικό. Ο κώλος είναι φυσικός, όχι σαν τις Βενεζουελάνες τίγκα στη σιλικόνη που έχουν γεμίσει τα στούντιο και μερικοί οίκοι. Επίσης, είπα ότι είναι χαμηλοκώλα, με ό,τι αυτό συνεπάγεται, που εν μέρει συνεπάγεται και σε όχι τόσο αδύνατες γάμπες. Ξέρεις πολλές με τέτοιο φυσικό κώλο, 1,55 max που να έχουν αδύνατες μοντελέ γάμπες; Οπότε το σχόλιό σου ήταν ατυχές.

Σε αντιπαραβολή, έχουμε τη γνωστή Σόνια. Σώμα εξαιρετικό, αψεγάδιαστο. Τι να το κάνεις όμως όταν μπαίνεις κι αρχίζει μια πίπα με δόντι που σε πονάει μετά το πέος σου, που σου αρχίζει τις ψευτοζουζουνιές λες και είσαι 15χρονος και τα έχεις ανάγκη να ανυψωθεί το εγώ σου και τίποτε άλλο μαζί, που στα τέσσερα βλέπεις στο καθρέφτη μια βαριεστημένη φάτσα και άλλα πολλά...

Άρα μη λέμε ό,τι θέλουμε κι ας είμαστε ρεαλιστές. Η κοπέλα είναι αστέρι και της εύχομαι να φύγει σύντομα από το βούρκο.
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
2.471
Πόντοι
721
Η ομορφιά είναι υποκειμενική.
Και στα στούντιο γενικά δεν είναι και όλες μοντέλα (8άρια,9άρια,10άρια) - υποκειμενικά και πάλι.
Τα στούντιο είναι τώρα πια pro-diversity,δηλαδή έχουν και plus-size κοπέλες.

Diversity, μια λέξη που δεν συμπαθώ καθόλου. Το ίδιο και τη λέξη διαφορετικότητα. Ο κάθε άνθρωπος είναι αυτό που είναι. Όπως μου είχε πει μια τσα2 πριν λίγο καιρό, σε ερώτησή μου αν είναι καλή μια κοπέλα (έτσι να δω τι θα μου πει), μου είπε είναι αυτό που είναι. Πόσο σωστή διατύπωση.

Αναγκαστικά τα στούντιο χρόνια τώρα φέρνουν πολλές κοπέλες. Έχουν μεγάλο κατάλογο και κάνουν κυλιόμενο πρόγραμμα. Δεν σημαίνει ότι είναι όλες όσες βλέπεις στον κατάλογό τους διαθέσιμες. Απλά τις έχουν. Στατιστικά να το δεις, δεν θα είναι όλες πανύψηλες Ρωσίδες, όταν μάλιστα προέρχονται από διάφορες χώρες. Κάθε φυλή έχει τα δικά της μοναδικά χαρακτηριστικά.
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
2.471
Πόντοι
721
Ρε τύποι άσχετο. Έχετε τσεκάρει ένα ισόγειο δίπλα στο Φ84 απέναντι από το παλιό βενζινάδικο που είναι τίγκα στα γατιά, κλουβιά κλπ., και ανοίγουν που και που για να τα ταΐσουν; Είναι με τα καλά τους αυτοί;
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Ρε τύποι άσχετο. Έχετε τσεκάρει ένα ισόγειο δίπλα στο Φ84 απέναντι από το παλιό βενζινάδικο που είναι τίγκα στα γατιά, κλουβιά κλπ., και ανοίγουν που και που για να τα ταΐσουν; Είναι με τα καλά τους αυτοί;
απέναντι εννοείς από το βενζινάδικο μου φαινετε κάτι έχει πάρει το μάτι μ
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
192
Like
4.420
Πόντοι
15.775
Τις προαλλες που τσαρκατα επεσα πανω στον τυπακο που γυριζει την Φωκαιας και απειλει για κινητα κλπ..Ενα σαμιαμιδι ειναι που κολλαει στον κοσμο και τους πιανει κουβεντα..Δεν νομιζω οτι πρεπει να εισαι μπρατσαρας η της πιατσας για να τον διωξεις..Με ενα φου πεφτει κατω αυτος..

Επισης μονο και μονο για να φυγουν τα χοντρα περασα με την Λιζα απο Φυλης 54..Σπαστικια εντελως στο δωματιο, σαν να γαμας πτωμα σηκωθηκε και εφυγε στο πενταλεπτο..Οτι ειναι σπαστικια φαινεται και απο το σαλονι αλλα ειπα να δοκιμασω για το ξεκαβλωμα..
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Για τους λάτρεις των μιλφ καλή περίπτωση είναι μια καινούργια (έτσι τουλάχιστον μου είπε) κοπέλα με το όνομα Λανα στο μεγάλου Αλεξάνδρου 28 κουρτίνα, ονλυ γκρικς είπε η τσα όσο την περίμενα να βγει να σαλοναρει.Ξανθια κοντά στα 50 με καλό σώμα για την ηλικία της.Αρνητικό η τσατσα που χτυπάει στο 7 λεπτό.
ΥΓ Η μιλφ Μαρία από Κολωνού 48 γυρνάει Δευτέρα στη δουλειά όπως με ενημέρωσε η εκεί τσα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.508
Κριτικές
1.275
Like
228.234
Πόντοι
46.232
Για τους λάτρεις των μιλφ καλή περίπτωση είναι μια καινούργια (έτσι τουλάχιστον μου είπε) κοπέλα με το όνομα Λανα στο μεγάλου Αλεξάνδρου 28 κουρτίνα, ονλυ γκρικς είπε η τσα όσο την περίμενα να βγει να σαλοναρει.Ξανθια κοντά στα 50 με καλό σώμα για την ηλικία της
νταξει... δεν τη λες και καινουργια...
δουλευει στο Μεταξουργειο απο το 2013 τουλαχιστο και ειναι λιγο μικροτερη στα 43-44
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Smyrni δεν την έχω ξανά δει, όχι ότι είμαι γνωστής του Μεταξουργείου.
Που αλλού έχει δουλέψει?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.508
Κριτικές
1.275
Like
228.234
Πόντοι
46.232
την πρωτοείδα και την δοκίμασα πρώτη φορά στο Ιάσωνος 1α(υπάρχουν και κριτικές) δούλεψε ακόμα Ιάσωνος 37α, Κολωνού 45 δεξια, Ιάσωνος 46β, έκανε πέρασμα από τα παρακμιακά στούντιο της Κωνσταντινουπολεως και δούλεψε και 3-4μηνες στο Ιωαννίνων 3 ισόγειο
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Diversity, μια λέξη που δεν συμπαθώ καθόλου. Το ίδιο και τη λέξη διαφορετικότητα. Ο κάθε άνθρωπος είναι αυτό που είναι. Όπως μου είχε πει μια τσα2 πριν λίγο καιρό, σε ερώτησή μου αν είναι καλή μια κοπέλα (έτσι να δω τι θα μου πει), μου είπε είναι αυτό που είναι. Πόσο σωστή διατύπωση.

Αναγκαστικά τα στούντιο χρόνια τώρα φέρνουν πολλές κοπέλες. Έχουν μεγάλο κατάλογο και κάνουν κυλιόμενο πρόγραμμα. Δεν σημαίνει ότι είναι όλες όσες βλέπεις στον κατάλογό τους διαθέσιμες. Απλά τις έχουν. Στατιστικά να το δεις, δεν θα είναι όλες πανύψηλες Ρωσίδες, όταν μάλιστα προέρχονται από διάφορες χώρες. Κάθε φυλή έχει τα δικά της μοναδικά χαρακτηριστικά.

Προσωπικά η ωραιότερη απάντηση που έχω πάρει αν είναι "καλή" μια κοπέλα από υπηρεσία.

- Και βέβαια είναι, όταν κοιμάται...
 

Borgia21

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
195
Κριτικές
58
Like
11.598
Πόντοι
18.036
Κύριοι καλησπέρα. Βόλτα νωρίτερα, 17:30-19:30, σε αρκετούς οικους (β’ βάρδια, 13-02-2020].
[Συντομογραφίες* OWO= ελευθερο στοματικο. CIM= τελείωμα στο στομα. COB= τελειωμα στο κορμί ή στηθος]

-Φωκαίας 7 υπόγειο/ ευθεία: κλειστό.
-Φωκ 7 υπόγειο/δεξιά: η Ειρήνη. Αδυνατη μελαχρινη κοπελα. Κατσαρομάλλα, συμπαθητικη, 26-27 ετών. Απλο προγραμμα.

-Φωκ 7Α: η Μαρία. Στρουμπουλή μελαχρινή. Αδιαφορο προσωπο.

-Φωκ 9: η Μαρκέλλα. Μετριου αναστήματος αδυνατη κοπελα. Μικρο στηθος & μακριά ισια μαυρα μαλλιά. Κανονικο προσωπο. Φορουσε μαυρο κορμακι. Σε OWO & COB.

-Φωκ 13: κλειστό.

-Φωκ 17 ισογειο: η Μιχαελα. Μελαχρινη ομορφη κοπελα με πιασιματα. Με τατου στα ποδια. Η τσατσά Ευα ειπε: «η κοπελα είναι η θεά του σεξ & του ερωτα»… Ειχε παντως πελατεια στα δωματια.

-Φωκ 17 όροφος: Τζούλια και Κατερινα. Η πρωτη είναι αδύνατη μετρίου αναστήματος, μαλλιά καστανά σε κοτσιδακια. Προσωπο αδιάφορο. Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ είναι μελαχρινή σγουρομάλλα. Φορουσε ολοσωμο. Δινει πρωκτικό σεξ.

-Φωκ 19: η Αθηνά. Χοντρή μαυρομαλλα μιλφ αδιάφορη. Σε OWO, COB & πρωκτικό. Μιλουσε στο σαλονι με καποιον πελατη.

-Φωκ 25Α: κλειστό.
-Φωκ 25Β: η Τζανίνα. Ψηλή με μακριά ξανθά μαλλιά. Στο παρελθον εργαζοταν στο Ιάσονος 20Α (δηλ με 10€).

-Φωκ 27Α: η Χριστινα. Η γνωστή ξανθια αδυνατη. Ηταν σε δωμάτιο.

-Φωκ 27Β/ ισογειο: η Εμιλυ. Μετριου αναστηματος κοπελα, ηλικιας 24-25 ετων. Συμπαθητικο προσωπο. Μαλλιά ισια σε ανταυγιες. Σε OWO, 69 & COB. Η κοπελα εχει προϋπηρεσια στα Ιάσονος 10 άνω & κατοπιν Ιασονος 1Β αριστερά.

-Φωκ 27Β/ οροφος: η Αντζελα. Καινουρια στο μαγαζι και εκ Ρουμανιας, κατά την τσατσά. Πλαδαρη κοπελα με μαυρα μαλλια πιασμενα. Στηθος 3ρι πεσμενο και κοιλιτσα. Σε OWO, CIM, COB.

-Φωκ 24: ανοικτο, αλλα δεν μπηκα. Λογικα η Ριτα (εχω γραψει. Ψηλη ξανθια. Εχει περασει από Διδ.22].

-Διδύμου 22 ισογειο: η Ολγα. Ηταν σε δωματιο με προγραμμα 30 λεπτων. Την ανεφερα πρόσφατα: Αδυνατη ψηλή μαυρομάλλα κοπελα γυρω στα 30. Ωραιο σωμα, μικρο προσωπο & κανονικο προσωπο. Κανει OWO & CIM.

-Διδύμου 22 οροφος: Μαριαννα και Γιολαντα. Η πρωτη είναι σκινυ ξανθια αδιαφορη. Η Γιολαντα κανονικη με ξανθο αγοριστικο μαλλί.

-Διδύμου 8Β: Αλεξανδρα και Γαβριελλα. Όπως και χθες το απογευμα. Η πρωτη είναι ξανθια μιλφ αδυνατη με συμπαθητικο προσωπο. Βγαζει θετικη αυρα. Η Γαβριελλα είναι μιλφ αδιάφορη και λιγο χοντρη. Αμφοτερες σε απλό προγραμμα.

-Διδύμου 8Α: η Νάνσυ. 25 ετων ομορφη αδυνατη κοπελα. Καστανα μαλλιά, 2μισαρι στηθος φυσικο και κωλαρα. Βγαζει θετικη αυρα. Απλο προγραμα και εκτονωση στο στηθος. Με συνεχόμενα δωματια.

-Διδύμου 7Α και 7Β: κλειστά.

-Φυλής 72: η Σάσα. Ηταν σε δωματιο.

-Φυλής 74 αριστερά: η Νικολλέτα. Ηταν σε δωματιο.

-Φυλής 74 δεξιά: Μαρία και Μπέλλα. Η Μαρια είναι ατσουμπαλη αδιαφορη μιλφ. Με φουλ προγραμμα. Χτυπά διπλοβάρδιες. Η ΜΠΕΛΛΑ εχει μαυρα μακρια μαλλιά & 3ρι στητό στηθος. Προμιλφ, αλλα αδιαφορο προσωπο. Αυτή σε απλό προγραμμα.

-Φιλιππίδου 11Α: η Χριστινα. Ξανθια νταρντανα με βυζαρες. Σε «φουλ κανονικο πρόγραμμα», κατά την υπηρεσια. Νέα ορολογία…

-Φιλιππίδου 11Β: Σονια και Αννα. Η πρωτη είναι κοντη ξανθια. Νομιζω με πρωκτικό. Η ΑΝΝΑ είναι αδυνατη με αφέλειες ως τους ωμους.

-Φυλής 71Α: η Σάρα. Αδυνατη νεαρά κοπελα μετριου αναστηματος. Πολύ ομορφη (η πιο ομορφη της βολτας). Μαυρομαλλα, μικρο στήθος και υπεροχα εκφραστικα ματια.Φορουσε μαυρο κορμακι. Σε OWO.

-Φυλής 86Α: κλειστό.
-Φ 86Β: η Λαουρα. Ξανθια ατσουμπαλη. Σε OWO. Εξ Ουγγαριας, κατά την τσατσά. Καλά κρασια.

-Φ 84Α: κλειστό.
-Φ 84Β: η Αρίνα. Η γνωστη αδυνατη ομορφη με το μικρο στηθος. Την ξερουμε και ως Ροδίκα. ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ. Την ειχα παρει πριν μηνες στο Φ71α με πολύ καλές εντυπωσεις. Χθες περασα και με χαιρετησε (ταχα με θυμηθηκε). Ειχα ρωτησει την τσατσα αν χτυπουν πορτα στο 8’ λεπτο και ειπε ότι δεν ισχυει. Είναι μια χτικτιάρα γριά αδυνατη με βαμμενο μαυρο κοντο μαλλι (νομιζω περασε απο Φ71α). Εξηγησα ότι θα περασω εάν μεινω 12 λεπτα. Ειπε ότι θα το κανει.
Σημερα λοιπόν αποφασισα να μπω και εκανα παλι εξηγηση για τα 12-13 λεπτα. Αν και ξεκαθαρισα ότι θα εχω τελειωσει και νωριτερα. Η συνευρεση με την Αρίνα εγινε. Φυσικά δεν με θυμηθηκε που με ειδε χθες. Ηταν καλη στη συνευρεση στο επιπεδο GFE. Ακα πίπα καλή βαθμου 8/10, 69, γλωσσοφιλα και σεξ σε διάφορες στασεις. Βεβαια η χτικιασμένη γριά χτυπησε στο 8ο λεπτό.:S Στο 9ο ολοκληρωσα κανονικά. Τα λεγω διοτι κοιτουσα την ωρα στο κινητό. Τα άλλα δωματια ηταν αδεια, όπως και χθες. Μυγες χτυπούσε.
Όταν βγηκα εξω την εκραξα και της ζητησα τον λογο που ειπε ψεμματα. Απηντησε ότι η κοπελα απασχοληθηκε 14 λεπτα. Δηλαδη η γρια χρονομετρησε από την ωρα που μπηκα εγω το δωματιο, ενώ η Αρινα ηλθε μετά από 5-6 λεπτά. Και επισης, η άθλια ζητησε να πληρωσω μεγαλυτερο προγραμμα την επομενη φορά για να καθισω παραπανω χρόνο. Τόνισα ότι δεν θα ξαναπατησω και θα φροντισω να μαθευτει τι απατες κάνει. Όχι ότι συγκινηθηκε η κακομουτσουνη γριά. Χθες βεβαια στο σαλονι μου ειπε ότι για την Αρινα γραφουν στο ιντερνετ. Φαινεται επηρεαζει το διαδικτυο. Ομολογω ότι από την Αρίνα δεν εχω παραπονο διοτι τελειωσα κανονικα. Αλλά πρεπει να την βγαλουμε και αυτή από το εικονοστάσι. Εχει γνωση της κομπινας. Την ρωτησα στο δωματιο σε ποιο λεπτό φευγει και δεν αποκριθηκε. Αρα θα την κοπαναει χαλαρά στο 8-9’ λεπτό.
Έχουν δικιο καποιοι που γραφουν ότι στη Φυλής χτυπούν στο 8λεπτο. Οποτε κυριοι, αν θελετε την ταπεινη μου γνώμη, ριξτε εμπάργο στο Φυλής 84 οροφο. Όσοι πατε, να ξερετε ότι στο 8’ θα πρεπει να εχετε ολοκληρωσει, αλλιως σας κλεβουν 20€. Θα γραψω αναλυτικη κριτικη, αν και ηδη συναδελφοι ανεφεραν για το 8λεπτο στην πόρτα.
Η συνουσια εχει ηδη ξεχαστει. Υπαρχουν κι άλλες κοπελες πιο ομορφες από την Αρινα και εξισου φιλοτιμες. Εγω δεν ξαναπαω. Ξερω ότι την εχω επαινεσει την Αρίνα & ότι εχει φανατικους θαυμαστές. Επιτιμώ τον εαυτο μου που δεν πηγα σε άλλη εργαζομενη. Προχωραμε.

-Φυλής 69 ισογειο: η Αννα. Αδυνατη αδιάφορη μιλφ. Αλβανιδα. Με προϋπηρεσια στο Ιάσωνος 31.

-Αγκύρας 9: η Λαρίσσα. Ψηλή μελαχρινη κοπελα. Κανονικο προσωπο. Σε απλο.

-Αγκύρας 12Α: η Όλγα. Νεαρη κοπέλα, αλλα χοντη. Εχει γλυκό προσωπο. Πρεπει να χασει κιλά διότι αδικειται εμφανισιακά.

-Το Χωματιανού 11Β ηταν ανοικτο. Δεν μπηκα. Λογικα η Αλεξανδρα.

-Λιοσιων 76Β: Χριστίνα και Κατερινα. Αδιαφορες μιλφογκιλφ. Η μια ξανθιά, η άλλη μαυρομαλλα. Σε owo, cob. Κανουν παρτουζα με 30€. Για να μεινω προτειναν cim.

-Στο Λιοσίων 76 δεν υπηρχε φωτακι αναμμένο. Η θυρα ανοικτη. Μπηκε ενας μαυρος με τάπερ φαγητου. Ανεβηκα μετα κι εγω τις σκαλες. Η πόρτα ανοικτη. Μεσα ειδα απλώστρα με ρουχα, ζευγαρια με παντοφλες σκορπισμενα και υποστρωματα στο πάτωμα. Εφυγα τρεχοντας μην φαω ξυλο. Προφανως δεν λειτουργει οικος, αλλά οικία στέγασης Αφρικανών. :S Τα λεγω διοτι υπαρχει ανοικτη η καρτα για κριτικές.

-Εξηκίου 18: η Ελλη. Ξανθια αδυνατη μιλφ. Κανονικο προσωπο. Με μαυρο συνολο.

-Εξηκίου 18Α: η Μιλένα. Βασικα η εν λογω κυρία εκεινη την ωρα μπηκε στο μαγαζι και μου ανακοίνωσε το προγραμμα. Ηταν ακομη με τα κανονικα ρουχα. Μιλφ κοντή με σγουρά καστανά μαλλιά. Σε OWO, 69, COB. Συμπαθής και ευγενεστάτη. Θα καθισει περιπου ως τις 02:00.

-Εξηκίου 18Γ: Αναστασία και Ελλη. Η πρωτη είναι συμπαθητικη κοπελα, αδυνατη με καστανα μαλλιά. Η ΕΛΛΗ είναι τσουπωτή μιλφογκιλφ. Αδιάφορη. Εξερχομενος δεχθηκα ειρωνείες.
:hi:

ΥΓ 1. Η κινηση ηταν πεσμενη στην συντριπτική πλειοψηφια των οικων. Ανεφερα ποιες ειχαν συνεχομενα δωματια (Μικαελα, Νανσυ). Η Νανσυ ηταν μακράν η καλύτερη απο όσες συνευρέθηκα αυτες τις ημέρες!! Δεν εχει τυχαια τόση δουλειά.

ΥΓ 2. Πηγα το μεσημερι στο Πιπίνου 118 και ειδα την περιλάλητη Τάνια. Προκειται για κοπελα που φαινεται 30-31 ετων περιπου, αδυνατη με μικρο στηθος και μακρά μαυρα μαλλιά. Εγραψαν βέβαια παραπάνω ότι είναι 41 ετων. Σκεφτομουν να μπω αλλά ειχε ηδη δυο δωματια σε αναμονή. Εφυγα. Και φυσικά δεν σε αφήνουν μεσα για 20 λεπτα με τοσο κόσμο μόνο με 20€. Η άλλη κοπελα ηταν η ΧΡΙΣΤΙΝΑ. Ομορφη αδυνατη καστανομαλλα, αλλά ρίσκο. Καποιοι ρωτουσαν αν αυτή είναι η Χριστινα η πιπίνα της μοντελοαλυσίδας. Δεν είναι αυτή. Η πιπινοΧριστινα αγνοείται. Την Τάνια, λοιπον, δεν νομιζω να προλαβω να την τεσταρω. Παντως μου αρεσε οπτικα και είναι αξιομνημόνευτη περιπτωση. Τωρα, αν χτυπούν πόρτες στο 8λεπτο δεν γνωριζω, οπως στο Φ84Β.

ΥΓ 3. Κουραστικη η περιηγηση. Οπότε βοηθαει η ανάγνωση ενός κορυφαιου εργου της ανθρωποτητος: τον Άμλετ του Σαικσπείρου σε αψογη μεταφραση στην καθαρεύουσα (Σαικσπείρος είναι εξελληνισμενη αποδοση του Σαίξπηρ).
20200213-091548-1.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

b0urdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2020
Μηνύματα
39
Like
102
Πόντοι
0
περασμα κατα τις 11 απο μεταξουργειο..μετα απο συντομη τσαρκα κατεληξα στο κολωνου 27β υπογειο οπου εκει ηταν η μελινα απο βενεζουελα..με το που ειδα τις βυζαρες τις επαθα σοκ και δεν μπορεσα να μην μπω αν και το μπουρδελο αυτο ειναι αθλιο..η μελινα δεν καταλαβαινει αγγλικα ουτε ελληνικα οποτε η συνεννοηση εγινα με τα λιγα ισπανικα που ξερω..η κοπελα ειναι γυρω στα 35 εχει τεραστιες φυσικες βυζαρες με πολυ ωραιο σωμα με πιασιματα..πιπα ψιλο αδιαφορη αλλα πολυ καλο στησιμο στα τεσσερα και σε σταση cowgirl..δεν παραπονεθηκε σε τιποτα αν και εκατσα αρκετα στο δωματιο και δεν σταματησα να πιανω τις βυζαρες τις και να τις γλυφω με μανια..αξιζει αμεση επισκεψη ειδικα για τους βυζολαγνους σαν και μενα..
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Έχει περάσει κανένας με την Σάρα από φυλής 71 την είδα σήμερα αρκετά όμορφη παρουσία με πολύ ωραίο σώμα αλλά δεν πέρασα γιατί είναι φολοσπιτο το 71 και η κοπέλα είπαν ότι είναι καινούργια και γενικά στις καινούργιες ρισκάρεις πολύ η θα είναι σούπερ η πολύ μαζεμένη και θα ξενερώσεις..
 

derrida

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Δοκιμάστηκε η Κατερίνα της Φυλής.

Δεν θα επαναλάβω όλα αυτά που έχουν ειπωθεί το τελευταίο διάστημα. Απλά θα τα επιβεβαιώσω.

Μόλις την είδα είπα τι γλυκό κοριτσάκι είναι αυτό και τι χαμηλοΚΩΛΑΡΑ είναι αυτή. Βγαίνοντας από το δωμάτιο είπα τι κορίτσαρος είναι αυτός και τι θεσπέσια κωλάρα είναι αυτή.

Σίγουρα δεν είναι ένας σωματότυπος που γενικά με ελκύει, άρα μάλλον δεν θα ξαναπήγαινα. Έπρεπε όμως να δοκιμαστεί.

Θα έλεγα προλάβετε τώρα πριν την αρπάξει κανά στούντιο και σκάτε 50αρι. Δουλεύει αυστηρά πρωινά μου είπε.

Τι ώρα αρχίζει δηλαδή;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Κύριοι καλησπέρα. Βόλτα νωρίτερα, 17:30-19:30, σε αρκετούς οικους (β’ βάρδια, 13-02-2020].
[Συντομογραφίες*  OWO= ελευθερο στοματικο. CIM= τελείωμα στο στομα. COB= τελειωμα στο κορμί ή στηθος]

-Φωκαίας 7 υπόγειο/ ευθεία: κλειστό.
-Φωκ 7 υπόγειο/δεξιά: η Ειρήνη. Αδυνατη μελαχρινη κοπελα. Κατσαρομάλλα, συμπαθητικη, 26-27 ετών. Απλο προγραμμα.

-Φωκ 7Α: η Μαρία. Στρουμπουλή μελαχρινή. Αδιαφορο προσωπο.

-Φωκ 9: η Μαρκέλλα. Μετριου αναστήματος αδυνατη κοπελα. Μικρο στηθος & μακριά ισια μαυρα μαλλιά. Κανονικο προσωπο. Φορουσε μαυρο κορμακι. Σε OWO & COB.

-Φωκ 13: κλειστό.
-Φωκ 17 ισογειο: η Μιχαελα. Μελαχρινη ομορφη κοπελα με πιασιματα. Με τατου στα ποδια. Η τσατσά Ευα ειπε: «η κοπελα είναι η θεά του σεξ & του ερωτα»… Ειχε παντως πελατεια στα δωματια.

-Φωκ 17 όροφος: Τζούλια και Κατερινα. Η πρωτη είναι αδύνατη μετρίου αναστήματος, μαλλιά καστανά σε κοτσιδακια. Προσωπο αδιάφορο. Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ είναι μελαχρινή σγουρομάλλα. Φορουσε ολοσωμο. Δινει πρωκτικό σεξ.

-Φωκ 19: η Αθηνά. Χοντρή μαυρομαλλα μιλφ αδιάφορη. Σε OWO, COB & πρωκτικό. Μιλουσε στο σαλονι με καποιον πελατη.

-Φωκ 25Α: κλειστό.
-Φωκ 25Β: η Τζανίνα. Ψηλή με μακριά ξανθά μαλλιά. Στο παρελθον εργαζοταν στο Ιάσονος 20Α (δηλ με 10€).

-Φωκ 27Α: η Χριστινα. Η γνωστή ξανθια αδυνατη. Ηταν σε δωμάτιο.

-Φωκ 27Β/ ισογειο: η Εμιλυ. Μετριου αναστηματος κοπελα, ηλικιας 24-25 ετων. Συμπαθητικο προσωπο. Μαλλιά ισια σε ανταυγιες. Σε OWO, 69 & COB. Η κοπελα εχει προϋπηρεσια στα Ιάσονος 10 άνω & κατοπιν Ιασονος 1Β αριστερά.

-Φωκ 27Β/ οροφος: η Αντζελα. Καινουρια στο μαγαζι και εκ Ρουμανιας, κατά την τσατσά. Πλαδαρη κοπελα με μαυρα μαλλια πιασμενα. Στηθος 3ρι πεσμενο και κοιλιτσα. Σε OWO, CIM, COB.

-Φωκ 24: ανοικτο, αλλα δεν μπηκα. Λογικα η Ριτα (εχω γραψει. Ψηλη ξανθια. Εχει περασει από Διδ.22].

-Διδύμου 22 ισογειο: η Ολγα. Ηταν σε δωματιο με προγραμμα 30 λεπτων. Την ανεφερα πρόσφατα: Αδυνατη ψηλή μαυρομάλλα κοπελα γυρω στα 30. Ωραιο σωμα, μικρο προσωπο & κανονικο προσωπο. Κανει OWO & CIM.

-Διδύμου 22 οροφος: Μαριαννα και Γιολαντα. Η πρωτη είναι σκινυ ξανθια αδιαφορη. Η Γιολαντα κανονικη με ξανθο αγοριστικο μαλλί.

-Διδύμου 8Β: Αλεξανδρα και Γαβριελλα. Όπως και χθες το απογευμα. Η πρωτη είναι ξανθια μιλφ αδυνατη με συμπαθητικο προσωπο. Βγαζει θετικη αυρα. Η Γαβριελλα είναι μιλφ αδιάφορη και λιγο χοντρη. Αμφοτερες σε απλό προγραμμα.

-Διδύμου 8Α: η Νάνσυ. 25 ετων ομορφη αδυνατη κοπελα. Καστανα μαλλιά, 2μισαρι στηθος φυσικο και κωλαρα. Βγαζει θετικη αυρα. Απλο προγραμα και εκτονωση στο στηθος. Με συνεχόμενα δωματια.

-Διδύμου 7Α και 7Β: κλειστά.

-Φυλής 72: η Σάσα. Ηταν σε δωματιο.

-Φυλής 74 αριστερά: η Νικολλέτα. Ηταν σε δωματιο.

-Φυλής 74 δεξιά: Μαρία και Μπέλλα. Η Μαρια είναι ατσουμπαλη αδιαφορη μιλφ. Με φουλ προγραμμα. Χτυπά διπλοβάρδιες. Η ΜΠΕΛΛΑ εχει μαυρα μακρια μαλλιά & 3ρι στητό στηθος. Προμιλφ, αλλα αδιαφορο προσωπο. Αυτή σε απλό προγραμμα.

-Φιλιππίδου 11Α: η Χριστινα. Ξανθια νταρντανα με βυζαρες. Σε «φουλ κανονικο πρόγραμμα», κατά την υπηρεσια. Νέα ορολογία…

-Φιλιππίδου 11Β: Σονια και Αννα. Η πρωτη είναι κοντη ξανθια. Νομιζω με πρωκτικό. Η ΑΝΝΑ είναι αδυνατη με αφέλειες ως τους ωμους.

-Φυλής 71Α: η Σάρα. Αδυνατη νεαρά κοπελα μετριου αναστηματος. Πολύ ομορφη (η πιο ομορφη της βολτας). Μαυρομαλλα, μικρο στήθος και υπεροχα εκφραστικα ματια.Φορουσε μαυρο κορμακι. Σε OWO.

-Φυλής 86Α: κλειστό.
-Φ 86Β: η Λαουρα. Ξανθια ατσουμπαλη. Σε OWO. Εξ Ουγγαριας, κατά την τσατσά. Καλά κρασια.

-Φ 84Α: κλειστό.
-Φ 84Β: η Αρίνα. Η γνωστη αδυνατη ομορφη με το μικρο στηθος. Την ξερουμε και ως Ροδίκα. ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ.  Την ειχα παρει πριν μηνες στο Φ71α με πολύ καλές εντυπωσεις. Χθες περασα και με χαιρετησε (ταχα με θυμηθηκε). Ειχα ρωτησει την τσατσα αν χτυπουν πορτα στο 8’ λεπτο και ειπε ότι δεν ισχυει. Είναι μια χτικτιάρα γριά αδυνατη με βαμμενο μαυρο κοντο μαλλι (νομιζω περασε απο Φ71α). Εξηγησα ότι θα περασω εάν μεινω 12 λεπτα. Ειπε ότι θα το κανει.
    Σημερα λοιπόν αποφασισα να μπω και εκανα παλι εξηγηση για τα 12-13 λεπτα. Αν και ξεκαθαρισα ότι θα εχω τελειωσει και νωριτερα. Η συνευρεση με την Αρίνα εγινε. Φυσικά δεν με θυμηθηκε που με ειδε χθες. Ηταν καλη στη συνευρεση στο επιπεδο GFE. Ακα πίπα καλή βαθμου 8/10, 69, γλωσσοφιλα και σεξ σε διάφορες στασεις. Βεβαια η χτικιασμένη γριά χτυπησε στο 8ο λεπτό.:S Στο 9ο ολοκληρωσα κανονικά. Τα λεγω διοτι κοιτουσα την ωρα στο κινητό. Τα άλλα δωματια ηταν αδεια, όπως και χθες. Μυγες χτυπούσε.
    Όταν βγηκα εξω την εκραξα και της ζητησα τον λογο που ειπε ψεμματα. Απηντησε ότι η κοπελα απασχοληθηκε 14 λεπτα. Δηλαδη η γρια χρονομετρησε από την ωρα που μπηκα εγω το δωματιο, ενώ η Αρινα ηλθε μετά από 5-6 λεπτά. Και επισης, η άθλια ζητησε να πληρωσω μεγαλυτερο προγραμμα την επομενη φορά για να καθισω παραπανω χρόνο. Τόνισα ότι δεν θα ξαναπατησω και θα φροντισω να μαθευτει τι απατες κάνει. Όχι ότι συγκινηθηκε η κακομουτσουνη γριά. Χθες βεβαια στο σαλονι μου ειπε ότι για την Αρινα γραφουν στο ιντερνετ. Φαινεται επηρεαζει το διαδικτυο. Ομολογω ότι από την Αρίνα δεν εχω παραπονο διοτι τελειωσα κανονικα. Αλλά πρεπει να την βγαλουμε και αυτή από το εικονοστάσι. Εχει γνωση της κομπινας. Την ρωτησα στο δωματιο σε ποιο λεπτό φευγει και δεν αποκριθηκε. Αρα θα την κοπαναει χαλαρά στο 8-9’ λεπτό.
    Έχουν δικιο καποιοι που γραφουν ότι στη Φυλής χτυπούν στο 8λεπτο. Οποτε κυριοι, αν θελετε την ταπεινη μου γνώμη, ριξτε εμπάργο στο Φυλής 84 οροφο. Όσοι πατε, να ξερετε ότι στο 8’ θα πρεπει να εχετε ολοκληρωσει, αλλιως σας κλεβουν 20€. Ειδαλως πληρωστε παραπάνω. Θα γραψω αναλυτικη κριτικη. Αν και ηδη συναδελφοι ανεφεραν για το 8λεπτο στην πόρτα.
    Η συνουσια εχει ηδη ξεχαστει. Υπαρχουν κι άλλες κοπελες πιο ομορφες από την Αρινα και εξισου φιλοτιμες. Εγω δεν ξαναπαω. Ξερω ότι την εχω επαινεσει την Αρίνα & ότι εχει φανατικους θαυμαστές. Επιτιμώ τον εαυτο μου που δεν πηγα σε άλλη εργαζομενη. Εξάλλου, ερχονται και παρερχονται ολες οι πορνες. Προχωραμε.

-Φυλής 69 ισογειο: η Αννα. Αδυνατη αδιάφορη μιλφ. Αλβανιδα. Με προϋπηρεσια στο Ιάσωνος 31.

-Αγκύρας 9: η Λαρίσσα. Ψηλή μελαχρινη κοπελα. Κανονικο προσωπο. Σε απλο.

-Αγκύρας 12Α: η Όλγα. Νεαρη κοπέλα, αλλα χοντη. Εχει γλυκό προσωπο. Πρεπει να χασει κιλά διότι αδικειται εμφανισιακά.

-Το Χωματιανού 11Β ηταν ανοικτο. Δεν μπηκα. Λογικα η Αλεξανδρα.

-Λιοσιων 76Β: Χριστίνα και Κατερινα. Αδιαφορες μιλφογκιλφ. Η μια ξανθιά, η άλλη μαυρομαλλα. Σε owo, cob. Κανουν παρτουζα με 30€. Για να μεινω προτειναν cim.

-Στο Λιοσίων 76 δεν υπηρχε φωτακι αναμμένο. Η θυρα ανοικτη. Μπηκε ενας μαυρος με τάπερ φαγητου. Ανεβηκα μετα κι εγω τις σκαλες. Η πόρτα ανοικτη. Μεσα ειδα απλώστρα με ρουχα, ζευγαρια με παντοφλες σκορπισμενα και υποστρωματα στο πάτωμα. Εφυγα τρεχοντας μην φαω ξυλο. Προφανως δεν λειτουργει οικος, αλλά οικία στέγασης Αφρικανών. :S Τα λεγω διοτι υπαρχει ανοικτη η καρτα για κριτικές.

-Εξηκίου 18: η Ελλη. Ξανθια αδυνατη μιλφ. Κανονικο προσωπο. Με μαυρο συνολο.

-Εξηκίου 18Α: η Μιλένα. Βασικα η εν λογω κυρία εκεινη την ωρα μπηκε στο μαγαζι και μου ανακοίνωσε το προγραμμα. Ηταν ακομη με τα κανονικα ρουχα. Μιλφ κοντή με σγουρά καστανά μαλλιά. Σε OWO, 69, COB. Συμπαθής και ευγενεστάτη. Θα καθισει περιπου ως τις 02:00.

-Εξηκίου 18Γ: Αναατασία και Ελλη. Η πρωτη είναι συμπαθητικη κοπελα, αδυνατη με καστανα μαλλιά. Η ΕΛΛΗ είναι τσουπωτή μιλφογκιλφ. Αδιάφορη. Εξερχομενος δεχθηκα ειρωνείες.
:hi:

ΥΓ 1. Η κινηση ηταν πεσμενη στην συντριπτική πλειοψηφια των οικων. Ανεφερα ποιες ειχαν συνεχομενα δωματια (Μικαελα, Νανσυ). Η Νανσυ ηταν μακράν η καλύτερη απο όσες συνευρέθηκα αυτες τις ημέρες. Δεν εχει τυχαια τόση δουλειά.

ΥΓ 2. Πηγα το μεσημερι στο Πιπίνου 118 και ειδα την περιλάλητη Τάνια. Προκειται για κοπελα 29-31 ετων περιπου, αδυνατη με μικρο στηθος και μακρά μαυρα μαλλιά. Εγραψαν παραπάνω ότι είναι 41 ετων. Ανοησίες. Εκτος και υπάρχει κρυμμένη 2η Τανια. Σκεφτομουν να μπω αλλά ειχε ηδη δυο δωματια σε αναμονή. Εφυγα. Και φυσικά δεν σε αφήνουν μεσα για 20 λεπτα με τοσο κόσμο μόνο με 20€. Η άλλη κοπελα ηταν η Χριστίνα. Ομορφη αδυνατη καστανομαλλα, αλλά ρίσκο. Καποιοι ρωτουσαν αν αυτή είναι η Χριστινα η πιπίνα της μοντελοαλυσίδας. Δεν είναι αυτή. Η πιπινοΧριστινα αγνοείται. Την Τάνια, λοιπον, δεν νομιζω να προλαβω να την τεσταρω. Παντως μου αρεσε οπτικα και είναι αξιομνημόνευτη περιπτωση. Τωρα, αν χτυπούν πόρτες στο 8λεπτο δεν γνωριζω, οπως στο Φ84Β.

ΥΓ 3. Ειχε λιγο κουραση η περιηγηση. Ας διαβασω ένα κορυφαιο εργο της ανθρωποτητος: τον Άμλετ του Σαικσπείρου σε αψογη μεταφραση στην καθαρεύουσα (Σαικσπείρος είναι εξελληνισμενη αποδοση του Σαίξπηρ). Αλλωστε θέατρο παιζεται και εντος πολλών οικων ανοχής.
20200213-091548-1.jpg
ωραία ενημέρωση εύγε !! Η ριτα στο 24.. πολύ γλυκιά στο σαλόνι και γυναικάρα εμφανισιακά ..!! Η αρινα πέρα από το 8 λεπτό κτλ !! Να μάθει να κάνει πίπες θα έλεγα!! Όταν ο πουτσος είναι ξεκαυλοτος δεν τον τραβάς ρουφώντας τον και να τον φτάνεις 25 εκατοστά !! Ναι όπως ακούσατε !! Μπορεί να γίνει ζημιά στο πέος και να σπάσουν συραγγοδη αγγεία !!! Απαλά το πιπιλας μέχρι να καβλωση και να φτάσει στο μέγεθος που έχει όταν είναι ανορθωμένος !!! Επισης το γλύψιμο που κάνει στα μπαλάκια δεν ειναι  αργό  - αισθησιακό !!! Αλλά γρήγορο χώρος τεχνική και επιδερμικό !!! Αν δεν σου ρουφάει το περιναιο και η μύτη της να είναι βυθισμένη μέσα στα αρχιδια και να τα μυριζη αισθησιακά .....ας μην το κάνει καθόλου !! 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom