Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 137 άτομα (14 μέλη και 123 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
εχει καταντησει λιγο δικτατορια το σαιτ.οταν σας ειχαν κλεισει διαμαρτυροσασταν.τωρα οτι παθατε το κανετε.εχουμε δημοκρατια.αν ξανασβηστει μηνυμα μελους να περιμενετε το οτιδηποτε.και ειδικα αν δεν ειναι υβριστικο το μηνυμα.

Δε σου απαγόρεψε κάποιος να γράφεις. Αλλά να γράφεις εκεί που πρέπει. Εδώ είναι θρεντ για ενημερώσεις. Φυσικά και θα σβήνονται και μηνύματα και οτιδήποτε αν κριθεί ότι πρέπει και δε θα εννοείται ότι δε θα ζητήσουμε την άδεια κανενός για να το κάνουμε.
Το σάιτ - και κάθε σάιτ δεν είναι ελεύθερο. Κάποιος πληρώνει πολλές χιλιάδες ευρώ το μήνα για να μπορούν άλλο να έχουν τη δυνατότητα να γράφουν τις απόψεις τους. Επομένως θα σεβαστείς τους όρους που βάζουν. Άμα δε σου αρέσει, βάλε από την τσέπη σου μερικές χιλιάδες ευρώ , άνοιξε το σάιτ σου και γράφε ότι νομίζεις και όπως νομίζεις.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
βάλε από την τσέπη σου μερικές χιλιάδες ευρώ , άνοιξε το σάιτ σου και γράφε ότι νομίζεις και όπως νομίζεις.

Εντάξει μην υπερβάλουμε,δε χρειάζονται χιλιάδες ευρώ,αρκούν 1000 ευρώ,για ένα φόρουμ.Το θέμα είναι ποιος θα μπαίνει!Το παρόν φόρουμ μπορεί να έχει υψηλά κόστη λόγω των αναγκών του.Χώρος για ανέβασμα αρχείων,bandwidth κλπ.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Δεν γνώριζα ότι απαιτούνται χρήματα (έξοδα) για να λειτουργήσει ένα φόρουμ ...

Θεωρούσα ότι έχει (πιθανόν) μόνο έσοδα :dunno:

Με βάση αυτό το στοιχείο, μπορούν να αιτιολογηθούν ορισμένα γεγονότα=ποστς (κάπου αλλού), αλλά δεν μπορούν να δικαιολογηθούν... :cool2:

Χρειάζονται πολλά λεφτά.Όσο περισσότερα μέλη τόσο πιο μεγάλες ανάγκες για εξοπλισμό έχεις.Εγώ για τη σελίδα μου πληρώνω 30€ το τρίμηνο,αλλά κάθε μέρα έχω περίπου 150 επισκέψεις.Το bourdela μπορεί να έχει και 3000 μοναδικές την ημέρα,αυτό σημαίνει ότι τρώγεται bandwidth.Μόνο οι φωτογραφίες που ανεβαίνουν και κατεβαίνουν από τα μέλη τερματίζει.Ίσως όμως από τις διαφημίσεις να καλύπτει ένα μεγάλο ποσό,αλλά δεν ισχύει για όλα τα φόρουμ.Τα περισσότερα είναι "μέσα",αλλά το μεράκι των παιδιών που τα έχουν τα σώνει.Γι'αυτό κάντε και κανά κλικ σε διαφημίσεις που έχουν να βγαίνει κανά έξοδο  ;)
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Παιδιά το θρεντ είναι για ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ!
 

Επισκέπτης
Ναὶ καὶ αὐτὲς ἔρχονται μὲ τὸ σταγονόμετρον τελευταίως.
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
746
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
έχετε δίκιο! δεν μπορεί ένα θρεντ να έχει φτάσει τις 800 σελίδες και από αυτές οι μισές και παραπάνω να είναι πλάκα μεταξύ μας και όχι ενημερώσεις. για την ... πλάκα ας γίνει άλλο θρεντ. εδώ για να βρεις πληροφορίες χρειάζεσαι μέρες για να δεις τις σελίδες!!!
 

juninio

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
85
Κριτικές
70
Like
0
Πόντοι
80
D >:(DΩΡΑ και Τζωρτζια ειχε το μενου λοιπον αλλα με αδειο στομαχι εφυγες κριμα...κατι τετοιες σε κανουν να κοψεις το σπορ για λιγο καιρο
πιστευω να ρεφαρω σημερα...
 

ThE

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2005
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
63
Πόντοι
0
Παρεμπιμπτόντως

με όλο τον σεβασμό θα ήθελα την γνώμη σου αν απορρίπτεις συνολικά το Μεταξουργείο...  :cool2:

Σόρρυ για το καθυστερημένο της απάντησης, αλλά μόλις τώρα είδα το ποστ σου.

Λοιπόν, για κάποιο ανεξιχνίαστο λόγο εξακολουθώ να πηγαίνω στο Μεταξουργείο, και δεν το απορρίπτω, ακόμα και αν πολλές φορές αναρωτιέμαι και εγώ ο ίδιος το γιατί... Σημειώνω ότι η επίσκεψη κατά 95% ισοδυναμεί με κατάθεση.

Είναι κάποιες φορές που κάθομαι στο σαλόνι, σε κάποιο από αυτά τα ανεκδιήγητα σπίτια του Μεταξουργείου, περιμένοντας να δω την κοπέλα και περιστοιχισμένος από το πλήρες καστ του φιλμ “Salaam Bombay”, και παρακολουθώντας κάπως αποστασιοποιημένα το όλο σκηνικό, γελάω με τον εαυτό μου. Τέτοιες άκρως σουρρεάλ καταστάσεις, ούτε περιγράφονται, ούτε μεταφέρονται –βιώνονται μόνο.

Κάτι λίγα σπίτια, πάντως, είναι κάπως πιο “προσεγμένα” (χωρίς να μιλάμε σε καμιά περίπτωση και για το Μπάκιγχαμ) και με κάποια στοιχειώδη προσπάθεια βρίσκεις 1-2 καλές κοπέλες. Τρανό παράδειγμα η Σοφία που τώρα δουλεύει στο Ιάσωνος 19Α (πάνω) και που για μένα αξίζει πραγματικά, αν και της ίδιας -ειλικρινά- δε της αξίζει το Μεταξουργείο...

Βάλε τώρα και ότι τη βγάζεις στο τσέτουλο, με ένα 30άρι για μια διπλή κατάθεση (λες τι ψυχή έχουν 15 ευρώ), συν το ότι και στη Φυλής βαριέσαι όλο τα ίδια και τα ίδια, ε λες δε ρίχνω μια βόλτα και προς πλατεία Καραϊσκάκη και όπως κάτσει το ζάρι...

Δε χρειάζεται να το ψυχαναλύσεις και σε τεράστιο βάθος, με 5-10 πελατάκια σαν κι εμένα θα τα κονομούσε μια χαρά ένας καλός γιατρουλάκος, αλλά εγώ προτιμώ να τα κάνω  δωρεά στο ταμείο για τη στήριξη και προικοδότηση, απόρων ανατολικών κορασίδων.
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
121
Πόντοι
6.045
Σόρρυ για το καθυστερημένο της απάντησης, αλλά μόλις τώρα είδα το ποστ σου.

Λοιπόν, για κάποιο ανεξιχνίαστο λόγο εξακολουθώ να πηγαίνω στο Μεταξουργείο, και δεν το απορρίπτω, ακόμα και αν πολλές φορές αναρωτιέμαι και εγώ ο ίδιος το γιατί... Σημειώνω ότι η επίσκεψη κατά 95% ισοδυναμεί με κατάθεση.

Είναι κάποιες φορές που κάθομαι στο σαλόνι, σε κάποιο από αυτά τα ανεκδιήγητα σπίτια του Μεταξουργείου, περιμένοντας να δω την κοπέλα και περιστοιχισμένος από το πλήρες καστ του φιλμ “Salaam Bombay”, και παρακολουθώντας κάπως αποστασιοποιημένα το όλο σκηνικό, γελάω με τον εαυτό μου. Τέτοιες άκρως σουρρεάλ καταστάσεις, ούτε περιγράφονται, ούτε μεταφέρονται –βιώνονται μόνο.

Κάτι λίγα σπίτια, πάντως, είναι κάπως πιο “προσεγμένα” (χωρίς να μιλάμε σε καμιά περίπτωση και για το Μπάκιγχαμ) και με κάποια στοιχειώδη προσπάθεια βρίσκεις 1-2 καλές κοπέλες. Τρανό παράδειγμα η Σοφία που τώρα δουλεύει στο Ιάσωνος 19Α (πάνω) και που για μένα αξίζει πραγματικά, αν και της ίδιας -ειλικρινά- δε της αξίζει το Μεταξουργείο...

Βάλε τώρα και ότι τη βγάζεις στο τσέτουλο, με ένα 30άρι για μια διπλή κατάθεση (λες τι ψυχή έχουν 15 ευρώ), συν το ότι και στη Φυλής βαριέσαι όλο τα ίδια και τα ίδια, ε λες δε ρίχνω μια βόλτα και προς πλατεία Καραϊσκάκη και όπως κάτσει το ζάρι...

Δε χρειάζεται να το ψυχαναλύσεις και σε τεράστιο βάθος, με 5-10 πελατάκια σαν κι εμένα θα τα κονομούσε μια χαρά ένας καλός γιατρουλάκος, αλλά εγώ προτιμώ να τα κάνω  δωρεά στο ταμείο για τη στήριξη και προικοδότηση, απόρων ανατολικών κορασίδων.

Καλα τα λες νέε και ευγε για τις επιλογές σου.
Δείχνει νάσαι νέος μορφωμένος αν και ενας υφέρπων ρατσισμός σου ξεφευγει.Καλα καμεις και αιμοδοτείς το Μετάξι κι ακόμα καλυτερα που δε ντρέπεσαι γι αυτο.Θα συμφωνήσω μαζι σου στο κεφι που υπαρχει διαχυτο μεταξυ αμηχανίας,τσιγάρων και στρατιωτικών αστείων στο φουαγιέ των Ναϊσκων.Κι οι Ιέρειες συχνά αξίζουν μακράν περισσότερο απ τις μαλακισμενες με τα πτυχία-ταγεράκια,που αξιολογουν το μίζερο μουνι τους σε ευθεία αναλογία με το πόσο κοστισε τ μεταπτυχιακό τους.
 

grhgorhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
...Κι οι Ιέρειες συχνά αξίζουν μακράν περισσότερο απ τις μαλακισμενες με τα πτυχία-ταγεράκια,που αξιολογουν το μίζερο μουνι τους σε ευθεία αναλογία με το πόσο κοστισε τ μεταπτυχιακό τους.
Respect :thumbsup:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
πολλες φορες στο μεταξι πηγαινω για το σουρεαλ και το underground της βολτας ειναι κατι σαν φτηνο ναρκωτικο που καποιες φορες εχει τη  γλυκα του. :grin:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΦΥΛΗΣ

Βραδινή βάρδια στις 12/03/2009

...γύρω στις 19.30΄

www.smilies.4-user.de] [/url]

Φυλής 134Β υπόγειο
:sunglasses:
Καμέλια μελαχρινή με κοντά ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους, 20-22 ετών, μέτρια βυζιά, σχετικά κοντή, αλλά αθώο παρουσιαστικό και σώμα σε ανάπτυξη

Φυλής 134Α ισόγειο
:sunglasses:
Ναταλία καστανή με κοντά ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους, ψηλή, 23-26 ετών, λεπτή χωρίς ιδιαίτερη θηλυκότητα στο σώμα και στο πρόσωπο

Φυλής 134 όροφος
:boobies:
νέα κοπέλα, μελαχρινή με σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους, 22-24 ετών, ψηλή λεπτή με υπέροχες θηλυκές καμπύλες, μέτρια βυζιά αλλά ωραίο έκφυλο πρόσωπο…

Φυλής 109 ισόγειο
:)
κάποια ρωσσιδο-βουλγαρο-πολωνέζα από Διδύμου, 23-25 ετών, καστανή με κοντά μαλλιά καρέ, λίγο γεματούλα με διακριτές καμπύλες, χορταστικά βυζιά και υπέροχο στρουμπουλό κώ(ο)λο

Φυλής 109 όροφος
:rolleyes:
Έλλη (νομίζω) ξανθιά με σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους, 27-30 ετών, λίγο γεματούλα, ψιλό-αλλήθωρη και αμέτρητο χαμόγελο ως παραπλάνηση

Φυλής 92
:)
Αλεξάνδρα καστανή με μαλλιά μέχρι τους ώμους, 22-24 ετών, κοντή λεπτή, με σκουλαρίκι στην γλώσσα και αμαρτωλές διαθέσεις

Μονής Προδρόμου 16
:sunglasses:
Άννα ξανθιά με ποστίς μέχρι τους ώμους, συμπαθητικό έως αθώο (προς το παρόν) πρόσωπο, καλούτσικο σώμα και τον Αναστάση στην υπηρεσία να προσπαθεί για το καλύτερο

Φυλής 86 ισόγειο
;)
Κάρμεν μελαχρινή τσιγγανο – Βουλγάρα από Φωκαίας, 20-22 ετών, με μαλλιά μέχρι την μέση, έκφυλο πρόσωπο, προκλητικό σώμα …η τσατσά όλο δηλητήριο

Φυλής 80
;)
Άννα ξανθιά με κοντά μαλλιά μπούκλες, 20-22 ετών(?), λεπτή με καμπύλες, πονηρό βλέμμα όλο υπόσχεση και πολύ περισσότερα εντός του δωματίου σύμφωνα με εκτιμήσεις αρκετών συναδέλφων

Φυλής 71 ισόγειο
:rockon:
Νέλλη με δύο (λ) και δύο στο πρόγραμμα της, ξανθιά με μακριά μαλλιά πλέον (extensions), πολύ ωραίο σώμα και προκλητικό πρόσωπο, ζωγραφισμένο tattoo στην μέση και την τσατσά Εύα να ζωγραφίζει προλόγους καθοδηγώντας την Νέλλη σε πολύ καλές υπηρεσίες εντός του δωματίου

Φυλής 59 ισόγειο
:)
Σακίρα από Μονής Προδρόμου, μελαχρινή με μακριά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, ψηλή λεπτή με θηλυκό σώμα και πονηρό πρόσωπο

Φυλής 66
:o
κάποιο μελαχρινό καμπουροειδές και όχι αιλουροειδές με ασαφές και αβάσιμο βλέμμα, 22-24 ετών, κοντή λεπτή με ανύπαρκτα βυζιά και εξαφανισμένο κώ(ο)λο

Φωκαίας 27 ισόγειο
:)
Βιολέτα μελαχρινή Ρουμάνα με μακριά μαλλιά μέχρι την μέση, κοντή λεπτή, με καμπύλες αλλά μικρά βυζιά και άπειρη

Φωκαίας 25
:think:
κάποια καστανή, τίποτε το άσχημο αλλά (το χειρότερο) τίποτε το ενδιαφέρον

Φωκαίας 24 Λαβύρινθος
;)
ωραία καστανή με σπαστά μαλλιά μέχρι την μέση, μαύρα εσώρουχα και καλτσοδέτες στα ωραία της μπούτια, θηλυκό σώμα και προκλητικό πρόσωπο

Φωκαίας 19
:)
μελαχρινή Αλβανέζα με απεριόριστες καμπύλες, υπερ-χορταστικό κώ(ο)λο, μαλλιά σπαστά μέχρι τις πλάτες και υπαίθριο ύφος

Φωκαίας 17 όροφος
;)
καυλιάρα μελαχρινή με κοντά σπαστά μαλλιά καρέ, πονηρό ωραίο πρόσωπο, χορταστικές καμπύλες, υποέροχο κώ(ο)λο και αμαρτωλό περπάτημα στο σαλόνι.

Φωκαίας 17 ισόγειο
;)
Μαρία (νομίζω?) από Φωκαίας 27 (όροφος), μελαχρινή με πολύ ωραίο θηλυκό σώμα, ωραία βυζιά και πεταχτό κώ(ο)λο, πονηρό πρόσωπο


 

maria-brasil

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
122
Like
0
ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΦΥΛΗΣ

Βραδινή βάρδια στις 12/03/2009

...γύρω στις 19.30΄

www.smilies.4-user.de] [/url]

Φυλής 134Β υπόγειο
:sunglasses:
Καμέλια μελαχρινή με κοντά ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους, 20-22 ετών, μέτρια βυζιά, σχετικά κοντή, αλλά αθώο παρουσιαστικό και σώμα σε ανάπτυξη

Φυλής 134Α ισόγειο
:sunglasses:
Ναταλία καστανή με κοντά ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους, ψηλή, 23-26 ετών, λεπτή χωρίς ιδιαίτερη θηλυκότητα στο σώμα και στο πρόσωπο

Φυλής 134 όροφος
:boobies:
νέα κοπέλα, μελαχρινή με σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους, 22-24 ετών, ψηλή λεπτή με υπέροχες θηλυκές καμπύλες, μέτρια βυζιά αλλά ωραίο έκφυλο πρόσωπο…

Φυλής 109 ισόγειο
:)
κάποια ρωσσιδο-βουλγαρο-πολωνέζα από Διδύμου, 23-25 ετών, καστανή με κοντά μαλλιά καρέ, λίγο γεματούλα με διακριτές καμπύλες, χορταστικά βυζιά και υπέροχο στρουμπουλό κώ(ο)λο

Φυλής 109 όροφος
:rolleyes:
Έλλη (νομίζω) ξανθιά με σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους, 27-30 ετών, λίγο γεματούλα, ψιλό-αλλήθωρη και αμέτρητο χαμόγελο ως παραπλάνηση

Φυλής 92
:)
Αλεξάνδρα καστανή με μαλλιά μέχρι τους ώμους, 22-24 ετών, κοντή λεπτή, με σκουλαρίκι στην γλώσσα και αμαρτωλές διαθέσεις

Μονής Προδρόμου 16
:sunglasses:
Άννα ξανθιά με ποστίς μέχρι τους ώμους, συμπαθητικό έως αθώο (προς το παρόν) πρόσωπο, καλούτσικο σώμα και τον Αναστάση στην υπηρεσία να προσπαθεί για το καλύτερο

Φυλής 86 ισόγειο
;)
Κάρμεν μελαχρινή τσιγγανο – Βουλγάρα από Φωκαίας, 20-22 ετών, με μαλλιά μέχρι την μέση, έκφυλο πρόσωπο, προκλητικό σώμα …η τσατσά όλο δηλητήριο

Φυλής 80
;)
Άννα ξανθιά με κοντά μαλλιά μπούκλες, 20-22 ετών(?), λεπτή με καμπύλες, πονηρό βλέμμα όλο υπόσχεση και πολύ περισσότερα εντός του δωματίου σύμφωνα με εκτιμήσεις αρκετών συναδέλφων

Φυλής 71 ισόγειο
:rockon:
Νέλλη με δύο (λ) και δύο στο πρόγραμμα της, ξανθιά με μακριά μαλλιά πλέον (extensions), πολύ ωραίο σώμα και προκλητικό πρόσωπο, ζωγραφισμένο tattoo στην μέση και την τσατσά Εύα να ζωγραφίζει προλόγους καθοδηγώντας την Νέλλη σε πολύ καλές υπηρεσίες εντός του δωματίου

Φυλής 59 ισόγειο
:)
Σακίρα από Μονής Προδρόμου, μελαχρινή με μακριά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, ψηλή λεπτή με θηλυκό σώμα και πονηρό πρόσωπο

Φυλής 66
:o
κάποιο μελαχρινό καμπουροειδές και όχι αιλουροειδές με ασαφές και αβάσιμο βλέμμα, 22-24 ετών, κοντή λεπτή με ανύπαρκτα βυζιά και εξαφανισμένο κώ(ο)λο

Φωκαίας 27 ισόγειο
:)
Βιολέτα μελαχρινή Ρουμάνα με μακριά μαλλιά μέχρι την μέση, κοντή λεπτή, με καμπύλες αλλά μικρά βυζιά και άπειρη

Φωκαίας 25
:think:
κάποια καστανή, τίποτε το άσχημο αλλά (το χειρότερο) τίποτε το ενδιαφέρον

Φωκαίας 24 Λαβύρινθος
;)
ωραία καστανή με σπαστά μαλλιά μέχρι την μέση, μαύρα εσώρουχα και καλτσοδέτες στα ωραία της μπούτια, θηλυκό σώμα και προκλητικό πρόσωπο

Φωκαίας 19
:)
μελαχρινή Αλβανέζα με απεριόριστες καμπύλες, υπερ-χορταστικό κώ(ο)λο, μαλλιά σπαστά μέχρι τις πλάτες και υπαίθριο ύφος

Φωκαίας 17 όροφος
;)
καυλιάρα μελαχρινή με κοντά σπαστά μαλλιά καρέ, πονηρό ωραίο πρόσωπο, χορταστικές καμπύλες, υποέροχο κώ(ο)λο και αμαρτωλό περπάτημα στο σαλόνι.

Φωκαίας 17 ισόγειο
;)
Μαρία (νομίζω?) από Φωκαίας 27 (όροφος), μελαχρινή με πολύ ωραίο θηλυκό σώμα, ωραία βυζιά και πεταχτό κώ(ο)λο, πονηρό πρόσωπο
γεια σου ειμαι η μαρια η φιλη της.... βραζιλ.....δεν ξερω αμα με θυμασαι αλλα νομιζω οτι στην ενημερωσει σου ξεχασες να γραψεις κατι......χαχαχαχα :boobies: :boobies:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Οπως παντα σωστοτατος ο συναγωνιστης Farkeli  :thumbsup: :thumbsup:
Mιας και ημουνα στον τιμημενο δρομο το απογευματακι να προσθεσω καποια σχολιακια για τις κοπελες... :grin:
Φυλης92
Αλεξανδρα..Κοντο καστανο μετριο ξεκωλο το οποιο μοιαζει απο την συμπεριφορα της στο σαλονι να εχει τα φοντα να γινει πουταναρα..
Φυλης71 ισογειο
Νελλυ...η οποια βγαινει πλεον με διχτυ το οποιο εξαφανιζει ως δια μαγειας οταν σαλοναρει και μενει τσιτσιδη!! 
Τι να λεμε...ειναι κορμαρα η ξανθομουναρα!!
Φυλης54 ισογειο
Ενα μαυρομαλλικο ψευτοτσουλακι που Βανεσσιζει στην φατσα....εχω υποψιες οτι μπορει να ειναι καλο μεσα!
Φυλης54πανω
Ξανθια με λεπτο κορμακι και ωραιο βυζι με ρωγα πυραυλακατο!Νεο κοριτσι με προοπτικες!!
Φυλης59 ισογειο
Δεν μας χεζεις ρε Σακιρα!!No Vanessa No Party!!
Φυλης59 πανω
Ιζαμπελλα...ενα μελαχρινο της σειρας!
Φυλης84 ισογειο
Αννα η Ποντικοπολωνεζα!
Φυλης86 πανω
Αμαντα...η ξανθια με το περιεργο καρε!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
γεια σου ειμαι η μαρια η φιλη της.... βραζιλ.....δεν ξερω αμα με θυμασαι αλλα νομιζω οτι στην ενημερωσει σου ξεχασες να γραψεις κατι......χαχαχαχα :boobies: :boobies:

και εσύ από Βραζίλ ?  :cheesy:

[size=12pt]________________________________________________________________[/size]

Παρεμπιμπτόντως να σημειώσω ότι πέρασα και είδα την  Σιμόνε   ;)
Οφείλω να πω ότι είναι πολύ ωραίο άτομο.
Έχει άνεση και σε κάνει να νοιώθεις άνετα και ευχάριστα.

[size=12pt]_______________________________________________________________[/size]
 

maria-brasil

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
122
Like
0
και εσύ από Βραζίλ ?  :cheesy:

[size=12pt]________________________________________________________________[/size]

Παρεμπιμπτόντως να σημειώσω ότι πέρασα και είδα την  Σιμόνε   ;)
Οφείλω να πω ότι είναι πολύ ωραίο άτομο.
Έχει άνεση και σε κάνει να νοιώθεις άνετα και ευχάριστα.

[size=12pt]_______________________________________________________________[/size]
:rockon: :rockon:
καπως ετσι ειμαι φιλη της ξαδελφη της ολα μαζι .....
 

maria-brasil

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
122
Like
0
;)γιασας παιδια η Σιμονε ειμαι,δεν μπορω να μπω με το δικο μου CORINGA δεν ξερω γιατι να μηλεισουμε απω δω....λοιμπον ευχαριστω πολυ πολυ για τα παιδια που μου χαρησανε την παρουσια τους ασχετο αμα  περασανε ι οχι μεσα χαρηκα πολυ που θας ξαναειδα.... :-* φιλια πολλλα Σιμονε,Δαναι.. :cheesy: CORINGA
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom