Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 237 άτομα (29 μέλη και 208 επισκέπτες)

zwnianos21

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
1
Ευχαριστώ μάγκες!κατα τις 6 θα είμαι εκει να γλείψω την μουναρα της!
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
   Η Ρενάτα μετά το τελευταίο θάψιμο εδώ μέσα, αποφάσισε, ότι καλύτερα για αυτήν και για μας, να καθαρίζει σκάλες...
Δεν νομιζω φίλε, με τόσα φράγκα που έχει βγάλει εδώ  τόσα χρονια, στην χώρα της CEO πολυεθνικής έχει γίνει
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
123
Like
50.947
Πόντοι
27.261
περασμα απο την τριπλετα της ιωαννινων για να δω απο κοντα την απιστευτη κωλαρα της ΑΝΝΑΣ που ειδα σε photo, απο το αλλο γνωστο site και επαθα λιγο εως πολυ ψωλοκαυλιαση (κουνια που με κουναγε).

για καλη μου τυχη τη βδομαδα που ειχαν απεργια τα ΜΕΣΑ ΜΑΖΙΚΗΣ... ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑΣ, το αφεντικο της πρωινης δουλειας μου ξηγηθηκε καλα και μου εδωσε το αμαξι για να γυρνοβολαω σπιτι-δουλεια (να'ναι καλα ο παιχτης και να με πληρωνει παντα, ωστε να πηγαινω και να γαμαω τα πουτανακια που θελω και μου αρεσουν, να'ναι καλα).
ετσι λοιπον ειχα το avantage να κινηθω αρκετα σε διαφορους οικους στους οποιους δεν ειχα ξαναπατησει εδω και αρκετο καιρο (π.χ. βεργας-ιωαννινων-λιοσιων κ.α.).

σε προηγουμενο post ειχα γραψει για ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ απο βεργας 6 ημιοροφο by the way, με μετριες προς καλές εντυπωσεις (θα ξανατιμηθει παντως για τελικη αποψη μετα τα ευτραπελα που ειχα).

σκαω λοιπον στην ιωαννινων και για καλη μου τυχη (2η) βρισκω parking ακριβως απ'εξω.
αυτα ειναι λεω... ξεκιναμε καλα και με καλους οιωνους (αμ δε).
πρωτη εισοδος λοιπον στο 3 αριστερα.
επαθα πλακα με το χωρο. ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ χωρος και γενικα studio φαση.
αραζω στον καναπε και περιμενω την κοπελα, η οποια ηταν νομιζω η ΕΛΕΝΗ απ'οτι ειπε η υπηρεσια.
μετα απο κανα 5αλεπτο βγαινει η τυπισσα και παθαινω ενα shock ελαφρυ.
βλεπω μια ευσωμη καθαριστρια με babydoll και λεω οκ, αντε γειααα. καταλαβαινω μια δυσανασχετηση και απο τις 2 με το που με ειδαν να σηκωνομαι στα καπακια χωρις να ρωταω προγραμμα και αλλα διαφορα, αλλα τους λεω sorry, η "κοπελα" δεν ειναι του στυλ μου απλα.
by the way, οταν δε μου κανει μια, το λεω αρκετα αυτο και μεχρι στιγμης δεν εχω αντιμετωπισει καποιο προβλημα (τα γνωστα ευτραπελα που ολοι λιγο πολυ ξερουμε, αν και με το παρουσιαστικο μου δυσκολα θα μου αντιμιλησει καποια τσατσα) μιας και φαινεται να το καταλαβαινουν.

τρωω λοιπον την πρωτη πορτα, αλλα λεω οκ μη μασας, για αλλο πουτανακι εχεις ερθει ετσι κι αλλιως... και σκαω στο 3 δεξια.
ανεβαινω τα σκαλακια και χτυπαω το κουδουνι.
-----------
ξαναχτυπαω το κουδουνι.
------------
--------------
--------------------
-----------------------
και... ξαναχτυπαω το κουδουνι.
--------------
-----------------
---------------------
------------------------
λεω ρε μαλακα τι γινεται, αφου εχει φως απ'εξω. βαζω το αυτι μου κοντα στην πορτα και ακουω ομιλιες.
αρα μεσα ειναι, τι στον μπουτσο κανει η καριολα η υπηρεσια και δεν ανοιγει ???
μετα απο κανα 2λεπτο, ανοιγει η πορτα επιτελους και παθαινω ενα shock χειροτερο απο το πρωτο.
βλεπω να μου ανοιγει ενα κοντοχοντρο mix ροφου και bulldog φορωντας ενα babydoll και αυτο (τι στον πεοντα, μαζι τα διαλεξανε???)
2 λεξεις βγηκαν απο το στομα μου.
1) ΕΣΥ
2) ΕΙΣΑΙ ?
μου λεει ναι. για ποτε εκανα μεταβολη και λακισα ουτε εγω δεν το καταλαβα.
ρε μαγκες ΕΛΕΟΣ λεμε... Ε Λ Ε Ο Σ !!!!
ΠΩΣ ΓΑΜΑΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΖΩΝΤΑΝΑ ΡΕ CΕΙΣ??? Π Ω Ω Σ ????
αλλα για να γαμησετε πρεπει να σας σηκωθει πρωτα και ξαναρωταω.
ΠΩΣ ΣΑΣ ΣΗΚΩΝΕΤΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΑΜΑΤΑ ΡΕ CΕΙΣ ???? Π Ω Ω Σ Σ Σ Σ ?????
σας βγαζω το καπελο παντως ειλικρινα, ειστε ΗΡΩΕΣ !!!

anyway, αφου τρωω και τη 2η πορτα που ηταν αλουμινιου και γερη, σκαω στον αρχικο στοχο μου.
ιωαννινων 5, με την περιφραξη που εχει.
ανεβαινω σκαλακια, χτυπαω κουδουνι, μου ανοιγουν αμεσως, περναω, βαζω νερακι απο τη μπουκαλα, αραζω καναπε και περιμενω.
και εδω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΧΩΡΟΣ επισης... να τα λεμε και αυτα.

στο 3 δεξια εννοειται οτι δεν προσεξα γιατι η εικονα ηταν λιγο... εως πολυ τρομακτικη.

σκαει η υπηρεσια και μου λεει αυτο που ηθελα να ακουσω (ευτυχως δηλαδη, δεν πηγα τζαμπα).
μου λεει εχω την ΑΝΝΑ, την ξερεις ???
οχι λεω και περιμενω να βγει να τη δω.
μετα απο κανα 10λεπτο βγαινει και μενω αναυδος.
ενω εχω πλασει στο μυαλο μου μια τρελη καυλα, milf με τρομερη κωλαρα (συμφωνα με τη photo που ειδα παντα) και η φαντασια μου οργιαζει για το τι θα κανω και πως θα τη γαμησω, σκαει η ΑΝΝΑ και με αυτο που βλεπω μου γκρεμιζει ολη την εικονα και με ριχνει 2 μετρα κατω απο τη γη.
μαγκες μιλαμε για ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΠΟΛΥΤΩΣ με την photo.
εντελως ακυρη η τυπισσα.
ακωλη και γενικα πεσμενος κωλος.. αυτο που εχει τελοσπαντων, λιγο ξενερωτη, λιγο ξινισμενη, λιγο αδιαφορη, λιγο κατι το οποιο δε μου κανει και εχω ξενερωσει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.
εχω δει και τα αλλα τα εκτροπα και εχω τρελαθει.

επι την ευκαιρια να δωσω συγχαρητηρια στον τυπο που εκανε την photo στο site.
bravo φιλε, τσιμπησα και πηγα... αλλα μεχρι εκει.

εσεις τωρα αν εχετε αλλη αποψη, μαγκια σας. εγω προτιμω (οχι eskimo) ομορφες και λεπτεπιλεπτες παρουσιες απο ολες τις ηλικιες. και πιπινια μοντελα αλλα και milf με ωραια σωματα, αλλα τετοια πραγματα, συνδρομες με national geographic και W.W.F. (οπως συνηθιζω να τα λεω χαριτολογωντας) ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.
αυτα και τελος.

p.s. : μεσα στη βδομαδα λογικα θα ξαναπαω να checkαρω καμια καινουρια (cascadeurιλικια τα λεω εγω) και θα ενημερωσω.
 

Allin

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
λεω ρε μαλακα τι γινεται, αφου εχει φως απ'εξω. βαζω το αυτι μου κοντα στην πορτα και ακουω ομιλιες.
αρα μεσα ειναι, τι στον μπουτσο κανει η καριολα η υπηρεσια και δεν ανοιγει ???
μετα απο κανα 2λεπτο, ανοιγει η πορτα επιτελους και παθαινω ενα shock χειροτερο απο το πρωτο.
βλεπω να μου ανοιγει ενα κοντοχοντρο mix ροφου και bulldog φορωντας ενα babydoll και αυτο (τι στον πεοντα, μαζι τα διαλεξανε???)
2 λεξεις βγηκαν απο το στομα μου.
1) ΕΣΥ
2) ΕΙΣΑΙ ?
μου λεει ναι. για ποτε εκανα μεταβολη και λακισα ουτε εγω δεν το καταλαβα.
ρε μαγκες ΕΛΕΟΣ λεμε... Ε Λ Ε Ο Σ !!!!
ΠΩΣ ΓΑΜΑΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΖΩΝΤΑΝΑ ΡΕ CΕΙΣ??? Π Ω Ω Σ ????
αλλα για να γαμησετε πρεπει να σας σηκωθει πρωτα και ξαναρωταω.
ΠΩΣ ΣΑΣ ΣΗΚΩΝΕΤΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΑΜΑΤΑ ΡΕ CΕΙΣ ???? Π Ω Ω Σ Σ Σ Σ ?????
σας βγαζω το καπελο παντως ειλικρινα, ειστε ΗΡΩΕΣ !!!

Οι ίδιοι τύποι είναι φιλέ που εκφράζουν παράπονα για την Ρενάτα και παρακαλάνε για την αγάπη της. Πολλά ψυχολογικά κυκλοφορούν εδώ μέσα. Πρέπει πλέον να είσαι διορατικός για να βγάλεις το σωστό συμπέρασμα από αυτά που αποτυπώνει ο καθένας.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Ρε φιλαρακο, αμα μιλας μονο για την εμφανιση, οποια και να βαλεις να φωτογραφηθει με κρυμμενο προσωπο και να τουρλωσει το κωλαρακι στα 4 με στρινγκ, και γινει και ενα ρετουσ με κανα photoshop η lightroom, θα βγει φωτογραφια που
ακομα και η αδερφη του δρακουμελ να ειναι θα νομιζεις οτι ειναι το απιστευτο μωρο.



 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
123
Like
50.947
Πόντοι
27.261
Ρε φιλαρακο, αμα μιλας μονο για την εμφανιση, οποια και να βαλεις να φωτογραφηθει με κρυμμενο προσωπο και να τουρλωσει το κωλαρακι στα 4 με στρινγκ, και γινει και ενα ρετουσ με κανα photoshop η lightroom, θα βγει φωτογραφια που
ακομα και η αδερφη του δρακουμελ να ειναι θα νομιζεις οτι ειναι το απιστευτο μωρο.

δεν ειναι τοσο απλο οσο το γραφεις φιλαρακο.
εχω δει πολλες φωτογραφιες με photoshop η' και χωρις και δεν πειθομαι ευκολα, αλλα εδω του βγαζω το καπελο του μαγκα. οπως εγραψα εδωσα συγχαρητηρια που με επεισε να παω... αλλα μεχρι εκει.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
123
Like
50.947
Πόντοι
27.261
Οι ίδιοι τύποι είναι φιλέ που εκφράζουν παράπονα για την Ρενάτα και παρακαλάνε για την αγάπη της. Πολλά ψυχολογικά κυκλοφορούν εδώ μέσα. Πρέπει πλέον να είσαι διορατικός για να βγάλεις το σωστό συμπέρασμα από αυτά που αποτυπώνει ο καθένας.

χαχαχα παιζει ναι.
το καλυτερο το ειχα δει απο εναν που ειχε παει λεει την πρωτη φορα και δεν ειχε μεινει ευχαριστημενος. ξαναπηγε και ξαναεγραψε οτι και παλι δεν ηταν ευχαριστημενος και οτι ειχε προβλημα η κοπελα (ΡΕΝΑΤΑ).
χαχαχα ρε φιλε, αφου βλεπεις οτι δεν εδεσε το γλυκο με την πρωτη, δηλαδη δεν ηταν μετρια να πεις οκ να δωσω μια ευκαιρια ακομα, ηταν κακη με την πρωτη, ε τι ξαναπας, η κοπελα φταιει ???
μου εκανε εντυπωση και εκατσα να δω τις κριτικες του, που σπανια καθομαι να διαβασω τις διαστημικες αρλουμπες που γραφει ο καθενας και ειδα οτι σε ολες τις κριτικες περιπου, ειχε προβλημα με την εκαστοτε κοπελα και δεν του αρεσε σχεδον καμια. ρε μεγαλε αφου δεν το'χεις το sport, αραξε στα κιλα σου, βρες μια κοπελιτσα να κανεις τη δουλιτσα σου και ασε τα cascadeurιλικια για αλλους. τι το πιεζεις το θεμα ?? τζαμπα λεφτα λεμε...
ειχα ριξει πολυ γελιο θυμαμαι.
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
δεν ειναι τοσο απλο οσο το γραφεις φιλαρακο.
εχω δει πολλες φωτογραφιες με photoshop η' και χωρις και δεν πειθομαι ευκολα, αλλα εδω του βγαζω το καπελο του μαγκα. οπως εγραψα εδωσα συγχαρητηρια που με επεισε να παω... αλλα μεχρι εκει.
αδελφε εχεις απολυτα δικαιο, και στο λεει καποιος που εδω και πολυ καιρο πηδαει την αννα καθε σαββατο πρωι..οταν ειδα τις φωτος γελασα και ειπα αφου το δυνατο της σημειο δεν ειναι ο κολος γιατι παραμυθιαζουν τον κοσμο? δεν θα το δουνε? και οταν την ρωτησα γιατι εβγαλε τετοιες φωτοσοπιασμενες φωτος , μου εδειξε απορημενη με το δακτυλο της το ταβανι...ο νοων νοειτο..παντως στις υπηρεσιες της ειναι αψογη και οσο πρεπει επαγγελματιας να τα λεμε αυτα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
123
Like
50.947
Πόντοι
27.261
αδελφε εχεις απολυτα δικαιο, και στο λεει καποιος που εδω και πολυ καιρο πηδαει την αννα καθε σαββατο πρωι..οταν ειδα τις φωτος γελασα και ειπα αφου το δυνατο της σημειο δεν ειναι ο κολος γιατι παραμυθιαζουν τον κοσμο? δεν θα το δουνε? και οταν την ρωτησα γιατι εβγαλε τετοιες φωτοσοπιασμενες φωτος , μου εδειξε απορημενη με το δακτυλο της το ταβανι...ο νοων νοειτο..παντως στις υπηρεσιες της ειναι αψογη και οσο πρεπει επαγγελματιας να τα λεμε αυτα.

μα γι'αυτο γραφω οσο μπορω πιο πραγματικα γινεται φιλε μου, χωρις αρλουμπες και φυκια.
γιατι οποιος παει και βλεπει την πραγματικοτητα, απλα γελαει με τα χαλια καποιωνονε.
απο την αλλη ειναι και θεμα γουστου σαφως, αλλα και εκει υπαρχει ενα οριο.
μετα ειναι λιγο αρρωστια πιστευω.
τωρα εσυ για να περνας καλα, καλα κανεις και πας δεν αντιλεγω.
δυστυχως-ευτυχως κινουμαι αλλιως. αμα δε μου κανει η αλλη εξωτερικα εστω και λιγο, δε μπορω να λειτουργησω με τιποτα. δε θελω να ειναι απαραιτητα η miss universe η' μοντελο, απλα κατι να μου λεει σαν εικονα.
το ειχα κανει το πειραμα παλια με καποια για να δω αν οντως ειχα λαθος, αλλα τελικα οχι μονο δεν ειχα, αλλα και αποφασισα οτι ποτε ξανα δεν προκειται να πεταξω λεφτα για μαλακιες αφου ο παιχτης κατω εγινε δαχτυλιθρα και τον εψαχνα. εγινα και ρομπα στην τυπισσα αλλα μετα τι να πεις ?? οτι κοιτα πως εισαι ρε πατσαβουρι που θα μιλισεις κιολας... κτλπ κτλπ... απλα δεν αξιζει.
 

stogian 13 thai

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
74
Πόντοι
0
Καλησπερα  :hi: Στοχευμένη επίσκεψη για Χριστίνα ελληνοουκρανεζα έλειπε είχε περίοδο. Στη θέση της ήταν η μαρινα απο ρωσια. πρόγραμμα, τα πάντα όλα χωρίς πρωκτικό. πέρασα ενώ είχε άλλα δυο δωμάτια γεμάτα.δοκιμάστηκε με πολύ καλές εντυπώσεις.την ιδρώνει την φανέλα χωρίς να κλέβει.Θα ξανάτιμηθεί...  μετά πέρασα κ απο φωκαιας 17 να δω την Ρωξάνη .πιπινακι με ωραίο κωλαράκι.θα δοκιμαστεί τις επόμενες μέρες,απο δωμάτιο σε δωμάτιο ήταν , η άλλη κοπέλα μια νταρντάνα βαραγε μύγες    :hi: 
 

makis85

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
65
Like
68
Πόντοι
0
μια ενημερωση για Μεταξι 3η βαρδια;;;
Γνωριζεις κνας τι βαρδια δουλευει μια Δημητρα Ελληνιδα πολυ κοντη με βυζαρες;;
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
μετά πέρασα κ απο φωκαιας 17 να δω την Ρωξάνη .πιπινακι με ωραίο κωλαράκι.θα δοκιμαστεί τις επόμενες μέρες,απο δωμάτιο σε δωμάτιο ήταν , η άλλη κοπέλα μια νταρντάνα βαραγε μύγες    :hi: 
Χοντρούλα βασικά, όχι νταρντανα. Ολοι γινοντουσαν μπουχος μολις την εβλεπαν.
Η Ρωξανη δοκιμαστηκε. Στενό κοριτσι, πολυ σφιχτα ολα πανω της, κορμακι κολαση. Αλλα δεν δεχεται και πολλα, ουτε την κλειτοριδα να της αγγιξεις.
Οταν την εκπαιδευσουν οι μύστες του σαιτ και βελτιωθει λιγο, ισως να ξαναδοκιμαστει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
    Αγαπούλες μόλις επέστρεψα, και ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ...

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ SKINNY... Πήγα και εγώ να βρω το Χριστινάκι μου, αλλά είχε περίοδο, όπως είπε και ο άλλος συναγωνιστής. Εγώ δεν πέρασα στην Μαρίνα, ανέβηκα πάνω Φώκαιας 27Β ημιώροφος, και μου βγαίνει η ΕΥΑ από Ουκρανία... Skinny από τα λίγα... το χόρτασα, δεν το χόρτασα, ακόμα δεν ξέρω...

Ένα θα σας πω, με το που τελείωσα, και βγαίνει από το δωμάτιο στο επόμενο λεπτό, φωνάζω την τσατσά και μου την ξαναφέρνει μέσα...  Double score ο δικός σου.

Έχω γράψει κριτική, θα περιμένετε να εγκριθεί, να την διαβάσετε, λέμε τώρα...
 

Keratsini7

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
25
Like
14
Πόντοι
0
Οποιος έχει 20 ευρώ για πέταμα, ας δοκιμάσει την Τζένιφερ Αγίου Πέτρου 7, δεν είναι η τοπ εμφάνιση αλλά μέσα είναι υπομονετική, ευγενική κλπ, ελεύθερο στοματικό το οποίο με έκανε να τρέμω σαν να είχα Πάρκινσον δεν ξινησε καθόλου ότι της ζήτησα, είναι μέχρι την νύχτα, από τα καλύτερα στοματικά που μου χουν κάνει, η τσατσά  χτύπησε την πόρτα μέρα τα 10 λέπτα για μερικούς, αυτά...
φίλε δουλεύει 2η βάρδια;;
 

Keratsini7

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
25
Like
14
Πόντοι
0
περασμα απο την τριπλετα της ιωαννινων για να δω απο κοντα την απιστευτη κωλαρα της ΑΝΝΑΣ που ειδα σε photo, απο το αλλο γνωστο site και επαθα λιγο εως πολυ ψωλοκαυλιαση (κουνια που με κουναγε).

για καλη μου τυχη τη βδομαδα που ειχαν απεργια τα ΜΕΣΑ ΜΑΖΙΚΗΣ... ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑΣ, το αφεντικο της πρωινης δουλειας μου ξηγηθηκε καλα και μου εδωσε το αμαξι για να γυρνοβολαω σπιτι-δουλεια (να'ναι καλα ο παιχτης και να με πληρωνει παντα, ωστε να πηγαινω και να γαμαω τα πουτανακια που θελω και μου αρεσουν, να'ναι καλα).
ετσι λοιπον ειχα το avantage να κινηθω αρκετα σε διαφορους οικους στους οποιους δεν ειχα ξαναπατησει εδω και αρκετο καιρο (π.χ. βεργας-ιωαννινων-λιοσιων κ.α.).

σε προηγουμενο post ειχα γραψει για ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ απο βεργας 6 ημιοροφο by the way, με μετριες προς καλές εντυπωσεις (θα ξανατιμηθει παντως για τελικη αποψη μετα τα ευτραπελα που ειχα).

σκαω λοιπον στην ιωαννινων και για καλη μου τυχη (2η) βρισκω parking ακριβως απ'εξω.
αυτα ειναι λεω... ξεκιναμε καλα και με καλους οιωνους (αμ δε).
πρωτη εισοδος λοιπον στο 3 αριστερα.
επαθα πλακα με το χωρο. ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ χωρος και γενικα studio φαση.
αραζω στον καναπε και περιμενω την κοπελα, η οποια ηταν νομιζω η ΕΛΕΝΗ απ'οτι ειπε η υπηρεσια.
μετα απο κανα 5αλεπτο βγαινει η τυπισσα και παθαινω ενα shock ελαφρυ.
βλεπω μια ευσωμη καθαριστρια με babydoll και λεω οκ, αντε γειααα. καταλαβαινω μια δυσανασχετηση και απο τις 2 με το που με ειδαν να σηκωνομαι στα καπακια χωρις να ρωταω προγραμμα και αλλα διαφορα, αλλα τους λεω sorry, η "κοπελα" δεν ειναι του στυλ μου απλα.
by the way, οταν δε μου κανει μια, το λεω αρκετα αυτο και μεχρι στιγμης δεν εχω αντιμετωπισει καποιο προβλημα (τα γνωστα ευτραπελα που ολοι λιγο πολυ ξερουμε, αν και με το παρουσιαστικο μου δυσκολα θα μου αντιμιλησει καποια τσατσα) μιας και φαινεται να το καταλαβαινουν.

τρωω λοιπον την πρωτη πορτα, αλλα λεω οκ μη μασας, για αλλο πουτανακι εχεις ερθει ετσι κι αλλιως... και σκαω στο 3 δεξια.
ανεβαινω τα σκαλακια και χτυπαω το κουδουνι.
-----------
ξαναχτυπαω το κουδουνι.
------------
--------------
--------------------
-----------------------
και... ξαναχτυπαω το κουδουνι.
--------------
-----------------
---------------------
------------------------
λεω ρε μαλακα τι γινεται, αφου εχει φως απ'εξω. βαζω το αυτι μου κοντα στην πορτα και ακουω ομιλιες.
αρα μεσα ειναι, τι στον μπουτσο κανει η καριολα η υπηρεσια και δεν ανοιγει ???
μετα απο κανα 2λεπτο, ανοιγει η πορτα επιτελους και παθαινω ενα shock χειροτερο απο το πρωτο.
βλεπω να μου ανοιγει ενα κοντοχοντρο mix ροφου και bulldog φορωντας ενα babydoll και αυτο (τι στον πεοντα, μαζι τα διαλεξανε???)
2 λεξεις βγηκαν απο το στομα μου.
1) ΕΣΥ
2) ΕΙΣΑΙ ?
μου λεει ναι. για ποτε εκανα μεταβολη και λακισα ουτε εγω δεν το καταλαβα.
ρε μαγκες ΕΛΕΟΣ λεμε... Ε Λ Ε Ο Σ !!!!
ΠΩΣ ΓΑΜΑΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΖΩΝΤΑΝΑ ΡΕ CΕΙΣ??? Π Ω Ω Σ ????
αλλα για να γαμησετε πρεπει να σας σηκωθει πρωτα και ξαναρωταω.
ΠΩΣ ΣΑΣ ΣΗΚΩΝΕΤΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΑΜΑΤΑ ΡΕ CΕΙΣ ???? Π Ω Ω Σ Σ Σ Σ ?????
σας βγαζω το καπελο παντως ειλικρινα, ειστε ΗΡΩΕΣ !!!

anyway, αφου τρωω και τη 2η πορτα που ηταν αλουμινιου και γερη, σκαω στον αρχικο στοχο μου.
ιωαννινων 5, με την περιφραξη που εχει.
ανεβαινω σκαλακια, χτυπαω κουδουνι, μου ανοιγουν αμεσως, περναω, βαζω νερακι απο τη μπουκαλα, αραζω καναπε και περιμενω.
και εδω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΧΩΡΟΣ επισης... να τα λεμε και αυτα.

στο 3 δεξια εννοειται οτι δεν προσεξα γιατι η εικονα ηταν λιγο... εως πολυ τρομακτικη.

σκαει η υπηρεσια και μου λεει αυτο που ηθελα να ακουσω (ευτυχως δηλαδη, δεν πηγα τζαμπα).
μου λεει εχω την ΑΝΝΑ, την ξερεις ???
οχι λεω και περιμενω να βγει να τη δω.
μετα απο κανα 10λεπτο βγαινει και μενω αναυδος.
ενω εχω πλασει στο μυαλο μου μια τρελη καυλα, milf με τρομερη κωλαρα (συμφωνα με τη photo που ειδα παντα) και η φαντασια μου οργιαζει για το τι θα κανω και πως θα τη γαμησω, σκαει η ΑΝΝΑ και με αυτο που βλεπω μου γκρεμιζει ολη την εικονα και με ριχνει 2 μετρα κατω απο τη γη.
μαγκες μιλαμε για ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΠΟΛΥΤΩΣ με την photo.
εντελως ακυρη η τυπισσα.
ακωλη και γενικα πεσμενος κωλος.. αυτο που εχει τελοσπαντων, λιγο ξενερωτη, λιγο ξινισμενη, λιγο αδιαφορη, λιγο κατι το οποιο δε μου κανει και εχω ξενερωσει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.
εχω δει και τα αλλα τα εκτροπα και εχω τρελαθει.

επι την ευκαιρια να δωσω συγχαρητηρια στον τυπο που εκανε την photo στο site.
bravo φιλε, τσιμπησα και πηγα... αλλα μεχρι εκει.

εσεις τωρα αν εχετε αλλη αποψη, μαγκια σας. εγω προτιμω (οχι eskimo) ομορφες και λεπτεπιλεπτες παρουσιες απο ολες τις ηλικιες. και πιπινια μοντελα αλλα και milf με ωραια σωματα, αλλα τετοια πραγματα, συνδρομες με national geographic και W.W.F. (οπως συνηθιζω να τα λεω χαριτολογωντας) ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.
αυτα και τελος.

p.s. : μεσα στη βδομαδα λογικα θα ξαναπαω να checkαρω καμια καινουρια (cascadeurιλικια τα λεω εγω) και θα ενημερωσω.
ερώτηση :ποιο είναι το άλλο γνωστό site??
 

Keratsini7

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
25
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπερα  :hi: Στοχευμένη επίσκεψη για Χριστίνα ελληνοουκρανεζα έλειπε είχε περίοδο. Στη θέση της ήταν η μαρινα απο ρωσια. πρόγραμμα, τα πάντα όλα χωρίς πρωκτικό. πέρασα ενώ είχε άλλα δυο δωμάτια γεμάτα.δοκιμάστηκε με πολύ καλές εντυπώσεις.την ιδρώνει την φανέλα χωρίς να κλέβει.Θα ξανάτιμηθεί...  μετά πέρασα κ απο φωκαιας 17 να δω την Ρωξάνη .πιπινακι με ωραίο κωλαράκι.θα δοκιμαστεί τις επόμενες μέρες,απο δωμάτιο σε δωμάτιο ήταν , η άλλη κοπέλα μια νταρντάνα βαραγε μύγες    :hi: 
φίλε το Μαρινακι έχει δοκιμαστεί, είναι πολύ καλή στο δωμάτιο σε όλα θετική και σε ανεβάζει απίστευτα!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom