Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 245 άτομα (29 μέλη και 216 επισκέπτες)

Επισκέπτης
περασμα απο την τριπλετα της ιωαννινων για να δω απο κοντα την απιστευτη κωλαρα της ΑΝΝΑΣ που ειδα σε photo, απο το αλλο γνωστο site και επαθα λιγο εως πολυ ψωλοκαυλιαση (κουνια που με κουναγε).

για καλη μου τυχη τη βδομαδα που ειχαν απεργια τα ΜΕΣΑ ΜΑΖΙΚΗΣ... ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑΣ, το αφεντικο της πρωινης δουλειας μου ξηγηθηκε καλα και μου εδωσε το αμαξι για να γυρνοβολαω σπιτι-δουλεια (να'ναι καλα ο παιχτης και να με πληρωνει παντα, ωστε να πηγαινω και να γαμαω τα πουτανακια που θελω και μου αρεσουν, να'ναι καλα).
ετσι λοιπον ειχα το avantage να κινηθω αρκετα σε διαφορους οικους στους οποιους δεν ειχα ξαναπατησει εδω και αρκετο καιρο (π.χ. βεργας-ιωαννινων-λιοσιων κ.α.).

σε προηγουμενο post ειχα γραψει για ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ απο βεργας 6 ημιοροφο by the way, με μετριες προς καλές εντυπωσεις (θα ξανατιμηθει παντως για τελικη αποψη μετα τα ευτραπελα που ειχα).

σκαω λοιπον στην ιωαννινων και για καλη μου τυχη (2η) βρισκω parking ακριβως απ'εξω.
αυτα ειναι λεω... ξεκιναμε καλα και με καλους οιωνους (αμ δε).
πρωτη εισοδος λοιπον στο 3 αριστερα.
επαθα πλακα με το χωρο. ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ χωρος και γενικα studio φαση.
αραζω στον καναπε και περιμενω την κοπελα, η οποια ηταν νομιζω η ΕΛΕΝΗ απ'οτι ειπε η υπηρεσια.
μετα απο κανα 5αλεπτο βγαινει η τυπισσα και παθαινω ενα shock ελαφρυ.
βλεπω μια ευσωμη καθαριστρια με babydoll και λεω οκ, αντε γειααα. καταλαβαινω μια δυσανασχετηση και απο τις 2 με το που με ειδαν να σηκωνομαι στα καπακια χωρις να ρωταω προγραμμα και αλλα διαφορα, αλλα τους λεω sorry, η "κοπελα" δεν ειναι του στυλ μου απλα.
by the way, οταν δε μου κανει μια, το λεω αρκετα αυτο και μεχρι στιγμης δεν εχω αντιμετωπισει καποιο προβλημα (τα γνωστα ευτραπελα που ολοι λιγο πολυ ξερουμε, αν και με το παρουσιαστικο μου δυσκολα θα μου αντιμιλησει καποια τσατσα) μιας και φαινεται να το καταλαβαινουν.

τρωω λοιπον την πρωτη πορτα, αλλα λεω οκ μη μασας, για αλλο πουτανακι εχεις ερθει ετσι κι αλλιως... και σκαω στο 3 δεξια.
ανεβαινω τα σκαλακια και χτυπαω το κουδουνι.
-----------
ξαναχτυπαω το κουδουνι.
------------
--------------
--------------------
-----------------------
και... ξαναχτυπαω το κουδουνι.
--------------
-----------------
---------------------
------------------------
λεω ρε μαλακα τι γινεται, αφου εχει φως απ'εξω. βαζω το αυτι μου κοντα στην πορτα και ακουω ομιλιες.
αρα μεσα ειναι, τι στον μπουτσο κανει η καριολα η υπηρεσια και δεν ανοιγει ???
μετα απο κανα 2λεπτο, ανοιγει η πορτα επιτελους και παθαινω ενα shock χειροτερο απο το πρωτο.
βλεπω να μου ανοιγει ενα κοντοχοντρο mix ροφου και bulldog φορωντας ενα babydoll και αυτο (τι στον πεοντα, μαζι τα διαλεξανε???)
2 λεξεις βγηκαν απο το στομα μου.
1) ΕΣΥ
2) ΕΙΣΑΙ ?
μου λεει ναι. για ποτε εκανα μεταβολη και λακισα ουτε εγω δεν το καταλαβα.
ρε μαγκες ΕΛΕΟΣ λεμε... Ε Λ Ε Ο Σ !!!!
ΠΩΣ ΓΑΜΑΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΖΩΝΤΑΝΑ ΡΕ CΕΙΣ??? Π Ω Ω Σ ????
αλλα για να γαμησετε πρεπει να σας σηκωθει πρωτα και ξαναρωταω.
ΠΩΣ ΣΑΣ ΣΗΚΩΝΕΤΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΑΜΑΤΑ ΡΕ CΕΙΣ ???? Π Ω Ω Σ Σ Σ Σ ?????
σας βγαζω το καπελο παντως ειλικρινα, ειστε ΗΡΩΕΣ !!!

anyway, αφου τρωω και τη 2η πορτα που ηταν αλουμινιου και γερη, σκαω στον αρχικο στοχο μου.
ιωαννινων 5, με την περιφραξη που εχει.
ανεβαινω σκαλακια, χτυπαω κουδουνι, μου ανοιγουν αμεσως, περναω, βαζω νερακι απο τη μπουκαλα, αραζω καναπε και περιμενω.
και εδω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΧΩΡΟΣ επισης... να τα λεμε και αυτα.

στο 3 δεξια εννοειται οτι δεν προσεξα γιατι η εικονα ηταν λιγο... εως πολυ τρομακτικη.

σκαει η υπηρεσια και μου λεει αυτο που ηθελα να ακουσω (ευτυχως δηλαδη, δεν πηγα τζαμπα).
μου λεει εχω την ΑΝΝΑ, την ξερεις ???
οχι λεω και περιμενω να βγει να τη δω.
μετα απο κανα 10λεπτο βγαινει και μενω αναυδος.
ενω εχω πλασει στο μυαλο μου μια τρελη καυλα, milf με τρομερη κωλαρα (συμφωνα με τη photo που ειδα παντα) και η φαντασια μου οργιαζει για το τι θα κανω και πως θα τη γαμησω, σκαει η ΑΝΝΑ και με αυτο που βλεπω μου γκρεμιζει ολη την εικονα και με ριχνει 2 μετρα κατω απο τη γη.
μαγκες μιλαμε για ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΠΟΛΥΤΩΣ με την photo.
εντελως ακυρη η τυπισσα.
ακωλη και γενικα πεσμενος κωλος.. αυτο που εχει τελοσπαντων, λιγο ξενερωτη, λιγο ξινισμενη, λιγο αδιαφορη, λιγο κατι το οποιο δε μου κανει και εχω ξενερωσει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.
εχω δει και τα αλλα τα εκτροπα και εχω τρελαθει.

επι την ευκαιρια να δωσω συγχαρητηρια στον τυπο που εκανε την photo στο site.
bravo φιλε, τσιμπησα και πηγα... αλλα μεχρι εκει.

εσεις τωρα αν εχετε αλλη αποψη, μαγκια σας. εγω προτιμω (οχι eskimo) ομορφες και λεπτεπιλεπτες παρουσιες απο ολες τις ηλικιες. και πιπινια μοντελα αλλα και milf με ωραια σωματα, αλλα τετοια πραγματα, συνδρομες με national geographic και W.W.F. (οπως συνηθιζω να τα λεω χαριτολογωντας) ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.
αυτα και τελος.

p.s. : μεσα στη βδομαδα λογικα θα ξαναπαω να checkαρω καμια καινουρια (cascadeurιλικια τα λεω εγω) και θα ενημερωσω.
απολαυστικος!
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
899
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Μεταμεσονυχτιο περασμα εχθες απο Ι43 για να δω αυτη τη γκρανυ την ελενη...δεν ηταν στα γουστα μου και ειχε αλλες δυο κοπελες που συγκρατησα το ονομα μονο της μιας...Καρμεν λεγοταν και εμοιαζε πολυ σαν γυφτοπουλα.με κωλο και οι τρεις.

Επομενο περασμα Μ.Α28 κουρτινα να δω τι παιζει και ηταν η Στελλα μια ρωσιδα με ομορφο κορμι για τα δικα μου γουστα προς το chubby με σωστες χειρολαβες και πιασιματα!!!!
ξανθια με ωραια χειλη
μπλε ματια
2 αρη στηθος
και μαυρισμα απο σολαριουμ σιγουρα γιατι φαινοταν σοκολατενια πολυ!

Περασα στο δωματιο
ειναι πολυ χαρουμενη
πολυ κοινωνικη
ευδιαθετη
κανει τελεια ακαποτη πιπα και δειχνει οτι το ζει και το χαιρεται!
σε αφηνει να μουνοδαχτυλιασεις αλλα αμα περασεις εστω να ακουμπησεις κωλοτρυπιδα μαζευεται-πεταγεται σαν το κατσικι οχι απωθητικα ομως.
Στησιμο στα 4 οπου βασταει κοντρα με τα χερια της στο κρεβατι και στον τοιχο και σου δινει το πρασινο φως για δυνατο σφηροκοπημα που αντεχει!
Ωραια αισθηση του πραγματος της εκει μεσα αναμεσα απο τα σκελια και αποχωρησα με πολυ θετικες εντυπωσεις!

Θατην επιλεξω και σε επομενη καταδρομικη μου!
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
συμφωνα με πληροφοριες απο σπιτακι στη φυλης, επιστρεφει η Μπιουτη η νταρντανομαρουλα αυτη τη βδομαδα! Το ανεφερε τσα2.
.

Αυτά είναι νέα..εύγε....Στα Φ65 το έμαθες?
 

tony_montana1989

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2017
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Έχετε πετύχει κοπέλα με σκουλαρίκι στη γλώσσα; για εμάς τους μερακληδες
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
433
Like
812
Πόντοι
81
Συναγωνιστες γεια σας. Ξέρετε εάν η φωτεινή από κολωνου η 27 δουλεύει και σε ποια βάρδια?
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
■ΚΟΛΩΝΟΥ 53 → 22ΧΡΟΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΛΔΑΒΑΚΙΑ →'ΛΙΖΑ & ΝΙΝΑ'. :tits2: :kissass:
Θα τσεκαριστουν το συντομότερο δυνατόν ξέρεις βάρδια λογικά θα υποθέσω ότι παίζουν διπλή

Κατά τα άλλα είχαμε αποχωρήσεις και επιστροφή από Διδυμου22 έφυγαν Μαγιά Μαριάννα,Ντιάνα επέστρεψε η Αγγέλα Καστανοξανθη πλέον Μιλφ με την οποία είχα προϊστορία όχι τόσο καλή μιας και με είχε ψιλοξενερωσει στο δωμάτιο έχω γράψει και κριτική,επειδή όμως η τύπισσα δεν είναι τυχαία και έχει κάτι πρόστυχο επάνω της που μαγνητίζει Πέρασα αφού πρώτα έθεσα όρους στη  ξηγημενη τσατσά έτσι με δεδομένο ότι άλλες επιλογές δεν παίζουν ρισκαρα και εντάξει πιο βελτιωμένη η απόδοση της ανεβάζω κριτική αργοτερα με τίτλο <<Ανοιχτοί λογαριασμοί>>
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Καλησπέρα παιδιά. Έχετε πετύχει κοπέλα με σκουλαρίκι στη γλώσσα; για εμάς τους μερακληδες
Άννα Μ. Αλεξάνδρου 28 κουρτίνα πρωινή βάρδια. Έχει ράστα μαλλιά, μεγάλο σκουλαρίκι στην γλώσσα, κάνει ωραία ακαποτη πίπα με αρχιδογλύψιμο και δίνει γλωσσοφιλα.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Άννα Μ. Αλεξάνδρου 28 κουρτίνα πρωινή βάρδια. Έχει ράστα μαλλιά, μεγάλο σκουλαρίκι στην γλώσσα, κάνει ωραία ακαποτη πίπα με αρχιδογλύψιμο και δίνει γλωσσοφιλα.
Ωραίος λύθηκε το μυστήριο καθώς την είχα δεί πριν μια βδομάδα Αχαρνών μαζί με την Φίλη της με το κοντό μαλλί και τα γυαλιά μυωπίας που είχαν δούλεψει Διδυμου 27, Έλλης 3, επιβεβαιώνω ότι φοράει πιρσινγκ στην γλώσσα αλλά όχι πάντα επίσης δίνει γλωσσοφιλα φουλ τα οποία μπορεί να είναι περασμένα από Ασσιατικες ψωλες και παπάρια στην περίπτωση αυτή ο Θεός ή ο Αλλάχ βοηθός  πάντως Μεταξουργείο δεν έχω περάσει μαζί της επίσης από σώμα είναι ψιλοχαλια χαλάρωση φουλ βιοχλαπατσα αλλά τίμια σε υπηρεσίες
 

PeinaleosX

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2019
Μηνύματα
179
Κριτικές
4
Like
123
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Τι προτείνετε κοντα στα Ιλίσια;; ειμαι άσχετος απο Αθήνα
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Ωραίος λύθηκε το μυστήριο καθώς την είχα δεί πριν μια βδομάδα Αχαρνών μαζί με την Φίλη της με το κοντό μαλλί και τα γυαλιά μυωπίας που είχαν δούλεψει Διδυμου 27, Έλλης 3, επιβεβαιώνω ότι φοράει πιρσινγκ στην γλώσσα αλλά όχι πάντα επίσης δίνει γλωσσοφιλα φουλ τα οποία μπορεί να είναι περασμένα από Ασσιατικες ψωλες και παπάρια στην περίπτωση αυτή ο Θεός ή ο Αλλάχ βοηθός  πάντως Μεταξουργείο δεν έχω περάσει μαζί της επίσης από σώμα είναι ψιλοχαλια χαλάρωση φουλ βιοχλαπατσα αλλά τίμια σε υπηρεσίες
Όπως τα λες μύστη μου. Από σώμα δεν λέει πολλά, αλλά προσπαθεί να κάνει το καλύτερο που μπορεί. Και τις δύο φορές που την πήρα είχε το σκουλαρίκι στην γλώσσα της. Είμαι σίγουρος ότι το ίδιο πρόγραμμα κάνει και στους Ισλαμοφασίστες της Ανατολής και δεν σιχαίνεται να ρουφήξει τις βρωμερές ψωλές τους, αλλά επειδή πίνω δροσερή φάντα δεν αγχώνομαι.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
κατεβηκα μεσημερι και ηταν μια Παολα,ουτε καθισα να την δω,ισως περασω βραδυ
Έχω αναφέρει ότι τα Κολωνού 48 (παλιό, καινούργιο) και Κολωνού 53 είναι της ίδιας ιδιοκτησίας, αν δεν είναι στο 53 πιθανότατα να είναι σε ένα από τα άλλα δύο
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Ο Κλεόβουλος έγραψε μια αρνητική κριτική για την Τζένιφερ, εγώ θα γράψω μια θετική, θα θεωρηθω προμοτορας?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom