Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 130 άτομα (13 μέλη και 117 επισκέπτες)

ThE

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2005
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
63
Πόντοι
0
Παρεμπιμπτόντως...

Για την Σοφία από Ιάσωνος 19Α (όροφος), υπάρχουν φήμες ότι δουλεύει σε κάποιον οίκο ανοχής της περιοχής οδού Φυλής ή Αχαρνών.  :boobies:

Την Σοφία πάντως, την πέτυχα στο Ιάσωνος 19Α (πάνω) την Δευτέρα το απόγευμα. Πρέπει να δούλευε διπλοβάρδια και μου είπε ότι από την Τετάρτη (δηλαδή σήμερα), δε θα δούλευε για καμιά εβδομάδα.

Δεν ανέφερε για κανένα άλλο σπίτι. Ίσα-ίσα που έλεγε πάλι ότι σε λίγο θα φτιάξουν αυτό που είναι τώρα, θα βάλουν πλακάκια, θα το κάνουν καινούργιο κτλ. Η αλήθεια είναι ότι το οίκημα είναι σε επίπεδο χοιροστασίου, αλλά ακόμα και να το φτιάξουν αυτό, είναι ο μέσος θαμώνας του Μεταξουργείου που δε φτιάχνεται με τίποτα...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Την [size=12pt]Σοφία πάντως, την πέτυχα στο Ιάσωνος 19Α (πάνω) την Δευτέρα το απόγευμα. Πρέπει να δούλευε διπλοβάρδια και μου είπε ότι από την Τετάρτη (δηλαδή σήμερα), δε θα δούλευε για καμιά εβδομάδα[/size].

Δεν ανέφερε για κανένα άλλο σπίτι. Ίσα-ίσα που έλεγε πάλι ότι σε λίγο θα φτιάξουν αυτό που είναι τώρα, θα βάλουν πλακάκια, θα το κάνουν καινούργιο κτλ. Η αλήθεια είναι ότι το οίκημα είναι σε επίπεδο χοιροστασίου, αλλά ακόμα και να το φτιάξουν αυτό, είναι ο μέσος θαμώνας του Μεταξουργείου που δε φτιάχνεται με τίποτα...

Θα ήταν χρήσιμο αν το είχες ήδη γράψει, ώστε να την έβρισκαν ορισμένοι συνάδελφοι που της έχουν "αδυναμία"...  :thumbsup:

Προσωπικά δεν είναι του γούστου μου αλλά αντικειμενικά είναι ωραία και παρέχει καλές υπηρεσίες στο δωμάτιο, σύμφωνα με απόψεις αρκετών συναδέλφων.

Παρεμπιμπτόντως

με όλο τον σεβασμό θα ήθελα την γνώμη σου αν απορρίπτεις συνολικά το Μεταξουργείο...  :cool2:
 

maria-brasil

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
122
Like
0
γεια σας παιδια!!!! τι κανετε? οπως σας ειπα και εχθες  και ξανα ενημερωνω η Σιμονε η βραζιλιανα θα βρισκεται στο Αλκιβιαδου 16Γ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΡΕΛΛΑ... ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ....!!!!! :boobies: :boobies: :boobies:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
γεια σας παιδια!!!! τι κανετε? οπως σας ειπα και εχθες  και ξανα ενημερωνω η Σιμονε η βραζιλιανα θα βρισκεται στο Αλκιβιαδου 16Γ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΡΕΛΛΑ... ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ....!!!!! :boobies: :boobies: :boobies:

το αλκιβιαδου μας τα χαλαει λιγο καθοτι εχομεν ασχημες εμπειριες απο εκει,αλλα αμα ειναι για τη σιμονε θα το σκεφτουμε καλυτερα. :think:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Περιμενα καιρο να επιστρεψει η Σιμονα οποτε σημερα δεν εχασα ευκαιρια  :rockon:
Δυναμη οπως παντα η Βραζιλιαναρα και τα δωματια πεντακαθαρα κατι που δεν περιμενα η αληθεια ειναι!!
 

maria-brasil

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
122
Like
0
Περιμενα καιρο να επιστρεψει η Σιμονα οποτε σημερα δεν εχασα ευκαιρια  :rockon:
Δυναμη οπως παντα η Βραζιλιαναρα και τα δωματια πεντακαθαρα κατι που δεν περιμενα η αληθεια ειναι!!
ενημερωθηκαμε αγαπητε piatsa.... εννοειται οτι οπου βρισκεται το σιμονακι δεν γινεται να μην ειναι καθαρος ο χωρος..... Το διαπιστωσεσ αλλοστε.... και εννοειται οτι οποιοσ την τιμηση δεν βγαινει  ποτε ανικανοποιητος....... :boobies: :boobies: :boobies:
 

juninio

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
85
Κριτικές
70
Like
0
Πόντοι
80
Περιμενα καιρο να επιστρεψει η Σιμονα οποτε σημερα δεν εχασα ευκαιρια  :rockon:
Δυναμη οπως παντα η Βραζιλιαναρα και τα δωματια πεντακαθαρα κατι που δεν περιμενα η αληθεια ειναι!!
Ξερεις αν δουλευει πρωι η απογευμα?
 

maria-brasil

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
122
Like
0
[quote author=pathos gia ta temachia link=topi=26.msg1003626#msg1003626 date=1236805863]
το αλκιβιαδου μας τα χαλαει λιγο καθοτι εχομεν ασχημες εμπειριες απο εκει,αλλα αμα ειναι για τη σιμονε θα το σκεφτουμε καλυτερα. :think:
[/quote]ισως  εχες δικαιο εχει παρεξηγηθη λιγο η συγκεκριμενη περιοχη αλλα αλλαζουν τα πραγματα. γιαυτο μην το σκεφτεσαι αλλο σηκω πλυσου ντυσου γινε πιο ομορφοσ απο οτι εισαι και πηγαινε να βρεις τη Σιμονε  :boobies: :boobies:
 

juninio

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
85
Κριτικές
70
Like
0
Πόντοι
80
καλο μου αγορι δουλευει μονο απογευμα...... μην την χασειςςςςς......... θα σε περιμενει...... :rockon:
αυριο κιολας θα παω.Εχω ακουσει τοσα κα τοσα για αυτην που πρεπει να δοκιμασω κι εγω
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
746
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
D
αυριο κιολας θα παω.Εχω ακουσει τοσα κα τοσα για αυτην που πρεπει να δοκιμασω κι εγω
>:(DΩΡΑ και Τζωρτζια ειχε το μενου λοιπον αλλα με αδειο στομαχι εφυγες κριμα...κατι τετοιες σε κανουν να κοψεις το σπορ για λιγο καιρο
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
ρε παιδιά τι λετε για φωκαίας 24 για κάποια αφροηλιάνα που δίνει και κώλο και κάνει και γερό γαμήσι?
πως είναι στήν εμφάνιση ?και αν ξέρετε και ώρες!!
επισης τα δυο στο 27 φώκαίας πανω και κάτω που δίνουν και κώλο τι ΄λενε? :helpplea:
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Η τσάρκα με τους συντρόφους Πίτσι και Σεβαλιέρ Φιντέλ έφτανε στο τέλος της.. Όντας φουλ καυλωμένος έπρεπε να αδειάσω στα γρήγορα τα φρουδικά υγρά που με βασάνιζαν!.. Το Κολωνού 47 με τα 10 ευρώ,κοψοχρονιά δηλαδή, ήταν η ιδανική λύση για τη δουλειά μου που έπρεπε να γίνει.. το συντομότερο δυνατό! Βάρδια μετά τις 23.00 είχε μια, συμπαθητική μεν αλλά νωχελική δε, ύπαρξη του Σιρόκου την οποία την είχανε βαπτίσει Χριστίνα (συνηθισμένο νιγηριανό όνομα :grin: )

Μπαίνω στο δωμάτιο και περιμένω κοιτάζοντας το κομοδίνο με το ενσωματωμένο ραδιόφωνάκι από περασμένες δεκαετίες από αυτά που βλέπεις πεταμένα δίπλα από κάδους μαζί με τα υπόλοιπα μουχλιασμένα έπιπλα του σπιτιού(πιθανόν να το'χαν καβατζώσει και από 'κει) Μόλις έρχεται η κοπέλα τις αρχίζω τα λίγα νιγηριανά που ήξερα ενώ χαμογέλαγε, για να έχω την εντύπωση ότι με συμπάθησε προφανώς. Είναι από τις γνωστές "πουτανιές" όπως το "έκις πολί μεγκάλο πούτσα" που συνήθως ακολουθεί η απάντηση μου "κι εσύ έχει αρχές καταρράκτη" με χιουμοριστική διάθεση πάντα.. τέλος πάντων, σύντομος πεοθηλασμός, γύρισμα κανονικά και στα 4 και εντός ολίγων λεπτών πρόσφερα ικανοποίηση σε άλλη μια κοπέλα ..Τα υγρά φύγανε σχεδόν τηλεπαθητικά μιας που δεν είχα πιτσιλίσει πρόσφατα.

Γενικά, οι υπηρεσίες ήταν υπαλλήλου ΔΟΥ στο τέλος της βάρδιας και θα το πρότεινα μόνο για ένα πιτσίλισμα προθέρμανσης πριν την κυρίως τσάρκα λόγω και της χαμηλής τιμής που ισούται με μια πίτσα οικογενιακού μεγέθους.. Τι πίτσα , τι πούτσα άλλωστε .. ;) 
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Η τσάρκα με τους συντρόφους Πίτσι και Σεβαλιέρ Φιντέλ έφτανε στο τέλος της.. Όντας φουλ καυλωμένος έπρεπε να αδειάσω στα γρήγορα τα φρουδικά υγρά που με βασάνιζαν!.. Το Κολωνού 47 με τα 10 ευρώ,κοψοχρονιά δηλαδή, ήταν η ιδανική λύση για τη δουλειά μου που έπρεπε να γίνει.. το συντομότερο δυνατό! Βάρδια μετά τις 23.00 είχε μια, συμπαθητική μεν αλλά νωχελική δε, ύπαρξη του Σιρόκου την οποία την είχανε βαπτίσει Χριστίνα (συνηθισμένο νιγηριανό όνομα :grin: )

Μπαίνω στο δωμάτιο και περιμένω κοιτάζοντας το κομοδίνο με το ενσωματωμένο ραδιόφωνάκι από περασμένες δεκαετίες από αυτά που βλέπεις πεταμένα δίπλα από κάδους μαζί με τα υπόλοιπα μουχλιασμένα έπιπλα του σπιτιού(πιθανόν να το'χαν καβατζώσει και από 'κει) Μόλις έρχεται η κοπέλα τις αρχίζω τα λίγα νιγηριανά που ήξερα ενώ χαμογέλαγε, για να έχω την εντύπωση ότι με συμπάθησε προφανώς. Είναι από τις γνωστές "πουτανιές" όπως το "έκις πολί μεγκάλο πούτσα" που συνήθως ακολουθεί η απάντηση μου "κι εσύ έχει αρχές καταρράκτη" με χιουμοριστική διάθεση πάντα.. τέλος πάντων, σύντομος πεοθηλασμός, γύρισμα κανονικά και στα 4 και εντός ολίγων λεπτών πρόσφερα ικανοποίηση σε άλλη μια κοπέλα ..Τα υγρά φύγανε σχεδόν τηλεπαθητικά μιας που δεν είχα πιτσιλίσει πρόσφατα.

Γενικά, οι υπηρεσίες ήταν υπαλλήλου ΔΟΥ στο τέλος της βάρδιας και θα το πρότεινα μόνο για ένα πιτσίλισμα προθέρμανσης πριν την κυρίως τσάρκα λόγω και της χαμηλής τιμής που ισούται με μια πίτσα οικογενιακού μεγέθους.. Τι πίτσα , τι πούτσα άλλωστε .. ;) 
Υπάρχουν και με 10?
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Ναι αρίσταρχε.. τα δύο μπουρδέλα στην Κολωνού 47 συνεργάζονται και έχουν τιμή 10€.. τα υπόλοιπα έχουν 15€ κατά κύριο λόγο.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
Η τσάρκα με τους συντρόφους Πίτσι και Σεβαλιέρ Φιντέλ έφτανε στο τέλος της.. Όντας φουλ καυλωμένος έπρεπε να αδειάσω στα γρήγορα τα φρουδικά υγρά που με βασάνιζαν!.. Το Κολωνού 47 με τα 10 ευρώ,κοψοχρονιά δηλαδή, ήταν η ιδανική λύση για τη δουλειά μου που έπρεπε να γίνει.. το συντομότερο δυνατό! Βάρδια μετά τις 23.00 είχε μια, συμπαθητική μεν αλλά νωχελική δε, ύπαρξη του Σιρόκου την οποία την είχανε βαπτίσει Χριστίνα (συνηθισμένο νιγηριανό όνομα :grin: )

Μπαίνω στο δωμάτιο και περιμένω κοιτάζοντας το κομοδίνο με το ενσωματωμένο ραδιόφωνάκι από περασμένες δεκαετίες από αυτά που βλέπεις πεταμένα δίπλα από κάδους μαζί με τα υπόλοιπα μουχλιασμένα έπιπλα του σπιτιού(πιθανόν να το'χαν καβατζώσει και από 'κει) Μόλις έρχεται η κοπέλα τις αρχίζω τα λίγα νιγηριανά που ήξερα ενώ χαμογέλαγε, για να έχω την εντύπωση ότι με συμπάθησε προφανώς. Είναι από τις γνωστές "πουτανιές" όπως το "έκις πολί μεγκάλο πούτσα" που συνήθως ακολουθεί η απάντηση μου "κι εσύ έχει αρχές καταρράκτη" με χιουμοριστική διάθεση πάντα.. τέλος πάντων, σύντομος πεοθηλασμός, γύρισμα κανονικά και στα 4 και εντός ολίγων λεπτών πρόσφερα ικανοποίηση σε άλλη μια κοπέλα ..Τα υγρά φύγανε σχεδόν τηλεπαθητικά μιας που δεν είχα πιτσιλίσει πρόσφατα.

Γενικά, οι υπηρεσίες ήταν υπαλλήλου ΔΟΥ στο τέλος της βάρδιας και θα το πρότεινα μόνο για ένα πιτσίλισμα προθέρμανσης πριν την κυρίως τσάρκα λόγω και της χαμηλής τιμής που ισούται με μια πίτσα οικογενιακού μεγέθους.. Τι πίτσα , τι πούτσα άλλωστε .. ;) 

Ρεσπέκτ στον μέγιστο πορνορεπόρτερ, θηρευτή άτακτων γαζέλων και γητευτή της παρακμής Gangsta!!!!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom